Birleşik Fon Bankası Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Birleşik Fon Bankası Personel Alımı Yapacak

Birleşik Fon Bankası’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Birleşik Fon Bankası bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Birleşik Fon Bankası personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Birleşik Fon Bankası Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Birleşik Fon Bankası 1958 yılında Çaybank adıyla çay üreticilerine destek olmak amacıyla kurulmuş, 1992 yılında Derbank adını almış, 1997 yılı sonunda Bayındır Grubu bünyesine katılmış ve ünvanı Bayındırbank olarak değiştirilmiştir. 9 Temmuz 2001 tarihinde BDDK’nın kararıyla Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na devredilen bankamızın ünvanı TMSF’nin 7 Aralık 2005 tarihinde aldığı kararla Birleşik Fon Bankası olarak değiştirilmiştir. Birleşik Fon Bankası’nın yönetim, denetim ve temettü hariç ortaklık hakları TMSF’ye aittir.

Birleşik Fon Bankası İş İlanları

Birleşik Fon Bankası’na iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Şube Operasyon Yetkilisi

Cari Hesaplar, Krediler, Mali Kontrol ve Kambiyo konularında deneyimli, Genel Müdürlük ve Şube Yönetiminin belirlediği hedeflere ulaşmada; planlama, organize etme, iletişim, kontrol ve koordinasyon gibi yönetim fonksiyonlarını gerçekleştirerek kaynakların en iyi şekilde kullanımını sağlayacak Şube Operasyon Yöneticisi arıyoruz.

 • Tercihen üniversite mezunu,
 • Bankacılık sektöründe ve benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimi olan,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı,
 • Ekip yönetiminde deneyimli,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi

Bireysel Bankacılık ürünlerini müşterilerimize farklı hizmet anlayışıyla memnuniyet yaratacak şekilde sunacak ve yeni müşteri kazanımı sağlayacak “Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi” arıyoruz.

 • Üniversite mezunu,
 • Bireysel Bankacılık alanında en az 1 yıllık Şube deneyimi olan,
 • İlgili alanda ürün ve satış bilgisine sahip,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • BES ve SPK Lisans Belgesi’ne sahip veya sınavlara girmiş olan,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

Birleşik Fon Bankası İş Başvurusu Formu

Birleşik Fon Bankası iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Birleşik Fon Bankası’nın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

3 Comments

 1. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 2. MERHABA.. IKI YILLIK BANKACILIK VE SİGORTACILIK MEZUNUYUM.STAJIMI T.C ZİRAAT BANKASI OPERASYON BOLUMUNDE YAPTIM. AYNI ZAMANDA AÇIKÖĞRETIM İŞLETME BÖLÜMÜ ÖĞRENCISIYIM. SUAN SİGORTA ŞİRKETININ MUHASEBE VE TEKNIK BOLUMUNDE 1,5 YILDIR ÇALIŞMAKTAYIM. SİZİNLE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERIM. PERSONEL ALIMI VE SINAVLAR HAKKINDA BILGILENDIRIRSENIZ ÇOK SEVINIRIM.

 3. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*