Gersan Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gersan Elektrik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Gersan Elektrik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Gersan Elektrik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Gersan Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları

Gersan Elektrik Personel Alımı

Elektrik sektörünün öncü kuruluşlarından olan GERSAN A.Ş., enerji santrallerinden evdeki prize kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üretmektedir.

Bu sektördeki üretimlerine 1980 yılında Gersan Ticaret olarak başlamıştır. 1985 yılından itibaren GERSAN A.Ş. olarak devam ederek 35 yılı aşan bir deneyime sahip olmuştur.

Gersan Elektrik İş İlanları

Şirket olarak varlığımızın temel sebebi “insana saygı”…Bu temel sebep, hem faaliyet gösterdiğimiz alanda başarılı olmamızın ön koşulu; hem de çalışanlarımızın gönül bağı ile şirketimizi başarıdan başarıya taşımasının anahtarıdır..

Pozisyon Lokasyon Başvur
Aydınlatma Ürünleri Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) Başvur

Gersan Elektrik Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. mrb kolay gelsin öncelikle ben harun durmus gersan zonguldak caycuma fabrıkanıza iş basvurusu yapmak ıstıyorum ehlıyetım agır vasıta src sınavım 12 ayın 5 de ama ne ıs verılırsede yaparım montaj olur farketmez ne denılırse yaparım acıl işe ıhtıyacım var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*