Tema Market Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Tema Market personel alımı yapacak! Tema Market iş başvurusu, iş ilanları, açık pozisyonlar, personel alımı ve staj başvurusu imkanı.

1989 yılında mağazacılık sektörüne giriş yapan Tema Market, günümüzde 30’ya yakın market şubesiyle Erzurum’un önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Gıdadan konfeksiyona, zücaciyeden beyaz eşyaya kadar binlerce ürünü müşterilerine sunan Tema Market, geniş ürün skalasıyla da her geçen gün pazar payını büyütürken yıllık cirosunu da arttırmaya devam etmektedir. 

Tema Market iş başvurusu

Tema Market İş İlanları

Tema Market, alışveriş sektörüne sunduğu geniş ürün yelpazeli alışveriş fırsatıyla her geçen gün daha çok kişinin ihtiyacına yanıt vermeye çalışmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için ise çalışmalarını kesintisiz olarak sürdüren Tema Market, bünyesine sık sık yeni personeller katarak herhangi bir aksaklık yaşanmasının önüne geçmektedir.

Bünyesinde çalışan personellerine ihtiyaç doğrultusunda tam zamanlı veya part – time çalışması imkânı sunması nedeniyle de yayınladığı her yeni iş ilanı birçok kişi tarafından sıkı bir şekilde takip edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Tema Market’in yayınladığı iş ilanları için marketin resmi sitesi olan http://www.temasan.com/ linkine tıklayarak açılan sayfanın en alt kısmında yer alan “İnsan Kaynakları” sekmesini seçmelisiniz. Ekrana gelen yeni sayfada size yönlendirilen tüm soruları kendinize ait bilgi ve tecrübelerinizle tamamen doldurduktan sonra “Gönder” butonuna basarak öz geçmişinizin İnsan Kaynaklarına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Firma bünyesinde aktif iş ilanı olmaması durumunda dahi öz geçmişinizi firmaya ileterek yeni açılan pozisyonlarda firmanın sizinle iletişime geçmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar 

  • Reyon Görevlisi: Eleman alımı yapılan reyon için firma tarafından görevlendirilen ve sorumlu olduğu reyonda yer alan malzemelerin kontrollerinden satışlarına kadar her aşamasından sorumlu olan bireylerdir.
  • Kasiyer: Müşterilerin alışveriş sonucunda gerçekleştireceği ödemeleri veya iade işlemlerini gerçekleştirirken, sorumluluğunda olan kasanın açılış ve kapanış işlemlerini de gerçekleştirmekle yükümlü olan kişilerdir.
  • Temizlik Görevlisi: Sorumluluğu altında bulunan alanlarda gerekli hijyen koşullarını sağlarken toz almakla, yerleri silmekle ve temizliği sağlamakla yükümlü bulunan bireylerdir. 
  • Kasap: Firmanın satışa sunduğu besi veya kafes hayvanlarının etlerinin sağlıklı bir şekilde korunurken ürünlerin bozulmadan müşterilere satılmasından sorumlu olan kişilerdir.
  • Manav: Sebze ve meyve reyonlarındaki ürünlerin tazeliği ve son tüketim tarihi kontrollerini sağlarken bu ürünlerin satışlarından sorumlu olan kişilerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18 yaş ve üzeri ( Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.)

Çalışma Saatleri:  Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Erzurum

6 Comments

  1. Merhabalar, makaleniz çok bilgilendiriciydi. Ancak, Tema Market’in yabancı uyruklu kişileri işe alıp almadığını merak ediyorum. Konu hakkında bilginiz var mı?

  2. src 4 2 piskonektik evraklar e c sinifi ehliyetim şoförlük isi için basvuru yapmak istiyorum her kamyon isizu mistubisi transit

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*