İski Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İSKİ’de çalışmak isteyen adaylara müjde. İSKİ bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İSKİ personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İski Personel Alımı ve İş İlanları

İSKİ personel ve işçi alım ilanları kapsamında pek çok aday için iş fırsatı İSKİ tarafından sunulmaktadır. 223 kadar aday kurum çerçevesinde ilgili pozisyonlar için başvuru yapabilecek. Çeşitli kadrolar için çok sayıda adayın başvurusu değerlendirmeye alınacak olup uygun görülen adaylar için görüşme yapılacak.Başvuruların online olarak ilgili kurum kapsamında yapılması istenmektedir.

Söz konusu pozisyonlar için gerekli şartları taşıyan adaylar içinde en uygun bulunanlar görüşmeye çağırılacak. Olumlu bulunan  adaylar işe alım süreci hakkında bilgilendirilecektir. Evrak ve prosedürlerin tamamlanmasının ardından adayların işe alım süreçleri başlatılacaktır.İSKİ bünyesinde istihdam etmek isteyen ve kariyer hedefleyen pek çok kişi kurum kapsamında yer alan ilanlara ilgisini yöneltti.

Adaylar mesleki donanımlarıyla ilgili yeterli gördükleri alanlar için başvuru girişimlerine adım attı. İSKİ çalışanı olmak isteyen çok sayıda aday başvuruların değerlendirilmesi konusunda heyecan içinde bekleyişe başladı.

İSKİ Personel Alımı Yapacak

İSKİ geçtiğimi dönem Ağustos ayı içerisinde 223 kadar alım yapacağını açıkladı. Çeşitli kadrolarda açıkta kalan pozisyonlar için çalışma arkadaşlarına ihtiyaç olduğunu duyuran kurum adayların gerekli şartları taşımaları durumunda başvuruda bulunabileceklerini belirtti. Adayların başvuru yaparken başvurmak istedikleri pozisyonla ilgili eğitim ve donanım bilgileri değerlendirmeye alınacak ev uygun görülen adaylar görüşme için kuruma çağrılacak.

Kurum için başvurular internet üzerinden gerçekleştirilecektir. Adaylar sahip oldukları eğitim ve donanım çerçevesinde başvurularını elektronik ortamda yapabilirler. E- Devlet sistemi üzerinden adaylar giriş yaparak başvuru işlemlerine başlayabilirler. Başvuru ve ilan bilgisi için linkimize tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İSKİ İş Başvurusu ve Başvuru Formu

İSKİ iş başvurusu yapmak isteyen adaylar online olarak başvurularını E- Devlet sistemi üzerimden ya da linkimize tıklayarak kolayca yapabilirler. Başvuru için herhangi bir form doldurmanıza da gerek yoktur. Sadece sistem üzerinde istenen bilgileri doldurmanız yeterlidir.Başvurular değerlendirmeye alınırken adayların başvurdukları pozisyonlara göre alım süreci yapılacaktır.

Lisans mezuniyet şartı gerektiren pozisyonlar için adayın mezuniyet puanı dikkate alınacaktır. Önlisans ve ortaöğretim mezuniyet bilgisi gerektiren pozisyonlarda ise yine başvuran adayın mezuniyet bilgisi dikkate alınacaktır. Mezuniyet bilgisinin tek başına yeterli olmayacağı adayın işe alım için yetenek ve bilgileri de ayrıca değerlendirmeye alınacaktır.

İski İş İlanları ve Pozisyonlar

İSKİ iş ilanları konusunda araştırma yapan adaylar başvuracakları pozisyonları merak etmekte. İSKİ kapsamında adayların başvurabilecekleri pozisyonlar şunlardır:

 • Mühendis
 • Mimar
 • Restoratör
 • Laborant
 • Biyolog
 • Tercüman
 • Kimyager
 • Tekniker
 • Ekonomist
 • Teknisyen

18 Comments

  • Silivri’de oturuyorum iş arıyorum İski de çalışmak istiyorum yaşım 34 adım ümit tlf 0530 041 20 49 kolay gelsin saygılar.

  • Merhaba ismi salih Töngel 21 yaşin dayim iş. Ariyorum. Meslek iş makinesi operatörü. İstanbul Bahçelievler oturuyorum

 1. 1986 istanbul esenyurt çınar mahlesinde oturuyorum 14 sene esenyurt belediyesinde temizlik ve garsonluk yaptım 2017 yılın sonunda hiç bir suçum yok ken benim işime son verdiler kiradayim su an çalışmıyorum bana is konusunda yardim ci olursanız çok sevinirim bana burdan ulaşabilirsiniz saygılarımla

 2. mehmet aydın 1986 beri esenyurt çınar mahlesinde hikmet etmekteyim 1979 dogum luyum 14 sene esenyurt belediyesinde temizlik ve garsonluk yaptın 2017 yılın sonunda hiç bir sebep yok ken işime son verdiler kiradayim is ihtiyacım var bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 3. mehmet aydın 1986 beri esenyurt çınar mahlesinde hikmet etmekteyim 1979 dogum luyum 14 sene esenyurt belediyesinde temizlik ve garsonluk yaptın 2017 yılın sonunda hiç bir sebep yok ken işime son verdiler kuradayim is ihtiyacım var bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 4. Merhaba
  Ben İstanbul/Pendik bölgesinde ikamet etmekteyim,yaklaşık 8 aydır çalışmıyorum işe ihtiyacım var ve kamuda deneyim kazanmak istiyorum mezun olalı 4 yıl oldu hala kendi mesleğimin getirisinde olan bir meslek dalında çalışma imkanı bulamadım.İrtibat dahilinde cv paylaşımında bulunmak istiyorum.

 5. Adım erol 29 yaşındayım istanbul büyük çekmcede otryorum ünverteyi açıktan okyorum işr ihtyacım var.

 6. 20 yıllık tesisatcıyım suya iyi yön veririm.kaçak kulanan suları bulma su kesme su sayac okuma ehliyette var patlak tamir hepsine hakimim kangal boru benim işim.

 7. Ben 2019 yılında Ömerli İski bünyesinde sözleşmeli olarak çalıştım ancak seçimlerden sonra belediye başkan değişimde bizim sözleşmeler iptal edildi ve işsiz kaldım maalesef. Tekrardan aynı görevde çalışmak için yardımlarınızı rica ediyorum.

 8. ben bu sene çalışmak istiyorum benim terçüban var benim yaşın 36 05416328827

 9. merhaba İstanbul atasehirde ikamet ediyorum sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.iletişime geçmek isterim

 10. İstanbul Sultanbeyli de oturuyorum İstanbul Ümraniye iski şubesi altında 15 yıldan fazla çalıştım görevim kanalizasyon açma tanker dolumu üzerine çalıştım. 3 ay önce sebepsiz yere işten çıkarıldım. Kiradayım iski altında işe ihtiyacım var. Lütfen bana yardımcı olurmusunuz. HASAN ERDOĞAN

  • İstanbul Sultanbeyli de oturuyorum İstanbul Ümraniye iski şubesi altında 15 yıldan fazla çalıştım görevim kanalizasyon açma tanker dolumu üzerine çalıştım. 3 ay önce sebepsiz yere işten çıkarıldım. Kiradayım iski altında işe ihtiyacım var. Lütfen bana yardımcı olurmusunuz. HASAN ERDOĞAN 1970 doğumluyum

 11. 15 yil isbak tasorun firmada altyapı imalat isleri yaptim trafik isiklarinin kurulumunu yaptim İbrahim tel.5445942834 Samandıra Sancaktepe de ikamet ediyorum isten ayrildim ihale bitti yeni firma ile calismadim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*