İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Ege bölgesinin en önemli şehirlerinden birisi olan Muğla tatil cennetti olarak adlandırılmaktadır. Birçok yazlık bölgeye sahip olan şehir doğa güzellikleri ile meşhurdur. Muğla’nın 2017 yılında yapılan nüfus sayımı sonuçlarına göre şehrin nüfusu 1 milyona yaklaşmıştır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı da uzun yıllardan beri aynı isim tarafından yönetilmektedir. Şehrin yönetimindeki isim Osman Gürün’dür. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamalara göre bu yıl içinde çok sayıda personel alımı yapılacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımı ile ilgili personel alımı var mı, memur alımı var mı, kaç kişi alınacak gibi soruları merak ediyorsanız yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Muğla Büyükşehir belediyesi takdir toplayan, başarılı işlere imza atmış örnek bir kurumdur. İstihdam alanında yaptığı yenilikler ile bilinen belediye farklı ilçelerde personel alımı yapacağını duyurdu. Bu haberler heyecan duyan yüzlerce insan ise şimdi başvuru tarihini ve alım şartlarını bekliyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi işçi alımlarının ne zaman başlayacağını daha henüz belirlemediği için başvuru tarihi de belli değildir. İş başvurusu yapmayı düşünen kişilerin kendi bilgilerini içeren, iş deneyimlerini yer aldığı bir özgeçmiş hazırlaması gereklidir. Bu özgeçmiş formunu kullanarak belediyeye gidebilir, insan kaynakları departmanına hazırladığınız özgeçmişinizi bırakabilirsiniz. Muğla Büyükşehir Belediyesi bu yıl belirli ilçelerde alım yapacaktır.

Belediyenin memur ve işçi alımı yapacağı beldeler arasında Datça, Bodrum, Dalaman, Köyceğiz, Kavaklıdere, Fethiye, Marmaris, Milas, Ortaca, Menteşe, Ula, Yatağan ve Seydikemer yer almaktadır. Bu bölgelerde farklı kademelerde olmak üzere alım yapılacaktır.

Başvuru ilanlarının henüz açıklanmadığı işçi alımlarında KPSS puanına göre iki farklı biçimde personel alımı yapılacağı açıklandı. Bunun yanı sıra ilanlarda yalnızca üniversite mezunları için kadro açılmayacak. Lise mezunu ve ilkokul mezunu kişilere göre de pozisyonlar iş ilanlarında yer alacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Muğla Büyükşehir belediyesi il merkezinin yanı sıra belirtilen ilçelerde de işçi alımı yapacak. Belediye bünyesinde çalışacak kişiler arasında öğretmen, zabıta, aşçı, şoför, temizlik işçisi, iftaiye elemanı, ilaçlama işçisi, hizmetli gibi birçok farklı alana hitap eden iş kolu bulunuyor.

Bu pozisyonlar hem KPSS puanına göre hem de mezun olunan kuruma göre değerlendirilecek. İlkokul mezunları için farklı iş kolları üniversite ve lise mezunları için ise farklı iş kollarında başvurular alınacak. Başvura tarihleri ile birlikte alınan tüm başvurular en kısa süre içinde değerlendirilecek ve işe alınan personel belli olacak.

Büyükşehir Belediyesine bağlı biçimde çalışacak olan işçilerin bazılarına sözleşme yapılacak. Bununla birlikte belediye yetkileri geçici personel alımı yapılacağını da açıkladı. Geçici personeller ile hemen sözleşme yapılmayacak.

Muğla Güncel İş İlanları

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde ilköğretim mezunu kişilerin başvuru için Yatağan ilçesini tercih etmesi bekleniyor. Yatağan ilçesinde ilköğretim mezunu belirli sayıda işçi alımı yapılacağı açıklandı. Bölge bölge bakıldığında Bodrum’da ise servis şoförü, tanıtım görevlisi ve güvenlik görevlisi alımları yapılacağı duyuruldu.

Bu pozisyonlarda çalışmak istiyorsanız belediyeye başvuru yapmalısınız. Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanına göre Milas Belediyesi’nde hizmet ve ulaşım sektöründe, Fethiye Belediye’sinde hesap uzmanı ve muhasebe alanında, Menteşe Belediyesi’nde ise hukuk, denetim ve planlama sektöründe işçi yapımı yapılacağı duyuruldu.

Bu işlere başvurmak için online işçi başvuru formunu doldurabilir ve tek tek belediyelere giderek özgeçmiş formunuzu bırakabilirsiniz. İşçi alımları yıl içinde sürekli olarak farklılık göstermektedir.

Boş bir pozisyona özgeçmiş bilgilerinizin uyması halinde size en kısa süre içinde geri dönüş yapılacaktır. Belediye tarafından yapılacak personel alımı ile ilgili ilanlar yakın zaman içinde hazırlanacak ve yayınlanacaktır. Belediye’nin web sitesini düzenli olarak takip etmelisiniz.

Muğla şehri içerisinde güncel personel alımı paylaşımları için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. 

Bodrum Belediyesi Personel Alımı

Bodrum Belediyesi’nde farklı alanların dahil olduğu herhangi bir iş kolunda çalışmak isteyen kişiler, belediyenin o anki açık pozisyonlarından kendileri adına uygun olanı tercih edebilir; fakat bu işlem adına öncelikle belediyeye çalışabilmek amacıyla başvuru yapmaları gerekir. Servis şoförü, güvenlik görevlisi, tanıtım personeli alacak olan belediyeye insan kaynakları üzerinden başvuru yaparak ilk adımı atabilirsiniz.

Fethiye Belediyesi Personel Alımı

Fethiye Belediyesi, mevcut personel sayısında artış sağlayarak kendisiyle birlikte çalışan kişilerin olduğundan daha kaliteli performans vermesini amaçlamaktadır ve bu düşünceyle işçi alımları gerçekleştirecektir. Muhasebe, hesap uzmanı, denetim alanlarında gerçekleşecek olan alımlar adına belediyenin insan kaynaklarına başvuruda bulunabilirsiniz veya bunun öncesinde belediyeyi arayarak dahi fikir edinebilmeniz mümkün!

Milas Belediyesi Personel Alımı

Milas Belediyesi, ilçe halkına istihdam yaratmak ve kendi çalışma esnekliğini artırabilmek için personel alımları yaparak belediyenin mevcut çalışan sayısında artışa gidecektir. Deneyim, hizmet, ulaşım alanlarında yapılacak olan personel alımından faydalanabilmek adına belediyenin insan kaynaklarına başvurabilirsiniz. Ayrıca açık pozisyonların döneme göre değiştiğini bilmeli ve buna müteakiben elinizi çabuk tutarak hareket etmelisiniz.

Menteşe Belediyesi Personel Alımı

Hukuk, planlama, denetim alanlarında personel alımı yaparak mevcut çalışan sayısını artıracak olan Menteşe Belediyesi’ne insan kaynakları üzerinden iş başvurusu yapıp belediyede çalışabilmek adına ilk adımı atabilirsiniz. Belediyedeki mevcut işler için aranan şartları öğrenebilmek maksadıyla belediyeye bir telefon açabilmeniz mümkün ya da ilgili departmana e- posta göndererek dahi konu hakkında aydınlanabilirsiniz.

Bilgi için: http://www.mugla.bel.tr/

47 Yorum

 1. erdal uzun 22 Ocak 2014

  27 YASINDAYIM MUĞLA DA İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

 2. yalçın kaya 1 Mart 2014

  muğla yatağan turgut mahallesinde ikametgah etmekteyim lise mezunuyum e elliyetim bulunmakta aydemde elk.sayacı okudum su sayacıda endeksörle okuyabilirim muğlanın ilçe ve köylerinide biliyorum zorluk yaşayacağımı sanmıyorum sizlerle calışmaktan mutluluk duyarım. 05307768605 teşekkür ederim

 3. ibrahim ÖZTÜRK 1 Nisan 2014

  3 yıla yakın uzman çavuş olarak görev yaptım kendi isteğim ile istifa ettim 25 yaşındayım durumuma uygun kadroya atanmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim 05445063836

 4. Zekeriya ak 4 Nisan 2014

  27 yaşındayım 3 yıldır Muğla’da yım aslen giresunluyum Muğlayı çok sevdiğim için burda kaldım. Iktisat mezunuyum uygun görmeniz halinde sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. 0507 729 98 19

 5. ayhan yıldrım 13 Nisan 2014

  Muğla köycegizliyim istanbulda sirkettesoför olarak çalışmaktayım memleketimde çalışmakbenimicindahaiyiolacakteşekkürederim 05321797621

 6. mustafa yıldırım 16 Nisan 2014

  28 yasındayım 4 yıl uzman cavuşluk yaptım kendi istegimle ayrrıldım.belediyenizde durumuma uygun kadroya atanmak istiyorum.05326850865 iyi calışmalar..

 7. Ferdi Zeybek 17 Nisan 2014

  Ferdi zeybek daha once güneş enerjisi de çalıştım su isleri fen işleri olabilir .

 8. Erdem 29 Nisan 2014

  Endüstri Meslek Lisesi Elektrik- Elektronik Teknolijisi Endüstriyel Bakım Onarım Bölümü , Mehmet Aif Ünüversitesi Meslek Yüksek Okulu Elektronik Teknolojisi (2)yıllık mezunuyum , Açık ögretim fakültesi son sınıf İşletme Okuyorum. Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Zabıta,İtfaiye,vs.Personeli Olarak Çalışmak istiyorum.SAYGILARIMLA.

 9. yılmaz küççükay 5 Mayıs 2014

  merkez ortaköyde ikamet etmekteytım. ilkögretim mezunuyum guvenlık ve e ehlıyetım mevcut.elımde belge olmasada elekrık ustasıyım.aydem de acma kesmne olarak çalıstım muglanın tum sokak ve koylerını bılıyorum. uygun bı iş olursa görev yapmak isterim iyi çalısmalar

 10. huseyin uysal 6 Mayıs 2014

  Adim huseyin uysal mugla caybuku mahallesinde ikametgah ediyorum ehliyetim A’2 E’D’G kamyon tir jisibi ustasiyim uyumlu bi is olursa 0538 339 55 96 yasim 32 saygilar.

 11. halım 8 Mayıs 2014

  kımse kusura bakmasında adamlar yanı uzmanlar ellerinde işleri var çalışıyorlar yok efendım işten bunaldım falan dıyerek ıstıfa edıp zabıtaya falan geçmeye çalışıyorlar sorsan lıse ya da ilkokul mezunları bu ulkede bır işe yerleşmeye çalışan gençler var unıversıte mezunları var başkasının haklarını yemeyınnn

 12. mehmet pak 18 Mayıs 2014

  Fen işleri müracaat ederim ortaokul mevzunu oto tamirci belgesi vardir.Bilgisiyar kullaniyorum. 05545963884 Muğla Menteşe Göktepe Mahallesi.

 13. vural 26 Mayıs 2014

  merhaba ben vural muğla dalamanda ikamet etmekte olup. 2 yıllık aöf halkala ilişkiler bölümünde okumakta olup mezunuiyet için 3 dersim kaldı. 15 yıldır turzmde çalışmakta olup İYİ DERECDE HOLLANDACA VE İNGİLİZCE BİLEMKTE OLUP Ek olarak silahlı özel güvenlik belgem ve gayrimenkul danışmanlığı sertifikalrım mevcut. ayrıca b2 sınıfı ehliyetim de var
  ps: bilgisayar kullanmada da aktifim.uygun bir görev olursa sizin için görev almak isterim şimdiden teşekkürler GSM: 0507 283 35 19

 14. ekrem bingöl 29 Mayıs 2014

  15 yıldır fettiye ve çevre ilçelerde beton parke işleri yapmaktayim işimde uzmanım muglanın 85 köyünü çok iyi bilirim parkeyle ilgili bir iş olursa benden uzmanını bulamazsınız iyi çalışmalar 0543 458 2525

 15. HİKMET ÇETİN 29 Mayıs 2014

  MUĞLA DALAMAN İLÇEMİZDE YAŞAMAKTAYIM MESLEĞİM SIHHI TESİSATÇI 1986 YILINDAN BERİ BU MESLEĞİMİ YAPMAKTAYIM USTALIK BELGEM VE USTA EĞİTİCİ BELGEM VAR İŞİMDE UZMANIM AYRICA A 2 D E SINIFLARI EHLİYETİM VAR UYGUN GÖRÜRSENİZ BELEDİYEDE İŞALMAKTAN GURURDUYARIM SAYGILARIMLA BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TLF 05435516567

 16. hasan bayar 30 Mayıs 2014

  slm ben muğla yataganda ikamet etmekteyım su tesisatcıyım su işleri mutacat ederim yatağanın butun çevresini bılıyorum görev olursa hazırım şimdiden reşekkurler..05364451269

 17. aliosman akkoyun 30 Mayıs 2014

  Marmariste insaat ustasiyim 22 yildir burdayim marmaris yapiyla calisiyorum belediyenizde hizmet kadrosunda calismak istiyorum 34 yasindayim.0532 688
  9713

 18. erdi buyukbas 30 Mayıs 2014

  Marmariste Insaat Muhendisiyim Buyuk Sehir Belediyesinde calismak istiyorum Tel:05065935126

 19. aliosman akkoyun 30 Mayıs 2014

  Marmariste insaat ustasiyim 22 yildir burdayim belediyenizin hizmet kadrosunda calismak istiyorum 34 yasindayim marmaris yapida calisiyorum.0532 688 9713

 20. HALIL DURNA 31 Mayıs 2014

  Selam 2002 yılından beri jandarma da görev yapıyorum yıl sonu sözleşmem bitiyor Muğla’ya çok sevdiğim için yerleşmek istiyorum kendim Osmaniyeliyim sicilimde meslek hayatımda bir tane siyah nokta yok uygun bi kadroda Muğla belediyesinde çalışmak isterim saygılar 05052428454

 21. ferdi zeybek 1 Haziran 2014

  Ben Muğla’nın Göktepe Mahallesinden yazıyorum yaş 29 daha önce ortem de geçici olarak çalıştım bir sezon eğer Muğla Belediyesi’nde bana bir iş verebilirmisiz şiden Teşekkürler imi iletiyorum. 05412142196

 22. ERCAN ADIGÜZEL 2 Haziran 2014

  ben muğla fethiye de ikametgah ediyorum 23 yaşındayım lise mezunu b ehliyem ingilizce ve mugla büyük şehir den iş bekliyorum sevgilerimle ve saygılarımla

 23. ali mucan 4 Haziran 2014

  Veteriner saglık teknıkerıyım muglada ıkamet edıyorum 27 yasında b ehlıyetım var.mugla ve cevresını ıyı bılıyorum..Buyuk Sehir Belediyesinde calismak istiyorum ..

 24. Selcuk Arslan 8 Haziran 2014

  Slm ben Muğla da ikametgah ediyorum otellerde çalıştım aşçı yardımcısı olarak cafe de çalıştım mutfakci olarak
  Ehliyet var (E .A2) olarak (Güvenlik belgem) var (kalorifer belge) var şöfolügude iyidir belediyede çalışmak istiyorum teşekkürler

 25. adem manav 5 Temmuz 2014

  insat ustasiyim b ehliyetim var arti otelde havuzculuk yapdim

 26. atilla duman 13 Temmuz 2014

  altı yıldan beri kamuda geçici işçi olarak çalıştım şimdi işsizim belediyeniz bünyesinde çalışmakistiyorum acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun allah rızası için şimdiden teşekürler..tlf 0 532 154 38 76 lütfen arayınnnnnnn

 27. Tuğba GİDER 14 Temmuz 2014

  İzmir ilinden sonra Muğla da yaşamaya başladım. Ön lisans işletme mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim bölümünden Lisans tamamlıyorum. B sınıfı ehliyetim var. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar kursu sertifikam var. Muhasebe programları hakkında bilgiliyim. Muğla Belediyesinde çalışmak istiyorum. Teşekkürler.

 28. ali akcil 17 Temmuz 2014

  Tsk 4 yili askin sure azimle mucadele ederek calistim.kendi istegimle istifa ettim.Belediyenizde uygun kadrododa yer almak istiyorum.esinifi ehliyetim,cok fazla tesekkur belgelerim almis oldugum kuslar ustun basari belgelerim,ve devletimizin vermis oldugu hakki kullanmak istiyorum.Her seyde oldugu uzere kendi mucadelemle arda torbil tanidik olmadan,Once ALLAH in izni sonra sizin yvicdanizla belediyemizde gorev almak istiyorum SAYGİLLARİMLA..0505 778 90 34

 29. yunus 22 Temmuz 2014

  Slm ben ortacada yaşıyorum turizimde 5ay aşçılık yaparak geçiniyorum daimi bir işim olsun istiyorum 30 yaşındayım e sınıfı ehliyetim var ortaca yada büyük şehir belediyesi olur iş farketmez çalışmak istiyorum telefon 05464287188

 30. nevzat yıldırım 6 Ağustos 2014

  Yaklaşık 30 yıldır muglada ikamet etmekteyim işsizim meslegim döner ve aşçılık saygılar

 31. nevzat yıldırım 6 Ağustos 2014

  Esnaflık yaptım A2B ehliyetim var05434855377

 32. REŞİT DURNA 16 Ağustos 2014

  uzman çavuş olarak çalışmakta olduğum iş yerinden kendi isteğimle ayrıldım. meslek olarakta oto tamircisiyim belediyeniz bünyesinde açık olan kadroya atanmak istiyorum.telefon numaram :0542 512 14 68

 33. MEHMET ESEN 2 Eylül 2014

  BODRUM HELVACI OĞLU FORT BAYİSİNDE BAŞTEKNİSYEN OLARAK CALIŞMAKTAYIM
  OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE YEKİLİ BAYİ OLARAK PAŞALI OTO FİAT BAYİSİNDE15 YIL
  ŞUANDA FORT BAYİSİNDE CALIŞMAKTAYIM 5YILDIR
  MİLAS BODRUM HAVALİMANI SERVİS ŞÖFÖRLÜĞÜNÜ ACIK OLAN BELEDİYENİZİN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM GEREKLİ BELGELERİM VAR TEL 05389207122

 34. Mehmet KURT 4 Eylül 2014

  12 yıldır uzman çavuş olarak çalışmaktayım.Aydın Karpuzlu ilçesi ulukonak köyünde Annem ve babam ikamet etmekdedir.Annem ve babam ikiside ağır özürlüdürler.babam yüzde doksan görme özürlü annem yüzde yetmiş duyma ve konuşamama ailemin bana ihtiyacı var. bu konuda belediyeniz kadrosunda uygun kadroda çalışmak isterim.eğer uygun görülürse bu konuda benden daha çok annem ve babamın dualarınızı alırsınız….tşkler…tel numaram:05053507211

 35. RİFAT ARSLAN 4 Ekim 2014

  6 yıldır şöförlük yapıyorum milas ören TKİ ve alatepe aydın madencilikte şöför olarak çalıştım PSİKOTEKNİK E SINIFI EHLİYETİM VE SRC belgem var ama kaybolduğu için yenisini çıkarttım gelmesini bekliyorum eğer ihtiyaç olupta ararsanız çok teşekkür ederim 05354385025

 36. Ali acar 5 Ekim 2014

  Burdan yazınca alım mı yapıyolar

 37. alper köroğlu 10 Ekim 2014

  seydikemer ilçesi seki mahallesinde oturuyorum mesleğim oto lastik ve her türlü tamir işinden anlarım sanayiciyim.belediyede ihtiyaç duyulursa her zaman çalışmak isterim.05448511062

 38. mustafa 22 Ekim 2014

  YEREL YÖNETİMLER MEZUNUYUM BELEDIYENIZDE UYGUN BİR POZİSYONDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM

 39. Okan akkoç 5 Kasım 2014

  Iyi derece İngilizce bilgisine sahibim köyceğiz de ikamet ediyorum b sınıfı ehliyete sahibim 22 yaşımda olup lise mezunuyum.vs çok iyi ağır vasıta kullanınırm boş kadronuz olursa çalışmak isterim teşekkürler 05432704360

 40. cem demirtaş 18 Kasım 2014

  Selamın aleyküm iyi çalışmalar dilerim muğla merkezde oturuyorum belediyenizde işe başlamak istiyorum 1998 senesinden E sınıfı ehliyetim Var Src2 Src 4 mevcuttur her türlü aracı kullanırım bilginizi arz ederim telefon numaram 0544 523 48 48

 41. saide 26 Kasım 2014

  ortaokul mezunuyum ise ihtiyacim var 1 ay sonra issiz kalicam sirket kapanicak bende esimde issiz kalicaz muglada oturmaktayim 05348979337

 42. sezin çay 20 Aralık 2014

  MUĞLa merkezde oturuyorum iktisat fakültesi mezunuyum

 43. mehmet. duymaz 14 Ocak 2015

  Mugla meslek lisesi elektrik bölümü mezuniyet.yatagan bozarmut ta ikamet etmekteyim.

 44. Ayşegül AKAR 8 Şubat 2015

  İyi çalışmalar, iktisat fakültesi çalışma ekonomisi ve endüstri iliskiler bolumu mezunuyum , Belediyenizin bünyesinde çalışmayı çok istiyorum. Saygilarimla

 45. HANDE KORKMAZ 10 Nisan 2015

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun oldum.Aynı zamanda Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.KPSS sınavından 75 puan aldım.İSO belgelerim mevcut.Marmariste ikamet etmekteyim.Belediyeniz bünyesinde konumuma uygun bir işte çalışmak istiyorum.saygılarımla

 46. fahri 27 Mart 2016

  merhaba ben peyzaj teknıkerıyım 2014 mezunuyum tarım meslek lısesı cıkıslıyım 2008 mezunuyum
  kpss den 73 puan aldım b sınıfı eglıyetım var dalmanda ıkametgah edıyorum beledıyenız bunysınde calısmak ıstıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir