Viessmann Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Viessman, uluslararası hizmet veren ısı tekniği sistemi üreticisidir. Firma 1917 yılında Almanya’da kurulmuştur. Kuruluş amacı ısıyı konforlu, ekonomik ve aynı zamanda çevreye zarar vermeden üretmek olan Viessmann, bu amaca ulaşmış ve hizmetini yıllardır uluslararası alanda sürdürmektedir. Firmanın 11 ülkede 27 üretim merkezi vardır. Bu üretimlerin satışı, 74 ülkede yapılmaktadır.

Dünya genelinde 11 binin üzerinde personeli olan şirket, 2.1 milyar Euro cirosu ile sektörde çok geniş bir yer kaplamaktadır.

Viessmann İş İlanları

Viessmann çalışanlarını dinlediğimizde, şirketin en önemli özelliğinin şeffaf ve ekip odaklı çalışması olduğunu söylemektedirler. Çalışanların fikirlerini ve kişisel gelişimlerini destekleyen Viessmann, şirket içi eğitim programlarını geliştirmek ve çalışanlarına daha faydalı olabilmek için Viessmann Academy birimini kurmuştur. Bu birim hem şirket içi personellerin eğitiminde hem de yeni işe girecek adayların eğitiminde aktif rol oynamaktadır.

Viessmann şirketinin çalışma şartlarını incelediğimizde ise öncelikle disiplinli bir çalışma sistemi görüyoruz. İş ve sosyal hayat dengesini iyi kuran Viessmann, personellerinden mesai saatleri içinde yüksek verim bekliyor. Viessmann mesai günü ve çalışma saatleri ofis personeli için hafta içi 08:30-18:00 şeklinde belirlenmiştir. Üretim personeli ise vardiyalı çalışmaktadır. Şirket tüm çalışanlarına özel sağlık sigortası sağlamaktadır. Ayrıca işe gidiş gelişler servisle yapılmakta ve personelin kullanımı için yemekhane aktif hizmet vermektedir. Belirli pozisyonlar için maaşa ek prim uygulaması da vardır.

Nasıl Başvurulur?

Yurt dışı için açılan pozisyonları incelemek isterseniz Viessmann insan kaynakları sayfasına ulaşmalısınız. https://www.viessmann.com.tr/tr/sirket/kariyer.html

Burada üst kısımdaki uluslararası sekmesine tıklayarak ilgili ülkenin web sayfasına ulaşmalısınız. Bu şekilde Viessmann’ın hizmet verdiği diğer ülkelerdeki açık pozisyonlarını takip edebilirsiniz.

Viessmann, Türkiye’de işe alımlarını kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır. Bilinen kariyer sitelerinde Viessmann şirketinin profiline ulaşarak açık pozisyonları görebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Viessman Açık Pozisyonlar

  • Teknik Servis Teknikeri – Kayseri: Sorumlu olduğu ürün grubuna ait bakım, onarım ve devreye alma faaliyetlerini yürütmek, yöneticilerinden teknik servis iş emirlerini almak ve işlem sonunda eksiksiz doldurmaktan sorumludur.
  • Servis Merkezi Personeli – İstanbul: Günlük ofis işlerini yürütmek, klimaların yedek parça bakımlarını yürütmek, sahada çalışan teknik personeli koordine etmek, klimaların satış sonrası hizmet belgelerini düzenlemek ve işletmekten sorumludur.
  • Proje ve Satış Mühendisi – Ankara: Hedef odaklı, bireysel ve ekip satış hedeflerini yakalamak, mevcut müşteri portföyünü yönetmek, müşteri memnuniyetini sağlamak, yeni pazar ve satış kanalları geliştirmekten sorumludur.

1 Comment

  1. sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*