Ceyo Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Ceyo’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Ceyo bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ceyo personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1964 senesine kurulan Ceyo, sektörde öncü konumunda hizmet vermektedir.  Ülkemizde birçok yetkili perakende satıcısı olup, 54 kurumsal mağazası vardır. Ceyo personel alımı zaman zaman açılarak, gereksinimlerin giderilmesi hedeflenmektedir.

Kariyer siteleri üzerinden Ceyo iş ilanları verilmekte olup, bunlar firmanın ihtiyacı kapsamında farklılaşmaktadır. Bu nedenle güncel ilanlar takip edilmeli, özgeçmişiniz ile uygun fırsatlar değerlendirilmelidir. Ceyo iş başvurusu online şekilde yapıldıktan sonra, adayların tek yapması gereken firma yetkililerinin irtibata geçmesini beklemedir.

 

Ceyo Personel Alımı ve İş İlanları

Ceyo Personel Alımı Yapacak

Ceyo Türkiye’de en çok tercih edilen markaların başında gelir. Ayakkabı, terlik ve sandalet üretimi yapmakta olup hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu bağlamda üretimleri her geçen gün artar. Firma, ihtiyaçlarını karşılayabilmek için personel alımları yapmakta olup, bunlara kariyer siteleri üzerinden erişilebilir.

Ceyo İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Ceyo tarafından açılan ilanlar her alım döneminde farklı pozisyonlara yönelik olabilir. Bu nedenle sürekli takip etmeniz gerekir. Bunlardan bazıları şöyledir;

  1. Sekreter: Minimum 2 sene tecrübesi olma, organizasyon yapabilme ve düzgün diksiyona sahip olma, çözüm üretebilme, hızlı düşünebilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. Satış temsilcisi: Alanla ilgili deneyimli olma, Microsoft Office kullanabilme gibi sorumluluklar aranmaktadır.

Bu ilanlara başvurma online sistemlerden yapılmaktadır ve iki aşamalıdır. Birincisinde online başvuru gerçekleştirilir. Ardından firmanın insan kaynakları yetkilileri inceleme yaparak, uygun olan adayları belirler. Böylece tarafları bilgilendirilerek, mülakat için çağrılır. İkinci aşama da bu şekilde başlar.

Eğer firmanın personeli olmak istiyorsanız buradan da geçmeniz gereklidir. Böylece kısa süre içerisinde yeni görevinize başlayabilirsiniz. Firma ilerleyen tarihlerde de alım yapabilecek olup, bilmeniz gereken bunların farklı iş tanımlarına, niteliklere sahip olabileceğidir.

Bu nedenle başvurmadan önce tüm ayrıntılarını okumanız, sağlayıp sağlamadığınızı görmeniz gerekir. Eğer uyumsuzluk varsa, bu geri dönüş alma olasılığınızı çok fazla düşürecektir. Görüşmeye yönelik çağrı almak istiyorsanız, dolayısıyla sadece CV’niz ile uyuşanlara başvurmanız önerilir.

Ceyo İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ceyo iş başvurularını teknolojik sistemlerden yararlanarak gerçekleştirmektedir. Bu bakımdan ilk aşamada sadece kariyer sitesi üzerinden, firmanın açtığı pozisyona müracaat etmeniz gerekir. Bunun için aşağıdaki işlemleri uygulamanız yeterlidir;

  1. Ceyo tarafından personel alımı yayınlanan siteye giriş yapın.
  2. İlgili platformda bulunan kullanıcı bilgileriniz ile oturum açın. Eğer bulunmuyorsa yeni profil açın.
  3. Özgeçmiş güncellemenizi yapmanız ardından, firmanın profiline girin.
  4. Uygun iş ilanlarını görerek, dikkatinizi çekenleri inceleyin.
  5. Niteliklerinize uygun olanlara başvuru gerçekleştirin.

Bunları başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra, herhangi bir şey yapmanız gerekmez. Zira firmanın yetkilileri sizi ve özgeçmişinizi olumlu bulduğu takdirde iletişime geçecektir.

3 Comments

  1. slm lar 96 yılından berı sayacılık yapmaktayım vede sızın ısınızı cok dıktım ısıme saygılı vede tıtızımdır sızınle calsmak ıstıyorum bagcılar yuzyılda ıkametgah etmekteyım 05367269096

  2. Kartal Atalar mevki nde ikamet etmekteyim. Ayakkabıcılık ve mağazacılık konusunda askerden önce ve askerden sonra olarak 8 yıllık bir tecrübem var bunun yanında B sınıfı ehliyetim ve psikoteknik belgesine sahibim. Bünyenizde çalışmaktan mutluluk duyacağımı bilmenizi isterim teşekkür ederim.

  3. Şoför veya personel olarak bünyenizde çalışmayı istiyorum…..e sınıfı ehliyet ve src belgesi bütün evraklarım bulunmaktadır….şu an tekstil sektöründe çalışıyorum…bundan sonra farklı bir iş sektörde çalışmak istiyorum…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*