Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Bursa Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Bursa, kuruluşu ile tarihi şahsiyetlere ev sahipliği yapacağının sinyallerini veren bir şehir olarak karşımıza çıkar. Büyük Kartacalı Komutan Hannibal tarafından kurulması tavsiye edilen Bursa, son olarak Osmanlı’nın yerleşim noktası olmuş ve tarihimizde önemli bir yer tutmuştur; hatta tutmaya dahi devam etmektedir. Birbirinden ayrı ekonomik kalemleri olan şehir, yalnızca Türkiye için değil; aynı zamanda tüm dünya için büyük önem arz eder.Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi, böylesine ciddi bir şehrin yapılanmasında görev aldığı için hem ayrı bir telaş hem de büyük bir mutluluk yaşar. Bu mutluluk ile çalışmayı başaran belediye, şehrin kalitesine artı sunacak personel alımları gerçekleştirir.

Mimar, şehir planlama, ofis personeli, idari işler, halkla ilişkiler gibi farklı alanlarda yapılacak olan personel alımı; belirli kriterlerin sağlanması ile çabucak gerçekleşebilir. Tabi bunlara başvurmadan evvel konu hakkında bilgi almalısınız.

Güncel Bursa İş İlanları

Aşağıda Bursa iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Akbank Personel Alımı

Atasun Optik Personel Alımı

Yurtiçi Kargo Personel Alımı

Güncel Bursa personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Osmangazi Belediyesi Personel Alımı

Bursa’nın en kalabalık ilçesi olan Osmangazi, yalnızca mevcut ekonomik gelir tablosu ve demografik gücü ile tek başına bir şehir olabilir. Osmangazi, adını Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Bey’den alırken; şehrin idari çalışanları, bu tarihi sorumluluğa hassasiyetle yaklaşır. Güvenlik görevlisi, çaycı, servis şoförü, çağrı merkezi temsilcisi gibi gruplarda eleman alımı yapacak olan belediye; kendisine sunulan başvuruları insan kaynakları üzerinden alır.

Yıldırım Belediyesi Personel Alımı

Yıldırım Belediyesi, adını Osmanlı Hakanlarından olan Yıldırım Beyazıt’tan alarak günümüze değin büyük bir tarihi mirasla gelmiştir. Belediye, bu tarihi mirasa geçerli standartlar eşliğinde sahip çıkabilmek adına: sosyal yardımlaşma, halka ilişkiler, idari işler, destek yardım gibi farklı alanlarda personel alımları gerçekleştirir. Personel alımlarından yararlanabilmek için belediyeye başvurabilir veya e- posta gönderebilirsiniz.

Nilüfer Belediyesi Personel Alımı

Nilüfer Belediyesi, tarihte ticaretini yaptığı nilüfer çiçeği ile insanları kendisine hayran bırakan güzellikler sunar. İlçe, yalnızca günümüz için değil; çok daha eski dönemlerde dahi oldukça önemli bir nokta olarak kabul edilir. Mimari, hukuk, planlama, ofis çalışanı, yardım- destek alanlarında personel alımı yapacak olan belediye; T.C vatandaşı olmak ile temiz adli sicil kaydını şart koşar. Belediyeye başvurabilmek için insan kaynaklarına yönelebilirsiniz.

İnegöl Belediyesi Personel Alımı

İnegöl, yerel lezzetleri ile ünlü olan ve bu ünü yalnızca yerel kalmayarak ulusal çapta bilinen bir ilçemizdir. İlçe, ölçüm alanı dar; fakat etki alanı geniş olmasıyla dikkat çekerken ilçe belediyesi gerekli noktalarda personel alımları yapar. Muhasebe, hesap uzmanı, servis şoförü gibi alanlarda yapılacak olan personel alımı; geçerli başvurular olduğu takdirde olumlu şekilde sonuca bağlanır. Başvuru yapabilmek için insan kaynaklarına yönelebilirsiniz.

Gemlik Belediyesi Personel Alımı

Gemlik Belediyesi, tarımın çok iyi kullanıldığı beldeler arasında gösterilir; fakat belediyenin asıl patlayıcı gücü, turizm olarak karşımıza çıkar. Mevcut turizm geliri, olması gerekenin çok altında kalmasına rağmen; doğru stratejiler ile hedeflere ulaşılabilir. Tanıtım, denetleme, destek yardım alanlarında personel alımı yapacak olan belediye; e- posta ve direkt başvuru ile değerlendirme yapar.

Bilgi için: http://www.bursa.bel.tr/

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

66 Comments

 • gülcan

  ogretmenlık mezunuyum.atanamadım.b sınıfı ehlıyetım ve bılgısayar sertıfıkam var.cok acıl ise ıhtıyacım var.beledıyenız bunyesınde uygun bır ıste calısmak ıstıyorum.

 • emine

  halkla ilişkiler mezunuyum fen lisesini kazanan kızımı okutabilmem icin acil bir işe ihtiyacım var belediyeniz bünyesinde uygun bir işte çalışmak istiyorum

 • olcay

  29 yaşındayım lise mezunuyum 8 yıl fabrikada makina bölümünde çalıştım işten çıkalı 1 ay oldu.belediye bünyesinde uygun bir işte çalışmak istiyorum.
  (b) sınıfı ehliyetim var 5345729552

 • behçet yaşar demirtaş

  Ben kaynakciyim buyuksehir veya yildirim belediyesi fen islerinde kaynakci veya kamyon soforlugu yaparim kaynakcilikta 10yilik tercubem var soforlukte cocuklugumdan beri eyitimim var kadrolu ise cok ihtiyacim var ( ak) yolumuz dayimi acik olsun insallah benimde elimden tutun nolur (0530 524 91 84)

 • Adil

  Emekli Jandarma Astsubayım,Üniversite (işletme) mezunuyum,25 yıl idarecilik yaptım. Büyükşehir Belediyesi veya bünyesindeki şirketlerde, Vardiya amiri, şef,Md, müdür yardımcılığı,idari Md, idari memur,güvenlik müdürü vb. pozisyonlarında çalışmak iştiyorum. Bilgisayarın ofis programlarını kullanırım, B sınıfı ehliyetim vardır, gelişime ve öğrenmeye açığım.

 • Hediye

  Merhaba ön lisans çevre koruma ve Kontrol bölümü mezunuyum 24 yaşındayım bana kadrolu uygun bir iş verirseniz memnun olurum bilgisayar sertifikam var çevreyle ilgili bütün dalarda bilgi sahibiyim bölümüm le ilgili yapabileceğim işler atık su arıtma, içme suyu arıtma kısacası çevreyle ilgili her işi yapma becerisine sahibim 05380875298

 • erhan

  Merhaba lise mezunu silahlı güvenlik görevlisi sertifikam var.Evli 2 çocuk babasıyım.Bursa doğumluyum,belediyemizin herhangi bir servisinde görev almaktan gurur duyacağını belirtmek isterim.iyi çalışmalar.

 • m.hakan yücesoy

  end.mes.lisesi yapı tek.mezunuyum.havuz operatörlüğü,kimyasal kullanım ve ing.kurs belgelerim var.belediye havuzlarında görev almak istiyorum.0545-4132732

 • özlem Turgut

  Merhaba ben okula giden iki çocuk annesiyim hayat koşulları nedeniyle çalışmam gerek. Daha önce bir yurtta aşçılık yaptım belediye bünyesinde aşçılık, çay, temizlik işi arıyorum ilgilenirseniz çok sevinirim.

 • özlem Turgut

  Merhaba ben okula giden iki çocuk annesiyim. Hayat koşulları nedeniyle çalışmam gerek. Daha önce bir yurtta aşçılık yaptım. Belediye bünyesinde aşçılık, çay, temizlik işi arıyorum ilgilenirseniz sevinirim 05079775559

 • sedat seymen

  belediye işnde çalışmak istiyorum getir götür işi fark etmez evrak ayırma dizme düzenleme yaparım

 • mesut oruç

  28 yasindayim 5 yildir loder operatörü olarak maden ocaklarında
  calistim E G (kazici yükleyici beko loder ve forklif)ehliyetlerim
  mevcut Bursa Büyükşehir belediyenizde calismak istiyorum issizim
  umutla bekliyorum KPSS p67 lise mezunuyum 05432789121 bilgilerinize sunarim.

 • hasan terzi

  1983 DOĞUMLUYUM SİLAHSIZ GÜVENLİK SERTİFİKAM VE BİR YILDIR TECRÜBEM VAR BURSA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE ÇALIŞARAK HİZMET VERMEK İSTERİM BU KONU HAKKINDA SİZE ARZ EDERİM 0544 316 18 61

 • Tuğba UYSAL

  26 yaşındayım Lise çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum üniversite ön lisans sosyal hizmetler mezunuyum evliliğimden dolayı Bursa’ya yerleştim uzun zamandır işsizim ve çok acil işe ihtiyacım var belediyeniz bünyesinde çalışmak istiyorum okuduğum bölümler dışındada iş tecrübem vardır olumlu yada olumsuz cevap verin lütfen tşk ederim 0537-732-55-56

 • hakan TABAN

  1980 bursa dogumluyum 15 yıldır aktif olarak araç kullanıyorum bu pozisyonda görev almak istiyorum lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim 0543 543 03 16

 • Aynur ÇATALBAŞ

  1990 bursa doğ lise gıda mezunuyum santral ve temizlik ve gıda bölümlerinde bursa büyükşehrin tüm birimlerinde görev alabilirim teşekürler.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir