Koçtaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Koçtaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Koçtaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Koçtaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Koçtaş Koç Grubu’nun ilk şirketlerinden birisi olarak 1955 yılında kurulmuştur ve satış malzemeleri yapmaktadır. 1996’da perakende işine girişen Koçtaş, ilk mağazasını İzmir’de açmış ve bu mağazanın açılışının ardından çeşitli şehirlerde faaliyetlerini hızlandırmıştır.

Yapı malzemesi alanında Türkiye’nin en büyük firmalarından birisi olan Koçtaş, aynı zamanda çeşitli sektörlere de el atmış ve bu anlamda hem ülke içi hem de ülke dışı önemli bir firma konumuna gelmiştir. Sektörde faaliyetlerini sürdürmekte olan firma, Türkiye’nin dev şirketlerinden birisi olmayı başarmıştır.

Koçtaş Personel Alımı ve İş İlanları

Koçtaş İş İlanları

Türkiye’nin en büyük firmalarından birisi olarak Koçtaş’ta yer almak birçok insanın hedefi ve önceliği konumunda bulunuyor. Şirket, belirli dönemlerde farklı kadrolara alımlar yapıyor ve birden çok pozisyonla beraber iş sahibi olmak isteyenlere yardımcı oluyor. Ancak iş alımları kısıtlı dönemlerde ve belirli sayılarda yapılacağı için başvururken sahip olunan nitelikler, başvuru dönemi ve başvurulacak pozisyon büyük önem taşıyor.

Koçtaş bünyesinde çalışacak kişiler için çeşitli standartlar öngörüyor. Bu standartları sağlayan kişiler Koçtaş bünyesinde çalışabilmek için avantajlı konumda bulunuyor.

Satış Destek Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
14 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Müşteri Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
01 Temmuz 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Kasiyer
Son Başvuru Tarihi
10 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Ziraat Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
02 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Balıkesir
Müşteri Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
14 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Müşteri Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
03 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Müşteri Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
06 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Mağaza Müdürü
Son Başvuru Tarihi
10 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Müşteri Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
06 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Müşteri Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
06 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara

Nasıl Başvurulur?

Koçtaş’ta herhangi bir işe başvurmak için öncelikle Koçtaş’ın internet sitesinden yararlanabilirsiniz. Firmanın internet sitesi üzerinden kariyer butonuna ve ardından iş ilanları butonuna tıklayarak başvurabileceğiniz pozisyonları görebilir, bu pozisyonlara uygun özellikler taşıyıp taşımadığınızı inceleyebilirsiniz. Bunun dışında Linkedin üzerinden gerekli bilgileri bırakarak da iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Koçtaş’ta çalışmak için sahip olunması gereken birçok özellik bulunuyor. Bu özellikler çalışılan alana göre değişiklik gösterebilse de hemen her sektörde öne çıkan özellikler etkin bir iletişim sağlayabilme, diksiyon ve hitabete hakim olma ve kılık kıyafete özen gösterme olarak sayılabiliyor.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Satış elemanı.
 • Pazarlama temsilcisi.
 • Müşteri ilişkileri ve insan kaynakları.
 • Hizmet alanı.
 • Yönetici kadrosu.

Pozisyonlar Açıklamaları

 • Satış Elemanı: Yetkili Koçtaş bayilerinde çalışarak yapı malzemeleri ve mevcut her ürünün satışında görevli eleman olmak.
 • Pazarlama temsilcisi: Firmanın ürün alım-satımlarıyla ilgili hizmette bulunmak ve pazarlama alanında faaliyet göstermek.
 • Müşteri ilişkileri ve insan kaynakları: Şirketin müşteri memnuniyeti, müşteriye sağlanan hizmetler konusundaki değerlendirmelerini yapmak.
 • Hizmet kadrosu: Satılan ürünleri götüren kurye, nakliyat vb. gibi işlerde yer almak.
 • Yönetici kadrosu: Şirketin idari işleri alanında hizmet vererek bu alanda kararlar almak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: Günde 8 saat vardiyalı, haftanın bir günü tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Balıkesir, Bursa, Manisa, Bartın, Muğla, Ankara, İzmir, İstanbul.

11 Comments

 1. merhabalar şu an işsizim mobilya kurulum montaj elemanıyım büyü firmalarda montör montaj ustası olarak görevler yaptım kelebek doğtaş yataş alfemo gibi firmalarda yıllarımı ve emeklerimi vererek calıştım benimle iş için irtibata gecmek isterseniz tel nomu bırakıyorum saygılarımla

 2. slm merhab ben şofor yada sevkıyat bolumunde calısa bılırım ankara ıcı teccurebem var tesekkurler

 3. İyi çalışmalar ben şuan kendi işimde devam etmekteyim işim mobilya mutfak üzerine. Busektöre ilk iş başlangıcım 1994 yılında kısıkköy mobilya sitesinte oldu. Halen devam etmekteyim möbilya sektörünün tüm alanlarında faliyette bulundum. İmalatindan satışına sevkiyatından mondajına. S.s.h dahil.artık daha kariyerli biryer oldunu düşundügüm KOÇTAŞ bünyasinde iş hayatıma devametmek istiyorum. Ayrıca kendi işyerimi kapatmayı düşünmüyorum sizler için uygunsa bana uygun bir bölümde boşluk olursa sizlerle çalışmak istiyorum. Herkeze kolaygelsin iyi çalışmalar.(0535 506 55 83 umut) olursa sadece sizin mondaj işlerinizede talibim.

 4. Merhaba ben aysun acilacak olan koctas da calismak istiyorum onemle arz eserim 05392601205

 5. Merhaba ben mobilya kurum montaj isleri yapiyorum acilacak koctas la calismak istiyorum tecrubem i gormeni isterim

 6. merhaba 12yıldır mobılya aksesuar ve hırdavat satış yapmaktayım koçtaş gibi kurumsal firmalarda çalışmayı istiyorum 05414196170

 7. Merhaba 23 yasindayim uc senedir samsun baumaksda kasiyer olarak calisdim.samsuna acilacak olan koctasda calismayi cok isterim

 8. merhaba 18 yıldır mobilya kurulum montajın, da çalıştım koçtaş gibi büyük bir kurumsal firmada çalışmak isterim… cep 05359710120

 9. merhabalar 3 yıldır perakende sektöründeyim şu an ki işimde migros türk ticaret a.ş de çalışmaktayım fakat koçtaş gibi büyük bir kurumsal firma da çalışmayı çok istiyorum…

 10. merhabalar,2005 yılından 20013 yılına kadar carrefoursa da görev yaptım.Koçtaş gibi büyük bir kurumsal firmayla çalışmayı çok isterim üstelik yapı malzemeleri ilgi alanımdır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*