İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çağdaş Market Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Çağdaş Market Personel Alımı Yapacak

Çağdaş Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Çağdaş Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Çağdaş Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Çağdaş Market iş başvurusu

Firma Hakkında

Binlerce çalışana ekmek kapısı olmaya devam eden Çağdaş Market, 2018 yılı işçi alımı ile ilgili açıklama yaptı. Çağdaş Market, 2018’de de eleman arayışına devam ediyor. Çağdaş Market, eleman alımı yapacağını duyurdu ve kısa süre sonra da ilana çıktı. İş başvurusunda bulunacak adayların başvuruları alınmaya başlandı.

Çağdaş Market’te çalışacak adayların her daim enerjik, aktif ve güler yüzlü, motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın gibi özelliklere sahip olması, en önemli kriterler arasındadır. En az lise mezunu olmalıdır. (Açık lise de okuyanlar tercih edilecektir.) Erkek adaylar, askerlik hizmetini yapmış, muaf veya erteletmiş olmalıdır.

Çağdaş Market, çeşitli görev ve pozisyonlarda iş ilanları yayınlamaktadır. Maaşlar ise, asgari ücret ile işe başlanmaktadır. Görev ve pozisyonlara göre maaş aralıkları değişmektedir.

Çağdaş Market İş İlanları

Çağdaş Market’te görevlendirilmek üzere tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. İş ilanı başvuru sürecinde; insan ilişkilerinde başarılı, çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip kişiler aranmaktadır. Çağdaş Market iş ilanları arasında güvenlik alımı ve engelli personel alımı da yer almaktadır.

Çağdaş Market İş Başvurusu Formu

Çağdaş Market iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Çağdaş Market iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir