İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Bursa ili tarihi yapısını korumasının yanında çağdaş yaşam şekli ile insanların dikkatini üzerinde toplayan nadide şehirlerden bir tanesidir. Ülkemizde yaşanabilir şehirler sıralamasında en başta yer alan Bursa, dünya çapında da bu listede yerini alan tek şehrimizdir. Her geçen gün gelişmeye devam eden Bursa ili için aynı oranda nüfus artışı da yaşanmaktadır.

Bu kadar kalabalık ve modern olan şehirde Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları sayesinde hizmetler aksamadan halka en iyi şekilde ulaştırılıyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi hizmetlerini halka sunarken en büyük desteği yine halktan almaktadır. Bursa halkı, belediyenin bu ortaklaşa hizmet anlayışından oldukça memnun.

Bu sayede kalabalık nüfus için işsizlik sorunu en aza inmiş oluyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımı yıl içerisinde sürekli olarak belediyenin personel ihtiyacına göre devam etmektedir.

Büyükşehir Belediyesi yaptığı projeleri en hızlı şekilde tamamlamak ve halkına sunmak için gerekli olan durumlarda projedeki personel ihtiyacına göre sözleşmeli ya da kadrolu olarak personel alımı gerçekleştirip, işlerini en hızlı şekilde tamamlama vizyonuna sahip bir belediyedir.

2017 yılında da belediye personel alımlarına devam edeceğini belirtmiştir. Büyükşehir Belediyesinin yıl içerisinde yapacağı alımlar, açtığı kadrolar, personel alımında ki koşullar belediyenin kendi bünyesindeki Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından resmi gazete ve internet sitelerinden halka duyurulmaktadır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

2017 yılı ile birlikte Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet sektöründe ki ödeneklerinin geçmiş yıllara oranla daha da artması personel alımlarında yaşanacak artışın bir habercisi olarak görülmektedir. İş arayışında olan kişiler açılacak olan personel alım ilanlarında ki kriterleri inceleyerek, kendi kişisel özellik ve yeteneklerinin uygunluklarına göre başvuruda bulunmalıdırlar.

Sözleşmeli ve kadrolu olacak şekilde yapılacak olan personel alımlarında memur kategorisine başvuru yapacak adaylarda aranan ilk özellik KPSS puanının, başvurulan pozisyon için yeterli sınırda olmasıdır.

Eğer KPSS sınavına girmiş ve başvuracağınız pozisyon için yeterli olan KPSS puanını almışsanız siz de başvuruda bulunabilirsiniz. Büyükşehir Belediyesi’nin ilanlarını kamuoyuna duyuracağı web sitelerinden ya da resmi gazeteden takip edebilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

İş arayışında olan kişiler Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanlarını yayınlanan mecralardan düzenli bir şekilde takip ettiklerinde belirli dönemlerde açılacak olan pozisyonlara başvurma ve iş sahibi olma imkanlarını arttırmış olacaklardır.

Şehrin her sorunu ile ilgili yakından ilgilenen Bursa Büyükşehir Belediyesi, çevre düzenlemesi, çevre bakım ve temizliği gibi konular da titizlikle çalışmaktadır. Bu sebeple belediyenin bu alanlarda işçi alımı belirli dönemlerde sıkça gerçekleşmektedir.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün duyuracağı ilanları ve başvuru tarihlerini düzenli bir şekilde takip edip başvurularınızı aranan kriterler ve sizin kişisel özellikleriniz eşleştiğinde yapabilirsiniz. Böylece iş bulma şansınız artmış olacaktır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları

Bursa Büyükşehir Belediyesi güncel iş ilanlarını yayınlarken Halkla İlişkiler Müdürlüğü gerekli personel alım ilanı için kriterleri belirler ve resmi gazete ya da internet siteleri aracılığı ile kamuya duyurur. Bu ilanları düzenli bir şekilde takip ettiğinizde iş bulma şansınız yükselir.

Büyükşehir Belediyesi personel alımlarını sadece il merkezi için sınırlandırmamaktadır. Personel alımları Bursa ilinin bazı ilçeleri içinde yapılmaktadır. Bu ilçelerin bazılarını sıralamamız gerekirse; Osmangazi, Nilüfer, Gemlik, İnegöl, İznik, Karacabey, Mudanya, Orhangazi, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Yıldırım, Büyükorhan, Yenişehir’dir.

2017 yılı için ilköğretim, lise ya da üniversite mezunlarına uygun olarak yayınlanan ilanlarda henüz kadro sayıları netleşmemiştir. Mevcut personel açığının bulunduğu bazı kadrolar itfaiye memuru, şoför, temizlik işçisi, zabıta memuru, tekniker, mühendis olarak belirtildi.

Sözleşmeli ve kadrolu olarak alınacak bu personeller için kadroda ki açık sayısı ve aranılan özellikler en yakın zamanda kamuya duyurulacaktır. Düzenli olarak iş ilanlarını takipte kaldığınız takdirde sizlerde başvuruları kaçırmamış olursunuz.

Aşağıda Bursa iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Güncel Bursa personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Osmangazi Belediyesi Personel Alımı

Bursa’nın en kalabalık ilçesi olan Osmangazi, yalnızca mevcut ekonomik gelir tablosu ve demografik gücü ile tek başına bir şehir olabilir. Osmangazi, adını Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Bey’den alırken; şehrin idari çalışanları, bu tarihi sorumluluğa hassasiyetle yaklaşır. Güvenlik görevlisi, çaycı, servis şoförü, çağrı merkezi temsilcisi gibi gruplarda eleman alımı yapacak olan belediye; kendisine sunulan başvuruları insan kaynakları üzerinden alır.

Yıldırım Belediyesi Personel Alımı

Yıldırım Belediyesi, adını Osmanlı Hakanlarından olan Yıldırım Beyazıt’tan alarak günümüze değin büyük bir tarihi mirasla gelmiştir. Belediye, bu tarihi mirasa geçerli standartlar eşliğinde sahip çıkabilmek adına: sosyal yardımlaşma, halka ilişkiler, idari işler, destek yardım gibi farklı alanlarda personel alımları gerçekleştirir. Personel alımlarından yararlanabilmek için belediyeye başvurabilir veya e- posta gönderebilirsiniz.

Nilüfer Belediyesi Personel Alımı

Nilüfer Belediyesi, tarihte ticaretini yaptığı nilüfer çiçeği ile insanları kendisine hayran bırakan güzellikler sunar. İlçe, yalnızca günümüz için değil; çok daha eski dönemlerde dahi oldukça önemli bir nokta olarak kabul edilir. Mimari, hukuk, planlama, ofis çalışanı, yardım- destek alanlarında personel alımı yapacak olan belediye; T.C vatandaşı olmak ile temiz adli sicil kaydını şart koşar. Belediyeye başvurabilmek için insan kaynaklarına yönelebilirsiniz.

İnegöl Belediyesi Personel Alımı

İnegöl, yerel lezzetleri ile ünlü olan ve bu ünü yalnızca yerel kalmayarak ulusal çapta bilinen bir ilçemizdir. İlçe, ölçüm alanı dar; fakat etki alanı geniş olmasıyla dikkat çekerken ilçe belediyesi gerekli noktalarda personel alımları yapar. Muhasebe, hesap uzmanı, servis şoförü gibi alanlarda yapılacak olan personel alımı; geçerli başvurular olduğu takdirde olumlu şekilde sonuca bağlanır. Başvuru yapabilmek için insan kaynaklarına yönelebilirsiniz.

Gemlik Belediyesi Personel Alımı

Gemlik Belediyesi, tarımın çok iyi kullanıldığı beldeler arasında gösterilir; fakat belediyenin asıl patlayıcı gücü, turizm olarak karşımıza çıkar. Mevcut turizm geliri, olması gerekenin çok altında kalmasına rağmen; doğru stratejiler ile hedeflere ulaşılabilir. Tanıtım, denetleme, destek yardım alanlarında personel alımı yapacak olan belediye; e- posta ve direkt başvuru ile değerlendirme yapar.

67 Yorum

 1. erdal uzun 22 Ocak 2014

  27 YASINDAYIM BURSA DA İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

 2. esra 25 Ocak 2014

  merhaba.peyzaj mimarlığı mezunuyum.ankarada ikamet ediyorum.belediyenzde çalışmak istiyorum.bnun için nasıl bir yol izlemem gerek.cevabınızı bkliyorum.sevgiler…

 3. Halilcn 29 Ocak 2014

  arkadaş neyin peşindesiniz mühendisim memurum diyosunuz burdan neyin iş başvurusu bu ya 🙂

 4. yunus 12 Şubat 2014

  slm ben yunus cok zordurum dayım işmakinası opertetörüyüm ama belgemi alamadım bnim için iş neişolursa yaparım baiş ltfn yardımcı olun allah rızası icin .bursa gürsuda oturuyom.tl.0536 767 43 60

 5. hamza cobanlı 27 Mart 2014

  slm ben belediyenizde caşlışmak istıyorum 10yıldır su tesisat yapıyorum şebek su cekerım baglarım er iş baglarbaşi bag sok no 9 kat 1 cep.05316708832

 6. ibrahim ÖZTÜRK 1 Nisan 2014

  21.04.2010 31.12.2012 tarihleri arasında ÖZEL KUVVETLER KOMUTANLIGI bünyesinde uzman çavuş olarak görev yaptım.Bulunan herhangi bir kadronuza atanmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim 05445063836

 7. zehra aşkın 8 Nisan 2014

  hemşireyim iş tecrubem 14 yıllık var bünyenizde çalışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim tşk 05462104202

 8. mehmet ali acar 11 Nisan 2014

  merhabalar ben mehmet ali bursa 1988 doğumlu.lise mezunuyum.silahlı güvenlik kartım var.uygun görürseniz bünyenizde çalışmak istiyorum.0533 712 96 92
  bursa da ikamet ediyorum.

 9. ersel enginar 13 Nisan 2014

  selam. ben. ersel.bursadan. iş. arıyorum. belediyede.işçi. olarak. mesleğim. kaynak. şöförlük. bu. dalla. iş. varsa. yardımcı. olurmusunuz. saygılar.

 10. erdembekil 13 Nisan 2014

  merhaba ben erdem 30 yasındayım osmangazide oturuyorum meslek yuksek okulu mezunuyum bünyenizde çalışmak isterim saygılarımla 0553 244 22 07

 11. yasemin kaplan 18 Nisan 2014

  osmangazide oturuyorum.işletme fakültesi mezunuyum.iş arıyorum.yardımcı olurmusunuz.

 12. mustafa 20 Nisan 2014

  SLM BEN MUSTAFA OSMANGAZİDE OTURUYORUM AK PARTİLİYİZ BELEDİYEMİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ARZ EDERİM 05315515041

 13. Erhan 20 Nisan 2014

  Türk silahlı kuvvetlerinde jandarma özel harekatta 2010 ile 2012 yilları arası j.uzman çavuş olarak görev yaptim.kendi isteğimle istifa ederek ayrildim.aciktan atanma yolu ile 657 te tabi devlet memuru olmak istiyorum.gereğinin yapilmasini saygilarimla arz ederim.05412868462

 14. mücahit 23 Nisan 2014

  ben mücahit koç 27 yaşındayım bursa da ikamet ediyorum lise mezunuyum 657 ye tabi devlet memuru olmak istiyorum gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim 05343593416

 15. mustafa cavdar 23 Nisan 2014

  selam ak partiliyiz belediyenizde calısmak için is istiyorum ihtiyacım var osman gazide oturuyorum

 16. bülent güleç 24 Nisan 2014

  diplomalı berberim belediye bünyesinde çalişmak ıstiyorum..05353512283

 17. murat AÇAR 24 Nisan 2014

  selam ben murat meslek lisesi mezunuyum kaynakçı kendi bünyenizde çalışmak isterim arz ederim 0541 387 12 21

 18. sibel mert 26 Nisan 2014

  ben osmangazide ikamet ediyorum daha önce çay temizlik işinde çalıştım.iki defa belimden ameliyat oldum eşimden ayrıyım ve iki çocuğuma bakmak zorundayım bir yıldır işsizim.bana uygun bir iş olurda ilgilenirseniz sevinirim.SAYGILARIMLA

 19. HALİM YILDIZ 28 Nisan 2014

  Sayın ilgiliye
  Uludağ ünv.muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.Zabıta alımı için başvuru yapmak istiyorum.Alımlarınız oluyormuş bu alanda beni değerlendirirseniniz işimdeki başarım ve çabamla sizi onur e etmekten büyük mutluluk duyarım.Yukarıdaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.Bu işi yapmak hayalim bu konuda yardımınızı rica ediyorum.
  saygılarımla
  İyi Çalışmalar

 20. ibrahim 30 Nisan 2014

  bursa yıldırımda ikamet ediyorum e sınıfı ehliyetim var uygun iş arıyorum

 21. betul demir 3 Mayıs 2014

  Mrb ben yildirimda oturuyorum meslek lisesi bilgisayar bolumu mezunuyum muhasebe ve hasta kayit kabul kursu sertifikalarim var sozlesmeli olarak calismak istiyorum 24 yasindayim 05363498342

 22. erkan sabahyıldızı 3 Mayıs 2014

  ilgili makama ben grayder oparatörüyüm çeşitli şirketlerde ve en son kızılpınar belediyesinde 7 yıl görev yaptım ilgili mercilercede uygun görülürse bursa büyük şehir belediyesinde görev almak istiyorum.tel.05314643092

 23. soner yavuz 3 Mayıs 2014

  güvenlik kimlik kartına sahipim 31/072013 te aldım bahar hastenesi stadyum projelerinde çalıştım şuan işsizim bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum saygılarımla iyi çalışmalar

 24. ayhan sönmez 5 Mayıs 2014

  14 yıllık şöförüm. belediyenizde çalışmak istiyorum. saygılarımla… iyi günler..

 25. nazlı 8 Mayıs 2014

  osmangazide ikamet ediyorum 36 yaşında bir bayanım iş arıyorum güvenilir bir yerde ve namazımı kılabileceğim bir yer olursa sevinirim

 26. emir 12 Mayıs 2014

  0538 608 33 72 guvenlik loder operatooru b sınıfı ehliyet

 27. emir 12 Mayıs 2014

  0538 608 33 72 guvenlik loder operatooru b sınıfı ehliyet vs

 28. fehmi 12 Mayıs 2014

  orta okul mezuuyum..ısıtma soğutma işi yaptım belediyeye iş yapan taşeron firmada..iş arıyorum [email protected]

 29. hüseyin palta 14 Mayıs 2014

  osmsngazide oturuyorum A.B.SRCE belgem var iş orıyorum saygılarımla 05365453989.

 30. ahmet 13 Haziran 2014

  17 yıllık belediye çalışma hayatım var şuan işsizim belediyelerde makina ikmelde oto boya kaporta fiber işleri ustasıyım şuan işe ihtiyacım var ilgilenirseniz minnattar kalırım tşkler

 31. Mehmet sakal 15 Haziran 2014

  Merhaba ben mehmet sakal 1981 doğumlu osman gazı Demirtaş ağır vasıta şoförü yum değerlendirmeye alırsanız sevinirim tel.05362796093

 32. Suzan ÇAĞLAYAN 16 Haziran 2014

  Ya arkadaşlar yukarıda size link verilmiş ilan olunca o linkte bulabilirsiniz diye artı siteden başvuru almıyoruz diyorlar okumuyor musunuz yazıları demin girdim baktım belediye ile ilgili hiçbir ilan yok ki başvuru yapalım

 33. isa 16 Haziran 2014

  merhaba ben isa söylemez 1966 doğumluyum 24 senedir bursada ağır vasıta şöförlük yapıyorum ve şuan boştayım iş aramaktayım src 1.2.3.4 ve pisko teknik bulunmaktadar değerlendirmeye alırsanız memnun olurum tel:05357483653

 34. mustafa efe 19 Haziran 2014

  merhaba benim adım mustafa efe 1981 karacabey doğumluyum e sınıfı ehliyetim var ve belediye presoneli olarak zabıtalık ta olabilir çalışmak istiyorum tel:05386189767

 35. Mahir AYDIN 19 Haziran 2014

  1983 Karabük doğumluyum. M.Y.O otomotiv bölümü mezunuyum. E sınıfı ehliyetim var. Zabıta olarak çalışmak istiyorum. Saygılarımla… Tel:05323417809

 36. mustafa yılmaz 1 Temmuz 2014

  1984 doğumluyum 13 yıllık sıhhi tesisat tecrübem var sıhhi tesisat usta ve kaynak belgelerim var belediye bünyesinde iş arıyorum 05548925227

 37. serhat 3 Temmuz 2014

  slm benim adım serhat yeter yıldırımda oturuyorum 07,28,1988 doğumluyum evliyim E sınıfı ehliyetim var src 2 sınafım 12 temmbuzda
  servis elamanı kebapçı iskenderde 3 yıl yaptım ve 1 yıldırda dökümçülük yaptım iş arıyorum 05427999687

 38. mehmet küçük 6 Temmuz 2014

  slm adım Mehmet küçük acil işe ihtiyacım var temızlık işide yapabılırım e sınıfı ehlıyetım var şöförlükte olabılır yanı kısacası ne iş olsa yaparım ırtıbat numaram 05422568740

 39. fevzi ozturk 8 Temmuz 2014

  Mrb ben E ehliyetim var soforluk ariyorum ben suan bursa dayim numaram.5435022745

 40. ali 11 Temmuz 2014

  merhaba ben bursa osmangazi ilcesinde oturuyorum e sınıfı sürücü belgem var söförlukte deneyimim oldukca var sehir içi şehir dışı her yerde şöförluk görevimi yerine getirebilirim saygılarımla 05424455532

 41. buket ince 31 Temmuz 2014

  mehmet akif ersoy üniversitesi muhasebe ve finansal yönetim (lisans) 2013 yılı mezunuyum. Kurumunuzda çalışmayı çok isterim.

 42. ali dilekci 6 Ağustos 2014

  yıldrım da oturuyorum c .sınıfı ehliyetim var 20 yıllık şöförlük eğliyetim var 15 .yıl birfil esnaflık yaptım ama

  işle igili belediyemizin en üs makanı konumum
  gereği siz ilgili mercie tanzimimi sunuyorum .
  20 yıl c.sınıfı eğliyetim. beraber 15 yıl esnaf hayatım .var ama nedenlerden dolalayı işimi bırakmak zorun da kaldım insan ilişkilerde olumlu anlayışlı ve hoşgöreye sahibim .disdurum insanlara insan gözüyle bakmak .yaratılanı yaradan ötürü sevmektir.ismim.ali dilekci samsun 1971.doğumluyum. işle ilgili igilerinizi bekliyorum. saygılarımla.

  iş ile

 43. EŞREF TÜRÜT 8 Ağustos 2014

  ben Rizeliyim iyi bir müzisyenim org çalıp şarkı söylerim kardeniz müziği bir çok karadeniz sanatçısıyla çalıştım.ayrıca ses düzeni tonmaisterlik ,sunuculuk tesisat arızalarını onarmak, müzikle tesissatla ilgili her şey yaparım kurup kaldırırım yaz şenliklerinde benden yararlanabilirsiniz. çalışmak istiyorum.saygılarımla ..TEL.05364060378

 44. METİN RAKİPOĞLU 18 Ağustos 2014

  işletme mezunuyum.Aynı zamanda serbest muhasebeci mali müşavir ruhsatımı almama birkaç ayım kaldı.bursa da ikamet ediyorum.her türlü muhasebe va kayıt işlemlerinizi yapabilirim

 45. suleyman komrat 25 Ağustos 2014

  Selam ben insaat teknikeriyim. Yapi denetim firmasinda calisiyorum. Belediye bunyesinde sozlesmeli veya taseron olarak calismak istiyorum 05367337129

 46. Emre Dönmez 26 Ağustos 2014

  MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇESİ VE ÇEVRESİNDE YAPACAĞINIZ YATIRIM VE TESİS ŞEKLİNE GÖRE GİZLİ TUTULARAK ARASİ TEMİN EDİLİR.GSM 05417982428

 47. ayhan 2 Eylül 2014

  merhaba ben bursa nilüferde ikamet ediyorum erzincan üniversitesi makine bölümü mezunuyum iş arıyorum 05418064057

 48. mustafa tanrıkulu 5 Eylül 2014

  hizmetli yada söför olarak iş arıyorum 26 yıllık e sınıfı ehlıyetim var

 49. salih 9 Eylül 2014

  sali dogruyol 19 yılık Bsınıfı ehliyetimvar şehiricini bilirim şöförlük yada bedenen calışa biliri yaşım 38 saygılar

 50. fahri 15 Eylül 2014

  %43 engelli statüsünde emekli oldum.42 yaşındayım.otomotiv yan sanayide 15 yıl çalıştım.Kalite kültürü oluşturma da çalıştım.Uygun bir işte çalışabilirim.Saygılarımla.

 51. gülcan 16 Eylül 2014

  ogretmenlık mezunuyum.atanamadım.b sınıfı ehlıyetım ve bılgısayar sertıfıkam var.cok acıl ise ıhtıyacım var.beledıyenız bunyesınde uygun bır ıste calısmak ıstıyorum.

 52. emine 17 Eylül 2014

  halkla ilişkiler mezunuyum fen lisesini kazanan kızımı okutabilmem icin acil bir işe ihtiyacım var belediyeniz bünyesinde uygun bir işte çalışmak istiyorum

 53. olcay 24 Eylül 2014

  29 yaşındayım lise mezunuyum 8 yıl fabrikada makina bölümünde çalıştım işten çıkalı 1 ay oldu.belediye bünyesinde uygun bir işte çalışmak istiyorum.
  (b) sınıfı ehliyetim var 5345729552

 54. behçet yaşar demirtaş 11 Ekim 2014

  Ben kaynakciyim buyuksehir veya yildirim belediyesi fen islerinde kaynakci veya kamyon soforlugu yaparim kaynakcilikta 10yilik tercubem var soforlukte cocuklugumdan beri eyitimim var kadrolu ise cok ihtiyacim var ( ak) yolumuz dayimi acik olsun insallah benimde elimden tutun nolur (0530 524 91 84)

 55. Adil 20 Ekim 2014

  Emekli Jandarma Astsubayım,Üniversite (işletme) mezunuyum,25 yıl idarecilik yaptım. Büyükşehir Belediyesi veya bünyesindeki şirketlerde, Vardiya amiri, şef,Md, müdür yardımcılığı,idari Md, idari memur,güvenlik müdürü vb. pozisyonlarında çalışmak iştiyorum. Bilgisayarın ofis programlarını kullanırım, B sınıfı ehliyetim vardır, gelişime ve öğrenmeye açığım.

 56. Hediye 22 Ekim 2014

  Merhaba ön lisans çevre koruma ve Kontrol bölümü mezunuyum 24 yaşındayım bana kadrolu uygun bir iş verirseniz memnun olurum bilgisayar sertifikam var çevreyle ilgili bütün dalarda bilgi sahibiyim bölümüm le ilgili yapabileceğim işler atık su arıtma, içme suyu arıtma kısacası çevreyle ilgili her işi yapma becerisine sahibim 05380875298

 57. erhan 13 Kasım 2014

  Merhaba lise mezunu silahlı güvenlik görevlisi sertifikam var.Evli 2 çocuk babasıyım.Bursa doğumluyum,belediyemizin herhangi bir servisinde görev almaktan gurur duyacağını belirtmek isterim.iyi çalışmalar.

 58. m.hakan yücesoy 6 Aralık 2014

  end.mes.lisesi yapı tek.mezunuyum.havuz operatörlüğü,kimyasal kullanım ve ing.kurs belgelerim var.belediye havuzlarında görev almak istiyorum.0545-4132732

 59. özlem Turgut 19 Aralık 2014

  Merhaba ben okula giden iki çocuk annesiyim hayat koşulları nedeniyle çalışmam gerek. Daha önce bir yurtta aşçılık yaptım belediye bünyesinde aşçılık, çay, temizlik işi arıyorum ilgilenirseniz çok sevinirim.

 60. özlem Turgut 19 Aralık 2014

  Merhaba ben okula giden iki çocuk annesiyim. Hayat koşulları nedeniyle çalışmam gerek. Daha önce bir yurtta aşçılık yaptım. Belediye bünyesinde aşçılık, çay, temizlik işi arıyorum ilgilenirseniz sevinirim 05079775559

 61. sedat seymen 26 Ocak 2015

  belediye işnde çalışmak istiyorum getir götür işi fark etmez evrak ayırma dizme düzenleme yaparım

 62. mesut oruç 31 Ocak 2015

  28 yasindayim 5 yildir loder operatörü olarak maden ocaklarında
  calistim E G (kazici yükleyici beko loder ve forklif)ehliyetlerim
  mevcut Bursa Büyükşehir belediyenizde calismak istiyorum issizim
  umutla bekliyorum KPSS p67 lise mezunuyum 05432789121 bilgilerinize sunarim.

 63. hasan terzi 16 Şubat 2015

  1983 DOĞUMLUYUM SİLAHSIZ GÜVENLİK SERTİFİKAM VE BİR YILDIR TECRÜBEM VAR BURSA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE ÇALIŞARAK HİZMET VERMEK İSTERİM BU KONU HAKKINDA SİZE ARZ EDERİM 0544 316 18 61

 64. Tuğba UYSAL 14 Nisan 2016

  26 yaşındayım Lise çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum üniversite ön lisans sosyal hizmetler mezunuyum evliliğimden dolayı Bursa’ya yerleştim uzun zamandır işsizim ve çok acil işe ihtiyacım var belediyeniz bünyesinde çalışmak istiyorum okuduğum bölümler dışındada iş tecrübem vardır olumlu yada olumsuz cevap verin lütfen tşk ederim 0537-732-55-56

 65. hakan TABAN 9 Haziran 2016

  1980 bursa dogumluyum 15 yıldır aktif olarak araç kullanıyorum bu pozisyonda görev almak istiyorum lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim 0543 543 03 16

 66. Aynur ÇATALBAŞ 26 Eylül 2016

  1990 bursa doğ lise gıda mezunuyum santral ve temizlik ve gıda bölümlerinde bursa büyükşehrin tüm birimlerinde görev alabilirim teşekürler.

 67. Nermin bay 26 Ağustos 2017

  Merhaba ben belediyede temizlik işçisi olarak çalışmak istiyorum osmangazi belediyesine ıs için başvurmuştum ise ihtiyacım var iliklerimize arz ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir