İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Koçtaş Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Koçtaş Personel Alımı Yapacak

Koçtaş’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Koçtaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Koçtaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Şirket uzun yıllar boyunca büyümesinin ardından sadece ülkemizde değil dünyada da en büyük ürün satış mağazalarından bir tanesi konumuna geldi. Ülkemizde ise 19 ilde toplam 41 adet mağaza ile ilerleyen Koçtaş engelli personel alımı da yapıyor. Mobilya, tekstil, ev aletleri, dekoratif ürünler ve daha birçok ürün mağazalarda kaliteli ve uygun fiyatları ile müşterilerini bekliyor.

Koçtaş Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Temeli 1955’li yıllara dayanan ve ülkemizin en büyük toptancısı olarak hizmet veren Koçtaş şirketi bu yıl eleman alımlarında artışa gitti. Koçtaş ilk olarak satışlarına İzmir de 24 mayıs 1996 tarihinde kurduğu mağazasında başladı. İlk mağazasının ardından gelişmeye devam ederek ülkemizin en büyük mağazalarından bir tanesi konumuna geldi. Koçtaş personel alımı konusunda da gelişmelere devam ediyor. Her yıl büyüyen mağazalarda işçi alımı devam ediyor. Siz de Koçtaş iş başvurusu yaparak burada çalışmaya başlayabilirsiniz.

Koç Holding bünyesinde bulunan şirket, 1996 senesinde İzmir Bornova’da açtığı mağaza ile ev ürünleri ve geliştirme perakendeciliğinde lider kuruluş olma adımlarını atmış oldu. Bununla birlikte Antalya, İzmir Balçova ve Bodrum’da sıra mağazalar açarak büyümeye devam etti. 2000 senesinde Avrupa’da pazar lideri olarak adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır.

Dünya sıralamasında bulunan B&Q ile ortaklık anlaşması imzalandıktan sonra Türkiye genelinde mağazaların açılmasına devam edildi. Şuan 22 ilde, 45 adet mağazası bulunan Koçtaş, 300.000 m2 ye yakın satış alanına sahip ve genişleyen yapısını güçlendirmek için sürekli işçi alımı yapmaktadır.

Koçtaş İş İlanları

Koçtaş iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Koçtaş personel alımı yapılacak şehirler: İstanbul, Antalya, Ankara, Trabzon, Kocaeli, Çanakkale, Bursa, Aksaray, Hatay, Afyon, Diyarbakır, Gaziantep, Kırklareli, Van, Tekirdağ, Nevşehir, İzmir, Amasya, Sivas, Tokat, Ordu, Muğla, Konya, Kayseri, Diyarbakır, Denizli, Mersin, Samsun ve 81 ilde istasyonları bulunmakta.

Şirket iki büyük firma tarafından 2000 yılından beri yürütülmeye devam ediyor. Yurt dışından ya da ülkemizden binlerce ürünün satışları bu mağazalarda yapılıyor. Koçtaş iş başvurusu yapmak için de öncelikle askerlik görevinizi yapmış olmanız gerekiyor.

Zira askerlik görevini tam olarak yapmayan insanlar ülkemizde iş bulma konusunda çok zorluk çekiyor. Bu kadar büyük bir şirketin de bu şartı koyması gayet normal.

Açık Pozisyonlar

 • Müşteri Danışmanı
 • Kategori Tedarik Zinciri Uzmanı
 • Satış Danışmanı
 • Kasiyer

İstanbul Mağazalarımız

İstanbul Ataşehir (Brandium AVM)
İstanbul-Bahçeşehir (Akbatı AVM)
İstanbul-Beylikdüzü
İstanbul-Emaar AVM
İstanbul-Kartal
İstanbul-Şişli (Cevahir AVM)
İstanbul-Yenibosna
İstanbul-Alibeyköy (Vialand AVM)
İstanbul-Bayrampaşa (Forum AVM)
İstanbul-Mall of İstanbul
İstanbul-Viaport

Koçtaş Çalışma Şartları Ve Maaşları

Koçtaş eleman alımı yaptıktan sonra çalışanlarına rahat bir ortam sunuyor. İlk olarak sabah saat 8.30 da mesaiye başlayan şirket akşam saatlerine kadar çalışmalarına devam ediyor.

Koçtaş personel alımı yaptıktan sonra sizlere normal saatlerden daha fazla çalıştığınız takdirde günlük ücretinizin %50 sini veriyor. Ancak istemezseniz fazla çalışma gibi bir durumunuz söz konusu olmuyor. Gün içerisinde 1 saat yemek molası da veriliyor. Çalışanlara haftada 1 gün izin verilirken yıl doldurma sonrasında yıllık izin de alabiliyorsunuz.

Koçtaş İş Başvurusu Formu

Koçtaş iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Koçtaş iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şirkete başvuru yapmak için ilk olarak Koçtaş iş başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Daha sonra sizin hakkınızda geçmişiniz ile alakalı detaylı bir araştırma yapılıyor. Yapılan araştırmanın ardından eğer şirket sizi kabul ederse dönüş sağlanıyor.

İş başvuru formu için tıklayın.

8 Yorum

 1. şahin 25 Ocak 2014

  merhabalar,2005 yılından 20013 yılına kadar carrefoursa da görev yaptım.Koçtaş gibi büyük bir kurumsal firmayla çalışmayı çok isterim üstelik yapı malzemeleri ilgi alanımdır.

 2. zafer 28 Mart 2014

  merhabalar 3 yıldır perakende sektöründeyim şu an ki işimde migros türk ticaret a.ş de çalışmaktayım fakat koçtaş gibi büyük bir kurumsal firma da çalışmayı çok istiyorum…

 3. hüseyin 14 Haziran 2014

  merhaba 18 yıldır mobilya kurulum montajın, da çalıştım koçtaş gibi büyük bir kurumsal firmada çalışmak isterim… cep 05359710120

 4. kubra 31 Ocak 2015

  Merhaba 23 yasindayim uc senedir samsun baumaksda kasiyer olarak calisdim.samsuna acilacak olan koctasda calismayi cok isterim

 5. erhan 12 Şubat 2015

  merhaba 12yıldır mobılya aksesuar ve hırdavat satış yapmaktayım koçtaş gibi kurumsal firmalarda çalışmayı istiyorum 05414196170

 6. kenan 4 Mayıs 2015

  Merhaba ben mobilya kurum montaj isleri yapiyorum acilacak koctas la calismak istiyorum tecrubem i gormeni isterim

 7. kenan 4 Mayıs 2015

  Merhaba ben aysun acilacak olan koctas da calismak istiyorum onemle arz eserim 05392601205

 8. montöjer 6 Mayıs 2016

  İyi çalışmalar ben şuan kendi işimde devam etmekteyim işim mobilya mutfak üzerine. Busektöre ilk iş başlangıcım 1994 yılında kısıkköy mobilya sitesinte oldu. Halen devam etmekteyim möbilya sektörünün tüm alanlarında faliyette bulundum. İmalatindan satışına sevkiyatından mondajına. S.s.h dahil.artık daha kariyerli biryer oldunu düşundügüm KOÇTAŞ bünyasinde iş hayatıma devametmek istiyorum. Ayrıca kendi işyerimi kapatmayı düşünmüyorum sizler için uygunsa bana uygun bir bölümde boşluk olursa sizlerle çalışmak istiyorum. Herkeze kolaygelsin iyi çalışmalar.(0535 506 55 83 umut) olursa sadece sizin mondaj işlerinizede talibim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir