İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Adana Büyükşehir Belediyesi Adana’da yaşayan herkesin çalışmak istediği bir alan. Adana Büyükşehir Belediyesi 2017 birçok personel alımı yapacağını (işçi, memur ve eleman alımı) belirtti. Adana’da yaşayanları son derecede heyecanlandıran bu haber ile ilgili tüm detaylar iş başvuru formu, iş başvuru şartları, iş başvuru tarihleri bunların hepsi haberimizin devamında.

Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Adana Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Adana konumu açısından bulunduğu bölgede yer alan 2.5 milyona yakın nüfusu ile ülkemizdeki en kalabalık büyük şehirlerinden bir tanesi. Elde edilen bilgilere göre ülkedeki en kalabalık 6. Büyük şehir olduğu biliniyor.

Adana’nın büyük şehir dönemine geçmesi ise 3306 sayılı yasa ile 1986 yılında gerçekleşmiş. Şu an için Adana Büyükşehir Belediye Başkanı görevinde Hüseyin Sözlü bulunur. Adana Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu açıklamalarda 2017 senesinde belediye bünyesine birçok personel alacağını belirtti.

Yapılan açıklamalarda personel alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacağını tüm kamuoyuna duyurdu. Yapılan açıklamalar ile ilgili tüm detaylara iş başvuru tarihlerine, iş başvuru formlarına ve iş başvuru şartlarına ve tüm bunlar ile ilgili bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Adana Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Adana Büyükşehir Belediyesi personel alımı (işçi, memur ve eleman alımı) ile ilgili bütçeyi hazır hale getirmiştir. Adana Büyükşehir Belediyesi yapılacak işçi alımlarda herhangi bir yazılı sınav yapmayacağını açıklaması ise birçok iş arayan kişinin yüzünü güldürdü.

Adana Büyükşehir Belediyesi sadece baş vuru şartlarına uyan adayların bire bir sözlü mülakat ile alacak. Yapılan açıklamada belirlenen kadrolar ile ilgili çok çeşitli eleman alımı yapılacağı belirtildi. Bu açıklamalardan elde edilen bilgilere göre ise alınacak olan personellerin vasıflı veya vasıfsız olabilecekleri anlaşılıyor.

Yani bazı pozisyonlar için üniversite diploması şartı aranırken, bazı pozisyonlar için lise veya ilkokul diploması şartı yeterli olabiliyor. Bu açıdan da Adana’da yaşayan birçok işsiz vatandaşın heyecan ile beklediği iş alım süreçleri olduğunu açık yüreklilik ile söyleyebiliriz.

Adana Büyükşehir Belediyesi zabıta memuru, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi gibi pozisyonlar eleman alımı yapacak. Yapılan alımlara ise baş vuru şartlarını taşıyan herkes katılabilecek. Personel alımları ise yapılan mülakatlar sonucunda belli olabilecek.

Adana Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları

Ülkede en kalabalık ve sanayi açısından en çok gelişim göstermiş olan şehirlerinden bir tanesi olan Adana, belediyesi ile de örnek bir şehir haline gelmiştir. Adana Büyükşehir Belediyesinin göstermiş olduğu bu başarı ise hiç kuşkusuz tüm belediye çalışanlarının başarısı olarak görülüyor.

Tabi bunda Adana Büyükşehir Belediyesi’nin tüm kadrosunun seçimini büyük bir titizlik ile yapmasının payı da büyük. İnsan kaynaklarının bu denli çalışmasının yanı sıra Belediye’nin çok iyi yönetilmesini de ekleyebiliriz.

Adana Büyükşehir Belediyesi sadece merkez için değil Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir ilçelerinde de eleman alımı yapılacak.

Üstelik Adana Büyükşehir Belediyesi ilanlarında son zamanlarda birçok farklı ilanın da verildiği görülüyor. Mühendis, hemşire, ebe, sekreter, inşaat görevlisi, sosyolog, temizlik işçisi gibi bölümlerden de eleman alımı yapıldığı görebiliriz. Belediyenin ise iş başvuru şartları bölüme göre değişiklik gösteriyor.

Adana Büyükşehir Belediyesi iş kadrolarına baş vurmak isteyen tüm adaylar hazırladıkları öz geçmişlerini belediye binasına bırakabilir. Bu her zaman büyük bir avantajdır. Çünkü iş pozisyonu açıldığında ilk önce bu öz geçmişler değerlendirilir.

Farklı olarak Adana Büyükşehir Belediyesi İşkur ve benzeri yollarla da iş ilanları veriyor. Güncel bilgiler için bu kanalları da takip etmenin ve yapılan ilanlardan haberdar olmanın her zaman için büyük bir faydası vardır.

Seyhan Belediyesi Personel Alımı

Seyhan Belediyesi, Adana’nın en kalabalık ilçesini yöneterek 700 binden fazla kişiye yaşam alanı paydası verir. Belediye, son dönemde doğan işçi açıklarından dolayı: güvenlik görevlisi, aşçı, servis şoförü, teknisyen başta olmak üzere birçok personel alımı yapacaktır. Belediyeyi telefon yoluyla arayarak personel açığından yararlanabilir ve belediyede çalışma imkanını elde etmenin avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Yüreğir Belediyesi Personel Alımı

Yüreğir Belediyesi, Adana’nın en kalabalık ikinci ilçesine ev sahipliği yapar ve ilçe genelinde yaklaşık olarak 420 bin kadar yurttaşımız hayat sürer. Belediyede doğan kadro açığı, halkla ilişkiler ile idari işler bölümünde yoğun olarak görülür. Belediyedeki mevcut açığı doldurabilmek maksadıyla başvuru yapabilmek için Yüreğir Belediyesi’nin telefonlarını arayabilirsiniz. Ayrıca belediyeye e-posta atarak da iletişime geçebilmeniz mümkün.

Çukurova Belediyesi Personel Alımı

Çukurova, Anadolu’nun bereketli topraklarını yurdun dört köşesine sebze ve meyve olarak dağıtır. Her yıl bölgeye göç eden işçiler, çoğu zaman bölgenin güzelliğine kapılarak burada kalmayı seçer. Çukurova Belediyesi, dönemsel artan nüfusa göre işçi alımı gerçekleştirmek için halkla ilişkiler ve idari işler bölümünde personel alımı yapar. Ayrıca belediyenin çağrı merkezi de işçi açığının sıkça yaşandığı yerler arasında bulunur.

Ceyhan Belediyesi Personel Alımı

Ceyhan, Adana’nın yoğun nüfuslu ilçeleri arasında yer alır ve buna göre ilçede personel eksikliği yaşanan bazı alanlar bulunur. Belediye, bünyesinde çalıştırmak üzere teknik personel alımı gerçekleştirirken; aynı zamanda elektronik bölümünde çalışan bireylere de ihtiyaç duyar. Tabi bunun yanında servis şoförü ve aşçı açığı da sıkça görülür. Belediyede çalışabilmek için telefon ile e-posta servisini kullanarak ilk adımı atabilirsiniz.

Sarıçam Belediyesi Personel Alımı

Sarıçam Belediyesi, son dönemde gerçekleştirilen atılım hamleleri ile eski dönemlere nazaran daha popüler hale gelerek ilçedeki istihdam alanını genişletir. Belediye, yapmış olduğu kültürel faaliyetler ile hem halın sosyal gelişimini hem de mevcut işçi açığını dikkate alan çalışmalar yapıp; halkın kendisine gösterdiği ilgiyi karşılamaya çalışır. Belediye bünyesinde doğan açık pozisyonlarda yer almak için belediyeyle irtibata geçebilirsiniz. Aşçı, güvenlik görevlisi, muhasebeci, bilgisayar uzmanı gibi pozisyonlar; son dönemde rağbet görüyor.

Kozan Belediyesi Personel Alımı

Kozan, Adana’nın son dönem içerisinde gelişen; fakat geçmişte dahi önemli bir alanı karşılayan bölgeleri arasında bulunur. Kozan Belediyesi, sosyal yardım platformunda çalışmak üzere personel alımı talep ederken; aynı zamanda sekreter, güvenlik görevlisi, muhasebeci, hemşire pozisyonları için de ilan veriyor. Belediyenin bünyesinden çalışabilmek adına bazı şartları yerine getirmeniz ya da sizden beklenen performansı düzen şekilde uygulamanız gerekir. Gerekli bilgi, belediyeyi aramanızla size verilecektir.

130 Yorum

 1. tankut yılmaz 3 Ekim 2013

  büyük şehir belediyesini takdir ediyorum çok iyi işler başardı başarılarının devamını diliyorum sizinle çalışmak benim için onurdur saygılarımla tankut yılmaz

 2. aslı gülbahar 3 Ekim 2013

  sizinle çalışmayı diliyorum

 3. tankut yılmaz 3 Ekim 2013

  bu işe çok ihtiyacım var saygılarımla

 4. serap 19 Ekim 2013

  Büyük şehir belediyesinde çalışmak
  Adanalı olarak beniçok gururlandırır ve mutlu eder ben sosyoloji son sınıftayım ve aynı zamanda Süleyman Demirel üniversitesi aile danışmanlıgı sertifikam var insanların sorunlarını dinleyip empati kurabiliyorum uygun görürseniz bende talibim

 5. mustafa YILDI 22 Ekim 2013

  büyük şehir belediyemiz bünyesinde organize sanayi bölgesinde bulunan makina bakım ve onarım şeflinde çalışmak isterim ben gazaltı elektirik kaynakçısıyım şallama kesimi oksijen kesimi ispial taşmotoru kullanma bilgilerinize arz ederim saygılar ,mustafa YILDIZ/. CEP./05349668581

 6. fatmaaa 23 Ekim 2013

  sizinle çalışmayı diliyorum

 7. sertan turun 16 Kasım 2013

  Önce teşekkür ediyorum
  çalışmalarınızdan ve hizmetlerinizden dolayı
  ve başvuru fırsatı sundugunuz için.
  Ben iş makinası öperatörüyüm 15 yıldır eskavatör kullanıyorum ve lodet,jsb e+g kazıcı yükleyici ehliyetim var tekfen limak cengiz inş gibi firmalar da çalıştım refarans olarak şeflerim var degerlendirmenizi arzu ederim.05317481389

 8. sedef dayan 28 Kasım 2013

  öncelikle adana büyük şehir belediyesine çalışmalarından dolayı teşekkür.ederim.ben Adıyamanlıyım.annem adanalı .ortaokul menzunuyum.yaşim23.güvenlik kimliğim var yeni aldım.adana büyük şehir belediyesinde .çok beğeniyorum.güvenlik olarak belediyede başlamak istiyorum.saygılarımlan.05448740131

 9. volkan günel 4 Aralık 2013

  adana büyük şehir belediyesinin çalışmalarını takdir ile takip etmekteyim 35 yaşındayım evliyim belediye bünyesinde çalışmayı arzu etmekteyim saygılarımla.05077965401

 10. hatice zopcuk 20 Aralık 2013

  büro yönetimi ve sekretelik bölümündeb mezunun daha önce cagrı merkezinde calıstım iş arıyorum 05315121549

 11. hilal 23 Aralık 2013

  nasıl başvuru yapabilirim işletme yönetimi mezunuyum. adliye de çalıştım 10 ay kurum deneyimim var. lütfen yardımcı olursanız sevinirim. ayrıca kimsem yok bir umut kapısı olmanızı diliyorum.

 12. AYKUT KURT 3 Ocak 2014

  …engelli kontenjanından…
  BELEDİYE VEYA BELEDİYENİN TEMİZLİK ŞİRKETLERİNDE
  ÇALIŞMAK İSTİYORUM.
  cep 05413071552

 13. ELİF 5 Ocak 2014

  GERÇEKTEN BAŞVURU YAPSAK İŞ OLARAK YARDIMCI OLACAKLARMI HEP BOŞ ÇIKIYOR ALIM VAR DİYORLAR SONRA İNSAN KAYNAKLARI YOK DİYOR

 14. dursun aydıner 8 Ocak 2014

  E ehliyetine sahibim belediye otobüsü kullanmak istiyorum deneyimim var ilgili makama arz ederim

 15. ali sarıgeçili 8 Ocak 2014

  E ehliyetine sahibim belediye otobüsü sürmek istiyorum deneyimim var ilgili makamlara arz ederim

 16. ali sarıgeçili 8 Ocak 2014

  05075380650

 17. ZEHRA 15 Ocak 2014

  BU NEDİR YA BURADA YORUM YAPAN ARKADAŞLAR: BURADAN BAKILIP MI ALINIYOR SANIYORSUN ADANA YI ŞÖYLE TAKDIR EDIYORUM BÖYLE BEGENIYORUM FLAN BAK KARDEŞİM CEBİMDE DOLMUŞ PARASI BILE YOK İŞE İHTİYACIM VAR BELEDIYEDE OLURSAM AYLIGIM EN AZINDAN ZAMANINDA TAM YATAR..ÖZELDE BUNLARIN OLMADIGINI BİLDİGİM İÇİN BİR İHTİMAL DAHA VARSA, BELKİ OKUNUR HAAA O ZAMAN BENI ARAYIN

  NOT:BAŞKANIN YANINA GİTTİM OLUR DEDI.SONRA BİZ ORAYA ELEMAN ALAMIYORMUSUZ DEDI.:) KENDIM İÇİN DEGIL NİŞANLIM İÇİN GİTMİŞTİM KAAÇ YILDIR EVLENEMİYORUZ DİYE…EE ATALARIMIZ AÇ TOK UN HALINDEN ANLAMAZ TANIDIGINI ANLAR DEMİŞ…..

 18. ZEHRA 15 Ocak 2014

  BAK BU YORUMDA ONAYLANMASI GEREKMİŞ YENİ GÖRDÜM ONAYLAYACAK BİR DELIKANLIDA YOKTURR? ÖVMEDİM YAA ALLAH BELANIZI VERSİN ŞU DÜNYAYA KEŞKE VALİ YADA BELDİYE BAŞKANININ AKRABASI OLARAK GELSEYDİM …..:(

 19. ZEHRA 15 Ocak 2014

  2 YIL İŞ-KURA GİDE GELE YOL YAPTIM ..ORDAKİLER BENİ HEP BİR YERE GÖNDERDİ ŞU ARKADAŞIM FLAN DİYEREK :HEPSİYLE AKRABA OLDUM İŞKURDAKILERLE…YUSUF BEY VAR 2 KATTA TANIDIGI AŞAGIDA İŞİ ÇÖZÜLMEYENLER 2 KATA GÖNDERİLİYORLAR..BEN ORAYADA CIKTIM ÇENEMLE AMA BİR CACIK OLMADI…AR-GÜVENLİKTE AKRABA LI CÜCELERI ALIYORLAR..ONLAR MI GÜVENLİK KAFASINDAN AŞAGIYA ÇAKARIM BEN ..AH AH AH AR GÜVENLİĞİN MÜDÜRÜ VAR CEM BEY BELEDİYE BİZE AZ KADRO VERDIGI İÇİN ALIM YAPAMIYORUZ DİYOLAR..GİRENLER TANIDIK UZAY MEKIGINDEN GELMİŞ…BURSA AR GÜVENLĞİN MERKEZİ, ORAYIDA ARADIM ..İNSAN KAYNAKLARI ILE GÖRÜŞTÜM ..YENİ ALAN AÇILIMI VAAR BURADA AMA BURSADA İKAMETGAH ETMENIZ GEREK DIYO ADANAYAA BIZ KARIŞAMIYORUZ İŞÇİ ALIMINDA DEDI. KADINI ADI YALNIŞ HATIRLAMIYORSAM SERAP DI DOGRU SÖYLÜYORSA IYI BIR KADINDI AMA YALAN SÖYLÜYORSA BAYAGI İYİ SÖYLÜYORMUŞ MAŞALLAH DERIM…DAHA BAŞVURU YAPILAN YER COK KİTAP OLUR…

 20. ergün 16 Ocak 2014

  beledi yenizde elektieik üzerine calışmak istiyorum mesleyim elektrik makama arzederim 5424670171

 21. nermin 28 Ocak 2014

  ADANADA IKAMET EDIYORUM IKI DIPLOMAM VAR BIRI ZIRAAT TEKNIKERI BIRI 4 YILLIK ISLETME SIZINLE CLISMAK ISTIYORUM TSK

 22. serdar kocakaplan 4 Şubat 2014

  merhaba ben serdar acil işe ihtiyacım var alanyada otelde çalışıyordum yeni evlendim ve adanaya yerleştim 4 yabancı dil biliyorum bana uygun göreceğiniz bir işte çalışmayı çok isterim teşekürlerr.Acilllllllllllllll

 23. Aziz 8 Şubat 2014

  Zehra Arkadasımıza Gönülden Katılıyorum.Ayno Sorunları Bende Yasadım. Arkadaslar Yok Dayın Varsa Her Yerde Olursunuz Bunu Böyle Bilin Ben 4 Yıldır Ugrasıyorum Sürekli Bir ise Girmek icin Ama Nafile. İse Giriyorsun Paranı Alamıyorsun Seviniyorsun is Bulduguna Sonra Sigorta Yok Karın Toklugu Bile Degil Verdikleri Para.Birde 14 Saat Esek Gibi Calıstırıyorlar Bosuna Elinizi Yormayın Bunnların Yegenleri Adamları Var Onlar Varken istersen Filozof Ol Nafile 🙁

 24. erdal 8 Şubat 2014

  ben 28 yaşında 2 yıllık evli 4 aylık ta bir kızım var işsizim geçimimi hiç bir şekilde sağlayamıyorum çalışmaya ve işe ihtiyacım var benim E+ A2 ehliyetim var otobüs şoförlük işi varsa çalışmak isterim saygılarımla Erdal ötün
  bu formu dikkate almıyacanızı bile bile doldurdum

 25. MEHMET ŞANS 8 Şubat 2014

  İŞ YERİGÜVENLİĞİ VE UZMANLIĞI SERTİFİKAM VAR C SINIFI ,SİLAHLI GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM

 26. BÜLENT UYAN 12 Şubat 2014

  tpograf is arıyorum 05468241586

 27. BÜLENT UYAN 12 Şubat 2014

  adana otuyorumtpograf is aramaktatıyım

 28. ahmet taşgörmez 14 Şubat 2014

  merhaba ben 22 yaşındayım ,adana seyhan da yaşıyorum ,askerliğimi yaptım meslek lisesi elektirik elektronik bölümü mezunuyum ,b sınıfı ehliyetim var belediyede çalışmak istiyorum, buna çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun teşekkürler …0539 397 78 73

 29. Ramazan YAŞAR 15 Şubat 2014

  merhaba ben 31 yaşındayım adana seyhan da yaşıyorum işe ihtiyacım var 05342211045

 30. alatin 17 Şubat 2014

  merhaba ben 35 yaşındayım adana yüreğirde yaşıyurom kilit taş ostasıyım acil işe ihtiyacım var sagılar

 31. can dursun 21 Şubat 2014

  ben uzman cavuşluktan istifa edenlerdenim belediyenin hangi bünyesinde iş olursa calışırım gerekenin yapılmasını arz eder saygılar tel 05387091230

 32. akif imal 24 Şubat 2014

  ben otobüs şöförlügü yaptım büyük firmalarda gerekenin yapılmasını arz ederim saygılarımla 05373414371

 33. mustafa aydın 11 Mart 2014

  e d a2 ehliyete sahibim 7senden buzmana tır şoförlüğü yapıyosun şoförlüğüm iyidit seyahat engelim yok adana sarıçamda ikamet etmekteyim şoför ihtiyacınız olursa sevinirim 0507627033

 34. abdullah 13 Mart 2014

  ya ben temizlik işi yabarım ben bir engelyim ama temizlik işleri yaparım cep 05348922803

 35. mehmet 16 Mart 2014

  İşsizim bu işe ihtiyacım var E+A2 ehliyetim var saygılarımla

 36. Deniz 21 Mart 2014

  Adanadan 29 yaşındayım. Ünv terk. Büyük bir restaurantın halkla ilişkiler müd . Yaptım. 1 yıl kadar hukuk bürosunda katiplik yaotım. 2 dil biliyorum. Ehliyetimde var. Belediye bünyesinde Uygun bir iş bulabilirmiyim.

 37. LEYLA 26 Mart 2014

  YA BURDAN YAZINCA İŞE ALINIRIM DİYE ÜMİTLENMEYİN BOŞUNA AR ADI ALTINDAKİ GÜVENLİK ŞİRKETİ Bİ ARA MEDİA MARKT TEMİZLİĞİNE DE BAKIYORDU TAM Bİ SAHTEKARLAR SİGORTA BİLE YAPMADILAR 7 AY BOYUNCA ALLAH BİLDİĞİ ĞİBİ YAPSIN

 38. aysegül 1 Nisan 2014

  güvenlik görevlisiyim duyun artık sesimizi iş arıyoruzz ama bulamıyoruz yardımcı olunursa sevinrzz…

 39. behiye gumus 2 Nisan 2014

  Ahci çay sekreter gibi bi iş arıyorum çok ihtiyacım var bi ise lütfen bana bi dönüş yaparsanız sevinirim

 40. ersin 2 Nisan 2014

  ne olursa yaparım yeterki maasım dzgun yatsın sıgortam olsun saygılar

 41. mehmet bayar 5 Nisan 2014

  2 yıllık elektrik mezunuyum belediyenizde çalışmaktan onur duyarım.bu işe çok ihtiyacım var.ilginize teşekkür ederim.

 42. hakan kılınç 6 Nisan 2014

  yumurtalık ta oturuyorum özel güvenlik seltifikam var eml kaynak bölümü mezunuyum bende adana büyük şehir belediyesinde çalışmak isterim 05468788001

 43. hatice açceargın 11 Nisan 2014

  çalışmaya ihtiyacım var acil lütfen duyarlı olmanızı rica ediyorum

 44. FATMA 11 Nisan 2014

  işletme önlisans mezunuyum. bölümümü ikincilik ile bitirdim.B sınıfı ehliyete sahibim belediyede çalışmak istiyorum.ilgilenirseniz seviniim.

 45. A.ASLI KAHRAMAN 12 Nisan 2014

  DÜZENLİ DAİMİ İŞE İHTİYACIM VAR 10 YILDIR ÖZEL SEKTÖRDE MASA BAŞI ÇALIŞTIM.YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

 46. ömür BORA 14 Nisan 2014

  Türk silahlı kuvvetlerinde 4 yil uzman çavuş olarak görev yaptim ve kendi isteğimle istifa ederek ayrildim.aciktan atanma yolu ile 657 ye tabi devlet memuru olmak istiyorum.gereğinin yapilmasini saygilarimla arz ediyorum.göreviniz de başarılar dilerim. yeni secim döneminiz hayirli uğurlu olsun.05358708505-05378566466

 47. ADEM İLHAN 17 Nisan 2014

  MERHABA BEN KONYA SELÇÜK ÜNİVERSİTESİNDE HARİTA VE KADASTRO BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.B+A2 EHLİYETİM VAR. BELEDİYE BÜNYENİZDE TEKNİKER OLARAK ÇALİŞMAK İSTİYORUM.SAYGILAR

 48. Faruk KOÇ 20 Nisan 2014

  Öncelikle Hayırlı olsun.. Halen Ankara ilinde Trafikçi Uzman Jandarma olarak görev yapmaktayım.. Belediyeniz de uygun kadro bulunması yoluyla memuriyet hayatıma devam etmek istiyorum.. 11 yıllık personelim çeşitli kurs ve belgelerim mevcuttur. Bilgi verilmesini istiyorum . SAYGILARIMLA ( 0505 314 29 21 )

 49. Erhan öztürk 20 Nisan 2014

  Türk silahlı kuvvetlerinde jandarma özel harekatta 2010 ile 2012 yilları arası j.uzman çavuş olarak görev yaptim.kendi isteğimle istifa ederek ayrildim.aciktan atanma yolu ile 657 te tabi devlet memuru olmak istiyorum.gereğinin yapilmasini saygilarimla arz ederim.05412868462

 50. Serpil.Avcı 21 Nisan 2014

  Hayırlı olsun.Ben Dicle Üniversitesi 4 yıllık hemşirelik mezunuyum.Konya Numune hastanesinde şözleşmeli çalıştım.Belediyenizde çalışmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

 51. reyhan 21 Nisan 2014

  Üniversitesi Öğrencisiyim çalışmak istiyorum 543 33633 56

 52. murat şimşek 22 Nisan 2014

  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERINDE 3 YIL KADAR UZMAN ÇAVUŞ RÜTBESIYLE GÖREV YAPTIM VE KENDI İSTEGIMLE MESLEGIMI BIRAKTIM SİZLERDE UYGUN GÖRURSENIZ BUNYENIZ ALTINDA UYGUN KADRO BULUNMASI DURUMUNDA SIZLERLE CALIŞMAK ISTIYORUM.0536 763 85 91 İYİ ÇALIŞMALAR DILERIM.

 53. ahmet öcal 22 Nisan 2014

  ben adana fatih mhl kirada oturmaktayım öncelikle hüseyin sözlüye hayırlı olsun diyorum ben iş arıyorum bana yardımcı olmanızı istiyorum be herişi yaparım şöförlügümde vardır bana iş için yardımcı olmanızı riça ederim

 54. mehmet t. 22 Nisan 2014

  iş arıyorum ….. 4 yıllık işletme muzunuyum

 55. fatma 23 Nisan 2014

  bende kozanda ikamet ediyorum ve bütün gücümüzle çalıştık ve işsizlere iş imakanı aramak tayız bende işsizim iş arıyorum belediyede çalışmak istiyorum bende ücretli ögretmenlik yaptım 4 yıl açık ögrtm 4,sınıf okuyorum 14 yıl özel şirkette çalıştım

 56. nuri bilgiç 23 Nisan 2014

  a2 e d g viç kanal kazı ehliyetim var işyorum 4yıldan beri şöförlük yapıyorum

 57. abdullah inal 24 Nisan 2014

  sayın baskanım ben işsizim e sınıf ehlıyetım var ve kaynakçıyım iş istiyom yasım da 27 ewlıyım bır sorunlugum var lütfen yardım edın bana telefonumla ulasın 05446188594 nımaram

 58. mehmet akkaş 25 Nisan 2014

  öncelikle hayırlı uğurlu olsun ben 7 yıldır tekirdag çorluda güvenlik görevlisi olarak çalıştım aslen adanalıyım.memleketime döneli bir yıl oldu düzgün güvenlik işi bulamadım silahlı sertifikam var belediyenizde canı göülden çalışmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.tlf.05453030001

 59. halil aslan 28 Nisan 2014

  hayırlı olsun ben fevzipaşadan halil aslan 30 yaşın dayım evli 1 çocuk baba sıyım ben oyumu herzaman mhp verırım adam da yonlen dırırım mhp versın ler dıyeee ney see odurr bendeee benım makına bakım onarım gaz altıı elektırık , oksijen kaynak , oto boyaa bılbım vardır buyukşehir belediyesin den iş isterim saygıları laaaa…..

 60. rıdvan 30 Nisan 2014

  tek hayalim belediyede çalışmak sırtını devlete dayayacaksın en saglım iştir

 61. rıdvan 30 Nisan 2014

  yaşım 24 böyle bir işte çalışmak gururlandırır beni 0535 684 77 08

 62. erkan sabahyıldızı 3 Mayıs 2014

  ilgili makama ben grayder oparatörüyüm E+G belgesine sahibim çeşitli özel şirketlerde görev yaptım en son kızılpınar belediyesinde 7 yıl çalıştım sözleşmemin sona ermesi neticesinde işten çıkarıldım ilgili mercilercede uygun görülürse adana büyük şehir belediyesinde görev almak istiyorum saygılarımla.tel.05314643092

 63. Melek Özen 5 Mayıs 2014

  adana denızlı mahallesınde oturuyorum .1 yıllık evlıyım ıs arıyorum 545 606 35 45

 64. okan yeşilova 6 Mayıs 2014

  adanada çalışmak istiyorum mesleğim seyislik bunun uzerine belgerim var askerden geleli 5 ay oldu suan işszim zor durundayım bana yardımcı olursanız cok iyi olur saygılarımı sunarım 0531 102 75 06 _ 0536 607 82 17

 65. ceyhun tastekin 6 Mayıs 2014

  Adana yuregir ulubatli mh oturuyorum is ariyorum 05418140107

 66. erkan doğantemur 7 Mayıs 2014

  kendimi bildim bileli mhp liyim oy isterke kapı kapı dolaşılıyor bunu iş verirken neden yapmıyorsunuz şuan işsizim

 67. serhat 14 Mayıs 2014

  hemşerimizdir dedik okadar söz verdi ama boş işi bitene kadarmış yaptığın düpedüz hırsızlıktır senin ama ALLAH şahidim olsun senin yalanlarını hırsızlığını tüm adana halkına duyurmak için elimden geleni yapacam

 68. nurettin 19 Mayıs 2014

  adana yüregir’ikamet etmekteyım meslek lisesi elektirik elektıronik mezunuyum iş ihtiyacım var .teşekkürler.05493473401

 69. Burak sipan 21 Mayıs 2014

  üc yıllık güvenlik görevlisiyim iş arıyorum 05426015573

 70. Fatih ÜSTÜNDAĞ 23 Mayıs 2014

  20 Yaşındayım daha yeni üniversite mezunu oldum artık kendi ayaklarımın üstünde durmak için biran önce iş hayatına atılmak istiyorum ve şehrime çok bağlı olduğum için ADANA belediyesinin bir parçası olmak isterim EMLAK ve EMLAK YÖNETİMİ mezunuyum.

 71. RESUL 23 Mayıs 2014

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 72. murat şahin 23 Mayıs 2014

  25 yıllık oto elektrikçisiyim kamyon iş makinası vejeneratör bakımından anlarım ayrıca e sınıfı ehliyetim var kamyon kullanabilirim bilgilerinize tel…0538 462 93 46

 73. gökan boz 25 Mayıs 2014

  meraba ankara beytepe jandarma okullar komtanlığından adaletsiz şekilde okuldan atıldım madurum ve yardımınızı bekliyorum e sınıfı eliyetim var 0543 730 91 07

 74. müslüm 29 Mayıs 2014

  Merhaba ben kozanda yapıyorum 23 yaşındayim aslen niğdeliyim çukurova üniversitesinde bilgisayar bölümü mezunuyum açıköğretim 4 sınıftayim işe çok ihtiyacım var 05534260860

 75. Duran 30 Mayıs 2014

  Merhaba ben aladağ gerdibi mahalesinden yaş 28 meslek op
  otor. Ilginize 05317488509

 76. MEHMETBABAT 2 Haziran 2014

  ZİRAAT MÜHENDİSİYİM BITKI KORUMA VE BAHCE BITKILRI 2 BOLUM BIRDEN BITIRDIM CEWRE SAGLIGI VE HASERELERLE MUCADELE MESUL MUDUR SERTIFIKAM SAGLIK BAKANLIGININ WERMIS OLDUGU BITKI KORUMA BAYI ACMA SATMA BELGEM WAR MILLI EGITIM ONAYLI SARICAM BELEDIYESIN WERDIGI KANATLI HAYWAN YETISTIRME VE SATMA SERTIFIKAM WAR İS ARIYORUM 05074719672 B EHLIYETE SAHIBIM

 77. osman 2 Haziran 2014

  merhaba ben büyük şehir belediyemiz bünyesinde organize sanayi bölgesinde bulunan makine bakım onarım müdürlüğünde sizinde yardımlarınızla çalışmak istiyorum her türlü hafif ticari bakım onarımından anlarım (branş ford transit ve sınıfı) saygılarımla

 78. burak 5 Haziran 2014

  belediyede calışmk istiyorum ihtiyacım var 05433380051

 79. sadık 9 Haziran 2014

  15 yıl uzman çavuş olarak görev yapdım meslekden ayrılmak zorunda kaldım çünkü kaza yapdım ve bacak ve kalça kırığı var su an issizim ve iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim 0543 505 4574

 80. gülhan 10 Haziran 2014

  slm işe ihtiyacım var saygılar

 81. eylem gül 11 Haziran 2014

  slm ben adanada ikamet etmekteyim,ekpss sınavına girdim ve önlisans olarak 73 puan aldım,kimya teknikeriyim ve bilgisayar sertifikam var kurumunuzun bana uyan ilgili bi bölümünde çalışmak isterim saygılarımla 0555 604 79 55

 82. ZELİHA 11 Haziran 2014

  MERHABALAR ZEHRA ARKADAŞIMIN DURUMUNA ÇOK ÜZÜLDÜM.NİŞANLINIZ ADINA HALA İŞ ARIYORSANIZ BENİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.BENDE ÇOKK İŞ ARAMIŞTIM BİR ZAMANLAR NİŞANLIMA ORDAN ORAYA AMA SONUNNDA ŞANSIMIZ YAVER GİTTİ.İNŞ. EN YAKINDA ZAMANDA HALLEDERSİNİ[email protected] bu mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.SAYGILARIMLA

 83. nurten 11 Haziran 2014

  işe ihtiyacım var çalışmak istiyorum 4yıllık tecrübem var çocuk bakımı ve temizlik personeliyim

 84. hilal özfidan 11 Haziran 2014

  parasızlık yüzünden nişanlımla evlenemiyorum o tek başına çalışıyor ama yetmiyor allah rızası için bi iş istiyorum lütfen beni arayın 05455719698

 85. ilker 11 Haziran 2014

  merhaba zirat aletleri ustasıyım belediyenin bakım onarım müdürlüğünde sizlerinde yardımıyla çalışmak isterim saygılarımla 05433540107

 86. muhammet taş 13 Haziran 2014

  adana aladagda oturuyorum özürlüyüm iş arıyorum 05345179380

 87. Mehmet Ali 17 Haziran 2014

  Adana Seyhan’da ikametgah etmekteyim.24yasindayim 2yillik elektronik mezunuyum.Askerden geleli 2 sene oldu hale is bulamadim.Nisanliyim ve cok acil ise ihtiyacim var.saygilar.0546 884 41 47

 88. Ekrem 17 Haziran 2014

  adana sarıçamda oturmaktayım acil işe ihtiyacım var E sınıfı ehliyetim ve silahlı güvenlik kartım var bilgilerinize.0546 256 94 13

 89. beycan 21 Haziran 2014

  Adana emek mahallesinde oturyorum E sinif ehliyetli soforluk yaparim..ise ihtiyacim var

 90. mustafa 25 Haziran 2014

  Adana seyhanda oturuyorum belediye calısmak cok istiyorum 0536 032 07 63

 91. mehmet KARACAOĞLU 26 Haziran 2014

  merhabalar sayın yetkili,
  E, sınıfı Ehliyetim SRC 2 SRC 4 Ve ADR psikoteknik ve işgüvenliği eğitimim mevcuttur Tecurbeli şoförüm KAMYON TIR VE TEHLİKELİ MADDE TAŞIYAN TANKER OTOBÜS Kullanmaktayım ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM
  bilgilerinize arz ederim.

 92. mehmet KARACAOĞLU 26 Haziran 2014

  merhabalar sayın yetkili,
  E, sınıfı Ehliyetim SRC 2 SRC 4 Ve ADR psikoteknik ve işgüvenliği eğitimim mevcuttur Tecurbeli şoförüm KAMYON TIR VE TEHLİKELİ MADDE TAŞIYAN TANKER OTOBÜS Kullanmaktayım ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM
  bilgilerinize arz ederim.
  Tel 0530 878 82 77

 93. yakup özcan 30 Haziran 2014

  ben adana sarıçamda ikamet etmekteyim 45 yaşındayım ocak ayında işten çıkarıldım bu kadar zaman oldu yaşdan dolayı iş bulamıyorum adana büyük şehir belediyesi bünyesinde veya sarıçam beled
  iyesi bünyesinde çalışmak istiyorum iş temizlik işi veya park bahçelerde olabilr çok zor durumdayım bu işe çok ihtiyacım var bilgilerinize saygı ile arz ederim tlf;0542 557 63 91 olumlu haberlerinizi bekliyorum şimdiden teşşekkür ederim

 94. Eda 2 Temmuz 2014

  İnönü üniversitesi biyoloji bölüm mezunuyum ceyhanda yaşıyorum belediyenizde çalışmak istiyorum su arıtımınyada çevre sorumlusu olarak çalışabilirim.

 95. mustafa 13 Temmuz 2014

  Adanalı olarak sizinle çalışmak isterim güvenlik sertifikası ehliyet ne iş verilirse elimden gelen en iyisini yaparım adana yuregir Misis mah. 0541 393 03 24 tsk

 96. Ayhan 19 Temmuz 2014

  İnşaat teknolojisi bölüm mezunuyum hizmet vermek için hazırım b sınıfı ehliyetim ve bilgisayar sertifikam mevcuttur

 97. semra benli 6 Ağustos 2014

  Mraba ben %50engelli raporum var engelli kadronuzda calismak istiyorumm lutfen yardimci olurmusunuz? Saygilarimla

 98. ADANALI 28 Ağustos 2014

  ADANA büyükşehir belediyesinde üst düzey tanıdıgınız yoksa belediye personeli olarak çalışmak imkansız eskiden böyle idi şimdi kısmi olarak degiştiyse bilmem arkadaşlar lütfen hayel kurmayın inşallah herkez işgüc sahibi olur inşaallah tek temennim budur.

 99. hakan örek 2 Eylül 2014

  yüregirde oturuyorum sizinle işsizim sizinle çalışmayı isterimyas 25 kozanlıyım tl 05344574817

 100. AYŞE ÇOBAN 8 Eylül 2014

  Adana/Çukurova 35 yasındayım. Beldiyemızde yapabılecegım işler temizlik işleri yemek işleri yapabılırım cok ıhtıyacım var.Sayın Başkanım İlginize Teşekkür Ederim.

 101. ALİ 10 Eylül 2014

  25yılık elektrik elektronik ustasıyım belgelerim var ihtiyac duyanlara duyrulur 05372908437

 102. Ali AKSOY 10 Eylül 2014

  MERHABA BEN UZMAN ÇAVUŞ OLARAK YEDİ YIL GÖREV YAPTIM VE KENDİ İSTEĞİM İLE İSTİFA ETTİM KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM. saygılar…

 103. alikaradut 18 Eylül 2014

  adana seyhan e sınıfı ehliyetim ve serece pisko teknik belgem var cok madurum allah rızası için sesimizi duyan vara yardımcı olsun rica ediyorum eşim hamile caresiz kaldım ne iş olursa yapmaya hazırım yeterki iş olsun sizden haber bkliyorum tl 05076524466

 104. metin edik 27 Eylül 2014

  adım metin soyadım edik ben sizinlen çalışmak için herzaman hazır vede nazırım ben yüreyir vede büyük şehir mhp seçimlerinde arabalarınızı kullanan bir yurtdaşım benim tekisteyim bana şöförlük olabilecek işdir saygılarımı arz ederim

 105. abuzer gürcan 27 Eylül 2014

  seyhanda ikamet ediyorum manavgat meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum B sınıfı ehliyetim var askerliğimi yaptım 8 ay bir kalibrasyon firmasında görev yaptım bu işe gerçekten çok ihtiyacım var

 106. şaban iyigün 1 Ekim 2014

  emekli devlet memuruyum muhasebe ve idari işler md.emekli oldum aynı zamanda B sınıfı ehliyetim,SRC ve psikoteknik belgelerim var BŞ belediyesinin herhangi müdürlüğünde görev yapmak istiyorum.Saygilar.

 107. TALİH COŞKUN 2 Ekim 2014

  Çukurova ikamet ediyorum ön lisans ormancılık ve orman ürünlerinden mezunuyum b sınıfı ehliyetim var bilgisayar üzerinden anlarım ne gerekiryor ona razıyım ve iş bulmayı çalışıyorum.B.Ş belediyesinde herhangi müdürlüğünde görev yapmak gereken arz dilerim.saygılar …. yaşım 23

 108. TALİH COŞKUN 2 Ekim 2014

  BU ARADA BU BENİM NUMARAM 05392314188 VE 05323241832

 109. dursun kırılmaz 9 Ekim 2014

  üç ay önce türk silahlı kuvvetlerinden uzman çavuşluktan emekli oldum 45 yaşındayım silahlı özel güvenlik kimliğim var. belediyenizde güvenlik biriminde yada diğer branşlarda çalışmak istiyorum. işe acil ihtiyacım olduğu için ilgilenmenizi rica ediyorum.Adana seyhan yeşilyurt mahallesinde ikamet ediyorum.saygılarımla.
  TEL: 0541 584 0931

 110. ahmet 13 Ekim 2014

  selam ahmet ben 26 yasındayım askerlıgımı yaptım lise mezunuyum yurt dısında calısıyordum kesın donus yaptım sızınle calısmak ıstıyorum yardımcı olrsanz sevırım 0531 426 49 49

 111. yesim gocer 2 Kasım 2014

  Ben yesim iki cocugum var evim kira esimin ise ihtiyaci var ne olur gozunuzu kapayip bakmayin05428436179

 112. seher ikikardes 19 Kasım 2014

  lutfen bize yardimci olun kpss girdik ama adana da alim yok evliyiz puanimiz baska yere yetse gidemiyoruz siz bize is imkanlari sunun

 113. filiz kocaman 26 Aralık 2014

  merhabalar ben 4 yıllık ünüversite kamu yönetimi mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum tel 0544 227 57 79 tel.

 114. yuha016 30 Aralık 2014

  E ehliyetine sahibim belediyede çalışmak istiyorum

 115. METE 1 Ocak 2015

  BEN GASSAL OLMAK ISTIYORUM
  DIGER ADIYLA ÖLÜ YIKAYAN ..
  kabasakal mezarlgında

 116. selçuk 6 Ocak 2015

  merhaba.e sınıfı ehliyetim uzun yıllar tecrübem SRC psikoteknik belgelerim ve KPSS 61 puanım var.kendi memleketimde kendi milletime hizmet etmekten onur duyarım.dikkate alırsanız sevinirim.0545 371 04 78

 117. ali 10 Ocak 2015

  işe ihtiyacım var zor durumdayız yardım edın.

 118. MAHMUT YILMAZ 13 Ocak 2015

  Ben 2013 harita kadasro mezunuyum.aynı zamanda işletme okuyorum.işe ihtiyacım var mezun olduğum bölüm biriminde sizinle belediyemizde çalışmak istiyorum.05436657623

 119. arzu sipan 19 Ocak 2015

  arzu sipan adanada oturuyorum iş arıyorum temizlik işi arıyorum telefonum 05457618787belediyenizde calısmak istiyorum

 120. ali güven 6 Şubat 2015

  1974doğumluyum 25yıllık elektrik elektronik bakım onarım ustasıyım kalfalık ,ustalık, eğitici ustalık belgelerim var belediye bünyesinde calışmak istiyorum saygılar05372908437

 121. Hasan Bozdoğan 10 Şubat 2015

  1973 Kozan doğumluyum.Meslek Lisesi Metal işleri mezunuyum.AÖF’de Sosyal Bilimler ‘de okuyorum B sınıfı ehliyetim var.2014 KPS 65 puan aldım SASA’da 16 yıllık iş deneyimim var belediye bünyesinde calışmak istiyorum saygılar.05327411380

 122. ahmet gökoğlu 16 Şubat 2015

  üniversite mezunuyum silahlı güvenligim belediyede güvenlik olarak çalışmak istiyorum yardımlarnızı bekliyorum 05464519692

 123. ramazan YILMAZ 4 Mayıs 2015

  endüstri meslek lisesi ,metal işleri mezunuyum.meslek hayatım sanayide ve fabrikalarda geçti.13 yıl bossada buhar kazan ateşçiliği ve tesisatçılık yaptım.yaklaşık 4 yıldır uzun yol tır şöförlüğü yapıyorum.belediyemizin uygun gördüğü bir departmanda iş hayatımı devam ettirmek istiyorum .arz edrim.

  • ramazan YILMAZ 4 Mayıs 2015

   tel: 05363800192 ramazan YILMAZ

 124. Mustafa dilek 18 Mayıs 2015

  Jcb operatörüyüm 1991 doğumluyum belediyemize hizmet etmek istiyorum GSM: 0545 568 02 05

 125. recep 20 Ağustos 2016

  Adana.yuregirde.oturmaktayim evliyin.belediyenizde bag.bahce cop.toplama didan.dikme yetistirme ekmek fabrikasinda. Ne is olursa yapmama hazirim tesekkurler adana.buyuk.sehir.belediyesi

 126. recep 30 Ağustos 2016

  Adana.yuregirde oturmaktayim belediyenizde.beden.iscisi.olsrak çalismak istiyorum+ehliyetimde.var lutfen yardimci olursaniz sevinirim veya nereye muracat ediliyor yardimci olun

 127. Serdal celik 11 Eylül 2017

  Ben serdal celikAdana yuregirde oturmaktayim 15 yildir mobilya işçisinin 2 küçük çocuğum var kiraciyim ise çok ihtiyacım var 5447855999

 128. Serdar 22 Şubat 2018

  Ceyhanda yaşıyorum iş arıyorum mesleğim yok çalışmaya ihtiyacım var lise mezunuyum
  05412389769

 129. Cansu 18 Mayıs 2018

  Merhablar ben cansu seyhan da oturmaktayım 1 tane kızım var eşim asker evim kira ise ihtiyacım var 0553 921 22 14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir