Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

30 Ekim 1913’e kadar Aydın eyaletine bağlı olan Muğla, 1913 tarihi itibariyle il olmuş ve Selçuklu Sultanı Kılıçarslan’ın komutanlarından “Muğlu” Bey’den esinlenerek Muğla adını almıştır.

Ege Bölgesi’ne yer alan Muğla, sınırları içerisinde Ortaca, Dalaman, Fethiye, Marmaris, Datça ve Bodrum gibi tatil bölgelerini de barındıran turizm faaliyetler ile dikkat çeken bir ilimizdir. Konumu ve yaşanmaya uygun iklimiyle tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Muğla, bugün tarihi ve doğası ile çok sayıda yerli ve yabancı turisti de ağırlamaktadır.

Muğla halkının verdiği görev, yetki ve sorumlulukları; etkinlik, verimlilik, hesap verebilirlik ve şeffaflık ilkeleri doğrultusunda çağdaş yönetim anlayışıyla yerine getirerek hizmetlerini en iyi şekilde halkına sunma misyonunu kendine hedef olarak seçen Muğla Büyükşehir Belediyesi, bu hedefe ulaşma doğrultusunda belli aralıklarla personel alımı yapmaktadır.

Tarım ne hayvancılığın yanı sıra sanayi ve turizm faaliyetleri ile de ön planda olan Muğla’ya aksatmadan hızlı bir şekilde hizmet vermek isteyen Muğla Büyükşehir Belediyesi; bilgi işlem, imar ve şehircilik, zabıta dairesi, temizlik işleri ve ulaşım dairesi birimlerine çok sayıda personel alımı yapacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Muğla Büyükşehir belediyesi takdir toplayan, başarılı işlere imza atmış örnek bir kurumdur. İstihdam alanında yaptığı yenilikler ile bilinen belediye farklı ilçelerde personel alımı yapacağını duyurdu. Bu haberler heyecan duyan yüzlerce insan ise şimdi başvuru tarihini ve alım şartlarını bekliyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi işçi alımlarının ne zaman başlayacağını daha henüz belirlemediği için başvuru tarihi de belli değildir. İş başvurusu yapmayı düşünen kişilerin kendi bilgilerini içeren, iş deneyimlerini yer aldığı bir özgeçmiş hazırlaması gereklidir. Bu özgeçmiş formunu kullanarak belediyeye gidebilir, insan kaynakları departmanına hazırladığınız özgeçmişinizi bırakabilirsiniz. Muğla Büyükşehir Belediyesi bu yıl belirli ilçelerde alım yapacaktır.

Belediyenin memur ve işçi alımı yapacağı beldeler arasında Datça, Bodrum, Dalaman, Köyceğiz, Kavaklıdere, Fethiye, Marmaris, Milas, Ortaca, Menteşe, Ula, Yatağan ve Seydikemer yer almaktadır. Bu bölgelerde farklı kademelerde olmak üzere alım yapılacaktır.

Başvuru ilanlarının henüz açıklanmadığı işçi alımlarında KPSS puanına göre iki farklı biçimde personel alımı yapılacağı açıklandı. Bunun yanı sıra ilanlarda yalnızca üniversite mezunları için kadro açılmayacak. Lise mezunu ve ilkokul mezunu kişilere göre de pozisyonlar iş ilanlarında yer alacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 70 İtfaiye Eri Alımı 2020

Muğla Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosunda çalıştıracağı personelleri, niteliklerine göre KPSS sınav puanıyla, mülakatla ya da sadece yapılan başvurunun değerlendirilip olumlu görülmesiyle belirleyen Muğla Büyükşehir Belediyesi, son dönemlerde bünyesine aldığı personelleri sözleşmeli işçi kadrosuyla almakta ve mülakata tabi tutmaktadır.

Zabıta birimi gibi memur kadrosuyla Muğla Büyükşehir Belediyesi kadrosuna girmek isteyenlerin KPSS sınavına girerek ÖSYM aracılığıyla yerleştirilmesi gerekmektedir. Sözleşmeli ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyenlerin ise belediye tarafından yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları yeterli görülmekte ve uygun görülen adaylar mülakata alınmaktadır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Doğal, tarihi, ekonomik zenginliklerini yerli ve yabancı ziyaretçilerine çağdaş bir yönetim anlayışı ile sunmak ve bu anlayışı geleceğe taşımak isteyen Muğla Büyükşehir Belediyesi, bu hedef doğrultusunda belirtilen birimlerde çalışabilecek, deneyimli/deneyimsiz çeşitli personel alımı yapmak adına internet sitesi üzerinden zaman zaman iş ilanı yayınlamaktadır.

Belediye yetkilileri, özellikle termik santrallerin etkisiyle ciddi çevre sorunları yaşamaya başlayan alanların bu problemlerini kalıcı olarak çözüme kavuşturmak istemektedir. Bu sebeple çevre koruma kontrol birimi için de personel alımı yapmayı planlayan belediye yetkilileri bu alanda da ciddi yatırımlara imza atmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Muğla Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde görev almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanlarını takip ederek, kendileri için uygun gördükleri birime ait iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da Muğla İşkur şubelerine gidip cv ile birlikte başvurularını teslim ederek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ön başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar uzman İşkur görevlisi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları yetkililerinin katılacağı mülakat tabi tutulmakta ve başarılı olan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Muğla  İş İlanları

Muğla iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Muğla iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Muğla iş ilanları

 • Komi (Mutfak) – Vakko Patisserie Bodrum Yalıkavak
 • Mağaza Satış Danışmanı – Bodrum Geneli
 • Pide Ustası – Muğla Rüyapark Avm
 • Kat Görevlisi
 • Midtown Avm – Cafe Servis Elemanı
 • Ütücü
 • Çamaşırhane Şefi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Muğla iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Muğla şehri içerisinde güncel personel alımı paylaşımları için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. 

Bodrum belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Fethiye belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Milas belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Menteşe belediyesi iş ilanları için tıklayın.

47 yorum

 1. 27 YASINDAYIM MUĞLA DA İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

 2. muğla yatağan turgut mahallesinde ikametgah etmekteyim lise mezunuyum e elliyetim bulunmakta aydemde elk.sayacı okudum su sayacıda endeksörle okuyabilirim muğlanın ilçe ve köylerinide biliyorum zorluk yaşayacağımı sanmıyorum sizlerle calışmaktan mutluluk duyarım. 05307768605 teşekkür ederim

 3. 3 yıla yakın uzman çavuş olarak görev yaptım kendi isteğim ile istifa ettim 25 yaşındayım durumuma uygun kadroya atanmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim 05445063836

 4. 27 yaşındayım 3 yıldır Muğla’da yım aslen giresunluyum Muğlayı çok sevdiğim için burda kaldım. Iktisat mezunuyum uygun görmeniz halinde sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. 0507 729 98 19

 5. 28 yasındayım 4 yıl uzman cavuşluk yaptım kendi istegimle ayrrıldım.belediyenizde durumuma uygun kadroya atanmak istiyorum.05326850865 iyi calışmalar..

 6. Endüstri Meslek Lisesi Elektrik- Elektronik Teknolijisi Endüstriyel Bakım Onarım Bölümü , Mehmet Aif Ünüversitesi Meslek Yüksek Okulu Elektronik Teknolojisi (2)yıllık mezunuyum , Açık ögretim fakültesi son sınıf İşletme Okuyorum. Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Zabıta,İtfaiye,vs.Personeli Olarak Çalışmak istiyorum.SAYGILARIMLA.

 7. merkez ortaköyde ikamet etmekteytım. ilkögretim mezunuyum guvenlık ve e ehlıyetım mevcut.elımde belge olmasada elekrık ustasıyım.aydem de acma kesmne olarak çalıstım muglanın tum sokak ve koylerını bılıyorum. uygun bı iş olursa görev yapmak isterim iyi çalısmalar

 8. Adim huseyin uysal mugla caybuku mahallesinde ikametgah ediyorum ehliyetim A’2 E’D’G kamyon tir jisibi ustasiyim uyumlu bi is olursa 0538 339 55 96 yasim 32 saygilar.

 9. kımse kusura bakmasında adamlar yanı uzmanlar ellerinde işleri var çalışıyorlar yok efendım işten bunaldım falan dıyerek ıstıfa edıp zabıtaya falan geçmeye çalışıyorlar sorsan lıse ya da ilkokul mezunları bu ulkede bır işe yerleşmeye çalışan gençler var unıversıte mezunları var başkasının haklarını yemeyınnn

 10. merhaba ben vural muğla dalamanda ikamet etmekte olup. 2 yıllık aöf halkala ilişkiler bölümünde okumakta olup mezunuiyet için 3 dersim kaldı. 15 yıldır turzmde çalışmakta olup İYİ DERECDE HOLLANDACA VE İNGİLİZCE BİLEMKTE OLUP Ek olarak silahlı özel güvenlik belgem ve gayrimenkul danışmanlığı sertifikalrım mevcut. ayrıca b2 sınıfı ehliyetim de var
  ps: bilgisayar kullanmada da aktifim.uygun bir görev olursa sizin için görev almak isterim şimdiden teşekkürler GSM: 0507 283 35 19

 11. 15 yıldır fettiye ve çevre ilçelerde beton parke işleri yapmaktayim işimde uzmanım muglanın 85 köyünü çok iyi bilirim parkeyle ilgili bir iş olursa benden uzmanını bulamazsınız iyi çalışmalar 0543 458 2525

 12. MUĞLA DALAMAN İLÇEMİZDE YAŞAMAKTAYIM MESLEĞİM SIHHI TESİSATÇI 1986 YILINDAN BERİ BU MESLEĞİMİ YAPMAKTAYIM USTALIK BELGEM VE USTA EĞİTİCİ BELGEM VAR İŞİMDE UZMANIM AYRICA A 2 D E SINIFLARI EHLİYETİM VAR UYGUN GÖRÜRSENİZ BELEDİYEDE İŞALMAKTAN GURURDUYARIM SAYGILARIMLA BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TLF 05435516567

 13. slm ben muğla yataganda ikamet etmekteyım su tesisatcıyım su işleri mutacat ederim yatağanın butun çevresini bılıyorum görev olursa hazırım şimdiden reşekkurler..05364451269

 14. Selam 2002 yılından beri jandarma da görev yapıyorum yıl sonu sözleşmem bitiyor Muğla’ya çok sevdiğim için yerleşmek istiyorum kendim Osmaniyeliyim sicilimde meslek hayatımda bir tane siyah nokta yok uygun bi kadroda Muğla belediyesinde çalışmak isterim saygılar 05052428454

 15. Ben Muğla’nın Göktepe Mahallesinden yazıyorum yaş 29 daha önce ortem de geçici olarak çalıştım bir sezon eğer Muğla Belediyesi’nde bana bir iş verebilirmisiz şiden Teşekkürler imi iletiyorum. 05412142196

 16. Veteriner saglık teknıkerıyım muglada ıkamet edıyorum 27 yasında b ehlıyetım var.mugla ve cevresını ıyı bılıyorum..Buyuk Sehir Belediyesinde calismak istiyorum ..

 17. Slm ben Muğla da ikametgah ediyorum otellerde çalıştım aşçı yardımcısı olarak cafe de çalıştım mutfakci olarak
  Ehliyet var (E .A2) olarak (Güvenlik belgem) var (kalorifer belge) var şöfolügude iyidir belediyede çalışmak istiyorum teşekkürler

 18. altı yıldan beri kamuda geçici işçi olarak çalıştım şimdi işsizim belediyeniz bünyesinde çalışmakistiyorum acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun allah rızası için şimdiden teşekürler..tlf 0 532 154 38 76 lütfen arayınnnnnnn

 19. İzmir ilinden sonra Muğla da yaşamaya başladım. Ön lisans işletme mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim bölümünden Lisans tamamlıyorum. B sınıfı ehliyetim var. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar kursu sertifikam var. Muhasebe programları hakkında bilgiliyim. Muğla Belediyesinde çalışmak istiyorum. Teşekkürler.

 20. Tsk 4 yili askin sure azimle mucadele ederek calistim.kendi istegimle istifa ettim.Belediyenizde uygun kadrododa yer almak istiyorum.esinifi ehliyetim,cok fazla tesekkur belgelerim almis oldugum kuslar ustun basari belgelerim,ve devletimizin vermis oldugu hakki kullanmak istiyorum.Her seyde oldugu uzere kendi mucadelemle arda torbil tanidik olmadan,Once ALLAH in izni sonra sizin yvicdanizla belediyemizde gorev almak istiyorum SAYGİLLARİMLA..0505 778 90 34

 21. Slm ben ortacada yaşıyorum turizimde 5ay aşçılık yaparak geçiniyorum daimi bir işim olsun istiyorum 30 yaşındayım e sınıfı ehliyetim var ortaca yada büyük şehir belediyesi olur iş farketmez çalışmak istiyorum telefon 05464287188

 22. uzman çavuş olarak çalışmakta olduğum iş yerinden kendi isteğimle ayrıldım. meslek olarakta oto tamircisiyim belediyeniz bünyesinde açık olan kadroya atanmak istiyorum.telefon numaram :0542 512 14 68

 23. BODRUM HELVACI OĞLU FORT BAYİSİNDE BAŞTEKNİSYEN OLARAK CALIŞMAKTAYIM
  OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE YEKİLİ BAYİ OLARAK PAŞALI OTO FİAT BAYİSİNDE15 YIL
  ŞUANDA FORT BAYİSİNDE CALIŞMAKTAYIM 5YILDIR
  MİLAS BODRUM HAVALİMANI SERVİS ŞÖFÖRLÜĞÜNÜ ACIK OLAN BELEDİYENİZİN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM GEREKLİ BELGELERİM VAR TEL 05389207122

 24. 12 yıldır uzman çavuş olarak çalışmaktayım.Aydın Karpuzlu ilçesi ulukonak köyünde Annem ve babam ikamet etmekdedir.Annem ve babam ikiside ağır özürlüdürler.babam yüzde doksan görme özürlü annem yüzde yetmiş duyma ve konuşamama ailemin bana ihtiyacı var. bu konuda belediyeniz kadrosunda uygun kadroda çalışmak isterim.eğer uygun görülürse bu konuda benden daha çok annem ve babamın dualarınızı alırsınız….tşkler…tel numaram:05053507211

 25. 6 yıldır şöförlük yapıyorum milas ören TKİ ve alatepe aydın madencilikte şöför olarak çalıştım PSİKOTEKNİK E SINIFI EHLİYETİM VE SRC belgem var ama kaybolduğu için yenisini çıkarttım gelmesini bekliyorum eğer ihtiyaç olupta ararsanız çok teşekkür ederim 05354385025

 26. seydikemer ilçesi seki mahallesinde oturuyorum mesleğim oto lastik ve her türlü tamir işinden anlarım sanayiciyim.belediyede ihtiyaç duyulursa her zaman çalışmak isterim.05448511062

 27. Iyi derece İngilizce bilgisine sahibim köyceğiz de ikamet ediyorum b sınıfı ehliyete sahibim 22 yaşımda olup lise mezunuyum.vs çok iyi ağır vasıta kullanınırm boş kadronuz olursa çalışmak isterim teşekkürler 05432704360

 28. Selamın aleyküm iyi çalışmalar dilerim muğla merkezde oturuyorum belediyenizde işe başlamak istiyorum 1998 senesinden E sınıfı ehliyetim Var Src2 Src 4 mevcuttur her türlü aracı kullanırım bilginizi arz ederim telefon numaram 0544 523 48 48

 29. İyi çalışmalar, iktisat fakültesi çalışma ekonomisi ve endüstri iliskiler bolumu mezunuyum , Belediyenizin bünyesinde çalışmayı çok istiyorum. Saygilarimla

 30. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun oldum.Aynı zamanda Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.KPSS sınavından 75 puan aldım.İSO belgelerim mevcut.Marmariste ikamet etmekteyim.Belediyeniz bünyesinde konumuma uygun bir işte çalışmak istiyorum.saygılarımla

 31. merhaba ben peyzaj teknıkerıyım 2014 mezunuyum tarım meslek lısesı cıkıslıyım 2008 mezunuyum
  kpss den 73 puan aldım b sınıfı eglıyetım var dalmanda ıkametgah edıyorum beledıyenız bunysınde calısmak ıstıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*