Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kayseri Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Kayseri Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kayseri Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sağlık alanında üstün kalitede hizmetler sunmak adına ülkemizin pek çok ilinde şehir hastaneleri projesi başlatılmıştır. Amaç daha çok kişinin en uygun koşullarda istihdam edebileceği koşullar sağlamak ve sağlık hizmetlerini çok daha ileriye taşımak.

Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Kayseri Şehir Hastanesi personel alımı konusunda pek çok kategoride iş alımı gerçekleştirmektedir. En az ilköğretim koşulu olmak şartıyla derece ve konuma göre lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim seviyesine kadar her guruptan iş alımı gerçekleşmektedir.

Kayseri Büyük Şehir Hastanesi kapsamında görev yapmak isteyen adaylar için ilgili pozisyondaki şartlarla birlikte bazı özel şartlarda istenmektedir. İstenilen görevin durumuna göre şartlarda değişiklik olabilmektedir. İlgili pozisyona göre istenen evrak ve belgelerde de bir takım değişiklikler olabilmektedir.

Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Kayseri Şehir Hastanesi personel alımı konusunda farklı pek çok kategoride ilan yayınlanmaktadır. Çeşitli alanlarda personel ve işçi alımı yapılması düşünülmektedir. Hastanede istihdam etmek üzere pek çok alanda iş alım başvurusu yapılmaktadır.

Hastane bünyesinde görevlendirilmek üzere açık pozisyonlar için görev dağılımı ve gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir. Adaylar ilanları takip ederek kendileri için uygun pozisyonları araştırabilir ve ilgili şartları taşıyorlarsa başvuruda bulunabilirler. Hangi pozisyonlar için ilanlar yayınlandı, işe başvuru için yapılması gerekenler ve daha pek çok konuda detaylı bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Kayseri Şehir Hastanesi kapsamında pek çok farklı alanda açık pozisyon bulunmaktadır. Ülkenin en kapsamlı ve donanımlı hastanesinin personellerinden biri olmak isteyen kişiler iş alım ilanlarını inceledikten sonra kendileri için en uygun pozisyonu seçerek iş başvurusunda bulunabilirler.

Başvuru işlemleri ve başvuru formu için ilan sayfalarını takip edebilirsiniz. Güvenilir sitelerden iş alım takiplerini yapabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı resmi sitesi başta olmak üzere hastanenin kendi web sayfasından pozisyonları görebileceğiniz gibi sitemiz aracılığıyla da hastane kadrosunda görevlendirilmek üzere yayınlanan iş alımlarını güncel şekilde görebilirsiniz. Linkimize tıklayarak kurumun en yeni iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi İş İlanları ve Pozisyonlar

Kayseri Şehir Hastanesi açık pozisyonları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Beden İşçisi
 • Dozer Operatörü
 • Gece Bekçisi
 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
 • Özel Güvenlik Görevlisi
 • Harita Teknikeri
 • İnşaat Teknikeri
 • Bilgisayar Mühendisi
 • Silindir Operatörü
 • Hasta ve Yaşlı Bakım Elamanı
 • Sosyal Hizmetler Uzmanı
 • Özel Eğitim Öğretmeni

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

17 Comments

 1. Tıbbi sekreterlik bölümü meğzunuyum ve kalıcı bir işe ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olur musunuz.

 2. Kayseri Şehir hastanesi iş başvuru nasıl yapılacak.Açıkca Hadta yönlendirme personel olarak çalışmak istiyorum.Lütfen yardımcı olursanız. Acil işe ihtiyacım var..Lisans mezunuyum..

 3. Hasta kayıt kabul sertifikam var ve Intenet üzerinden başvuru yapabileceğim bir yer yok bununn için ne yapmam lazım iş arıyorum

 4. temizlik personeli için nereye başvuru yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 5. Hasta kabul tibbi sekreterlik sertifikam var 2 cocugum var ve onlara bakmak icin ıse ihtiyacim var uygun pozisyonlardaki iş icin ararsaniz cok mutlu olurum

 6. Hasta kabul tibbi sekreterlik sertifikam var 2 cocugum var onlara bakmak zorundayim işe ihtiyacim var. Sehir hastanesinde calismak istiyorum. Uygun pozisyonlar icin ararsaniz sevinirim.

 7. Kayseri Şehir hastanesi temizlik elemanı olmak için nereye basvuru yapmalıyım acaba tesekurler

 8. Destek personeli (temizlik gorevlisi) olarak kayseri sehir hastanesinde çalışmak istiyorum lise mezunuyum. İse çok ihtiyacım var

 9. Bilgisayar kursu bitirme belgem var sertifikam var eğer uygun görürseniz ise ihtiyacım var hemen başlamak isterim açık lise okuyorum kredim 124 yardımcı olursanız sevinirim

 10. Hasta kabul sertifikam var, Biyomedikal Teknikeriyim.Bilgisayar işletmenciliği sertifikam var , on parmak klavye sertifikam var.Şehir hastanesinde çalışmayı çok istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*