Tekstilbank Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Tekstilbank

Tekstilbank personel alımı yapacak!

Tekstilbank iş başvurusu yaparak sizde Tekstilbank’ın gücünden güç alabilirsiniz. Tekstilbank Personel Alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tekstilbank eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tekstilbank insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yıllık insangücü planlaması doğrultusunda ihtiyaç duyulan pozisyonlar için deneyimli ve deneyimsiz eleman alımları gerçekleştirilmektedir. Yenibiriş sitesi aracılığıyla yapılan başvuruların değerlendirilmesi sonucunda, sınav ve görüşme aşamalarını geçen adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

Deneyimli eleman alımlarımız, görevin niteliğine göre konusunda uzmanlaşmış adayların ilgili yöneticiler ve Bölümümüz ile yapacağı mülakatlar neticesinde gerçekleştirilir. Deneyimli eleman alımlarımız için sınav aşamamız bulunmamaktadır.

Deneyimsiz eleman alımlarında mülakat sürecinin yanısıra görevin niteliğine göre ingilizce, genel yetenek ve kişilik testi uygulanmaktadır.

MT Programı

Geleceğin yöneticilerinin bünye içinden yetiştirilmesi amacıyla, bankamız stratejileri ve sektör koşulları doğrultusunda belli dönemlerde açtığımız MT sınavı, işe alım süreci açısından farklılık arzetmektedir. Yenibiriş sitesinde verdiğimiz ilana başvuruda bulunan;

fatgpt

T.C vatandaşı olan,
01.01.1990 ve sonrasında doğan, (askerlik veya yüksek lisans yapmış olanlar için 01.01.1988 ve sonrasında doğan),
Üniversitelerin, 4 yıllık lisans eğitimi veren fakültelerinin, yabancı dilde eğitim veren İktisat, İşletme, Hukuk, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Bankacılık ve Finans, İşletme Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Erkek adaylarda askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,
Kendisini ifade ve iletişim yeteneği güçlü,
Analitik düşünme yeteneğine sahip
adaylar arasından, yapılan sınavlarda başarılı olan, mülakat aşamasını geçenler, Bankamızın Şube Pazarlama, Teftiş Kurulu, Dış İlişkiler, Hazine, Krediler ağırlıklı olmak üzere, gerek duyulan bölümlerinde görevlendirilir.

ST Programı

Bankamız stratejileri ve sektör koşulları doğrultusunda belli dönemlerde açtığımız ST sınavı için Yenibiriş sitesinde verdiğimiz ilana başvuruda bulunan;

T.C vatandaşı olan,
01.01.1990 ve sonrasında doğan, (askerlik veya yüksek lisans yapmış olanlar için 01.01.1988 ve sonrasında doğan),
Üniversitelerin, 4 yıllık lisans eğitimi veren fakültelerinin, İktisat, İşletme, Hukuk, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Bankacılık ve Finans, İşletme Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
Erkek adaylarda askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,
Kendisini ifade ve iletişim yeteneği güçlü,
Analitik düşünme yeteneğine sahip
adaylar arasından, yapılan sınavlarda başarılı olan, mülakat aşamasını geçenler, Bankamız Şubelerinin Bireysel Pazarlama birimlerinde görevlendirilir.

Ayrıca, Şubelerimizin operasyon ve pazarlama kadroları için, ihtiyaca göre dönem dönem sınav açılıp, yapılan sınav ve mülakat aşamalarında başarılı olanlar, ‘Temel Bankacılık Eğitimi’nin ardından şubelerimizin ilgili kadrolarında görevlendirilmektedir.

Başvuru için tıklayın.

fatgpt

9 Comments

 1. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 2. mrb 28 yaşındayım 5 yıldır güvenlik göervlisi olarak uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 by 75 kg seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var sizin bünyenizde çalışmak isterim 545 910 0107

 3. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.
  GSM: (0)538 550 1458

 4. slm ben ankaradan hakan bankanizda silahli guvenlik olarak çalismak istiyorum tel no : 0536-744-17-27

 5. Muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.Türkiyede’deki bankalar ve bankacılık sistemleri,Bankacılıkta kariyer mülakat teknikleri,Sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,Biigisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 6. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*