İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2020

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Medeniyetlerin, inançların ve insanlığın ortak değerlerinin ortaya çıktığı ve geliştiği en önemli merkezlerden birisi olan Şanlıurfa, üzerinde birçok bağımsız devlet ve beyliklerin kurulduğu, değişik kültürlerin hayat bulduğu bir yerleşim yeri olup, aynı zamanda en eski medeniyet merkezlerindendir.

“Peygamberler Şehri” ve “Kutsanan Şehir” adlarıyla da tanınan Şanlıurfa, 1517 yılında Yavuz Sultan Selim döneminde Osmanlı topraklarına katılmış ve Cumhuriyetin ilanından sonra 1924 yılında vilayet haline getirilmiştir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, medeniyetlere ışık tutmuş peygamberlere ev sahipliği yapmış olan Şanlıurfa´nın şeffaf  bir yönetim anlayışı ile kaynakları planlı, etkili ve verimli kullanarak, alt yapı, üst yapı, sosyal, ekonomik ve kültürel alanda yüksek kalite standartları ile hizmet sunmak hedefiyle hareket etmekte ve yatırımlarına buna göre yön vermektedir.

Hak ettiği değere farklı sebeplerin etkisiyle yıllarca ulaşamamış olan ve medeniyetlerin başkenti niteliğinde olan Şanlıurfa’yı Türkiye ve dünya gündemine taşımak amacıyla büyük projeler geliştiren ve bu projeleri hayata geçiren kurum, bu sebeple zaman zaman yeni personellere ihtiyaç duymakta ve personel alımı yapmaktadır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi işsizlik oranında azaltmaya gitmek için belediyede çalışmak üzere memur ve işçi alımı yapacak. Yapılacak iş başvuruları arasından pozisyonlar için aranan şartlara en uygun kişiler seçecek ve devlet güvencesi altında bu kişilere iş sağlanacak.

Personel alımı için hangi şartların arandığı netleşmese bile yazımızı okuyarak 2017 personel alımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait resmi internet sitesi üzerinden duyurusu yapılan habere göre alımlar yalnızca merkez bölgede değil taşra bölgelerde de yapılacak. Alımlar ilçe belediye merkezlerinde yapılacak.

İşçi başvurularının ne zaman ve nasıl yapılacağı gibi bilgiler ise yine Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesinde yayınlanacak.

iş başvurusunda bulunmayı düşünen kişilerin bu resmi siteyi başvuru süresi boyunca takip etmesi ve diğer yerlere itibar etmemesi önerilmektedir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, son dönemlerde bünyesinde çalıştırmak üzere aldığı bütün işçileri sözleşmeli işçi olarak kadrolandırmaktadır.

Kadro açtığı zabıta, strateji geliştirme ve dış ilişkiler gibi bazı birimlerdeki personelleri KPSS sonucuna göre alarak memur statüsü ile çalıştıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, temizlik işleri, park ve bahçeler gibi çalışan sayısının fazla olduğu birimlerde çalıştırdığı personellerini de sözleşmeli işçi olarak kadrolandırmaktadır.

Belediye ayrıca bütün çalışanlarına aynı mesai saatini uygulamakta ve maaş düzenlemesini de çalışanların niteliklerine göre adaletli bir şekilde belirlemeye çalışmaktadır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Kurum, yüzyıllar boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Şanlıurfa’nın kadim geçmişini unutmayarak şehri imar ederken, gönülleri fetheden bir belediyecilik anlayışı ve görkemli bir gelecek için disipline edilmiş, sürdürülebilir, dinamik bir anlayış ile yaşanılabilir bir Dünya Şehri oluşturmayı hedeflemektedir.


Bu hedef doğrultusunda çeşitli araştırmalar yapan, Şanlıurfa’nın kalkınması ve modernizasyonu için uygun olan verileri projelendiren belediye yetkilileri yeni proje alanları başta olmak üzere imar ve şehircilik, zabıta dairesi, temizlik işleri, park bahçeler, strateji geliştirme ve dış ilişkiler birimlerine de çok sayıda personel alımı yapmak için internet sitesi üzerinden iş ilanları yayınlamayı planlamaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kadrosuna alacağı personelleri çalışacağı birimin ve verilecek kadro imkânlarının durumuna göre sınava ya da mülakata tabi tutmaktadır.

Belediye kadrosuna memur olarak girmek isteyenlerden KPSS’ye girmiş ve yeterli puanı (en az 70 puan) almış olmasını isteyen ve tercih edenlerin arasında puan sıralamasına göre alım yapan kurum, işçi kadrosuyla bünyesine alacağı personellerin internet sitesinden yayınlayacağı iş başvuru formunu eksiksiz doldurmalarını ve uygun görüldükleri takdirde mülakata girmelerini istemektedir.

Bilgi için tıklayın.

Şanlıurfa  İş İlanları​

Şanlıurfa iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Şanlıurfa iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Şanlıurfa iş ilanları

 • Pide Ustası – Urfa Cıty AVM

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Şanlıurfa iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Şanlıurfa iline ait güncel personel alımları paylaşımları için Facebook sayfamızı beğenin.

Siverek Belediyesi Personel Alımı

Şanlıurfa’nın en kalabalık ilçesi olan Siverek, ilçe belediyesinin gerçekleştirdiği çalışmalar ile gittikçe daha popüler olma yolunda ilerlerken belediyenin sağladığı istihdam alanlarına başvuru yapabilmek adına belediyenin insan kaynaklarıyla iletişime geçebilirsiniz. Ulaşım, denetim, yönetim, ofis içi iş akışı alanında gerçekleştirilecek olan yeni personel alımı; belirli süre ve kota dahilinde devam ederek insan kaynakları üzerinden değerlendirilecektir.

Viranşehir Belediyesi Personel Alımı

Viranşehir Belediyesi’nin yürüttüğü personel alım çalışmalarını, öğrenebilmek ve belediyedeki açık pozisyonlara başvuru gerçekleştirmek için belediyenin insan kaynaklarıyla iletişime geçebilirsiniz. Mimari, planlama, hukuk, denetim, yönetim alanlarında personel alımı yapacak olan belediye; mevcut pozisyonlar ile alakalı gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Bilgilendirme ardından belediyede çalışabilmek için iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akçakale Belediyesi Personel Alımı

Akçakale Belediyesi tarafından denetim, yönetim, ulaşım, güvenlik, idari işler alanında gerçekleştirilecek olan personel alımlarına belediyenin insan kaynakları üzerinden başvurarak belediyede çalışma fırsatını elde edebilirsiniz. Bu sebeple mevcut pozisyonları öğrenebilmek adına belediyeyle iletişime geçmeli ve konu hakkında bilgi sahibi olmalısınız; zira personel alımları yalnızca belirli zaman dilimlerinde geçerlilik arz edip karşılık bulur.

Suruç Belediyesi Personel Alımı

Hukuk, denetim, planlama, mimari, güvenlik alanlarında yeni ekip arkadaşları arayan Suruç Belediyesi’nde çalışabilmek için belediyenin insan kaynakları veya halkla ilişkiler bölümüne iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapılacak olan iş başvurusu, eksiksiz evrak le yapılmalıdır ki aksi takdirde başarı kazanabilmeniz mümkün olmaz. Ayrıca başvuru yapacağınız işin hangi şartları dilediğini de öğrenmeniz büyük önem taşır.

Şanlıurfa belediyesinde çalışacak olan insanlar, daimi işçi olarak, sözleşmiş personel veya geçici personel olarak alınmaktadırlar. Şanlıurfa Belediyesi personel alımı için çalışabilecek pozisyonlar ise şöyledir;

 • İşçi,
 • Zabıta memuru,
 • Tekniker,
 • İtfaiye alanlarında alımlar gerçekleştirilecektir.

109 Yorum

 1. ahmet kılıç 14 Ocak 2014

  4yıllık e sınıfı ehliyetim olmakta yaş 27

 2. İsmail DAĞ 20 Ocak 2014

  B ehliyetim var bunun yanısıra kepçe ve loder operatorüyùm elektrik pano sertifikam var iş arıyorum tel 05442198928

 3. mehmet deniz 24 Ocak 2014

  loder operatörüyüm ehliyetim var 5 senelik teşrubem var iş arıyorum tl:05340642926

 4. emine 24 Ocak 2014

  lise mezunuyum ve kendi ilimde çalışmak istiyorum benimde güzel şehrime bir katkım olmasını canı gönülden isterim…

 5. mehmet çidem 30 Ocak 2014

  8,5 yıl uzman çavuşluk yaptım ve kendi isteğimle ayrıldım. yasalar gereği kendi isteğiyle ayrılan uzman çavuşlar kpss şartı aranmaksızın şartlar uyduğu taktirde her kurumda çalışabilirler. bende birçok kez başvuru yaptım ama maalesef ki torpilim olmadığı için 3 yıldır işsizim. bende memleketime hizmet etmek isterim ama buna fırsat verilmiyor ne yazıkki…

 6. yunus 30 Ocak 2014

  hiç beleyede çaliş.madim. beleyede çalişmak istiyorum..

 7. yusuf sayış 1 Şubat 2014

  şanlıurfada yaşıyorum 25 yaşındayım ekskavatör ve paletli ehliyet ve belgelerim var iş arıyorum askerliyimi yapmışım acil işe ihtiyacım var yetkililerin önemsemelrini temenni ediyorum lütfen çok işe ihtiyacım var b ehliyetimde var.numaram 05425428660 arayın gelip görüşelim.

 8. ESRA 4 Şubat 2014

  İŞ İLANLARI COK AÇIKLAYICI DEGİL LÜTFEN BİLGİLENDİRİN ACİL İŞE İHTYACIM VAR

 9. yusuf akceylan 11 Şubat 2014

  acil işe çok ihtiyacım var evliyim çocuk 3 tane ev kira şu an boştayım bi işim yok durumum hiçiyi deyin acilen işe başlamak istiyorum iş verenin dikatine.

 10. ömer faruk siyahgül 16 Mart 2014

  30 yıldansonra urfaya yerleştim istanbuldan boştayım eliyetimyok
  üçyıldır burdayım saygılarımla

 11. hasan 18 Mart 2014

  b ve g sınıfı ehliyetimvar eskovator operatöröyüm 5 senelik tecrübem var iş arıyorum

 12. ALİ AVCIBAŞI 18 Mart 2014

  E SINIFI EHLİYETİM VAR ŞÖFÜRLÜK YAPIYORUM BELEDİYEDE İŞE GİRMEK İSTİYORUM TERCÜBELİYİM TERCÜBE 2 SENEDİR

 13. mehmet oğuz dağ 19 Mart 2014

  Emlak ve emlak yönetımı önlisans mezunuyum ihtiyac oldugunda bilgınıze yas 25

 14. müslüm 2 Nisan 2014

  belediye de calişmak istiyorum yeni evliyim cocuk 1 b sinif ehliyetim var belediyede ne iş olur sa yapama hazirim yaş 26 işe ihtiyacam cok

 15. NUSRET 3 Nisan 2014

  NERDE BİZDE O ŞANS BELEDİYE BİZİ ALMAZ İŞE HER KES TANIDIĞI ALIR İŞE BİZİM GİBİ GARİBANLARA KİM İŞ VERİR BİZİM ALLAHTA BAŞKA KİMSEDE İSTEDİĞİMİZ BIŞI YOK ZATAN

 16. FAİK 5 Nisan 2014

  İŞ ARIYORUM EHLİYETİM VAR ŞANLIURFA DAN YAŞİYORUM YAŞIM 26

 17. kasim 6 Nisan 2014

  Is ariyorum 4. 5yildir kendime duzgun is lise mezunyum bilgisayar sertifikam var E ehliyetim var ve ayrica özel güvenlik sertifikam var silahli lütfen acil ihtiyacim var

 18. osman DAL 7 Nisan 2014

  çok zor durumdayım işsizlik nedeniyle çocuklarıma bakamıyorum (E)SINIFI ehliyetim var Şanlıurfa da Eyyübiye ilçesinde yaşıyorum yaş 29 evliyim ortaokul mezuniyim Şanlıurfa belediye mensuplarına ilgilenmeleri için rica ediyorum.teşekür ediyorum

 19. osman dal 7 Nisan 2014

  çok zor durumdayım işsizlik nedeniyle çocuklarımın geçimlerini sağlayamıyorum (E)sınıfı ehliyetim var Şanlıurfa eyyübiye ilçesinde yaşıyorum yaşım 29 evliyim 4 çocuk babasıyım ortaokul mezunuyum sayın Şanlıurfa belediye mensuplarının ilgilenmeleri rica ediyorum teşekkür ediyorum telefon 05436150440

 20. Perihan TAŞDÖĞENĞLU 9 Nisan 2014

  iyi günler. 25 yaşındayım evliyim.lise mezunuyum. yaşadığım şehire faydalı bir birey olmak,sizinle çalışmak istiyorum. tlf 05428363663

 21. ömer meral 10 Nisan 2014

  E SINIFI ESINIFI EHLİYETİM VAR MEKANİK TESİSATÇIYIM BİDE BELEDİYEDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 22. ömer meral 10 Nisan 2014

  05452886850

 23. hacı yıldırım 11 Nisan 2014

  E sınıfı ehliyetim var 15 yıllık kamyon şöförlüğüm var hertürlü kamyon kamyonet şöförlüğü yaptım bu konuda çok tecrübeliyim yaş 45 gerekli iş alımları için numaram 05434583434

 24. muhammed 12 Nisan 2014

  yaşim 33 şanliurfadan b ehliyrtim var şöför olabilir part time yarim haFTA TAM HAFTA ÇALİŞİRİM 0543 5334490

 25. mine 13 Nisan 2014

  önlisans tekstil bölümü mezunuym 82 dogumluyum belediyede iş arıyorum.

 26. oğuzhan 14 Nisan 2014

  slm 27 yaşındayım 3 yıla yakın hakkari şemdinli dekomando uzman çavuş olarak görev yaptım. 2 yıl önce kendi isteğimle sözleşmemi fesh ettim.eviliyim iki çocugum var perişan kaldım sizinde uygun görmeniz durumunda 657.sayılı kanunun 92.maddesine göre belediyenizde uygun bi kadroya atanmak istiyorum 0542 780 56 66

 27. isa 14 Nisan 2014

  slm 27 yaşındayım 3 yıla yakın hakkari şemdinli de muhabere uzman çavuş olarak görev yaptım. 2 yıl önce kendi isteğimle sözleşmemi fesh ettim.eviliyim 1 çocugum var perişan kaldım sizinde uygun görmeniz durumunda 657.sayılı kanunun 92.maddesine göre belediyenizde uygun bi kadroya atanmak istiyorum 0545 349 49 09

 28. mehmet kılıç 15 Nisan 2014

  E Sınıf ehliyetim var tecrübem var hertürlü şöfürlük yaparım 0541 764 34 10

 29. MEHMET 16 Nisan 2014

  MALESEF Ş.URFADA DAYIMIZ YOK DİYE HİÇ BİR RESMİ KURUMDA MEMUR OLARAK ÇALIŞAMIYORUZ…İŞSİZ BİR ŞEKİLDE GEZMEYE DEVAM ALLAH SONUNU HAYIR EDER İNŞ.

 30. osman dal 16 Nisan 2014

  selam şanlıurfada yaşıyorum çok işe ihtiyacım var (E) sınıfı ehliyetim var yşım 29 işsizim tlf 05436150440 belediyi yetkilerine ilgilenmeleri için teşekkür ederim saygılarımı sunarım

 31. serdar koyuncu 16 Nisan 2014

  slm benim çok acilen bir ihtiyacım var ben evliyim tl 05425856465

 32. ayşe şen 17 Nisan 2014

  öncelikle hayırlı olsun…bir çok insanımız tabi işsiz sayın belediye çalışanları ben abim için iş istiyorum.askari ücret ve yüksek kiradan ve gecici iş geçim olmuyor.Allah rızası için abimide işe alın.Murat ŞİLTAK tlf:5432292701 belediyede devamlı bi iş olsun yeter her işi yapar.kalın sağlıcakla…

 33. bayram iz 19 Nisan 2014

  S.urfa. beldiye sorumlusu slm ben izmirde. 1997 ikametediyorum eger. Hemserinize urfada belediyede bir. İs verseniz. İnanki. Cok memum. Olurum izmirde. Dolmus sofurlik yapiyorum elyet. E . D. Ve src. 3 4. Var. İlginize. Tskler s.urfa belediyesi. Memleket. Topragi. Bambaska. Tskler ve.

 34. MEHMET CAN GÜNER 20 Nisan 2014

  BEN KALP HASTALIGIN DAN YÜZDE 50 ÖZÜRLÜ RAPORUM VAR AĞIR İŞLER DE ÇALIŞAMIYORUM BİLGİSAYAR İŞLETMENLİGİ SERTİFİKAM VAR BİR DE AŞÇILIK BELGEM VAR DEVAMLI VE KAILCI CALIŞMAK İSTEDİGİM BİR İŞİMİN OLMASINI İSTİYORUM

 35. MEHMET CAN GÜNER 20 Nisan 2014

  BEN HEM ORTAOKUL MEZUNUYUM HEM AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ ÖĞRENCİSİYİM LUTFEN YARDIMCI OLUN BANA ENGELLİYİM NUMARAM 05455336437

 36. vedat 22 Nisan 2014

  vedat dayıkaraca şanlıurfa dogumluyom askerligimi yenibitirdim işe ihtiyacım var evliyim bir çocuk babasıyım. bu arada tebrik ediyorum allah işallah sini bizlere mahçub etmez yeni işinize başarılar diliyom başkanım celaletin güvenç

 37. vedat dayıkaraca 22 Nisan 2014

  cep numaram 05436909696 sizlerden haber bekliyorum. yardımlarınız oldakça sizlere münnettarım

 38. vedat 22 Nisan 2014

  vedat dayıkaraca şanlıurfa dogumluyom askerligimi yenibitirdim işe ihtiyacım var evliyim bir çocuk babasıyım. bu arada tebrik ediyorum allah işallah sini bizlere mahçub etmez yeni işinize başarılar diliyom başkanım celaletin güvenç cep 05436909696

 39. ibrahim turgut 29 Nisan 2014

  8 yılık eskavator operatoruyum ehliyetim var devletten aldım yaşim 30 işe ihtiyacım var

 40. erdal 29 Nisan 2014

  selamlar ben Erdal Şanlıurfa da dogumluyom askerlik yaptım (E) sınıfı ehliyetim var yşım 29 çalıştığım yerde çok ağır işvar ben orda yapamıyorum sizde yardım istiyorum evliyim 2 çocuk var Başkanım celaletin güvenç selamlar ERDAL EVCAN CEP 0541 896 72 70 0545 896 72 70 sizlerde cevap bekliyorum.

 41. mıheee 30 Nisan 2014

  iş arıyem babolar bende hiç beledyede çalısşmamamışam iş tekliflerinizi bekliyem sayın hemşerilerim cep no 05425034208

 42. ahmet demirli 1 Mayıs 2014

  viranşehir doğumluyum 26 yaşındayım askerliğimi yaptım B ehliyetim var özel güvenlik silahlı sertifikam var ön lisans mezunuyum işe ihtiyacım var saygılar 0544 688 83 63

 43. bayram iz 1 Mayıs 2014

  Slm ben. 17. Yil. İzmirde. İkamet. Ediyorum. Ben. Memleketime. Geri. Donmek. İstiyorum. Eger. Hemserinize. Yardimci olmak. İstiyorsaniz. İnanki. Cok. Memun. Oluru. İtiyacim. Var. Buna. Meslek. Soforlik. Burda. 8. Yil. Sehir. İci. Soforlik. Yaptim. Elye. E. D. Ve. Src. Var. Tl. 0554 692. 38. 61. İlginize. Taktir. Sizin tsklr. Umarim. Sizde. İyi. Haber alirim. Yenii goreviniz hayirli. Olsun. Basarilar. Dilerim

 44. suat müjdeci 5 Mayıs 2014

  slm.ben sağ ayağımdan ferçliyim ama yürüyebiliyorum engelli bir vatandaşım işe ihtiyacım var inşallah en kısa süerede işe alırsanız beni çok mutlu olurum saygılarımla tlf numarası 0543.505.75.18 aramanızı bekliyecem.

 45. reşat barlak 6 Mayıs 2014

  İŞKUR TARAFINDAN ÜÇÜNCÜ İŞE GİRİYORUM VADEM DOLDUMU ÇIKARTILIYORUM SİZDEN DEVAMİ BİR İŞ İŞİMİ TİTİZLİKLE YAPIYORUM

 46. mustafa aoğlu 12 Mayıs 2014

  s.a ben 14.11.2012 tarihinde askerlğimi bitirdim ve o zamandan beridir işsizim e sınıfı ehliyetim bilgisayar sertifikam var profesyönel bi şekilde bilgisayar kullanıyorum 10 yaşımdan beri araç kullanıyorum askerde ağır vasıta şöförüydüm ve belediyede çalışmak istiyorum. 0542 522 5863

 47. ethem kaya 12 Mayıs 2014

  s.a 18 ay askerlikte itfaiye dersi aldım. itfaiye diplomam var şanlıurfadan itfaiye de çalışmak istiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz .

 48. ethem kaya 12 Mayıs 2014

  s.a 18 ay askerlikte itfaiye görevini başarılı bir şekilde tamamladım .diploma belgem var. şanlıurfa belediyesinde itfaiyede çalışmak istiyorum .başvurum ciddiye alınırsa memnun olurum.05465784352

 49. ethem kaya 12 Mayıs 2014

  s.a 08 ay askerlikte itfaiye olarak görev yaptım . başarı olarak itfaiye diploma belgesi aldım. şanlıurfa beldiyesinde itfaiye de çalışmak istiyorum beni ciddiye alırsanız sevinirim. 05465784352

 50. halit ağaç 13 Mayıs 2014

  ben forklift opereturuym acil işe ihtiyacım var askerliğimi yapmış forklift ehliyetim var acil iş ihtiyacım var numaram 05412035490 aramanızı bekliyorum

 51. ismet 14 Mayıs 2014

  bende işsisim kendi memleketime geldim nerdeyse aç kalacam nasıl bir memleket bizim memleket 05435485883

 52. halil bozkaya 16 Mayıs 2014

  sayin calaletin guvecede iş istiyorom am herkes akrabanı işe aliyor ben akp öyesiyim sayın başkanın ayda 350 tl kırayı veriyorum zordurumdayım 05422253916

 53. cengiz 21 Mayıs 2014

  şanlıurfa merkez de kalıyorum 23 yaşındayım ortaokul mezunuyum şanlı urfa belediyesinde çalışmak istiyorum bilgisayardan anlıyorum her türlü iş yapabilirim çünkü evleneçem paraya ihtiyaçım var ve sizden yardım istiyorum lütfen yardım edin allah rızası için kadeşim asker bende şunanda çalışmiyorum geçim sıkıntısı çekiyorum lütfen duyun beni tşk ederim

 54. cengiz 21 Mayıs 2014

  tlf buda numaram 0545 386 63 66

 55. halil aslan 22 Mayıs 2014

  ziraat yüksek mühendisiyim siznle çalışmak istiyorum

 56. şevket bulut 26 Mayıs 2014

  ben 24 yasindayim bel fitigindan dolayi agir is yapamiyorum eger temizlik olur bekcilik olur park olur n allah rizasi icin is istiyorum 05424766665

 57. ilyas 27 Mayıs 2014

  lise mezunuyum kendi ilimde çalişmak istiyorum. 23 yaşindayım ozel guvenlik serfikam var 05452239282

 58. zuleyha 28 Mayıs 2014

  slm lise mezunuyum sosyal 2 yılık sosyal hızmetler bölümünü okuyorum bılgısayar kulanımım çok niyi ş.urfa belediyesinde çalışmak istiyorum saygılarımla 5438717112

 59. mustafa uygur 3 Haziran 2014

  boşversenize ne kadar torpilli işe ihtiyacı olmayan insan varsa işe aldılar oyum haram olsun.yok demokrasiymiş bilmem neymiş kimseyin haberi olmadan aldınız işe insanları bunun hesabını vereceksiniz

 60. mustafa uygur 3 Haziran 2014

  moderatör bey veya bayan bunları yayınlamazsınız şimdi yani olurmu böyle kimse hakkıyla bişeler yapamayakmı o işe aldıgınızda sizde haram yiyorsunuz

 61. mohamed xelil 3 Haziran 2014

  Benim durum zordur ve
  benim adım Muhammed yas 23 ve bu
  nümara 05346607261 çünkü
  ben aşağıdaki alanlarda km
  elektrik uzantıları veya
  bilgisayar ya da restoranlar ya Natour katsayısının bakım
  çalışmak istiyorum

 62. fethi yildirim 6 Haziran 2014

  Slm e sinifi ehliyetim bilgiseyar sertifikam var lise mezunuyum 29 yasindayim numaram 05413167433 ……

 63. musadoğan 6 Haziran 2014

  bende belediyede işalmak istiyom

 64. mustafa begeç 11 Haziran 2014

  bende belediyede çalişmak istiyorum

 65. mustafa begeç 11 Haziran 2014

  benim kazanci belgem var çalışmak istiyorum 5416270540

 66. kemal kaplan 11 Haziran 2014

  Selam lise mezunuyum askerlik yaptim belediyede calismayi cok istiyorum lutfen bana yardimci olun tlf 542 330 5656

 67. imam 13 Haziran 2014

  slm b sınıfı ehliyetim var ortaokul mezunuyum bende belediyede çalışmak istiyorum tlf 0542 5045262

 68. Abdurrahman 16 Haziran 2014

  ben Ş.urfalıyım Abdurrahman kutucu daha önce hiç belediye işinde çalışmdaım daha önce serbest meslek olarak çalıştım demirci olarak en kısa zamnda bi işe ihtiyacım var bekliyorum (05422239123)

 69. Mehmet 25 Haziran 2014

  B SINIFI EHLİYETİM VAR İŞ ARIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN

  ÇOK ZOR DURUMDAYIM

 70. Mehmet 25 Haziran 2014

  ÜSTTEKİ YORUM BENİM NUMARAM 05422417668

 71. ismet yıldız 1 Temmuz 2014

  kaç aydır iş başvurusunda bulunan arkadaşları bu sayfada görüyörüm ve bir işsiz urfalı olarak bu bulunduğumuz halleri yaşatanlara nalet gelsin ben bır urfalı olarak kendimden utanıyorum varsa bır yetkılı arasın 05435485883 işsisim iş arıyorum

 72. atilla can 6 Temmuz 2014

  ben şuan calışıyoru işimde menbun deyılım -akaryakıta pompacı olarak calışıyorum iş arıyorum yaşım 36 B.E EHLITETIM VAR

 73. atilla can 6 Temmuz 2014

  ben şuan calışıyoru işimde menbun deyılım -akaryakıta pompacı olarak calışıyorum iş arıyorum yaşım 36 B.E EHLITETIM VAR 05314271376

 74. atilla can 6 Temmuz 2014

  BELEDIYEDE CALIŞMAK ISTIYORUM B EHLITETIM VAR 05314271376 TEŞEKÜR EDERIM

 75. atilla can 6 Temmuz 2014

  BEN şuan akayakıta pompacı olarak calışıyorum işmde menbun deyılım beledıyede iş arıyorum b ehlıyetım var teşekür ederım

 76. atilla can 6 Temmuz 2014

  ben şuan akaryakıta pompacı olarak calışıyorum işmde menbun deyılım beledıyede iş arıyorum olursa sevınırım teşekurler ederım iki cocuk babasıyım bırde abımım kızı var ozurlu ona bakıyoruz 05314271376

 77. ahmet sayan 11 Temmuz 2014

  askerliğimi yapmıs bulunmaktayım evlı ve bir cocuk babasyım kıracıyım şu anda işsizim iş gezıp bulamıyorum,yaşım 26 belediyenızden ne iş olursa olsun iş ıstıyorum tlf 05425200327

 78. aygül 14 Temmuz 2014

  merhabalar ben harita ve kadastro teknikeri mezunuyum.belediyenizde çalışmak istiyorum.teşekkür ederim (05453933765)

 79. osman karadeniz 15 Temmuz 2014

  SİLAHLI GÜVENLİK SERTİFİKA VAR.Ş.URFA BELEDİYESİ BÜNYESİNDE İŞ ARIYORUM.

 80. reşit 15 Temmuz 2014

  B sınıfı ehliyetim var askerliğimi yaptım çok acil ise ihtiyacım var 05432575253

 81. mehmet 31 Temmuz 2014

  selam benim d sınıfı ehliyetim var 24 yaşındayım her hangi bir şöförlük işi arıyorum numaram 0542 306 42 43

 82. serkan öter 31 Temmuz 2014

  merhabalar yaşım 28 e ehliyetim var yıllardır kaynakçılık yapıyorum acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz 05435708274

 83. ademkilic 4 Ağustos 2014

  05422065249.bende urfa belediyesinde calismak isterim

 84. kenan bozkuş 7 Ağustos 2014

  ALLAHIN SELAMI VE BEREKETİ ÖZERİNİZDE OLSUN
  BEN BİLGİSAYARCIYIM VE 12 YILDIR ARAS KARGODA ŞOFÖRÜM VE ŞUAN ÇALIŞMIYORUM 04524929296

 85. kenan bozkuş 7 Ağustos 2014

  ALLAHIN SELAMI VE BEREKETİ ÖZERİNİZDE OLSUN
  BEN BİLGİSAYARCIYIM VE 12 YILDIR ARAS KARGODA ŞOFÖRÜM VE ŞUAN ÇALIŞMIYORUM 05424929296

 86. mikail kara 7 Ağustos 2014

  BEN 4 YILDIR MOBİLYACIYIM VE ŞUAN ÇALIŞMIYORUM
  05425666679

 87. ismail karakaya 20 Ağustos 2014

  Düya mutfak ustasiyim 20 yılık iş deyimim var aşçyım işarıyorum05416644695

 88. nedim 20 Ağustos 2014

  s.a 24 yaşndaym şanlıurfa belediyesinde calışmak istiyorum.e sınıfı ehliyetm var askerligimi fiilen bitirmişm.

 89. nedim 20 Ağustos 2014

  s.a 24 yaşndaym şanlıurfa belediyesinde calışmak istiyorum.e sınıfı ehliyetm var askerligimi fiilen bitirmişm.05435421263

 90. mehmet 4 Eylül 2014

  m.ö 35yaşındaym şanlıurfada belediyesinde çalımakistiyorum.askerligimi fiilen bitirmişim.05434898767

 91. AHMET TAŞKIRAN 5 Eylül 2014

  s.a şanlıurfada haliliye mahallesi’in de yaşıyorum 14 01 1975 şanlıurfa dogumluyum ismim AHMET TAŞKIRAN şanlıurfa temizlik işletmesinde çalışmak istiyorum işim meslegim şöförlük uzunyol deneyimim tecrübem var ehliyet sınıfım E büyük küçük araç farketmez TLF 0507 052 31 24

 92. Emine 18 Eylül 2014

  Emine Polat .
  Bilgisayar ve ingilizce biliyorum beldiyede çalışmak istiyoru

 93. hasan kayalı 20 Eylül 2014

  slm 28 yaşındayım belediyede çalışmak istiyorum
  05419773650

 94. hasan kayalı 20 Eylül 2014

  slm 28 yaşındayım e sınıfı ehlitim 4 yıllık var belediyede çalışmak istiyorum
  05419773650

 95. mustafa çalışkan 23 Eylül 2014

  MUSTAFA ÇALIŞKAN 24 yaşındayım işsizim belediyemizde çalışmak istiyorum e sınıfı ehliyetim bilgisayar sertfikam aöf 2 .sınıftayım 05454217960

 96. murat yilmaz 13 Aralık 2014

  Slm ark ben murat 26 yasindayim belediyede çalismak istiyorum oto tamircisiyim ford yetkili servisinde 10yil calistim

  E sinifi ehliyetimde var soforde olabilir bu konuyla ilgili yardimci olmanizi saygilarimla arz ederim tlf no. 0542 782 62 12

 97. behçet ülgen 26 Aralık 2014

  lise mezunuyum Esınıfı ehliyetim var 29 yaşındayım elimde her türlü iş gelir.tlf no.0543 235 32 29

 98. koşar 31 Aralık 2014

  23 yasindayim lise mezunuyum kpss94 ten 79.8 puan aldım belediyede memurluk alımı varsa talibim. 05425452187 ehliyeti yok!!!

 99. Mehmet 9 Ocak 2015

  Slm mehmet ben eyyubiyede ikamet ediyorum. iş makina operetöruyüm Eskvatör ve Beko loder. B+G ehliyetim var ‘şanlı Urfa belediye sinden den iş istiyorum memleketimde çalişmak istiyorum .. Mümkünse

 100. Mehmet 9 Ocak 2015

  Slm mehmet ben eyyubiyede ikamet ediyorum. iş makina operetöruyüm Eskvatör ve Beko loder. B+G ehliyetim var ‘şanlı Urfa belediye sinden den iş istiyorum memleketimde çalişmak istiyorum .. Mümkünse 0541 955 57 71

 101. kemal 10 Ocak 2015

  Slm kemal ben 26 yaşındayım lise mezunuyum E sınıfı 5 yıllık ehliyetim var bilgisayar sertifikam da var iş arıyorum TL 05419187057

 102. abdulkerim karahan 19 Ocak 2015

  silahlı güvenlik sertifika var e sınıfı ehliyetim var çalışmaya ihtiyacım var 8çocugum var

 103. sinan 20 Ocak 2015

  selam ben sinan 22 yaşındayım evliyim boya alcı ustasıyım iş arıyorum temizlik park bahçe görevlisi v.b işlerde olabilir yardımcı olsanız sevinirim cep 542 796 36 18

 104. ahmet 2 Şubat 2015

  selamün aleküm ben ahmet şuan çalışmıyorum boştayım evliyim 2 çocuk babasıyım inan geçinmek çok zor kiracıyım işe ihtiyacım var lütfen allah rızası için yardımcı olun saygılarımla ahmet…..

 105. ahmet 2 Şubat 2015

  selamün aleküm ben ahmet şuan çalışmıyorum boştayım evliyim 2 çocuk babasıyım inanın geçinmek çok zor kiracıyım işe ihtiyacım var lütfen allah rızası için yardımcı olun saygılarımla ahmet…..cep:05464636318

 106. hasan yakismaz 2 Şubat 2015

  B sınıfı ehliyetim var bekarim belediyede is ariyorum

 107. Ömer dağ 13 Ağustos 2015

  32 yaşındayım belediyelere cok başvuru da bulundum fakat bir cvb alamadim issizim belediyede sehrimize hizmet etmek istiyorum 05425985599

 108. veysel 29 Nisan 2016

  Ortaokul mezunuyum bana vereceginiz islerin üstesinden başariyla gelirim

 109. veysel yardimci 29 Nisan 2016

  Ortaokul mezunuyum bana vereceginiz islerin ustesinden basariyla gelirim belediyenin kapsaminda ne is olursa yaparim tesekkur ederim saygilarimla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All right reserved.