Rich Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Rich Hospital’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Rich Hospital bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Rich Hospital personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Rich Hospital Personel Alımı ve İş İlanları

Rich Hospital Personel Alımı

Koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesini amaç edinmiş hastanemiz, sağlık hizmetlerinin ertelenemez ve ikame edilemez olması nedeniyle modern sağlık anlayışına uygun bir altyapı ile donatılmıştır. Hasta odalarımız, ameliyathane ve doğumhane ünitelerimiz, yenidoğan yoğun bakım ünitemiz (19 yataklı, 3. basamak, tam donanımlı), laboratuvarımız ve diğer tüm birimlerimiz ileri düzey teçhizatlar, kesintisiz güç kaynağı ve hızlı bilgi işlem ağı ile desteklenmektedir.

Rich Hospital İş İlanları

Alanında uzman doktor, sağlık personeli ve danışman kadromuz, ziyaretçilerimize en üst seviyede hizmet sunabilmeleri için sürdürülebilir kalite politikamız çerçevesinde kurum içi eğitimlerle ve sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip edebilmeleri için sertifika programları ile desteklenmektedir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Medikal Muhasebe Elemanı
Antalya
Başvur
Hemşire
Antalya
Başvur
Pediatri Uzmanı
Antalya
Başvur

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*