İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TGS Personel Alımı ve İş İlanları 2019

TGS’de çalışmak isteyen adaylara müjde. TGS bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve TGS personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

TGS Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

TGS firmasının ismini ve logosunu birçok kişi görüyor olsa da firmanın çalışma alanları konusunda çok fazla bilgi sahibi olunmamaktadır.  Bu firma Türk Hava Yolları’nın havacılık dışındaki faaliyetlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş bir firmadır.

Genel olarak ofislerin açılması, havalimanlarında yapılan çalışmalar ve gerektiğinde gerçekleşen kampanya çalışmaları bu firma üzerinden yapılmaktadır. Bu kadar farklı alanlarda çalışıyor olması sebebiyle de firma içerisinde sürekli olarak personel ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple pozisyonlara uygun olan bireyler kısa süre içerisinde başvurularını yapabilirler.

TGS işçi alımı yaparken adaylar için yayınladığı tgs iş başvuru formu aracılığı ile başvuruları alıyor.

TGS İş İlanları

TGS iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Firma tarafından yapılan iş ilanlarında kişilerden belirli şartlar istenmektedir. Bu şartları sağlamayan kişilerin başvuru yapması istenmemektedir. Ancak bu kişiler de isterlerse başvurularını gerçekleştirebilirler.

tgs personel alımı

TGS iş ilanlarına başvurabilmek için kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 19 ile 35 yaş arasında olması, vardiya sisteminde çalışabilecek durumda olması ve takım çalışmasına rahat bir şekilde adapte olabilmesi istenmektedir. Bu şartları sağlamayan kişilerin başvuruları kabul edilmemektedir.

Sahip olduğu bilgi birikimi, yüksek nitelikli insan kaynağı ve ileri teknolojisiyle hem havalimanı yapım projelerinde hem de havalimanı işletmeciliği gibi yepyeni bir alanlarda kısa süre içinde küresel bir marka konumuna gelen TGS, faaliyet gösterdiği havaalanlarında istihdam etmek üzere çeşitli niteliklerde personel alımı yapacak.

Dünyanın önde gelen havalimanı işletmecileri arasında yer alan TAV Havalimanları, Türkiye’de İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Milas Bodrum Havalimanı, Gazipaşa Alanya Havalimanı ve Antalya Havalimanı gibi işlettiği havalimanlarında istihdam etmek üzere kadrosuna alacağı personelleri için TGS iş ilanı yayınlayacak.

TGS İşletmesindeki Havalimanları

 • İstanbul Atatürk Havalimanı
 • Ankara Esenboğa Havalimanı
 • İzmir Adnan Menderes Havalimanı
 • Gazipaşa-Alanya Havalimanı
 • Milas-Bodrum Havalimanı
 • Antalya Havalimanı
 • Tiflis Havalimanı
 • Batumi Havalimanı
 • Enfidha-Hammamet Havalimanı
 • Monastir Habib Bourguiba Havalimanı
 • Üsküp Uluslararası Havalimanı
 • Riga Havalimanı
 • Medine Havalimanı
 • Zagreb Havalimanı

Genel Özellikler:

 • T.C. vatandaşı olmak,
 • 01.01.1983 ve sonrası doğumlu olmak,
 • Adli sicil kaydı veya adli sicil arşiv kaydı bulunmamak,
 • Daha önce THY A.O. veya diğer kuruluşlardaki görevlerinden disiplinsizlik nedeni ile ayrılmamış olmak,
 • En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerden lisans derecesinde mezun olmak veya denkliği Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı üniversite bölümlerinden mezun olmak,
 • TGS’de fiilen en az 1 yıl yolcu hizmetleri, satış veya harekat tecrübesine sahip olmak,
 • TGS’de merkezi disiplin cezası almamış olmak,
 • 01.01.2016 tarihi itibariyle İngilizce DYNED sınavından en az 1.0 puan aldığını belgeleyebilmek, (Belgesi olmayan adaylara THY A.O. tarafından DYNED sınavı uygulanacaktır.)
 • Erkek adaylar için; askerlik görevini yapmış, en az 1 yıl tecilli veya muaf olmak tercih  sebebidir.

Aranan Nitelikler:

 • Organizasyon, planlama ve takip yönleri kuvvetli,
 • Aktif sorumluluk ve inisiyatif alabilen,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Analitik düşünme, değerlendirme ve analiz etme yeteneklerine haiz,
 • Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilen,
 • Yurt dışında çalışma engeli olmayan,
 • Etkili sözlü ve yazılı iletişime sahip olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

TGS Çalışma Şartları

Yapılan açıklamalara göre 2017 senesinde firmanın bünyesinde çalışan 10.000 personel bulunmaktadır. Bu oldukça yüksek bir sayı olarak görülürken kişiler bu personellerden birisi olmak için başvurularını yapmaktadır. Çalışma şartlarında kişiler genel olarak havalimanlarında ya da havayolu ulaşımının çok yoğun olduğu yerlerde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu aşamada İstanbul’da Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ve Atatürk Havalimanı’nda çalışma imkânı bulacaklardır. Buna ek olarak Antalya ve Bodrum gibi popüler turizm noktalarında bu firmanın personelleri ağırlıklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Maaş: Faaliyet gösterdiği sektör gereği vardiyalı mesai sistemi uygulayan TGS, çalışanlarına 2.500 TL ile 5.000 TL arasında maaş vermektedir. Yoğunluğa göre mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan personellerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödeyen şirket, çalışanları ve ailelerinin sosyal yaşamlarını kolaylaştıracak bazı sosyal haklar ve yan haklar da sağlamaktadır.

TGS İş Başvurusu Formu

TGS iş başvurusu 2018 yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda TGS iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

TGS kadrosunda çalışmak ve şirketin ayrıcalıklı dünyasında yer almak isteyenlerin öncelikle www.tav.jobs internet sitesi üzerinden açık pozisyonlar ve fonksiyonları hakkında bilgi edinmeleri gerekmektedir.

Bu site aracılığıyla bütün kariyer olanakları hususunda detaylı bilgileri paylaşan şirketin aradığı niteliklere uygun olan adayların yine bu site üzerinden iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Şirketin insan kaynakları birimi tarafından zaman zaman incelen başvurular arasından TGS ilkelerine uygun görülen adaylara dönüş sağlanmakta ve karşılıklı anlaşmanın oluşması halinde işe alım süreci başlatılmaktadır. Adayların en çok sorduğu sorulardan biri de “TGS iş başvurusu nasıl yapılır?”. Sayfanın en altında tgs başvuru linki yer almaktadır.

TGS İş Başvuru Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Türkçeyi düzgün bir şekilde kullanabilen, diksiyonu düzgün, karşıdaki kişi ile iletişimi kolay bir şekilde kurabilecek,
 • Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, sorumluluk sahibi, işi yapmaya istekli ve hevesli, kısa sürede kendini geliştirebilen, teknolojiye ayak uydurabilecek,
 • Mesai ve vardiya sisteminin olduğu esnek çalışabilen,
 • Yaş aralığı 19 ve 35 olan,
 • Yoğun ve stresli çalışma hayatına uyum sağlayan,
 • Herhangi bir sağlık sorunu bulanmayan,
 • Tamamen müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini sağlama amacı olan kişiler

Tgs iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız.

238 Yorum

 1. ersinkasırga 7 Ocak 2014

  sizinle tekrar çalişmak istıyorum….

 2. sefa ÖZBALTA 15 Ocak 2014

  ben sabıha gokcen havalımanında celebıde calısıyorum fakat sızde calşısmak ıstıyorum yer hızmetlerınde butun prosoduru bılıyorum ve en ıyı sekılde ıse ayak uyduracagıma ınanıyorum

 3. Hülya 15 Ocak 2014

  İş imkani istiyorum temizlikcilik yapiyorum

 4. osman meyveci 17 Ocak 2014

  merhaba 1986 doğumluyum.istanbul okmeysanı’nda ikamet etmekteyim.sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.
  tel:0544 851 44 53

  • berat kurtkoru 6 Mart 2015

   SELAM ben berat oldukça aktif ve prezentable çalışan ekstra verilen işleri eksiksiz yerine getirir. üstlerime saygısızlık etmem B sınıfı src ilk yardım 1.80 boy 78 kiloyum iş arıyorum

 5. Aslı Er 23 Ocak 2014

  mrb ben Aslı bahcelievler yenibosnada ikamet etmekteyim 8 yıl özel hastanede hizmet verdim şüan sizinle çalışmak istıyorum saygılar tşklr

 6. tuncay 23 Ocak 2014

  merhaba ben tuncay aydın sizinle calışmak isterim meslegim şöförlük ehliyetlerim e d g mevcuttur işmakinalarıda kullanıyorum bilginize azederim cep 05376956228 sahsıma aittir

 7. sadık yılmaz 24 Ocak 2014

  slm benıstanbul habıblerde oturuyorum adım sadık yılmaz fortıf ehlıyetım var ıs arıyorum herne ıs olursa yaparım yas 33 mesaı felan sorun degıl yueterkı duzenlı bır ıs olsun daha once 8 yıl ülkerde calıstım kale kılıt 3 yıl calıstım sımdıde nasıpsa sızınle calısmak ıstıyorum tel 0544 590 53 70

 8. yusuf 25 Ocak 2014

  ben gungorende oturuyorum yaşım 19 iş amkanı ıstıyorum tecrube alanım var 05385966021

 9. arifhorat 31 Ocak 2014

  ben 2 dönem esenboga havalimanında çelebi hava şirketinde çalıştım ankara çubukta oturuyorum masip olursa ankaraesenboga havalimanında sizinle çalışmak istiyorum 05388154224

 10. şafak altun 8 Şubat 2014

  ben bağcılarda oturuyorum 34 yaşım şöförüm sizinle çalışmak isterim tel 05357239625

 11. zeynep Süer 9 Şubat 2014

  Merhaba, almanca ingilizce biliyorum istanbul avrupa yakasindan dilimi degerlendirebilecegim is ariyorum

 12. mesut 11 Şubat 2014

  mrb ben istanbul bagcılardan 7 yıl çalıstıktan sonra askere gıttım ve askerden döndüm sizinle çalısmak istiyorum bilginize.

 13. ekrem 12 Şubat 2014

  mrb istanbul bayrampaşada oturuyorum şöförüm E sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum csm 05330883016

 14. Muratbina 13 Şubat 2014

  Oncel
  ikle tum tgs calisanlarina kolay gelsin temenlilerimi
  Iletir allah tan kolayliklar gelsin derim bnde sizin gibi
  Havasta calismaktayim
  Tgs d bir koylum oldugundan bnde hem onla hemde si
  zinle calismak istiyorum b sinifi ehliyetim var e d yakin tarihde
  Aliyorum saygilarimla 0538 812 11 24

 15. Erol uslu 15 Şubat 2014

  Slm lar adim Erol uslu duzcede isim dolayisiyla kaliyorum ankaraliyim
  Tgs ye basvuru amacim yuksek bir adim daha atmak .sorumluluk almayi
  Kendime guvendigim icin seviyorum .dolayisiyla titiz ve disipli
  Lin li bir ortam tercihimdir herzaman bj nedenle tgs yi srctim
  Basarili olacagima inaniyorum .saygilar cep 545 553 63 50

 16. erol fındık 15 Şubat 2014

  slm.ismim erol.havaştan tgs.ye.geçenlerden yani.tgs.kuruldandan beri.ordaydım.10.senedir.tam.denevimim.vardır.işçi.şöför.tgsdede.operatörlük.yaptım.bütün.ekipmanlarda.tam.anlamıyla.görevimi.vardiya.boyunca.allaha.şükürler olsun.amirlerimi.şeflerimi.mahçup.etmeden.tamamladım.ehliyetim.e.ve.serecelerim.ve.pisko.tekniğim.hazırdır.uygun.görüldüğü.her.an.hizmete.ve.operasyona.hazırım.o.beni.ve.yuvamı.mutlu.edecek.tlflarınızı.beklicem.saygılarımla.erol.fındık.05358399408.

 17. MEHMET öZÇELİK 15 Şubat 2014

  24 Yıl havacılık sektöründe çalıştım.E sınıfı ehliyete sahibim her türlü aracı rahatlıkla kullanabilirim. TGS ile yeniden havacılık sektörüne girmek ve tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Saygılarımla

 18. ugur celık 16 Şubat 2014

  28yasındayım hocbır saglık sorunum yok sızınle calışmaktan gurur duyrım e sınıfı ehlıyetım var butun aracları kullanıyorum 0507 386 17 22

 19. yakup göksügür 16 Şubat 2014

  mrb kocaeli gölcukte ıkamet edıyorum agır vasıta ehlıyetım var acılen ıse ıhtıyacım var bekarım orda temellı yasayıp calısmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım numaram 0535 475 90 24 saygılarımla…

 20. mustafa 18 Şubat 2014

  Merhaba antalyada yasiyorum evliyim 2cocugumvar e sinifi 2ehliyetim var iseihtiyacimvar 0538 355 0726

 21. Ergün Taştan 20 Şubat 2014

  Merhaba İstanbul’da yaşıyorum.Evliyim 2 çocuğum var.1-2 ehliyetim var.İşe ihtiyacım var.

 22. zafer dilek 20 Şubat 2014

  kolayi gelsin. ben 1991 doğumluyum istanbul esenyurt sadetdere de ıkamet ediyorum sizin şırketınızi çok beyiniyorum sizlerle çalışmak istiyorum tel 05442872688 saygılarımla

 23. cihat çayırlı 22 Şubat 2014

  09/2011 – 06/2013
  Gümüşhane Üniversitesi Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksek Okulu/Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Bölümü (MEZUN) 01/07/13-02/08/13
  Atatürk Havalimanı Turkısh Ground Services (TGS)’de staj yaptım
  Dış Hatlarda Çalıştığım departmanlar=Yolcu hizmetleri (check-in contuar, arrival, boarding, Kayıp eşya) Yerhizmetleri (Harekat, ,ramp, Harekat co-
  mail)
  08/11/1990 B SINIFI EHLİYETE SAHİBİM
  Sigara ve Alkol kullanmamaktayım TLF=05379600911
  Adresim=BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL

 24. oguzhan demirbilek 24 Şubat 2014

  MRB 1988 ist dogumluyum g.o.pasada ikamet etmekteyim.7 senedir plasiyer soförlük yaptim
  B sinifi ehliyete sahibim sizinle calismatan memnun olurum.tlf=0555 744 59 39

 25. ender yaslan 26 Şubat 2014

  1989 Meslek lisesi torna tesviye bölümünde son sınıftan ayrıldım. 2 haftalık bir eğitimden sonra iş başlanılıyormuş aldığım duyuma göre, Vestel teknisyen olarak çalıştım. sigara ve alkol kullanmıyorum.
  Teşekkürler,

 26. adem 26 Şubat 2014

  mrb adem ben sefakoyde oturuyorum suan bosum ıse ıhtıyacım var saygılar 05423592189

 27. adem 26 Şubat 2014

  Mrb adem ben 1991dogumluym sefakoyde oturuym ise ihtiyacim var saygilar 0542 359 21 89

 28. huseyin 28 Şubat 2014

  Merhaba ikitellide oturoyorum ( G ) ehliyetim var folktif oporetorligi yapmaktayim yanisira rafli sistemde calisabiliyorum istirak kulaniyorum ilginizi bekleriz

 29. orhan 28 Şubat 2014

  TGS büyünyesinde calışmak istiyorum. E+D Ehliyetim ve SCR Belgelerimde var.
  TGS Calışmak sebebim büyüyen şilkette büyüyüp orada başarılı olmak.
  TEL : 05369235208 Şu anda işsizim acele işe ihtiyacım var.

 30. savaş dilek 2 Mart 2014

  MERHABA 1991 DOĞUMLUYUM ŞİRİNEVLERDE OTURMAKTAYIM. B SINIFI EHLİYETİM VAR. ŞİRKETİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. MEMNUN KALACAĞINIZA EMİNİM.

 31. sevda nıya 3 Mart 2014

  merhaba ben turk vatandasım ruscam var saygılar

 32. Ercan Yürük 4 Mart 2014

  Merhaba ben Ercan Yürük (b) sınıfı ehliyetım var gerektıgınde ( E) sınıfı ehliyet alabılırım kamera alarm sıstemlerı bransımdır TGS çalısmak ıstıyorum yenibosnada oturuyorum 0534 956 78 56

 33. gülşah 6 Mart 2014

  Merhabalar Aof işletme 4sınıf ta okuyorum TGS çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 34. Kemal DEMİRCİ 7 Mart 2014

  merhaba ben Kemal güneşlide oturuyorum.(B) sınıfı ehliyetim var.üniversite mezunuyum.DHL de çalışmakta olan 2 kişi bana referans olmuştur ,işe de ihtiyacım var .her ne iş olsa yaparım. TLF 0544 369 53 56

 35. mehet 8 Mart 2014

  amele lazımı 544 312 99 32

 36. mehet 8 Mart 2014

  amele lazımı 544 312 99 32 yaş 25

 37. derya güneş 9 Mart 2014

  MERHABA İSTANBULDA OTURUYORUM VE İŞ İMKANI İSTIYORUM TEMİZLİKÇİLİK YAPIORUM İŞE ÇOK İHTIYACIM VAR SİZLERLE CALISMAK ISTIYORUM BU BENIM NUMARAM 0530 141 23 22

 38. Adem Bahar 11 Mart 2014

  Merhaba ben ANTALYA yada yaşıyorum ve sizinle çalışmak istiyorum Almanca ıngilizce ve rusça biliyorum numaram 0532 542 28 45

 39. Adem Bahar 11 Mart 2014

  1982 doğum luyum ANTALYA tgs sizinle çalışmak istiyorum Almanca Ingilizce Rusça biliyorum yardımcı olursanız sevinirim

 40. bekir tekin 12 Mart 2014

  (E) sınıfı ehliyetim var daha önce çelebi yer hizmetlerinde çalıştım tgs ile çalışmak istiyorum 05316891164

 41. Celal 13 Mart 2014

  Merhaba ismim Celal 1987 doğumluyum Büyükçekmece’de ikametgah etmekteyim b sınıfı ehliyetim var lise mezunuyum sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım

 42. fatih cicek 15 Mart 2014

  Ben e sinifi ehliyetim var is ariyorum istanbulu iyi biliyorum aynizaman da mobilya montaj ustasiyim ve bir kac arkadasim tgs de sofirluk yapmakta bdn de tgsde calismak tan mutluluk duyarim 1986 dogumluyum cep 05438446266 crp numaram ilginize

 43. Nesrin Aktan 15 Mart 2014

  1972 doğumluyum bağcılar güneşlide oturuyorum lise mezunuyum acil işe ihtiyacım vardır sizinle çalışmaktan gurur duyarım.

 44. ümit 17 Mart 2014

  merhabalar 06 16 1991 Erizcanliyim askerlik gorevimi bitirmiş iş aramaktayım..lise terk İstanbul Bagcilarda ikamet etmekteyim…Suan issizim ilgilerinirseniz sevinirim…0507 386 1912

 45. nebiha taş 17 Mart 2014

  merhaba ben şuan atatürk hava limanında calışmaktayım katenbeck temizlik şirketinde ama sizinle calışmak istiyorum herhangi ne iş olursa yapmak isterim size hizmet etmek isterim beni ararsanız mutlu olurum şimdiden tşk ederim

 46. nebiha taş 17 Mart 2014

  yine ben numaramı unutmuşum vermeyi 0545 6713781 tşk ederim şimdiden

 47. Hakan 18 Mart 2014

  Merhaba ben özel bir şirkete şöförluk yapmaktaydım sektördeki durgunluk nedeniyle işsizim şöförlukte yetki belgelerim var 1988 dogumluyum iyi referanslar verebilirim 0535 332 04 55

 48. Harun Tulay 19 Mart 2014

  BEN HARUN TULAY.1980 DOĞUMLUYUM.BAĞCILAR KAZIM KARABEKİR MAHALLESİNDE OTURUYORUM.TGS DE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.İŞYERİM KAPANDIĞINDAN DOLYI İŞSİZİM İŞE İHTİYACIM VAR. TELEFON NUMARASI= 05446268336
  05323520206

 49. tuncay 20 Mart 2014

  Onur Hava Yollarında Çalıştım 8 Sene Çalıştım. Şuan Ayrıldım İşten. TGS Te Çalışmak İsterim.Çalışma Şartlarını Biliyorum.E Sınıfı Ehliyetim vardır.Kendim Onur Hava Yolalrında Şöförlük Yapıyorudm Apronu Cok İyi Bıliyorum Her türlü Araç Gereç Kullanırım Sertıfaklarım Var.Telefon NO:0535 625 28 12

 50. ibrahim 24 Mart 2014

  sizle calışmak istiyorum

 51. ibrahim 24 Mart 2014

  sizle calışmak istiyorum 05364709323

 52. TGS Personeli 25 Mart 2014

  Arkadaşlar 25.03.2014 Tarihi itibari ile işçi alımlarını en sağlıklı aşağıdaki adresten öğrenebilirsiniz 12.03.2014 Tarihinde bir kaç personel alımı yapıldı.En sağlıklı işçi alımını aşağıdaki adresten yüz yüze gidip görüşerek öğrenebilirsiniz

  TGS Yer Hizmetleri A.Ş.
  İstanbul Dünya Ticaret Merkezi
  A3 Blok Kat:6 34149
  Yeşilköy, Bakırköy
  İstanbul/Türkiye

  T +90 212 463 36 36
  F +90 212 463 37 37
  [email protected]

 53. bariş 26 Mart 2014

  sizle çalışmak istiyorum 05392448106

 54. Fatih cetin 27 Mart 2014

  Ben askere gitmeden once sizle calisiyordum askerden geldikten sonra istanbula donemedim ise giremedim ama istanvula fondum ve sizinle calismayi isterim hic bi sorunum yoktu calistigim zamanlar bunu mudurlerimiz seflerimiz bilir onlarda geri gelmemi istediler ama insan kaynaklari her gittigimde alim yok diyip geri gonderdiler lutfen arayin tekrar calismak isterim 05386216301 05386216301

 55. satılmış bolat 27 Mart 2014

  Sertifikalı 7 yıldır Fortif oparetörüyüm sizinle çalışmakta is ariyorum

 56. üzeyir tokcan 27 Mart 2014

  ben 01-04-2005 tarihinde tüyap a.ş de çalışmaya başladım fakat işçi çoğunluğudan dolayı benim işime 18-03-2014 tarinde işime son verildi.siz eğer uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.tel-05304148026

 57. TGS Personeli 28 Mart 2014

  aşağıda bulunan adrese elinizde özgeçmişinizi anlatan bir CV ile müracaat da bulununuz şuan TGS yer hizmetlerinde çalışmak üzere işçi alımımız başlamıştır.

  TGS Yer Hizmetleri A.Ş.
  İstanbul Dünya Ticaret Merkezi
  A3 Blok Kat:6 34149
  Yeşilköy, Bakırköy
  İstanbul/Türkiye

 58. erhan kanbur 2 Nisan 2014

  hayırlı günler 1983 doğumluyum b sınıfı ehliyetim var ne iş olursa calışırım daha önce itemsanda calışmıştım işten kendim ayrıldım sizinle calışmak istiyorum ilginize teşekkür ederrim tel 05353876591

 59. şahin YAVUZ 4 Nisan 2014

  merhaba ben iş başvurumun sonucunu öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim
  bir zahmet yardımcı olun

 60. halit 5 Nisan 2014

  halit salman sizinleçalişmak istiyorum 05378562105

 61. Mustafa vuran 6 Nisan 2014

  1989 doğum sizinle çalışmak istiyorum size nasıl ulasa bilirim Tel:0541 787 49 14

 62. orhan can 8 Nisan 2014

  S.a arkadaslar 1990 dogumlıyum 2 sene tıcarı taksıde calıstım dıger yıllarda ıse şoforluk yaparak devam ettım ehlıyetımı2008 de aldım (B)+piskoteknık) arac farkı yok ne olursa kullanırım sımdıden allah kolaylık versın 0532.318.31.67

 63. DENİZ KAYA 13 Nisan 2014

  E SINIFI ŞÖFÖR 05364797670

 64. DENİZ KAYA 13 Nisan 2014

  E SINIFI ŞÖFÖR 05364797670 1981 dogumluyum havaalanında çalıştım TGS de çalışmka istiyorum.

 65. erdogan tura 13 Nisan 2014

  merhaba ben Atatürk havalimanında 3,5 yıl çalıştım iç hatlar diş hatlar ve apron dahil olmak üzere, çok iyi biliyorum kuralları ve prosödürleri iyi çalışmaşlar kolay gelsın.

 66. sezgin 14 Nisan 2014

  tgs de calısmak ıstıyorum celebıdeyım ucak altındayım acıl ıse ıhtıyacım var ucak altındayım sevgıler

 67. sezgin duman pendık istanbul 14 Nisan 2014

  tgs yer hızmetlerınde calısmak ıstıyorum acılen ıse ıhtıyacım var celebıde calıstım deneyımlıyım ucak altınde heryerde calıstım sevgıler

 68. çağrı baz 14 Nisan 2014

  1995 dogumluyum.ortaokul mezunuyum.1.68 boyundayum tgsde calismak istiyorum bagcilarda oturuyom.ataturk hava limaninda calismak istiyorum. 0532.172.19.68 telefonum

 69. turgut demir 15 Nisan 2014

  1988 doğumluyum lise mezunuyum askerliği yaptım 1.75 boyundayım TGS de çalışmak istiyorum . bağcılarda oturuyorum cep 0537 283 35 58

 70. Hülya ozcaliskan 16 Nisan 2014

  Yukarıda verdiğiniz adresteki numarayı aradım.ama şahsen değilde İnternet üzerinden başvuruları kabul ediyoruz deliler. Ve telefonda suratıma kapattı beyefendi.acil ise başlamam gerekiyor.cuma günü isten çıktım. Telefonum.05423211484.istanbulda.atatürk hava limaninda dış hatlarda calismak istiyorum.bağcilarda oturuyorum .saygilarimla

 71. kurtuluş yıldız 17 Nisan 2014

  İSMİM KURTULUŞ YILDIZ ARNAVUT KÖY DE OTURUYORUM 1980 DOĞUMLUYUM TGS de ÇALIŞMAK İSTİYORUM TLF 0536 597 79 93

 72. haşim bey 17 Nisan 2014

  slm 1992 dogumluyum orta okul mezunuyum tgs yer hizmetleride calışmak istiyom tel.. 05393182663 ataturk hava limanıd acalşmak istiyom zeytinburnuda oturuyom saygılar

 73. yılmaz daşdan 18 Nisan 2014

  tgs eski yer hiz personeli görev bekliyorum bilgillerinize

 74. yılmaz daşdan 18 Nisan 2014

  yılmaz daşdan05436497116

 75. coşkun AÇIKGÖZ 21 Nisan 2014

  iş makinası forklift operatörüyüm e sınıfı ehliyetim var gebzede ikamet etmekteyim daha önce atatürk hava alanında seminer aldım acil iş aramaktayım saygılar 05325952359

 76. Erkan Harmankaya 22 Nisan 2014

  Merhaba ben yurt disinda yasiyorum ve ulkemde calismak istyorum ,havalimani tecrubem var,ve skandinavia ve ingilizce biliyorum.27 ysindayim.sizinle calismak istiyorum.

 77. feridun 24 Nisan 2014

  adım feridun deniz 1987 doğumluyum tgs de calışmak istiyorum lise mezunuyum B sınıfı ehliyetım var esenyurt da oturuyorum saygılarımla

 78. mehmet arif aydın 29 Nisan 2014

  25 yaşında e + g ehliyetlere sahibim askerlik görevimi yaptım iş arıyorum tgs de calışmak istıyorum 0542 726 24 40

 79. nuh 29 Nisan 2014

  E SINIFI EHLİYETİM VAR İŞ ARIYORUM TGS DE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYARIM TELEFONUM 05447732504

 80. ercanburgucu 30 Nisan 2014

  Selam ben ercan teknikve eml mezunuyum istanbul levent de oturuyorum bir donem [email protected] da ikram hizmetlerinde calistim elim her ise yatkindir kismet olursa sizlerle calismaktan onur duyarim 541 294 20 15 tel numaram

 81. MESUT IŞIK 2 Mayıs 2014

  Merhaba ben mesut genel havacılık özel hangarlarda kaya air’de beş yıl çalıştım,apron ehliyetim ve puş bek sertifkam var,sizinle çalışmatan mutluluk duyarım,0530 159 2364.

 82. faruk öztürk 6 Mayıs 2014

  30 yaşındayım,Atatürk Havalimanında kargo bölümünde Forklift operatörü olarak çalışıyorum.B+G sınıfı ehliyetim var.TGS de aktif çalışan referansım burhan ORHAN beyin tavsiyesi üzerine sizinle çalışmak istiyorum.NO:05535054904

 83. ALİ RIZA ASLANTEPE 7 Mayıs 2014

  MERHABA BEN 1994 YILINDAN BERİ ARAC KULLANIYORUM HALEN ŞOFÖRLÜK YAPMAKTAYIM VE ŞİRKETİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM 1994 1999 SENELERİNDE ŞAHİNLER HOLDİNG DE 1999 2006 SENELERİNDE HOBİ GİYİMDE ÇALIŞTIM 2006 2012 SENELERİNDE ROSE GİYİM SANAYİDE ÇALIŞTIM 2012 2014 SENELERİNDE YEDİTEPE REKLAMDA ÇALIŞTIM EGER UYGUN GÖRÜRSENİZ SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA 05336495850

 84. ALİ RIZA ASLANTEPE 7 Mayıs 2014

  AFEDERSİNİZ E SINIFI SRC 2 SRC 4 PSİKOTEKNİK BELGELERİM VARDIR

 85. Nermin kara 7 Mayıs 2014

  ben 1976 doğumluyum TGS de çalışan tanıdık arkadaşlarım var TGS. Ailesinden çok memnunlar bende uçak temizliği bölümün de görev almak istiyorum. Kısaca TGS Ailesine katılmak istiyorum. tlf.0532 691 33 97 tlf.0532 226 15 96

 86. mustafa volkan büyük yahşi 7 Mayıs 2014

  merhaba ben 45 yaşında otomobil tamircisi bir insanım renault mais yetkili servisinden mesleim üzerine egitim diplomalarım var TGS DE SABİHA GÖKCEN VEYA ATATÜRK HAVA LİMANINDA YER HİZMETLERİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA.

 87. nurettin avcı 8 Mayıs 2014

  selam ben iş ariyorum daha önce mars lojistikte çalıştım yükleme boşatma işi telefon numaram bu 05416447930

 88. RECEP YILDIZHAN 8 Mayıs 2014

  SELAM BEN RECEP YILDIZHAN 25 YASINDAYIM ASLEN NEVSEHİR DOĞMA BÜYÜME İSTANBULLUYUM GIDA SEKTÖRÜNDE 10 YIL CALISTIM GARSON SEF GARSON MDR YRD OLARAK ATATÜRK HAVALİMANINDA ARALIK 3 NİSAN 3 ARASI HAVAS YER HİZMETLERİNDE CALIŞTIM APRON İLE BİLGİM VE TECRÜBEM VAR AYNI ZAMANDA UCAK YÜZKLEME BOŞALTMA KONUSUNDA GEREKK POSTABASLARI OLMAK ÜZERE SAYISIZ TESEKKÜR ALDIM TGS BÜNYESİNDE EMEKLİ OLANA DEK CALISMAK SİZLER İÇİN HİZMET VERMEK İSTİYORUM HAVAS TA Kİ SİCİL NUMARAM 27538 EV TEL 0212 667 84 82 CEP TEL 0543 376 75 79 GERCEKTEN SU AN İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR SİMDİDEN TESEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA

 89. CEMAL GÖKÇE 12 Mayıs 2014

  BEN CEMAL GÖKÇE B SINIFI EHLİYETİM VAR GEÇİMİNİ SAĞLAMAK ZORUNDA OLDUĞUM 3 ÇOCUĞUM VE EŞİM VAR TGS NİN NERESİN DE OLURSA ÇALIŞIRIM LÜTFEN DİKKATE ALIN ÇÜNKÜ EŞİM HASTA AMELİYAT OLMASI LAZIM SİGORTAMIN BİRAN ÖNCE BAŞLAMASI LAZIM EN SALAM TGS DEDİLER O YÜZDEN SİZE BAŞ VURDUM 10 YIL BİR YERDE 6 YIL BİYERDE ÇALIİTIM MESLEĞİM KİMYA VE SİTATİK TOZ BOYA 39 YAŞINDAYIM ASLEN KARS LIYIM 20 SENEDİR İSTANBULDAYIM TELEFONUM 05333032047 İNŞEALLAH BANA GERİ DÖNÜŞ YAPARSINIZ TEŞEKKÜR EDERİM ALLAHA EMANET OLUN

 90. osman bıyık 13 Mayıs 2014

  ben esenlerde oturuyorum tgs çalışmak istiyorum 1988 dogumluyum evli 1 kızım var 0533 547 06 42

 91. selim 14 Mayıs 2014

  Merhaba ben 2004 yolundan bu yana atatürk havalimanında calismaktayim makinist ve operator sertifikaların var sizinle calismak istiyorum no 0507 690 50 88 saygilarimla

 92. ali ezgi 21 Mayıs 2014

  merhabalar ben ali ezgi ankarada oturuyorum meslek lisesi elektirik bölümü mezunuyum. b sınıfı ehliyetim war sizinle çalışmak isterim.ayriyetten silahlı güvenlik sertifikam ve . statik paraşüt katlama ve atlayış belgem war

 93. mustafa 22 Mayıs 2014

  merhaba avcılarda oturmaktayım 87 dogumluyum arcelik ve vestel beyaz esya yetkılı teknısyenı [e] sınıfı agır vasıta ehlıyete sahibim TGS bunyesınde calışan arkadasım onerdi saygılar 0541 570 03 28

 94. EMRE 25 Mayıs 2014

  Meraba ben emre Çetinkaya askerden yeni geldim mesleki açıköğretim lisesi elektrik Elektronik okuyorum b sınıfı ehliyeti var ve aynı zaman da src 2 ve src 4 sertifikam var uygun is arıyorum tgs bünyesinde herseyin hayırlısı iyi günler.

 95. halil çakır 27 Mayıs 2014

  slm tgs çalışanları ben hlil çakır sizlerle çalışmak istiyorum bana hehangi bir görev verseniz beni çok mutlu edersiniz sizler çalişmak bir gururdur 05393757606

 96. halil çakır 27 Mayıs 2014

  slm tgs çalışanları ben hlil çakır sizlerle çalışmak istiyorum bana hehangi bir görev verseniz beni çok mutlu edersiniz sizler çalişmak bir gururdur 05393757606 işe ihtiyacım var

 97. halil çakır 27 Mayıs 2014

  slm ben halil çakır sizle çalışmak isdiyorum 85 dogumluyum b ehliyetimvar no 05393757605

 98. Serkan Arıcı 28 Mayıs 2014

  4 aydır TGS Ankara Esenboğa’da neden alım yapmıyor? Hiç mi personel ihtiyacı yok? Bilen var mı ne vakit alım yapar?

 99. mevlut demır 29 Mayıs 2014

  ben çelebide uzun bir sure calıstım tgs de calısmak istiyorum e sınıf ehliyetim var 1974 dogumluyum 0535 31366 68

 100. ömer .k 1 Haziran 2014

  arkadaşlar do&co eleman alıyor özellıkle yemek uzerıne bilgisi olan bilgınıze her turlu eleman lazım burada .şöför.temızlık.bulaşık.aşçı gibi

 101. Nurten Akın 3 Haziran 2014

  Merhaba 1976 Doğumluyum Daha önce Uçak temizliğin eğitimini aldım Ve çalıştım. Şimdi TGS’de sizinle çalışmak istiyorum. No: 0532-597-43-66

 102. cihat yılmaz 5 Haziran 2014

  1988 doğumluyum askerliği yaptım ORGİ havaalanında çalışmak istiyorum 0545 934 92 86 saygılarımla

 103. ercan kaya 6 Haziran 2014

  Soforum e sinif ehliyetim

 104. Sebahattin 7 Haziran 2014

  On senedir Atatürk Hava Limanı TAV bünyesinde çalışmaktayım.TGS’de çalışmak istiyorum.Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 105. Pınar TOLUKAN KAPDAN 12 Haziran 2014

  Merhaba,
  Ege Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. 1985 doğumluyum. İlkokulu İsviçre’de okudum. İyi derecede Almanca ve İngilizce biliyorum.İzmir TGS’de çalışmak istiyorum. Tel: 05546129610

 106. yakup 17 Haziran 2014

  Selamun aleyküm
  Orta okul mezunuyum Sizninle Çalışmak istiyorum
  Şu anda işsiz oldugum için bu işe ihtiyacım var
  Bu kurul içersinde şu iş bu iş deil
  ne iş olursa yaparım ayrıca ehliyette mevcuttur
  ilgi ve alakanız için Çok teşekkür ederim.
  Tel 0536 836 15 93

 107. şaban 17 Haziran 2014

  stfa şirketinde 2004yılında uçak yükleme ve temizlikte çalıştım tgsde çalışmak istiyorum

 108. erkan 17 Haziran 2014

  26 yaşındayım lise mezunuyum şöförüm sizinle çalışmak istiyorum 05387375499

 109. suat 18 Haziran 2014

  slm ben suat İstanbul sultangazıde oturuyorum evlıyım B SINIFI ehlıyetım var tgs bunyesınde ılk tercıhım söfor yada başka bolum de olabılır …acil….işe ihtiyacım var çalışmıyorum boştayım 4cocugum var ilgılenırsenız cok memnun olurum saygılarımla tel 05077568834

 110. ali güneş 18 Haziran 2014

  slm ben ali b sınıfı ehliyetim var sultangazide oturuyorum şirketinizde çalışmak istiyorum yaşım 34 0537 312 68 73

 111. emre YILDIRGAN 24 Haziran 2014

  MERHABA endustrı meslek lısesı mezunuyum elektrik bolumu b sınıfı ve g (forklıft) ehlıyetım var ANKARA akyurtta oturuyorum sızınle calısmak istıyorum ne iş olsa yaparım yasım 25 no=0506 849 40 05

 112. aydınkirazoğlu 28 Haziran 2014

  selam. sizinle hizmet alanında çalışmak istiyorum. yükleme bölümü olabilir, telefon numaram.. 0536 656 83 49

 113. mehmet emin samsa 1 Temmuz 2014

  merhaba ben tgs firmasında calışmak istiyorum yükleme de olabailir işşaizim suan cok sıkılıyorum evde ne olur bir an önce döner misisniz bide b sınıfı ehliteim var şöförlük deneyimde var telefon numaram 0543 262 32 41 saygılarımla

 114. osman ozturk 2 Temmuz 2014

  slm tgs de yer almak istıyorum en acelasinden tesekkurler 0536 032 93 39

 115. orhan 7 Temmuz 2014

  Ortaokul mezunuyum..
  Yaşım 25
  Boyum 1, 80
  Kilom 85 Evliyim bir çocuğum var.. bağcılar kemalpasa mah ikamet ediyorum.. kargo yada bagaj bölümünde indirme ve bindirme bölümünde çalışmak istiyorum..saygılarımla

 116. NESRİN 14 Temmuz 2014

  1972 doğumluyum bağcılar güneşlide oturuyorum lise mezunuyum acil işe ihtiyacım vardır sizinle çalışmaktan gurur duyarım.

 117. senem abbasoglu 14 Temmuz 2014

  acil işe ihtiyacım var degerlendirirseniz sevinirim

 118. Ali 23 Temmuz 2014

  Hayirli kandiller yeni evliyim işe ihtiyacim var sizinle calişmaktan mutluluk duyarim saygilar

 119. Ali 23 Temmuz 2014

  Hayirli kandiller yeni evliyim işe ihtiyacim var sizinle calişmaktan mutluluk duyarim saygilar
  0507 488 44 91

 120. gamze 7 Ağustos 2014

  Merhaba ben Gamze. Kapadokya Meslek Yüksekokulu sivil havacılık bölümü kabin hizmetleri programından bu yıl mezun oldum. Geçen yıl stajımı Adana Şakir Paşa Havalimanında Turkish Ground Serviceste yer hizmetlerinde yaptım. İngilizce biliyorum. TGS bünyesinde çalışarak ve en iyi hizmeti vererek kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum.

 121. orhan 11 Ağustos 2014

  Mrb ben orhan şenol.
  Tgs de çalışmak istiyorum..
  Numaram: 0531 380 54 13
  Atletik yapılıyım kargo bölümünde çalışmak istiyorum.. siz başka bir bölüme uygun görürseniz .. benim için farketmez .. saygılar

 122. mehmet acikgoz 17 Ağustos 2014

  Merhabalar sivil hava ulastirma mezunuyum sabiha gokcende staj yaptim 50 is gunu sizinle calismak istiyorum.5457942652

 123. osman bayrak 18 Ağustos 2014

  Merhabalar ben 1975 dogumlu osman bayrak sizinle çalışmak istiyorum ayrıca e sınıfı ehliyetim var tesekkurler 0533 492 77 30

 124. huseyin 26 Ağustos 2014

  merhaba ben forklif operotor yapmaktayim elhliyetim var ayrica istirak kullaniyorum ilgilerinizi b bekliyorum 05372816790 ikiteli

 125. Barış mülayim 26 Ağustos 2014

  Meraba iyi çalışmalar adım barış mülayim on senedir şöförlük yapmaktayım src ve pskıteknik belgelerine sahibim sizinle çalışmak istiyorum ilginizi beklerim saygılarımla iyi çalışmalar 05302244700

 126. aydogan atlı 27 Ağustos 2014

  meraba 173/doğumlu sizinle çalşmak isderim uçak içi temizlik olur bavulda indiriz arkadaş çalışıyo ramazan çayircı ………….05352194289

 127. harun toylan 28 Ağustos 2014

  İyi günler sizin şirketiniz araciliyla is sahibi olmak isterim istanbul ataturk hava limaninda personel alim durumu olduğunu duydum ve sizin sayeniz çok vatandasimiz is sahibi olduğunu öğrendim ve sizin sirketiniz araciliyla is imkani istiyorum.

  SAYGILAR ŞİRKET CALİSANLARİNA VE SAHİBİNE

 128. harun toylan 28 Ağustos 2014

  İyi günler sizin şirketiniz araciliyla is sahibi olmak isterim istanbul ataturk hava limaninda personel alim durumu olduğunu duydum ve sizin sayeniz çok vatandasimiz is sahibi olduğunu öğrendim ve sizin sirketiniz araciliyla is imkani istiyorum. 0536-812-88-17

  SAYGILAR ŞİRKET CALİSANLARİNA VE SAHİBİNE

 129. Yasemin Kuz 28 Ağustos 2014

  iyi akşamlar sizinle çalışmak istiyorum bana ulaşırsanız sevinirim 0536-845-29-15

 130. Namık KAYAPUNAR 29 Ağustos 2014

  TGS yer hizmetlerinde çalışmak istiyorum.1993 yılından itibaren şoförlük yapmaktayım. 17.02.1970 doğumluyum.10 yıl yurt içi kargo şirketinde şoför olarak çalıştım.

 131. MURAT ILKIN 1 Eylül 2014

  BEN MYT TAŞÖREN OLAK ÇALIŞIYORUM UÇAK VE HANGAR TEMİZLİGİYAPIYORUM

  VE TGSLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.CEP.05078602655.

 132. selcuk adram 1 Eylül 2014

  merhabalar ben selcuk esenlerde oturuyorum sizinle beraber çalışmak istiyorum 0537 838 10 67

 133. selcuk adram 1 Eylül 2014

  İyi günler sizin şirketiniz araciliyla is sahibi olmak isterim istanbul ataturk hava limaninda personel alim durumu olduğunu duydum ve sizin sayeniz çok vatandasimiz is sahibi olduğunu öğrendim ve sizin sirketiniz araciliyla is imkani istiyorum.
  0537 838 10 67 0537 621 12 21

 134. adil aydın 1 Eylül 2014

  yi günler sizin şirketiniz araciliyla is sahibi olmak isterim istanbul ataturk hava limaninda personel alim durumu olduğunu duydum ve sizin sayeniz çok vatandasimiz is sahibi olduğunu öğrendim ve sizin sirketiniz araciliyla is imkani istiyorum. 0536 979 74 06 0530 494 36 48

 135. sait günde 1 Eylül 2014

  iyi günler ben sait esenlerde oturuyorum daha önce katenbekte calıştım orta okul mezunu askerlikten muafım sizin şirketiniz sayesinde iş sahibi olmak istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekür ediyoyorum 05384834048

 136. Aziz 4 Eylül 2014

  Cok acil ise ihtiyacim var tgs de calismak istiyorum 05346802394

 137. sezayir şentürk 4 Eylül 2014

  ben sezayir şentürk daha önce HAVAŞ da çalıştım şimdi iş başvurusu yapmak istiyorum şoför olarak ehliyetim E sınıfı ögrenim durumum ilk okul TEL : 05373563659

 138. özlem başer 5 Eylül 2014

  Iyi aksaamlar ben ozlem başer daha oncesinde aka koleji ana okulunda ic hizmetlerinde calistim mutfak bolumundede calistim kolej kapamdigindan dolayi isten ayrulmak zorunda kaldim sizin şirketiniz araciligiula is sahibi olmak istiyorum ve calismaya cok ihtiyacim var umarim sayenizde bir is sahibi olurum sizden haber bekliyicem 0537 687 89 84

 139. özlem başer 5 Eylül 2014

  .uçak ici temizleme ve mutfak bolumlerinde olmasini istiyorumm calismaya cok ihtiyacim var umarim bir dönus yaparsinzi

 140. kadir yılmaz 5 Eylül 2014

  iş arıyorum işsizim ne iş olursa yaparım

 141. kadir yar 9 Eylül 2014

  slm esenlerden kadir ben sizinle çalısmak ıstıyorum elımden her iş gelır 05439323699

 142. veysel bozan 11 Eylül 2014

  merhaba ben esenyurttan veysel bozan sızınle calısmak ıstıyorum lise mevzunuyum bır cok ıs kurumlarında calısmıslıgım vardır kurumunuzda bana gore bir işiniz mevcut ise sizinle calışmaktan cok memnun olurum ,telefon numaram {[{0535 836 23 88 ilgililere saygılarımla sunarım ,,iyigünler,.

 143. kıymet 15 Eylül 2014

  merhaba ben 1974 doğumluyum lıse mezunuyum ıs arıyorum sızınle çalışmaktan mutluluk duyarım.iyi çalışmalar.tlf.05301592622

 144. Erdoğan Sezer 16 Eylül 2014

  antalya merinos aspendos mağazasında sevkiyat montaj bölümünde çalıştım istanbula tekrar dönüş yaptığım için işimi bırakmak zorunda kaldım eşiminde do,co da çalışması sebebiyle firmanızın isminizin büyüklüğü nedeniyle sizlerle çalışmak istiyorum B sınıfı ehliyetim istanbul tecrübem var 05535441048numaram ilgilenirseniz sevinirim saygılar

 145. GÜL İPEK 22 Eylül 2014

  mrb ben Gül ipek Balıkesir Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümunden mezunum.. Uçak iç temızlığinde çalışmak istiyorum..05357686868

 146. ümit 24 Eylül 2014

  mutfakta

 147. ulaş benli 26 Eylül 2014

  MERHABA EVLİYİM BİR COCUĞUM VAR EVİM KİRA ACİL İŞE İHTİYACIM VAR ANKARA KEÇİÖRENDE OTURUYORUM TGS NİN UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ HER DEPARTMANINDA ÇALIŞIRIM KOLAY GELSİN İYİ ÇALIŞMALAR.

 148. yaşar bayrak 29 Eylül 2014

  çok tecrübeli stuwert ım her türlü hijyen ve yetki belgelerim var. acil işe ihtiyacım var..

 149. gökhan ertürk 1 Ekim 2014

  slm cubuk.tan gökhan ben sizinle çalısmak ıstıyorum elımden her iş gelır 0507 590 31 26

 150. Recep BAŞYİĞİT 1 Ekim 2014

  MRBLAR HAYIRLI GÜNLER İŞ VE GÖREV BAŞVURUSU YAPMAK İSTİYORUM KISA ZAANDA YANIT VERİRSENİZ MEMNUN OLURUM SAYGIMLA TLF: 0530 315 1973

 151. ekrem tozun 4 Ekim 2014

  merhaba sizin şirketiniz araciliyla is sahibi olmak isterim istanbul ataturk hava limaninda personel alim durumu olduğunu duydum ve sizin sayeniz çok vatandasimiz is sahibi olduğunu öğrendim ve sizin sirketiniz araciliyla is imkani istiyorum. 0541 571 73 04

 152. idris alban 8 Ekim 2014

  MERHABA E EHLİYTİM SRC VAR ŞİRKETİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM NUMARAM 05417302307 TEŞEKÜRLER.

 153. gamze kuru 28 Ekim 2014

  merhaba şirketinizde bilet satış personeli olarak yer almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 154. umut 29 Ekim 2014

  merhaba ben 1 85 boyunda 85 kğ yum lise mezunuyum yer hizmetlerinde görev yapmak çok isterim valiz taşıma olabilir teşekkür ederim

 155. Derya Tural 10 Kasım 2014

  Basvuru yapmaya calistim fakat yapamadimm sizinle calismak isterim.Tabi sizinde tercihiniz ben olursa.Esenboğa yakininda oturmaktayim

 156. adem çalmaç 12 Kasım 2014

  umarım kabul edersnizi

 157. asım karatepe 16 Kasım 2014

  ben ucak altı iş istıyorum daha önceleri hep agır işler yaptıgım icin bir sorun olmaz beni tercih edersenız cok sevınırım 5362528286 zeytınbunu

 158. erhan 18 Kasım 2014

  Slm ben erhan göçmen
  34 yaşında evli 1 cocuk sahibiyim muşluluyum istanbul fatihte ikamet etmekteyim sizinle çalışmaktan gurur duyarım arz ederim.

 159. erhan 18 Kasım 2014

  Slm ben erhan göçmen tel 05345192234

 160. mustafa 19 Kasım 2014

  ben İstanbul bahcelievler yaşıyorum ilk okul mezunuyum 31 yaşındayım sizden iş imkanı istiyorum çok ihtiyacım var 05433628568

 161. gülser kılıc 19 Kasım 2014

  Merhaba ben iki yil DEMSAN sirketinde ucak temizliginde calistim şu an isten ayrildim ve sizinle calismama imkan tanirsaniz cok memnun şimdiden tesekkurler TLF : 0507 841 04 19

 162. savas acik 28 Kasım 2014

  merhaba adim savas acik
  Avusturyada dogdum
  meslegim otobus soförü
  Dil bilgisi:almanca ingilizce
  31 yasindayim
  Türkiyede is buldugum takdirde
  istanbula yerlesmek istiyorum
  saygilar
  tel:004368181255069

 163. Mehmet Balta 22 Aralık 2014

  Merhaba 44 yaşında 3 çocuk babasıyım.Lise 2 den terkim.B sınıfı sürücü ehliyetim bulunmaktadır.25 yıldır otomotiv sektöründe çalıştım.15 sene kendi dükkanımı işlettim.10 sene Volkswagen & BMW servisinde çalışmış bulunmaktayım.Referansım ise TGS ailesiyle çalışmakta bulunan Zafer Göktürk tür.
  TEL:0532 687 84 46

 164. ozkan baskan 22 Aralık 2014

  Merhaba ben ozkan baskan daha once tgsde sofor olarak calistim e sinifi ehliyetim var tekrar sizinle calismaak isterim 05077459156

 165. Ali YULUK 26 Aralık 2014

  merhaba benim (e)sınıfı ehliyetim,src ve pisko teknik belgem var lise mezunuyum biraz ingilizcemde var sizinle çalışmak istiyorum

  TEL:0 507 454 48 76

 166. Bülent Sertkaya 29 Aralık 2014

  Merb.ben duha havacılıktan harekat memuru sertifikam var iyi derece ingilizce biliyorum sabiha gökçene yakin oturuyorum sizinle çalişmak istiyorum
  0 531 842 57 03
  0531 842 58 03

 167. suat 30 Aralık 2014

  slm ben sultangazi cebecide oturuyorum işsizim E SINIFI Ehlıyetım var Tgs bünyesınin kargo yük tasıma bölumünde şöför olarak çalısmak istiyorum lütfen mesajımı dikkate almanızı sizden rica ediyorum saygılarımla tel:05077568834

 168. Emrah 30 Aralık 2014

  Mrb ben Bağcılarda oturuyorum ayakabı fb çalışıyorum orta okul mezunuyum uygun görürseniz bundan sonra sizinle çalışmak istiyorum nomaram 05415859965

 169. hüseyin 30 Aralık 2014

  slm güngöende oturmaktayım 1979 doğumluym do.co daçalıştım tşron olmam nedeniyle aylırdım tgs çalışmak istiyorum arranı sevinırim saygılar tel 0536 4565699

 170. mustafa 31 Aralık 2014

  Saygılar daha önce thy 5sene tecrübem var fotlift ehliyetli uçakların geliş tecrubelıyım sızınle calişmak ısderım 05353479764

 171. FATİH 31 Aralık 2014

  merhaba ben fatih bağcılarda oturuyorum daha önce çelebi hava şirketinde çalıştım iş tecrübem var acil işe ihtiyacım var ofis boyu yada temizlik işi olabiir telefon numaram 0536 610 60 98 şimdiden teşekkürler

 172. HALIL IBRAHIM AYGÜL 6 Ocak 2015

  Merhaba ben halil 25 yasinda evli ve 1 cocuk babasiyim. Sizinle calismak istiyorum. Daha once KONYA havaalaninda follow me soforu olarak gorev yaptim. E sinifi ehliyet ve follow me belgesi + bonservise sahibim.
  Numara : 0531 637 21 57

  Teşekkürler..

 173. tamer 7 Ocak 2015

  Mrb ben tamer sizinle calismak istiyorum turkish dokoda 2 sene kadar calismisligim var bi aile ortaminda sizinle calismak gururdur benim için tsk

 174. yasemin dereli turkis 13 Ocak 2015

  Sizinle çalişmak istiyorum

 175. hayrettin kezer 14 Ocak 2015

  kolay gelsin arkadaşlar ismim hayrettin tgs de calışmak istiyorum 1.72boy 80 kilo 30 yaşındayım yakın koruma kikbox hastanede calıştım yük indiririm yük yüklerim kendime güveniyorum her iş yapabilirim tek hayalim türk havayolarında calışmak ama sizi mahcup durumunda bırakmam bagcılarda kalıyom tlf 05439619599 teşekürlerimi sunar arz ederim

 176. sercan kutlu 21 Ocak 2015

  meraba kolay gelsin efendim daha önce havaşta bagaj bölümünde dış hatlarda şut bölümünde görev almıştım bagaj yönünden oldukça tecrübem var şu an halen havalimanında başka görevde çalışmaktayım sivil havacılık eğitiminide aldım ve sertifikam mevcut tekrardan TGSde TGS ye hizmet vermek istiyorum teşekkür ederim 0538 698 13 94-0544 698 13 94

 177. Muzaffer Selam 21 Ocak 2015

  .Merhabalar,Cumhuriyet uni. Kamu yonetimi (4 yillik) bolumu mezunuyum.ozel bir kargo sirketinde musteri temsilcilkvk yaptim.antalya d ozel bir kolejin danisma ve guvwnligine bakiyorum.

 178. Muzaffer Selam 21 Ocak 2015

  4 yillik cumhuriyet uni.kamu yonetimi mezuniyim.ozel bir kargo sirketinde musteri temsilcisi olarak cakistim 4 yil kadar..ozel bir kolejin danisma ve guvenligine bakiyorim.antalya da ikanet ediyorum.evli ve 1 cocugum var.acil kalici bir is istiyorum.05303720120
  Tesekkurler

 179. Mesut 23 Ocak 2015

  İsmim Mesut 79 Dogumluyum Büyükçekmecede oturuyorum 1.88 Boy 90 Kilo E sınıfı Ehliyetim var Bagaj Bölümüde olabilir Sizinle Çalışmak İstiyorum (0539 916 4242)

 180. levent 23 Ocak 2015

  merhaba 24 yasındayım bekarım tgs bunyesınde calısmak ıstıyorum…
  E SINIFI EHLIYETE SAHIBIM TRAFIKTE AKTIFIM…0530 951 68 60..TESEKKURLER.

 181. mustafa yeşilyurt 23 Ocak 2015

  selam 15/10/1971/doğumluyum evliyim ikiçöçüğüm var ıstanbül bahçeli evlerte yaşiyorum e ehliyedimvar src2 src4 psıkoteknik var sizinle çalişmak ıstiyorum 20 yildir ıstanbülta şöförluk yapıyorum cok iyi şöförum üçak alti çalişirim calişmayi severim mesayiolursa tacok severim vartiyeli çalişirim şüan boştayim calişmak ıstıyorum telfon 533/233/35/27

 182. Adelen.Boubelli 28 Ocak 2015

  Selam kolay gelsin efendim ben Adelen 11/10/1976 doğumluyum evliyim trabzonlyım ama asıl Cezayir Maltepe de oturuyorum Daha önce tecrube var şüt altinda yukleme ve boşaltma Ayrıca teknik temzilik te çaliştım (habom.turkiş air lin) Yabanci lısanlarım var ( arapça ve fransızca biraz da inglizce ). Tgs bünyesind çalişmak istiyorum.Teşekür ederim
  Arz ederim 05395770169

 183. Cemalettin Şentürk 31 Ocak 2015

  Slm ben thy de elif a.o şirketi nde çalışıyorum. Tgs ye gecmek istiyorum.servis guzergahini biliyorum.E sınıfı ehliyetim ve operatör ehliyetim mevcuttur. Src 2 ve 4 ve pisikoteknik belgem mevcuttur. Saygılarımla kolay gelsin

 184. Cemalettin Şentürk 31 Ocak 2015

  Ceb telefon numaram 0531 282 00 60

 185. Abdulkadir Özar 2 Şubat 2015

  merhaba.Ben Abdulkadır Özar iş tecruben var sizinle calışmak istiyorum istanbul bagcılarda oturuyorum boyle bir imkan verirsenız sevinirim iyi gunler

 186. Abdulkadir Özar 2 Şubat 2015

  merhaba.Ben Abdulkadır Özar iş tecruben var sizinle calışmak istiyorum istanbul bagcılarda oturuyorum boyle bir imkan verirsenız sevinirim iyi gunler tel no.05367004625

 187. oktay 2 Şubat 2015

  merhaba ben nafiz bagıtlayan acıktan lıse okuyom b sınıfı ehliyetim var tgs ile calışmak istıyorum tlf 05384321820 iyi gunler tesekurler

 188. neşe hacısalihoğlu 4 Şubat 2015

  merhaba ismim neşe hacısalihoğlu 34 yaşında güneşlide ikamet etmekteyim dağa önce lc waıkıkım temizlik işlerinde çalıştım sizinle çalışmak istiyorum tel0537 4140491 saygılar sevgiler

 189. mustafa 4 Şubat 2015

  Merhaba istanbul avrupa bahceelievler ikamet etmekteyim havalimani turkis doccoda yukleme bosaltma temizlik isi ile ugrasiyordum suan işsizim sizinle calismak memnun oluurum 05433628568

 190. selim tosun 6 Şubat 2015

  işe ihtiyacım var tgs de çalışmak istiyorum 26 yaşındaym no: 05389406589

 191. onur günten 10 Şubat 2015

  iş ilanı ne zaman olacak bilgi alabilir miyim. iş başvurusu yapacağım

 192. Mehmet 12 Şubat 2015

  Mehmet tasdelen yaş 25 Istanbul Üniversitesi Elektronik mezunu Eskişehir anadolu Fakültesi İşletme mezunuyum Sefakoyde ikame ediyorum. . . 0551 243 36 10

 193. Umit Çavuş 13 Şubat 2015

  Merhaba;
  1976 istanbul dogumluyum. 1994 yilinda alibeykoy end.mes. lis. den mezun oldum. Yaklasik 10 yildan fazla t.h.y. ataturk havalimani lastik atelyesinde uçak lastigi janti söküm ve montaj isinde calistim. Taseronun sozlesmeyi feshetmesi sebebiyle isten cikarildim. TGS ailesinde Sizin aranizda verimli olacagima inanıyorum. 0533 411 72 01 Saygilarimla.

 194. habiybe gul yilmaz 13 Şubat 2015

  Merhaba ben1973 dogumluyum ucak temizliginde calismak istiyorum ilgilenmenizi rica ediyorum tesekkur ediyorum 0534 481 92 20

 195. sümeyra 13 Şubat 2015

  merhabalar ben atatürk havaalanında ıçak temizliğinde çalışmak istiyorum lise bir terkim 18 yaşındayım tel:05389821527 bu numaradan ulaşabilirsiniz teşekkürler..

 196. Yusuf özboztepe 13 Şubat 2015

  Merhaba İstanbul’da yaşıyorum 31 yaşindayım yakınların ve çevredeki komşularım sizinle Çalışıyor ve bende sizinle çalilşmak istiyorum :B/G Sınıfı ehlıyetim ver 0533 011 35 12.

 197. ali oral 16 Şubat 2015

  slm ben ali oral 1979 doğumlu evli iki çocuk babasıyım izmir şirinyerde oturuyorum izmir adnan menderes havalimanında çelebi havaş tgs yer hizmetlerinde görev aldım E sınıfı ehliyetim var tgs ayilesiyle çalışmak benim için gurur verici tgs ayilesini tekrar katılmak ve görev almak istiyorum saygılarımla 0545 791 29 78

 198. sabri yeşilmen 19 Şubat 2015

  sabri yeşilmen 35 yasindayım sizinle calısmak ıstıyorum kargo bulumu olabılır temızlık olabılır 11 sene tekstılde calıstım zeytınburnunda kalıyorum 05347376357

 199. Hazar Kaya 19 Şubat 2015

  BEN HAZAR KAYA 30 YASINDAYIM EVLİYİM DAHA ÖNCE MARKETTE VE TEKSTİLDE CALIŞTIM SIZINLE TEMIZLIK BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ZEYTİNBURNUNDA YAŞIYORUM TLF 05349416657

 200. kanivar 2 Mart 2015

  merhaba.Ben kanivar şimşek iş tecruben var sizinle calışmak istiyorum istanbul BAGCILAR

 201. kanivar 2 Mart 2015

  merhaba.Ben kanivar şimşek iş tecruben var sizinle calışmak istiyorum istanbul BAGCILAR TEL 05385083256

 202. İbrahim Altuntaş 4 Mart 2015

  28 yaşındayım B sınıfı ehliyetim var kariyerimde ilerlemek istiyorum açık ögretim lise okuyorum. Güvenlik sertifikam var vardiyeli çalışabilirim
  telefon:539 574 28 79 / 531 763 78 68
  istanbul/ZeytinBurnu

 203. mustafa ayvaz 6 Mart 2015

  taşımacılık çalıştım tgs çıkış yapmıştım 2 sene önce yeniden girmek istiyorum 05364200853

 204. berat kurtkoru 6 Mart 2015

  selam 179 boy.78 kilo B sınıfı src begem varaktif çalışkanım üstlerime saygısızlık etmem umarım çalışmaya başlarım tel. 0533 470 2221

 205. Sevinç Gökce 16 Mart 2015

  Merhaba sevinç gokce çalışmak istiyorum su an bostayim 05536205294

 206. HASAN YALÇI 24 Mart 2015

  MHR 25 yaşındayım askerlihimi yaptım herangibi bi rahatsızlığım yok 10 yıl çalıştığım şirket kapandığı için iş arıyorum zizinle çalışmak istiyorum hemen başlaya bilirim 0539 392 07 22

 207. Erol uslu 26 Mart 2015

  Slm merhaba adim erol uslu 15 02.1983 duzce dogumluyum .abant izzet baysal unvrst.makina bolumu nu devam ediyorum .tgs firmasi olarak yapmis oldugum arastirma larda firmanizin kisa surede gelismekte ve hizla buyumekte oldugunu beyan ederim .calisma ortami olarak disiplini seven istakibi konusunda deneyimlerimle firmanizda gelecek adina guzel yerlere cikacagimi dusunuyorum buyuzden tgs firmasina basvuruda bulunmak istiyorum.cep 545 553 63 50 ankara

 208. hacı mehmet akçan 8 Mayıs 2015

  Ben19 08 1985 nigde dogumluyum esenlerde yasiyorum hic bir saglik problemim yoktur tgs bunyesinde calismak istiyorum tel 0538 977 29 07

 209. sümeyra erkan 23 Mayıs 2015

  merhaba ben 1997 doğumluyum sizinle çalışmak istiyorum ucak temizzliğinde tel 05336600407

 210. umut kuru 25 Mayıs 2015

  21 yasındayım askerliğimi yaptım saglık sıkıntım yook hemen çalışırım bölüm farketmez iliginize teşekkürler.. 05369161897

 211. Bulent 17 Haziran 2015

  merhaba ben bülent 1979 doğumlu havaalanında bagaj yükleme uçak temizliği bu tür işlerde çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 212. murat 1 Temmuz 2015

  merhaba ben murat istanbul k.çekmece.den yaşım25 tgs de calışmak istiyorum 05433674753

 213. birgul 25 Temmuz 2015

  İzmir de oturuyorum.önlisans mezunuyum. 33 yaşındayım.şirketinize bağlı olarak çalışmak istiyorum.uçak temizligi ,aşçılık yemek dağıtımı yapa bilirim.daha önce HAVAS personeli olarak da çalışmistim. tel 05363976399

 214. Büşra Suna 5 Ağustos 2015

  1997 doğumluyum İstanbulda oturuyorum. Lise mezunuyum, uçak temizliği bölümünde çalışmak isterim. 05383246605

 215. seher bıyıklı 20 Ağustos 2015

  temizlik işi için başvuru yapıyorum sizinle çalışmayı çok istiyorum 05314940032

 216. Cemal ayhan 25 Ağustos 2015

  05465890969 Burdan işe alacağınıza inanmıyorum ama bi umut

 217. onur afşar 23 Haziran 2016

  thy doco da çalişmaktaiym sizinle çalişmak isteyorum 05423047220

 218. Emrah 26 Temmuz 2016

  Emrah ben 10 yıllın üstünde bir zamandır arac kullanıyorum ve uzun yol tecrübem vardır src 2.4 psikoteknik ve D sınıfı ehliyeti mevcut sizinle çalışmak isterim esenyurt

 219. emine 21 Temmuz 2017

  Sizlerle calismak istiyorum genel alanda hertur is ysparim ve iş tez kabarim bubb

 220. Aziz 10 Mart 2018

  İl başvur İstemi’ne giriş yapılamıyor süreklilik onu yükle bunu yükle reklam çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim ilginiz için teşekkür ederim iyi çalışmalar

 221. İBRAHİM ŞAN VERDİ 27 Mart 2018

  HAVALİMA NIN DA ÇALİŞ MAK İSTİYORUM

 222. İBRAHİM ŞAN VERDİ 27 Mart 2018

  size zahmet iş arıyorum

 223. İBRAHİM ŞAN VERDİ 27 Mart 2018

  05383465117 ne iş olursa bi zahmet

 224. İBRAHİM ŞAN VERDİ 27 Mart 2018

  e ehliyetim var iş arıyorum 05383465117

 225. İBRAHİM ŞAN VERDİ 27 Mart 2018

  hatay dayım reyhanlı adım ibrahim şanverdi 05383465117 iş arıyorumn

 226. Volkan 29 Mart 2018

  2017 tarihine kadar onur hava yolları bünyesinde , co-mail memuru olarak görev yaptım . Apronda, iç ve dış hatlara kartım açık olarak görev aldım . İlk olarak derin temizlik şefi olarak göreve başlayıp ,zamanla şirketin vermiş olduğu görevleri eksiksiz olarak yerine getirip ,üretken bir tavırla sorun çözümleyici bir vaziyette işimi icra ettim. Şirket kısıtlamaları dolayısıyla çıkışımı aldım. Havacılık sektöründe çalışmayı siz tgs ailesi içinde görevalmayı temenni ediyorum . İnşallah birlikte çalışma dileğiyle.SAYGILARIMLA

 227. Ali 11 Nisan 2018

  İlla da yazmaya zorlamak niye ki?.

 228. Eren Yaşar 16 Nisan 2018

  MERHABA BEN TGS ATATÜRK HAVALİMANINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM YAŞ 19 UÇAK ALTI RAMP İŞİ İÇİN BAŞVURDUM ‘531-585-20-41

 229. Mehmet 18 Mayıs 2018

  Mrba iş arıyorum 05398868983

 230. Mehmet 18 Mayıs 2018

  İş arıyorum 05398868983

 231. Mehmet 17 Haziran 2018

  TGS çalışmak ıstiyorum
  Cep. 0539 886 89 83

 232. Kürşat 25 Haziran 2018

  Sizle çalış mak isterim e sınıfı ehliyet sahibiyim 0533 923 97 75

 233. Zekeriya sapan 4 Temmuz 2018

  Mrb Ben zekeriya 44 yaşındayım 99 dan beri E sınıf ehliyetim var şehir içi ve şehirlerarası tecrübem var seyahat engelim yok .5537981488

 234. Ercan ateş 7 Temmuz 2018

  merhabalar ben Ercan ateş 17.yıl iş tecrübem var eğer uygun görüyorsanız sizinle çalışmak isterim en son ayrıldığım iş yerim Havaş

 235. Hakan 17 Temmuz 2018

  26 yasındayım askerliğimi yaptım saglık sıkıntım yook hemen çalışırım bölüm farketmez iliginize teşekkürler

 236. Hakan 17 Temmuz 2018

  26yasındayım askerliğimi yaptım saglık sıkıntım yook hemen çalışırım bölüm farketmez iliginize teşekkürler 05383775983

 237. EMRAH KANGIRAN 31 Ağustos 2018

  Mrb ben EMRAH KANGIRAN sizinle çalışmak isterim uçak altı olur kargo bölümü olur d sınıfı ehliyetim var 4 yıldır büyük araç kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim geri dönüş bu numaradan yaparmisiniz 0544 399 31 04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir