TGS Personel Alımı ve İş İlanları 2022

TGS’de çalışmak isteyen adaylara müjde. TGS bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve TGS personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

TGS Personel Alımı ve İş İlanları

İçeriğimizde Hava Yolları Yer Hizmetleri şirketi için personel alımı, iş ilanları ve başvuru işlemleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Başvuru hakkında detaylı bilgi ve açık pozisyonlar hakkında en güncel verileri takip etmek için sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

TGS firmasına başvuru için ilanlar yayınlandıktan sonra insan kaynakları sayfası üzerinden araştırma yapabilirsiniz. TGS Personel alımı ve iş ilanları konusunda sürekli güncellenen haberleri takip ederek geç kalmadan siz de uygun pozisyonlar için başvurunuzu yapabilirsiniz. Linkimize tıklayarak sizin için uygun pozisyonları görebilir ve gerekli şartları taşıdığınız takdirde başvurularınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Firma hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; TGS, iki önemli şirketin ortaklığı ile kurulmuş bir firmadır. Türk Hava Yolları ve Havaş adlı şirketlerin ortaklığı neticesinde firma Türk Hava Yollarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Kargo, ulaşım ve harekat hizmetleri olmak üzere çeşitli kategorilerde firma hizmet vermektedir. Milyonlarca yolcuya hizmet veren firma kaliteli çalışmalarına yaklaşık 13 yıldır devam etmektedir. Yerli ve yabancı olmak üzere çok sayıda havayolu ile ortaklaşa çalışmalar içinde bulunan firma yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda yolcularına konforlu hizmetler vermeye devam etmektedir.

TGS Personel Alımı Yapacak

TGS personel alımı için pek çok pozisyonda ilan yayınlanmış olup uygun pozisyonlar için başvuruda bulunabilirsiniz. Çeşitli pozisyonlarda firma pek çok alanda ilan yayınlamaya başlamıştır. Sizin için uygun olan pozisyonu seçerek işe alım şartlarını yerine getirdikten sonra başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvuru için adaylardan genel olarak istenen kriterleri sayacak olursak;

 • Tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere adaylar
 • Askerliğini yapmış ya da askerlikten muaf olmak
 • İlköğretimden Yüksek Lisans’a kadar her eğitim durumu için uygun pozisyonlar
 • Kişisel gelişime önem veren
 • 18 yaşını doldurmuş
 • İletişimi kuvvetli
 • İşe alım konusunda doğru beyanda bulunmak gibi pek çok kriterler işe alım öncesinde adaylarda istenen özellikler arasındadır. Bunlar dışında adayın çalışmak istediği pozisyona uygun diğer şartları da taşımak işe alım için gereklidir.

TGS İş Başvurusu ve Başvuru Formu

TGS iş başvurusu konusunda ilgili pozisyonlar için uygun adaylar başvuruda bulunabilirler. İlanları takip etmek ve kurumun önerdiği pozisyonları incelemek için öncelikle firmanın kendi web sitesine bakabilirsiniz. İş ilan sayfamızda her gün güncellediğimiz ilan tablosunu da göz atabilir ve sayfamızdaki ilanlarda sizin içim uygun olan pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz.

TGS İş İlanları ve Pozisyonlar

TGS iş ilanları sayfamızda pek çok pozisyon bulunmaktadır. Bu pozisyonları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Çevre Görevlisi
 • Bilet Satış Görevlisi
 • Özel Güvenlik
 • Temizlik Görevlisi
 • Müdürlükler
 • Müşteri Danışma Personeli
 • Valiz Taşıma Görevlisi

10 Comments

 1. Selam selim taş istanbul sultangazide oturmaktayım e sınıfı ehliyetim var Src piskoteknik Şöfür kartı seviye 3 kartı belgelerim tam bütün araçları kulaniyorum TGS bünyesine girmek istiyorum saygılar

 2. Merhaba İstanbul Arnavutköy de yaşıyorum valiz taşımacılığında sizlerle hizmet vermek çalışmak istiyorum yaşım 29
  05303119749

 3. Daha önce Havaş bünyesinde 7 yıl çalıştım yanı tercumeliyim ring servis hizmeti yaptım tlfun 05438664875

 4. merhabalar ankara esenboğa`da 8 yıl ekip şefi olarak çalıştım pandemi döneminde işten çıkarıldım tgs bünyesinde çalışmak istiyorum.

 5. 2014’ten 2021’e kadar Çelebi hava yollarında yolcu hizmetleri nde çalıştım İşçi olarak çalıştım Kontuar Tekerlikli sandalye hizmeti verdim

 6. Mrb Atatürk havalimaninda ve İstanbul havalimaninda toplamda 3 yıl çalıştım şimdi iş arıyorum sizinle çalışmak isterim

  • Daha önce Havaş bünyesinde 7 yıl çalıştım yanı tercumeliyim ring servis hizmeti yaptım

 7. Merhabalar iyi çalişmalar ben İstanbul esenyurt 1993 doğumlum aslen rizeliyim sizlerle çalişmak isterim tabi sizin için de uygunsa 05345979483

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*