Çağdaş Market Personel Alımı ve İş İlanları 2018

cagdas-marketler-150x150

Çağdaş Market personel alımı yapacak!

Çağdaş Market iş başvurusu yaparak sizde Çağdaş Market’ın gücünden güç alabilirsiniz. Çağdaş Market personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Çağdaş Market eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Çağdaş Market insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Çağdaş yaptığı her işin başında ve sonunda müşteri memnuniyetini hedef almaktadır . Bu nedenle “yönetim organizasyonunu” da yaparken müşterilerinin organizasyonunun en tepesine koyar ve işini bu şekilde tanımlar. Varlık sebebimiz olan müşterilerin beklentilerini en ileri düzeyde karşılayabilmek adına kategori yönetimi ve toplam kalite yönetimi ilkelerini özümseyip yatay bir organizasyon modeli benimsemiştir.

Çağdaş Marketler Zinciri, perakendecilik sektörüne 3 Aralık 1987 tarihinde ÇAĞDAŞ UCUZLUK adıyla Sanatoryum Caddesi 11/E Kalaba adresinde açılan 150 m2′lik ilk mağazasıyla adım attı. 1998 yılında Sanatoryum Caddesi 111/E’de 600 m2′lik ikinci mağazasını hizmete açtı. İlk kuruluş felsefesi; müşterilerinin temizlik ve gıda konusundaki aylık alışverişlerini günlük taze gıdalara yer vermeksizin, en uygun fiyatlarla, kaliteden ödün vermeden, insana saygılı hizmet ilkesiyle alıp satmaktı. Toptancı mantığıyla yapılan bu perakende satış yöntemi çok başarılı oldu ve kısa zamanda bölge ve bölge dışından gelen müşterilerin tercih ettiği bir alışveriş noktası oldu.

21 Ekim 1999 tarihinde şirketin bugünkü yapılanması ve felsefesinin oluşmasında büyük etki yaratan Çankaya Marketlerin üç mağazasının bünyeye katılmasıyla ÇAĞDAŞ MARKET adı altında mağaza sayısını beşe çıkardı. Sebze ve meyve, et ve tavuk, şarküteri, taze gıdalar, kuru gıda, temizlik, kişisel bakım, gıda dışı ürünler kategorilerine de yer verilen mağazalarda müşterilere sunulan ürün grubu ve çeşitliliği artırıldı, hizmet anlayışı müşteriler yararına daha da iyileştirildi.

Çağdaş Marketler Zinciri, adına yakışır ürün ve hizmetler sunarak, süpermarket alanında perakende sektöründeki en iyi mağaza örnekleri arasında yer alan 56 mağazada konusunda uzman, bilgili, eğitimli ve deneyimli çalışanlarıyla müşterilerine hizmetini sürdürmektedir.

Biz titizliğimizi ve kalitemizi kaybetmeden büyümekte ve genişleyen mağazalarımızda müşterilerimize ve çalışanlarımıza mutluluk vermek için aralıksız çalışmaktayız.

iş başvurusu ve insan kaynakları alanına gitmek için tıklayınız.


Başvurmak için tıklayın ve üye olun!

Leave a Reply