Birleşik Fon Bankası Personel Alımı ve İş İlanları 2018

birlesik-fon-bankasi

Birleşik Fon Bankası personel alımı yapacak!

Birleşik Fon Bankası iş başvurusu yaparak sizde Birleşik Fon Bankası’nın gücünden güç alabilirsiniz. Birleşik Fon Bankası Personel Alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Birleşik Fon Bankası eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Birleşik Fon Bankası insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bankamız genel hedef ve stratejileri doğrultusunda çalışanlarımızın motivasyon, verimlilik ve iş yaşam kalitesini arttırmayı amaçlar. Bu amaca ulaşabilmek için organizasyon, planlama, ücretlendirme, özlük haklarının düzenlenmesi, ödüllendirme ve kariyer planlama ile ilgili konularda uygulamaların gerçekleşmesi sağlanır.

Ayrıca her türlü kanun ve mevzuat değişikliğine uyum için personel bilgilendirilir ve personelin güncel bilgilere sürekli ulaşması sağlanır. Banka mevcut çalışanları ile Bankamız’a külli halefiyet prensibi ile devrolan tüm bankaların eski çalışanlarının; özlük hakları ile ilgili işlemler yapılarak, sorun ve talepleri değerlendirilerek çözümler bulunur.

Görevde Yükselme;

Personel aşağıda belirtilen şartlara uyması halinde ve üst yöneticisinin önerisi ile bulunduğu unvandan bir üst unvana yükseltilir.

§ Birim/Şube Yöneticisinin uygunluk görüşü,
§ Yükseltileceği unvanda boş kadro bulunması,
§ Mevcut görevinde başarılı olması,
§ Bulunduğu unvanda öngörülen asgari bekleme süresini doldurmuş olması.

Performans Değerlendirme

Personelin kendisini geliştirmesini ve ilerlemesini teşvik etmek üzere yılda 1 kez yetkinlikler bazlı Performans Değerlendirme Sistemi uygulanmaktadır.

3 Comments

  1. şahin kırhan 4 Şubat 2014
  2. GAMZE 11 Mart 2014
  3. Sezgin YILDIRIM 11 Ekim 2014

Leave a Reply