Hatemoğlu Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Hatemoğlu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Hatemoğlu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hatemoğlu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kayseri’de 1924 yılında kurulan Hatemoğlu, köklü bir geçmişe sahiptir. Farklı departmanları ve pozisyonları olup, zamanla bunlarda uygun pozisyonlar oluşur. Firma bu durumda ilan vererek, alımlar yapar.

Hatemoğlu personel alımı ve iş ilanları

Hatemoğlu İş İlanları

Hatemoğlu hakkında detaylı bilgi almak için, kendi sitesi takip edilebilir. Bugün online kariyer siteleri yoğun bir kullanım gördüğü için, firma buralarda da ilan verebilir. Dolayısıyla başvurmak isteyen kişiler,

 1. Yenibiris.com,
 2. Kariyer.net,
 3. SecretCV.com gibi adresleri güncel olarak araştırmalıdır. 

Hatemoğlu’nun SecretCV.com hesabında adayların başvuru yapabileceği, hâlâ açık ilanlar vardır. İlgilenenler başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir.

No Pozisyon Lokasyon
1 Nebim V3 -Erp Müdürü İstanbul(Avr.)
2 İdari İşler Uzmanı İstanbul(Avr.)
3 Stok Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.)

Nasıl Başvurulur?

Hatemoğlu iş başvurusu SecretCV.com üzerinden yapılabilir. Bunun için mevcut bir üyeliğiniz yoksa önce hesap açılıp, ardından da özgeçmiş doldurulur. Zira aksi durumla müracaat da yapılamaz. Site, CV oluşturma açısından oldukça pratiktir.

Bununla beraber üyeliğiniz varsa bilgilerinizle giriş yaparak, CV’nizin eskimiş olma durumunu göz önünde bulundurarak, güncellemeniz gerekir. Zira müracaat esnasında bu bilgiler gönderildiği için, hakkınızda eksik bilgi verilmiş olunur. Bu da başvuru sonucunu etkileyebilir.

Bu işlemler ardından tek yapmanız gereken Hatemoğlu SecretCV.com profilini açarak, mevcut pozisyonları incelemedir. Ardından da ilginizi çeken ilan açılarak, başvuru tamamlanır. Firmanın ihtiyaçları yılın farklı dönemlerinde olabileceği için, adaylar kaçırmamak adına güncel takipler yapmalıdır.

Tekstil sektörü dinamik bir yapı bulundurur. Ayrıca kapsamında birçok farklı departman mevcuttur. Ancak bir kısmı şöyledir;

 1. Hizmet
 2. Satış
 3. Üretim / İmalat
 4. Pazarlama
 5. Müşteri İlişkileri
 6. Diğer

Tekstil sektöründe birçok personel olduğu bilinir. Ancak bunların hepsi farklı alanlardadır. Bu bakımdan Personelin çalıştığı alanlara bakıldığında şunlar dikkat çeker;

 1. İthalat / İhracat
 2. Pazarlama
 3. Üretim / İmalat
 4. Satış
 5. Muhasebe

Personelin mezun oldukları bir takım bölümden de şöyle bahsedilebilir.

 1. İktisat
 2. Endüstri mühendisliği
 3. İşletme
 4. Tekstil mühendisliği
 5. Tekstil (MYO)

Eğer Hatemoğlu’na katılmak istiyorsanız, başvurabileceğiniz pozisyonlar vardır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

SecretCV.com üzerinde Hatemoğlu’nun tasarım uzmanı, grafik tasarım kıdemli uzmanı, danışma personeli ve muhasebe uzman yardımcısı ilanları vardır. Adaylar inceleme ardından başvuru yapabilir.

Hatemoğlu Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*