Akkuyu Nükleer Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Akkuyu Nükleer personel alımı yapacak! Akkuyu Nükleer iş başvurusu, iş ilanları, açık pozisyonlar, personel alımı ve staj başvurusu imkanı. Türkiye’nin ilk nükleer santrali olan Akkuyu Nükleer, 2010 yılında Mersin’de kurulmuştur. Rusya ve Türkiye arasındaki bir anlaşma ile kurulan Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin yapımı anlaşma gereği Rusya tarafından sağlanmıştır. Bu santral dünyada “Yap-İşlet-Sahip Ol” modeliyle inşa edilen ilk NGS projesidir. Bu projede 5 bin 300 kişi aktif olarak çalışmaktadır.

Akkuyu Nükleer iş başvurusu

Akkuyu Nükleer İş İlanları

Güncel iş ilanlarını Rasatom Devlet Kuruluşu’nun sayfası üzerinden yayınlayan Akkuyu Nükleer, pek çok eleman alımı yapmaktadır. Maaş açısında oldukça bonkör davranan bu firmada çalışmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır.

Pozisyon Lokasyon
Puantör Mersin
Kaynak Mühendisi Mersin
Satın Alma Uzmanı Mersin
Claim Mühendisi Mersin
Satın Alma Şefi Mersin
Boru Üretim Müdürü Mersin
Tahribatsız Muayene Teknisyeni Mersin
Saha Mühendisi Mersin
Saha Mühendisi Mersin
Kalite Kontrol Mühendisi Mersin
İnsan Kaynakları Müdürü Mersin
Muhasebe Uzmanı Mersin
Teknik Ofis Şefi Mersin
Teknik Ofis Mühendisi Mersin

Uluslar arası bir şirket olması sebebiyle çalışanlarına tecrübe kazanma imkanı sunması, Türkiye’de yapılan ilk nükleer güç santrali projesinde benzersiz çalışma fırsatı, iş kanuna uygun iş kaydı, düzenli ve sistematik maaş ödemesi, mesleki ve kariyer anlamda yükselme perspektifi, garantili sosyal güvenlik paketi gibi imkanlar sunması da tercih edilirliğini arttırmaktadır.

Ayrıca bu şirket Türk öğrencilerin ayrıcalıklı fırsatlar ile Rusya’da yedi yıllık bir eğitim imkanı sunar. Öğrencilere eğitimleri boyunca burs ödemesi yapan bu şirket mezunlarına da iş teklifinde bulunmuştur.

Tüm iş pozisyonlarında aranan ortak kriterler şunlardır: Stratejik düşünme, sonuç odaklı olma, yenilikleri yönetme, faaliyeti planlama ve organize etme, etkili iletişim kurma, liderlik vasıfları ve ekip çalışmasına yatkınlık.

Nasıl Başvurulur?

Bu firma ile birlikte çalışmak için başvurulan pozisyona uygun olanların özgeçmişinizi, çalışmak istediğiniz alanı da belirtilen mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için şu bağlantı ziyaret edilebilir: http://www.akkuyu.com/kariyer-ve-egitim

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Aktif su arıtma sistemleri baş uzman-Teknolog
 • Aktif su arıtma operatörü
 • Aktif su arıtma kıdemli operatörü
 • Aktif su arıtma yönetimi baş uzmanı

Pozisyonların Açıklamaları

 • Aktif su arıtma sistemleri baş uzman-Teknolog: İlgili alanın geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olan kişidir.
 • Aktif su arıtma operatörü: Belirli bir süre içerisinde tesisin günlük bakım ve kontrollerini gerçekleştiren kişidir.
 • Aktif su arıtma kıdemli operatörü: Tesisin günlük bakım ve kontrollerinin yapılmasında uzmanlaşmış kişidir. Diğer operatörlerin takibini sağlar.
 • Aktif su arıtma yönetimi baş uzmanı: Suların etkili yönetimini sağlayan ve işleyişi kontrol eden kişilerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Belirtilmemiştir.

Çalışma Saatleri: Belirtilmemiştir.

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara ve Mersin.

4 Comments

 1. 05431384948
  Çok iyi derecede Rusça biliyorum c sınıfı ehliyet sahibiyim iş verirseniz sevinirim 25 yıl moskovada inşaat formeni olarak çalıştım

 2. Rusçam normal anlıyorum becerim konunda kendime çık güveniyorum ihtiyaç durumda şuanki Türkiye’nin gdlinden anlaşıldığı gibi her iş bölümünde çalışabilirdim 05457753810

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*