Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kayseri Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Kayseri Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kayseri Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde vatandaşlara sağlık çözümleri sunan Kayseri Şehir Hastanesi, gelişmiş yapısıyla insan odaklı çözümler üretmektedir. 245.934 metrekare peyzaj alanına sahip olan kurum, geniş ve ferah bir yapıya sahiptir.

413 polikliniği olan kurum, vatandaşlara sağlık sektörünün her alanında çözümler sunmaktadır. 248 yataklı yoğun bakım odaları, 412 yataklı Kalp ve Damar Hastanesi, 480 yataklı Genel Hastanesi vardır. Ancak bunların dışında da birimleri bulunmaktadır.

3300 araçlık otoparkı olan kurum böylece araçla gelen personele, hastalara ve hasta yakınlarına kesin çözümler sunmaktadır.

Kayseri Şehir Hastanesi İş İlanları

Tıp alanındaki her sektörde vatandaşlara sağlık çözümleri sunan Kayseri Şehir Hastanesi, alanında uzman medikal ekiplere sahiptir.  Böylece hastalara gereksinimleri ölçüsünde profesyonel çözümler sunulmaktadır.

Kullandığı gelişmiş teknoloji ve yenilikçi alt yapısıyla her yıl büyümektedir. Dolayısıyla birçok personeli olsa da, yeni destek, idari ve medikal personeller alınarak hizmetlerin nitelikli, kesintisiz devam etmesi sağlanmaktadır.

Kurum devlete bağlı bir kamu kurumu olması sebebiyle, iş ilanları kariyer siteleri yerine İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete gibi adreslerden takip edilebilir. Düzenli kontroller size uygun fırsatları bulmanıza yardım edecektir.

Kayseri Şehir Hastanesi Personel Alımı

Kayseri Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, tüm personel alımlarında olduğu gibi bir takım genel ve özel şartlar aramaktadır. Bu her pozisyonda değişiklik gösterebilmektedir. Olumlu yanıt almak isteyen kişiler, bunlara bakarak kendine uygun konumlara müracaat etmelidir.

Devlete yapılan iş alımlarında çoğu zaman KPSS, yani Kamu Personeli Seçme Sınavı aranmaktadır. Kayseri Şehir Hastanesi de devlete bağlı olduğu için sınava girilmesi önerilir. Her ne kadar bazı pozisyonlarda istenmese de, şansa bırakmadan girilmelidir.

Ancak bunun haricinde de bir takım koşullar gerektiği için, ilanın dikkatli bir şekilde incelenmesi, buna göre başvuru yapılması gerekir.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

11 Comments

  1. Hasta kayıt kabul sertifikam var ve Intenet üzerinden başvuru yapabileceğim bir yer yok bununn için ne yapmam lazım iş arıyorum

  2. temizlik personeli için nereye başvuru yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  3. Hasta kabul tibbi sekreterlik sertifikam var 2 cocugum var ve onlara bakmak icin ıse ihtiyacim var uygun pozisyonlardaki iş icin ararsaniz cok mutlu olurum

  4. Hasta kabul tibbi sekreterlik sertifikam var 2 cocugum var onlara bakmak zorundayim işe ihtiyacim var. Sehir hastanesinde calismak istiyorum. Uygun pozisyonlar icin ararsaniz sevinirim.

  5. Kayseri Şehir hastanesi temizlik elemanı olmak için nereye basvuru yapmalıyım acaba tesekurler

  6. Destek personeli (temizlik gorevlisi) olarak kayseri sehir hastanesinde çalışmak istiyorum lise mezunuyum. İse çok ihtiyacım var

  7. Bilgisayar kursu bitirme belgem var sertifikam var eğer uygun görürseniz ise ihtiyacım var hemen başlamak isterim açık lise okuyorum kredim 124 yardımcı olursanız sevinirim

  8. Hasta kabul sertifikam var, Biyomedikal Teknikeriyim.Bilgisayar işletmenciliği sertifikam var , on parmak klavye sertifikam var.Şehir hastanesinde çalışmayı çok istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*