Manavgat Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Manavgat Belediyesi Personel Alımı

Cumhuriyetin ilanı ile birlikte il statüsüne alınan Antalya’ya ait bir kaza olan Manavgat, 1960’lı yıllar itibariyle hızla gelişmeye başlamıştır.

Manavgat Belediyesi, sahip olduğu muhteşem doğası, tarihi ve kültürel değerleriyle turizm, sanayi, bilim ve kültür dâhil çok çeşitli alanlardaki potansiyeli ile dikkat çeken Manavgat’ı bütün varlıkları ile birlikte kalkındırmak istediklerini belirtmektedir.

Manavgat halkına ve ziyaretçilerine en kaliteli yerel hizmeti vererek çağdaş bir kentte yaşama imkânı sunarak herkesin görmek ve yaşamak istediği bir kent oluşturmak hedefinde olan kurum, bu hedeflerine ulaşabilmek adına kadrosuna yeni personeller almayı planlamaktadır.

Manavgat Belediyesi Personel Alımı

Manavgat Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna alacağı personeller için genellikle internet sitesi üzerinden işçi alım ilanı yayınlamayı tercih eden Manavgat Belediyesi, bünyesinde çalıştıracağı elemanlarını sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam etmekte ve bu personellerine de diğer mevcut işçi kadrosundaki personelleri gibi çalıştıkları birime göre eşit maaş miktarları belirlemekte ve yine doğrultuda sosyal haklar sağlamaktadır.

Ayrıca memur kadrosu için olduğu gibi işçi kadrosu için de çalışma saatlerinin 08.30 ile 17.30 saatleri arasında belirlendiği kurumda herhangi bir sebeple mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan personellerine maaşlarının yanı sıra ek mesai ücreti de ödenmektedir.

Manavgat Belediyesi Memur Alımı

Manavgat belediyesi memur alımı için sahip olmanız gereken özellikler ilk olarak yeterli bir KPSS puanı sonrasında da talep ettiğiniz pozisyon gerekleri hakkında bilgi sahibi olmaktır. Bu seçimlerde genellikle adayların bilgisayar kullanım düzeyleri ön plana çıkmaktadır.

Günümüzde birçok işlem bu platformlar üzerimde döndüğünden memurlara bilgisayar üzerinde büyük bir özgürlük tanınmaktadır. İşlemlerin aksatılmadan yapılması ve halkın mağdur edilmemesi için bilgisayar kullanımı ilk aşamada çok önemlidir.

Manavgat belediyesi memur alımı başvuruları işçi alımlarına göre biraz daha seyrek şekilde açılmaktadır. Bu başvurulara erişmek ve erkenden haberdar olmak için yukarıda verdiğimiz telefon numarasını arayabilirsiniz.

Sitemiz ve ilgili iletişim adreslerimizden de güncel belediye işçi alımlarını takip edebilirsiniz. Alımlara erkenden başvuru yapmanız daha faydalı olup alımlara elden başvuru kabul edilmektedir.

Manavgat Belediyesi İş İlanları

Verimlilik ve etkinlik unsurlarına dayalı hizmetlerin en kısa sürede yerine getirilmesini öngören, şeffaflığı, katılımı ve işbirliğini esas alan sosyal belediyecilik anlayışıyla yönetim ilkelerini belirleyen Manavgat Belediyesi, personel alımı için yayınladığı iş ilanlarında personellerinin de bu ilkeler doğrultusunda çalışabilecek nitelikte olmalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Manavgat Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Manavgat Belediyesi sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanacak olan iş ilanını detaylı bir şekilde incelemeleri ve kendilerine uygun olan açık pozisyon için iş başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaları yada özgeçmişleri ile birlikte belediyenin insan kaynakları birimine müracaat etmeleri gerekmektedir.

Belediye bünyesinde memur olarak kadro almak isteyenlerin ise KPSS’den yeterli puanı almaları ve belediye tarafından yayınlanan açık pozisyonları tercih ederek ÖSYM tarafından ilgili birime yerleştirilmeleri gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Manavgat İş İlanları

Manavgat iş ilanları, ilçede faaliyet gösteren firmaların ya da şahıs işletmelerinin insan gücü planlaması doğrultusunda ihtiyaç duydukları personelleri duyurmak amacıyla oluşturulmaktadır.

Sizde bu ilçede ya da yakın ilçelerde ikamet ediyor ve aylık geçiminizi sağlayabilmek için fırsat kolluyorsanız, Manavgat iş ilanları arasından kendinize uygun bir ilan bulabilirsiniz.

Güncel Manavgat iş ilanları

 • Dönemsel Full Tıme Satış Danışmanı Manavgat
 • Satış Danışmanı – Manavgat
 • Mağaza Sorumlusu Antalya Manavgat
 • Part Time Satış Danışmanı – Antalya Manavgat Novada
 • Gratis Sezonluk Satış Danışmanı – Antalya Manavgat

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Manavgat iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 Comments

 1. Merhabalar manavgata yeni taşındık adım Aylin okul öncesi kurumunda öğretmenlik yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim .

 2. iyi gü ler ben elazığda ikamet ediyorum yalniz işe ihtiyacım var belediyede çalişmak istiyotum yardimci olmazi temmeni edetim

  • Ben Erdal Şahin Antalya manavgata ikamet ediyorum belediyede park bahçe işinde çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim çok zor durumdayız göstereceğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*