Çağdaş Market Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Çağdaş Market personel alımı yapacak! Çağdaş Market iş başvurusu, iş ilanları, açık pozisyonlar, personel alımı ve staj başvurusu imkanı.

Ankara’da yerel bir zincir market olarak büyük başarılara imza atan Çağdaş Market, geniş zincir ağını büyüterek çalışma hayatını sürdürüyor. İlk olarak 1996 yılında market sektöründe boy gösteren Çağdaş Market bugün onlarca şubesi ile Ankara’nın en hızlı büyüyen zincir marketlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Şube sayısını arttırarak çalışmalarına ara vermeden devam eden işletme, pek çok kişiye iş imkanı sunuyor.

Çağdaş Market iş başvurusu

Çağdaş Market İş İlanları

Çağdaş Market iş ilanları birçok farklı siteden yayınlanıyor ve çok fazla ilgi görüyor. Özellikle Ankara’da ikamet eden kişiler, bu geniş hizmet ağı bulunan marketlerde görev almak için ilanları sık sık kontrol ediyor. Market de başta kendi resmi internet sayfası olmak üzere farklı kanallar aracılığıyla da iş ilanlarını duyuruyor.

Yeni bir şube açacağı zaman ya da halihazırda bulunan şubelerinde oluşan eleman eksikliği doğrultusunda firma iş ilanları yayınlamaktadır. Bu ilanları sık sık takip ederek ilgili pozisyonlara başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Çağdaş Market bünyesinde çalışmak isteyen bir kişi ilk olarak firmanın kendi internet sitesine giderek ilgili bölümden açık pozisyonları incelemesi gerekmektedir. Bunun sonrasında sırasıyla;

 1. Sitede yer alan “Kurumsal” sekmesine tıklayın.
 2. Açılan sayfadan “İnsan Kaynakları” seçeneğine tıklayın.
 3. Sayfanın altında yer alan “İş Başvurusu” sekmesine tıklayın ve açılan sayfadan istenen bilgileri doldurarak işlemi tamamlayın.

Bu işlemin yanı sıra, herhangi bir kariyer sitesine üyeliğiniz varsa, başvuruları o site üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İlgili siteye girerek arama çubuğuna “Çağdaş Market” yazarak çıkan sonuçları inceleyin. Eğer mevcut şubeler için ihtiyaç varsa, yetkililer sürekli bu tarz sayfalardaki ilanları düzenli olarak güncellemektedir. Bu siteler sayesinde de takibini gerçekleştirerek, iş ilanı yayınlanması halinde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Reyon Görevlisi
 • Kasa Görevlisi

Pozisyon Açıklamaları

 • Reyon Görevlisi: Görev alacağı reyonlardaki düzeni sağlamak, ürünlerin raf ömrünün takibini gerçekleştirmek.
 • Kasa Görevlisi: Markette gerçekleştirilen alışverişlerin işlemini gerçekleştirmek ve aynı zamanda kasa işlemlerini market kapanana kadar doğru biçimde yürütmek. 

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 10:00-20:00

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, Eskişehir.

3 Comments

 1. Makalenin sonunda başvuru tarihlerinden bahsedilmemiş. Başvurular ne zaman başlayacak acaba? Bilgi verir misiniz?

 2. Benim acil isenihtiyacim vardir
  Market deneyimim varidr ahlakli ve duzwnli calisma sistemmine uyarim sakin birisiyim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*