Akkuyu Nükleer Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Akkuyu Nükleer’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Akkuyu Nükleer bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Akkuyu Nükleer personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Akkuyu Nükleer iş başvurusu

Uluslar arası şirketler arasında yer alan Akkuyu Nükleer, ülkemizde nüler güç santrali projesi kapsamında bu alanda bir ilktir. Kurumun çalışanlarına kariyer açısından sağladığı pek çok avantajlar bulunmaktadır. Mesleki açıdan gelişim göstermek isteyen ve kariyer fırsatı yakalamak isteyenler için kurum büyük bir fırsattır.

Akkuyu Nükleer personel alımları kapsamında açık pozisyonlara başvuru yapmak isteyen pek çok kariyer sahibi olmak isteyen kişiler iş alanlarını araştırmaya başladı. Kurum için hangi pozisyonlarda alım var, başvuruların nasıl ve nereye yapıldığı ve başvuru için gerekli şartlar neler gibi pek çok sorunun cevabını almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Sayfamızda kurumun ilan detayları, açık pozisyonlar ve daha fazlası hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Akkuyu Nükleer Personel Alımı Yapacak

Akkuyu Nükleer şirketi bünyesinde çalışan öğrencilere büyük bir eğitim ve kariyer fırsatı sunmuştur. Eğitim hayatı boyunca öğrencilerin kurum kapsamında burs alma imkanı sağlanmıştır. Bu anlamda kurum için başvuruda bulunacak adaylar içinde hedefi kariyer olan öğrenci adayları da bulunmaktadır.

Kurum çalışan ev öğrenci ayırt etmeksizin gerekli gördüğü pek çok pozisyonda personel alımı yapacaktır. Adayların kendileri için uygun olan pozisyonlarda başvuru yapabilmeleri için ilan sayfalarını takip etmeleri gerekir. Kurumun başvuru yapacak kişilerden temel olarak istediği kriterler içinde; çözüme odaklı çalışma sistemi, stratejik olarak düşünme biçimi, yenilikler açık olmak, güçlü iletişim becerisi ve liderlik gibi pek çok vasıflar aramaktadır.

Akkuyu Nükleer İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Akkuyu Nükleer İş Başvurusu yapmak isteyen adayların kuruma özgeçmişleriyle birlikte çalışmak istedikleri pozisyonu belirten bilgileri mail aracılığıyla atmaları yeterlidir. Aynı zamanda sitemiz aracılığıyla firmanın ilan sayfasına girerek size uygun olan pozisyonu seçebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru için size uygun pozisyondaki iş için gerekli şartları taşıdığınız takdirde başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Başvurunuz kurum içinde yer alan insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirmeye alınır. Kurum tarafından uygun görüldüğünüz takdirde işe alım için sizinle iletişime geçilir. Gerekli evrakları tamamladığın takdirde işe alım süreci başlatılmış olur.

Akkuyu Nükleer İş İlanları ve Pozisyonlar

Akkuyu Nükleer kapsamında açıkta olan bazı pozisyonlar bulunmaktadır. Bu pozisyonlarda görev almak isteyen mesleki eğitimini almış adaylar hemen başvurularını yapabilirler. Kurum kapsamında ihtiyaç duyulan pozisyonlar şunlardır:

 • Aktif su artıma operatörü
 • Teknolog
 • Aktif Su Arıtma Yönetimi Baş Uzmanı
 • Aktif Su Arıtma Kıdemli Operatör

Pozisyonların Açıklamaları

 • Aktif su arıtma operatörü: Belirli bir süre içerisinde tesisin günlük bakım ve kontrollerini gerçekleştiren kişidir.
 • Teknolog: İlgili alanın geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olan kişidir.
 • Aktif su arıtma yönetimi baş uzmanı: Suların etkili yönetimini sağlayan ve işleyişi kontrol eden kişilerdir.
 • Aktif su arıtma kıdemli operatörü: Tesisin günlük bakım ve kontrollerinin yapılmasında uzmanlaşmış kişidir. Diğer operatörlerin takibini sağlar.

7 Comments

 1. Slm ben 49 y akkuyu yada kamplarda temızlık işi arıyorum daha once içtaş ta çalıştım 20 gunde amaçta iş vermek istıyen benı arasın 05539360112

 2. Merhaba ben güvenlik olarak ise bakıyorum.ruscam iyi 8 yil kievde yasadim. İngilizce mde fena değil. Silahli güvenlik sertifika ve kartim var .

 3. 05431384948
  Çok iyi derecede Rusça biliyorum c sınıfı ehliyet sahibiyim iş verirseniz sevinirim 25 yıl moskovada inşaat formeni olarak çalıştım

 4. Rusçam normal anlıyorum becerim konunda kendime çık güveniyorum ihtiyaç durumda şuanki Türkiye’nin gdlinden anlaşıldığı gibi her iş bölümünde çalışabilirdim 05457753810

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*