Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kayseri Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Kayseri Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kayseri Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

YDA Group’a ait olan Kayseri Şehir Hastanesi, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel işbirliği modeliyle gerçekleştirilmiş hizmetleri vermek üzere açılmış bir merkezdir. PPP (Public Private Partnership) kapsamında kurulan bu hastane, EMEA Finance Awards’ta en iyi entegre hastane ödülünü kazanmıştır. 

Kayseri Şehir Hastanesi, 160 Kayseri Şehir Hastanesi, 7 kapasitelidir ve 466.379 metrekarelik bir alana yayılmıştır. Kayseri Şehir Hastanesi iş ilanları verildiği andan itibaren düzenli şekilde kontrol edilmekte, hastaneye çeşitli kademelerde personel alımı yapılmaktadır.

Kayseri Şehir Hastanesi iş başvurusu ilanın verildiği kaynak sayfadan taranabilmektedir. Kayseri Şehir Hastanesi insan kaynakları bu başvuruları özenle inceleyerek, ön elemeden geçirip, eleman almaktadır.

Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Kayseri Şehir Hastanesi personel alımı için öncelikle İŞKUR sistemine bakılmaktadır. Kayseri Şehir Hastanesi’ne iş başvurusu yapmak istediğinizde, İŞKUR’u ziyaret etmeniz mümkündür. Size uygun pozisyon ya da birden fazla pozisyon açıldıysa, ona göre bilgilerinizi girebilirsiniz. Kayseri Şehir Hastanesi, eleman alımları hususunda da oldukça geniş bir ilan alt yapısına sahiptir. 

Türkiye’nin en büyük hastanelerinden biri olarak, sürekli farklı pozisyonlarda elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Kayseri Şehir Hastanesi, alacağı eleman sayısını da ilanlarında belirtmektedir. Eleman başvuruları verilen tarihlerden itibaren en kısa sürede yapılırsa isabetli olacaktır. Nitekim, hastane çok popüler olduğundan ötürü, sürekli elemana gereksinim duyulmaktadır. Hastanenin insan kaynakları başvuruları inceleyerek, uygun düşen eleman başvurularına dönüş sağmaktadır. 

Kayseri Şehir Hastanesi İş İlanları Ve İş Başvurusu

Kayseri Şehir Hastanesi için en az lise mezunu personel alımı şartı aranmaktadır. Hastane 5000’i aşkın bir sayıyla, Türkiye’nin en fazla eleman çalıştıran kurumlarından biri olarak hizmet vermektedir. Kayseri Şehir Hastanesi kapsamında belirtilen şu ilanların bulunduğu görülmektedir: 

  1. Engelli Personel: Engelli personel alımında en az % 40 engel şartı bulunmakta olup, kişiler yorucu olmayacak masa başı görevlerde çalıştırılmaktadırlar. 
  2. Biyomedikal Sorumlusu: Üç boyutlu röntgen cihazları çalıştıran, biyomedikal ürünlerin denetimini yapan ve onları değerlendiren kişidir. 
  3. Temizlik Personeli: Görev tanımına göre, hastanenin temizlik işlerinden sorumlu kişilere denilmektedir. 
  4. Aşçı: Hastane personeline günlük ev yemekleri çıkaran elemandır. 
  5. Hemşire: Çeşitli kadrolarda alınacak hemşirelerin ilgili departmanlara yerleştirilecekleri belirtilmektedir. Hastanede sık sık hemşire ihtiyacı görülmektedir. 

Kayseri Şehir Hastanesi, uzman kadrolarında veya genel kadrolarda görülen ihtiyaca göre sürekli eleman alabilmektedir. Kayseri Şehir Hastane birçok pozisyonda onlarca eleman alımına gidebilme kapasitesine sahip, çok büyük bir yapılanmadır. Buraya iş başvuruları ağırlıkla İŞKUR üstünden değerlendirilmektedir. 

İlanlar genellikle https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 sitesinden takip edilmektedir.  Ayrıca, https://www.kariyer.net/   sitesinden güncel alımları da görebilirsiniz. 

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*