İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çankaya Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Çankaya Belediyesi Personel Alımı

Cumhuriyetin ilanından sonra gelişmeye başlayan Çankaya, bugün Ankara’nın sosyal, kültürel, siyasi ve ticari hayatına yön veren kuruluşların önemli bir bölümü Çankaya sınırları içerisindedir.

Yeni Nesil Belediyecilik anlayışı ile Çankaya’yı 21. yüzyılın çağdaş kent yapılanmasının en güzel ve seçkin örneklerinden biri yaparak model bir kent yaratmak vizyonuyla faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Çankaya Belediyesi, belediyecilik hizmetlerini herkese eşit hizmet, şeffaflık, hesap verilebilirlik, insan ve çevre odaklılık ilkelerine bağlı kalarak sürdürmektedir.

Çankaya’nın her geçen gün daha da geliştirilmesi adına projelerine hız kesmeden devam eden Çankaya Belediyesi, bu bağlamda ihtiyaç duyduğu eleman ihtiyacını karşılamak adına personel alımı yapacak.

Çankaya Belediyesi Personel Alımı

Çankaya Belediyesi İşçi Alımı

Demokrasinin odağı olan Çankaya’yı gün içerisinde binlerce insanın ziyaret etmesine rağmen hizmetlerini aksatmadan sürdüren Çankaya Belediyesi’nin vatandaşlarından gelen taleplere daha hızlı yanıt verebilmek adına kadrosuna alacağı personellerden en çok kadroyu işçi alımına ayıracağı öngörülmektedir.

Kadrosuna alacağı işçilerin bir kısmını sözleşmeli işçi olarak istihdam eden kurum, bir kısmını da taşeron şirketler aracılığıyla taşeron işçi olarak istihdam etmekte ve bütün işçilerine aynı sosyal hakları sağlamaktadır.

Çankaya Belediyesi Memur Alımı

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında ilçe belediye bünyesinde istihdam edilmek için ilgili kanunun şartlarını taşıyan kamu personelleri aranmaktadır. Çankaya Belediyesi memur alımı ilanları için başvuru yapacak olan vatandaşların, kurum bünyesinde boş bulunan alanları iyi takip etmeleri gerekmektedir

. Çünkü işe alım sürecinden sonra kişinin alacağı unvan, derecesi, sınıfı ve bunlara bağlı olarak da maaşı, alım yapılacak olan pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Çankaya Belediyesi memur alımlarına dair öğrenmek istediklerinizi sitemizde bulunan yorum bölümüne bırakarak bizlere yöneltebilirsiniz. Aynı şekilde kurumun irtibat numarası üzerinden yetkili birime bağlanarak da sorularınızı memurlara yöneltebilirsiniz.

Çankaya Belediyesi memur alımı başvuruları için bazen komisyonca belirlenen KPSS türü ve KPSS taban puanı önemli olurken, bazen de merkezi sınava girilip girilmediğine bakılmaksızın sadece sözlü sınav gerekliliği açıklanmaktadır. Bu tamamen alınacak kadro unvanına bağlıdır diyebiliriz…

Çankaya Belediyesi İş İlanları

Çankaya Belediyesi, şeffaf, hesap veren, katılımcılığı ve vatandaş memnuniyetini esas alan, çalışanını koruyan, güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet anlayışını temel alan ve Çankayalıların refah seviyesini ve yaşam kalitesini yükseltme hedefiyle yatırımlar yapmaktadır.

Bu hedefleri ve ilkeleri benimseyerek bu doğrultuda çalışabilecek personelleri açık pozisyonlar oluştukça kadrosuna dâhil etmek isteyen kurum, bu sebeple zaman zaman internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlamaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Çankaya Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çankaya Belediyesi, kadrosunda oluşan açık pozisyonları, çalışma koşullarını ve çalışanlara tanınacak hakları detaylı şekilde internet sitesi üzerinden açıklamayı tercih etmektedir.

Belediye bünyesinde çalışmak isteyenlerin belediyenin resmi internet sitesinden yapacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri ve kendi niteliklerine uygun açık pozisyonun yayınlanması halinde yine kurumun internet sitesi üzerinde bulunan iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Çankaya İş İlanları

Çankaya iş ilanları hem belediye bünyesinde, hem de belediye sınırlarında bulunan mahallelerde çeşitli görevler edinecek ara eleman, işçi v.b meslek kollarını yapmak isteyen vatandaşlar için uygun olmaktadır.

Kimi yerle çalışma koşulları vardiyalı sistem olduğu için özel koşullar dikkate alınmalıdır. Bazı vatandaşlar, özel koşulları dikkate almadığından, başvuru aşamasında sorun yaşamakta ve başvurusu olumsuz sonuçlanabilmektedir.

Çankaya iş ilanları başvuru sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesinde elbette ki tek kıstas özel şartların sağlanması değildir. Bununla birlikte talep edilen belgelerin de eksiksiz ve doğru bir şekilde sağlanması önem arz etmektedir.

Güncel Çankaya iş ilanları

 • Çay Servis ve Temizlik Elemanı
 • Özel Sokullu Sınav Anaokulu İngilizce Öğretmeni
 • Ön Muhasebe Elemanı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de çankaya iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir