Özkuruşlar Market Personel Alımı ve İş İlanları 2021

 

ozkuruslar-market-personel-alimi

Özkuruşlar Market personel alımı yapacak!

Özkuruşlar Market iş başvurusu yaparak sizde Özkuruşlar Market’ın gücünden güç alabilirsiniz. Öz kuruşlar Market personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Özkuruşlar Market eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Özkuruşlar Market insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

21 Yıldır perakendecilik sektörünün yerel marketler grubunda haklı bir yere ve gurura sahip Özkuruşlar Gıda San.Tic.Ltd.Şti. 1990’lı yılların başında İdealtepe/Maltepe’de küçük bir dükkanla sektöre ilk adımını atmıştır.Geçen yıllar içerisinde önce Küçükbakkalköy, akabinde Çekmeköy daha sonra Kayışdağı, Haziran 2005 yılı Gülsuyu/Maltepe mağazasını sektöre kazandırmış ve bu hızlı yükselişi 2006 sonundaki Sarıgazi Şubesi, 2007 yılında ise  Suadiye ve Ümraniye, 2008 yılında Üsküdar ve Yakacık Mağazasını açmış, 2009 Şubat ayında Koşuyolu mağazamız ayrıca Aralık ayında Göztepe Mağazamız, 2010 yılında Topselvi ve Şerifali Mağazalarımız, 2011 yılında Uğurmumcu ve Yenidoğan mağazalarımız siz değerli müşterilerimize  hizmet vermeye başlamış ve  büyümeye devam etmiştir.  Bugüne kadar Müşteri memnuniyeti yanında ileri müşteri memnuniyetine de özen gösterilmiş kaliteden ödün vermeden uygun fiyatla müşteriye hizmet edilmiş ve edilmektedir. Yukarıda bahsedilen niyet ve davranış tarzından dolayı Özkuruşlar Gıda San.Tic.Ltd.Şti’nin vazgeçilmez ve sağlam bir müşteri portföyü mevcuttur.

Sloganımız “Kaliteyi takip edin, bize ulaşacaksınız”dır. Bizim için bir müşterinin memnuniyeti çok önemlidir. Bu ülkü çerçevesinde Özkuruşlar etik değerlerinden ödün vermeden müşterilerin memnuniyeti odaklı sağlam adımlarla büyümeye devam edecektir.

Özkuruşlar Gıda San.Tic.Ltd.Şti. Bünyesinde Çalışmak Üzere;

Mağazalarımızda yetiştirilmek üzere kasap, manav ve şarküteri elamanları alınacaktır.

Eğitim verilecek mağazalar; Gülsuyu, Yakacık, Ümraniye, Çekmeköy

Mağazalarımıza müdür olarak eğitilmek üzere müdür yardımcısı ve mağaza şefleri alınacaktır.

Mağazalarımıza çalışmak üzere Kasap ve Şarküteri Personeli alınacaktır.

Samandıradaki manav depomuzda gece çalışmak üzere depo elamanları alıcaktır.

Merkez Depoda çalışmak üzere Depo Elemanları ve Forklift Operatörü alınacaktır.

Başvuru için tıklayınız.

 

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*