İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

​Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

1873 yılında kurulan Mersin Belediyesi, Büyükşehir Belediye Kanunları çıkmasıyla 12 Aralık 2010 tarihinde büyükşehir belediyesi statüsünü kazanmış ve bu tarihten itibaren mülki sınırlarının genişlemesine bağlı olarak daha çok ar-ge yapmaya, projeler üretmeye başlamıştır.

Büyük şehir Belediyesi statüsüne geçmekle sorumlulukları da genişleyen Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin‘in özgün kültürel kimliğini koruma, yaşam kalitesini yükseltme, tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerine sahip çıkma, kaynakları planlı, programlı ve verimli kullanma, ekolojik dengeyi koruma, katılımcı, şeffaf, adil belediye hizmeti sunarak Mersin’i turizm, tarım, sanayi ve lojistik sektöründe cazibe merkezi haline getirme hedefi ile çalışmalarına hız vermiştir.

Geniş bir coğrafyaya yayılan faaliyet alanlarının her köşesine bu hedeflerin gereğini uygulama hedefinde olan kurumun, bu bağlamda personel alımı yapacağı bilinmektedir.

Temizlik işleri işçisi, zabıta, etüt ve projeler dairesi, fen işleri dairesi personeli gibi birimlere çok sayıda memur ve işçi alımı yapmayı planlayan kurum, alımlar konusunda insan kaynakları birimi ile görüşmeler sağlamaktadır.

​Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemlerde kadrosuna dâhil ettiği işçileri sözleşmeli işçi statüsü ile çalıştıran Mersin Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde ihtiyaç duyduğu bazı birimlerdeki personelleri (zabıta perseonelinde olduğu gibi) KPSS sonucuna göre alarak memur statüsü ile çalıştırmaktadır.

Çalışanlarına sağladığı sosyal haklar konusunda mümkün olduğunca adaletli davranmaya çalışan Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin bütün çalışanlarına aynı mesai saati uyguladığı ve bazı zorunlu durumlarda fazla mesai yapmak durumunda kalan çalışanlarına ekstra ücret ödediği bilinmektedir.

Özellikle en çok çalışan sayısının olduğu zabıta birimi, temizlik işleri, park ve bahçeler birimlerinde çalışanları sözleşmeli işçi olarak kadroya alan belediye yetkilileri personel alımlarında da yine en çok bu birimlere kadro ayırmaktadır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi yaptığı farklı işler ile şehrin yapısını büyük oranda değiştirmiştir. Büyük bir şehir olan Mersin’de yapılan istihdam çalışmaları ile birlikte işsizlik sorunu önemli ölçüde azalmıştır.

Bununla birlikte belediye tarafından yapılan yeni iş alımı duyurusu ile birlikte şehirde ve ilçelerde yer alan işsizlik oranının daha çok düşeceğinin bir göstergesi olmuştur.

İş arayan vatandaşların büyük bir sevinçle takip ettiği işçi alımları Mersin’in birçok farklı ilçesinde yapılacaktır. Bu ilçeler arasında Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Mut, Gülnar, Mezitli, Silifke, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir ilçeleri yer almaktadır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak işçi alımları başlangıç olarak bu ilçeleri kapsayacaktır. Bu ilçelere ikamet ediyorsanız belediyenin personel ve işçi alımına başvuru yapabilirsiniz. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak personel alımı ilanlarının henüz yayınlanmadığı belirtilirken bazı kademeler için yapılacak işçi alımı için ilkokul ya da lise mezunu olmanın yeterli olacağı bildirildi.

Tüm adaylarda KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) şartı aranacak ve sözleşmeler buna göre belirlenecek. İşçi alımında bazı adaylarla sözleşme imzalanırken bazı kişiler ise geçici olarak işe alınacak. Tüm işçi alımlarında KPSS şartı bulunmadığı da biliniyor. KPSS’ye girmeden de Büyükşehir Belediye’sinin belirli kademelerinde iş bulabilirsiniz.

Mersin Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Mersin’i sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişimini tamamlamış kentler arasında öne çıkartan örnek belediye olmak hedefi ve azmiyle çalışan Mersin Büyükşehir Belediyesi, bu hedef ve azimle çalışabilecek çok sayıda personele ihtiyaç duymaktadır.

Kadrosuna alacağı personeller konusunda henüz iş ilanı yayınlamayan ve net bir açıklama yapmayan kurum, bu konuda genellikle İşkur ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Mersin’de işsizik problemini çözmek için başlayan bu ortak çalışmalar Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin kendi kadrosuna alacağı personeller için de belediyenin insan kaynakları birimi yönetiminde devam etmektedir.


Personel alımı konusunda ortak bir yol haritası belirleyen kurumlar Mersin Büyükşehir Belediyesi ‘nin resmi internet sitesi üzerinden iş ilanları yayınlayarak personel alım sürecini başlatmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Mersin Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mersin Büyükşehir Belediyesi kadrosuna alacağı personelleri çalışma alanlarına göre sınava tabi tutmaktadır. Herhangi bir birimde memur kadrosuyla işe alınacak olan adaylardan KPSS’den uygun puanı almış olmalarını isteyen insan kaynakları birimi bazı pozisyonlar için de internet sitesinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurmalarını yeterli görmektedir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları birimi, bu ilk aşamaları geçen memur ve işçi adaylarının tamamını mülakata tabi tutmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Mersin İş İlanları

Mersin iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Mersin iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Mersin iş ilanları

 • Müşteri Hizmetleri Sorumlusu (Mersin)
 • Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı
 • Mersin Hiper CarrefourSA Hipermarket Restoran Şefi
 • RESTORAN YÖNETİCİ ADAYI – MERSİN / ERDEMLİ
 • Gizli Müşteri – Mersin

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Mersin iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Tarsus Belediyesi Personel Alımı

Tarsus, Mersin’in en kalabalık ilçesidir. İlçenin mevcut demografik gücü, kendisinde yapılacak yatırımların anahtarı olarak ilçeye dinamizm ve etkinlik enerjisi katar. İlçe Belediyesi, yöre halkına istihdam alanı açabilmek adına: ofis çalışanı, güvenlik görevlisi, aşçı, servis şoförü gibi farklı alanlarda personel alımları yapacaktır. Personel alımlarından yararlanabilmek adına belediyeyle görüşüp ilk adımı atabilirsiniz.

Toroslar Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, şehir planlama, yönetim, denetim gibi farklı alanlarda personel alımı gerçekleştirecek olan Toroslar Belediyesi; yapılacak uygulama hakkındaki gerekli bilgileri insan kaynakları üzerinden paylaşacaktır. Belediyede görev almak isteyen vatandaşlar, sunulacak paylaşımın ardından yine insan kaynakları ile başvuru yapabilir; fakat öncesinde kendilerinden istenen davranış biçimlerini iyice bellemeleri gerekir. Uzun soluklu kariyer adına, bilinçli çalışma son derece önem taşır.

Akdeniz Belediyesi Personel Alımı

Akdeniz Belediyesi, bünyesindeki ekip arkadaş sayısını çoğaltmak için yerel insanın varlığından yararlanacak ve personel alımına gidecektir. Belediye, A’dan Z’ye farklı alanlarda yeni ekip arkadaşları edinebilmek adına gerekli olan şartları insan kaynakları üzerinden bildirerek sizleri bilinçlendirmeyi hedefler. Belediye bünyesinde dahil olarak çalışmak isteyen bireyler, belediyenin yetkili kurumlarına başvuruda bulunabilir. Başvuru hem yüz yüze hem de telefon ile sağlanır.

Yenişehir Belediyesi Personel Alımı

Planlama, denetim, yönetim, ofis içi gibi farklı alanlarda personel alımları gerçekleştirecek olan Yenişehir Belediyesi; önümüzdeki süreç içerisinde kamuoyuyla gerekli bilgiyi paylaşacaktır. Belediyede çalışmak isteyen kişilerin bu bilgilendirme sürecinden yararlanması gerekir. İş başvuruları, belediyenin insan kaynakları ya da e- posta adresleri üzerinden sağlanarak kabul edilip edilmeme süreci başlayabilir. Bunun için ilk adımı atarak başvuru yapabilirsiniz.

Mezitli Belediyesi Personel Alımı

Mezitli Belediyesi’nde çalışmak isteyen kişilerin belediyedeki açık pozisyonlara başvuru hakkı vardır. Başvuru haklarını yerine getirebilmek adına belediyenin insan kaynaklarına ya da e- posta adreslerine CV örneği gönderebilirler. Aşçı, servis şoförü, planlama, denetim, yönetim gibi farklı alanlarda personel alımı yapılacaktır; şayet bu alanlardan birisinde çalışmak isterseniz acele hareket etmeli ve eksiksiz evraklar ile iş başvurusunda bulunmalısınız.

Erdemli Belediyesi Personel Alımı

Erdemli Belediyesi, ekip arkadaş sayısını çoğaltmak için farklı alanlarda personel alımına gidecektir. Mimari, hukuk, şehir planlama, denetim gibi ayrı alanlarla yapılacak olan personel alımı; belediyenin insan kaynakları ile kamuoyunun bilgisine sunulacak ve bunun ardından gelecek olan başvurular değerlendirilecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların gerekli evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlaması, daha sonra da hızlıca başvuru yapması gerekir.

Silifke Belediyesi Personel Alımı

Silifke Belediyesi bünyesinde çalışacak olan ya da bunu isteyen kişiler, evvela belediyedeki açık pozisyonları bilmek zorundadır. Açık pozisyonlar, belirli dönem içinde dolarak hemen kapanabilir; bu sebeple acele etmeniz ve derhal harekete geçmeniz gerekir. Aşçı, servis şoförü, ulaşım, denetim gibi farklı alanlarda mevcut durumda olan uygun pozisyonlar vardır; fakat her pozisyonun kendisine özgü uygulama, kabul şartları olur.

102 Yorum

 1. ergin çelik 7 Ocak 2014

  Lisans işletme mezunuyum (B)ehliyet silahlı güvenlik,bilgisayar,ingilizce sertifikam mevcut sizinle çalışmaktan onur duyarım.

 2. gülçin fedakar alper 9 Ocak 2014

  merhaba sizinle çalışmak istiyorum b-sınıfı ehliyetim var ünivesite turizm ve seyahat bölümünde ayrıldım bilgisayar sertifikam ve tercübem bulunmaktadı, dr.asistanlığı yaptım. sizinle çalışmaktan memnun olacağım. sagılar, iyi çalışmalar dikerim.

 3. gökhan fedakar 9 Ocak 2014

  merhaba iyi çalışmalar sizinle çalışmak istiyorum açık öğretimde okuyorum b, sınıfı ehliyetim var. + güvenlik setifikam ve bigisayar setifikam bulunmaktadır. saygılar iyi çalışmalar.

 4. halime senit 9 Ocak 2014

  merhaba iyi çalışmalar sizinle çalışmak istiyorum b.sınıfı ehliyetim ,bilgisayar setifikam ve tercübem var ziraat teknikeriyim . dr. asistanlığl yaptım bilgilerinize arz ederim saygılar iyi çalışmalar dileğiyle.

 5. gökhan fedakar 9 Ocak 2014

  merhaba sizinle çalışmak istiyorum B.sınıfı ehliyetim var . güvenlik sertifikam.+bilgisayar setifikam bulunmaktadır, şoförlüğüm var,açık öğretimde okumaktayım ilgilerinize teşekkür ederim saygılar iyi çalışmalar.

 6. gülçin alper fedakar 9 Ocak 2014

  merhaba sizinle çalışmak istiyorum B.sınıfı ehliyetim var bilgisayar sertifikam tercübem var, üniversite turizim seyahat bölümünden ayrıldım~, DR.asistanı olarak çalıştım ilgilerinize teşekkür ederim saygılar. iyi çalışmalari

 7. gökhan fedakar 9 Ocak 2014

  AÇIK LİSE ÖĞRENCİSİYİM.SİLAHSIZ GÜVENLİK GÖREVLİSİ SERTİFİKAM VAR.A2+B EHLİYETİM VAR. AKTİF ARAÇ KULLANABİLİRİM,UZUN MESAFE YOL TECRÜBEM VAR.BİLGİSAYAR SERTİKAM MEVCUT. SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ŞEREF DUYARIM.İLGİNİZE SUNARIM.

 8. ümit 10 Ocak 2014

  MERHABA SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.E SINIFI EHLİYETİM VAR,ARAÇ KULLANABİLİRİM. ÜNİVERSİTE TURİZM SEYAHAT BÖLÜMÜNDEN AYRILDIM. SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİ SERTİFİKAM VAR.SAYGILAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLEĞİYLE.

 9. serkan 14 Ocak 2014

  MERHABA ben serkan mersin/1988 dogunluyum mersinde ikamet 1.90 boy b sınıfı be silahlı güvenlik kartına sahibim aktif araç kullanıyorum ilginiz için teşekkür ederim 05316869342

 10. rabia ışık 16 Ocak 2014

  MERHABA SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM LİSE MUHASEBE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM MERSİN AKDENİZDE İKAMET EDİYORUM TIBBİ TIBBI SEKRETERLİK ,BİLGİSAYAR, GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR AMA İŞSİZİM ÇOK ACİL İŞE İHTİYACIM VAR İLGİNİZE TEŞEKÜRLER 0534 259 4400

 11. seyfullah holep 29 Ocak 2014

  himetli neişi olursa yapari açil işe ihtiyaçım var telefonum.05337442496

 12. mehmetbayan 2 Şubat 2014

  slm ben sizinle çalışmak isterim e snf ehliyetim var ve daha başka aktivetelerdede kendime güveniyorum işsizim bakma yükümlü oldugum bi aylem var sizden ricam lütfen önemseyin saygılarımı sunarnarım tel 05338442706

 13. mehmet koç 7 Şubat 2014

  okul bitti iş arıyorum ne iş olsa yapırım kendim güvenıyorum

 14. FİLİZ 14 Şubat 2014

  merhaba sizinle çalışmak istiyorum 2006 gümrük işletme mezunuyum b-sınıfı ehliyetim var bilgisayar sertifikam ve tercübem bulunmaktadır, diş polinikliğindde dr.asistanlığı yaptım. sizinle çalışmaktan memnun olacağım. sagılar, iyi çalışmalar dilerim.

 15. HÜSEYİN TAŞ 14 Şubat 2014

  MERHABA ben Hüseyin Taş mersin/1984 dogunluyum mersinde ikamet 1.75 boy b sınıfı ahliyetimn bulunmaktadır. 1 yıl karayoları müd özel makam şoförlüğü yaptım ÜNİVERSİTE OTELCİLİK BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM . ilginiz için teşekkür ederim 5396452660

 16. turgut kocaoglu 18 Şubat 2014

  slm ben turgut mersinliyim meslek lisesi mezunuyum elektrik ustalık belgem var sizinle çalışmak istiyorummm 0531 308 28 33

 17. turgut kocaoglu 18 Şubat 2014

  slm ben turgut mersinliyim meslek lisesi mezunuyum elektrik ustalık belgem var sizinle çalışmak istiyorummm 0531 308 28 33 ne iş olursa yaparım askerlikgimi yaptımm saygılar

 18. can dursun 21 Şubat 2014

  ben uzman cavuşluktan istifa edenlerdeyim belediyenin hangi bünyesinde iş olursa çalışırım zabıta olur itfaye olur zaten benim 3 yıldır sizde dosyam mevcut gerekenin yapılmasını arz ederim tel 05387091230

 19. milhan 27 Şubat 2014

  büro yönetimi ve sekreterlik mezuyum bilgisayar sertifikam var b. sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmaktan memnun olurum iyi çalışmalar

 20. Ömer Aykut 27 Şubat 2014

  park ve bahçe işlerinde çalışabılırım 0539 898 24 44

 21. deniz kaya 27 Şubat 2014

  mrb sizinle clşmak istiyorm acil işe ihtıyacm yardımcı olusanz sevnırm..05423010787 tşler.. şimdıdn

 22. Perihan Demir 5 Mart 2014

  Kamu Yönetimi bölümü mezunuyum.Bilgisayar İşletmenliği sertifikam var.İşe ihtiyacım var ve ben sizinle çalışmak isterim.

 23. emrah tümay 7 Mart 2014

  Selam 27 yasindayim mersinde dogdum 27 yildir mersinde ikamet etmekteyim yenisehir 50.yil mahallesinde oturmaktayim lise menzunuyum askerligim tamamlandi b sinif ehliyetim var doblo aracim var isimi severek yapmak isterim iş ariyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkur ederim numaram 05447249173

 24. halil ibrahim taşkın 15 Mart 2014

  mrb ben 27 yaşıns-da meslek lisesi mezunuyum artı halen okuyorum işe ihtiyacım var siznle çalışmak isterim 05343793097

 25. seyfeddin poyraz 17 Mart 2014

  Merhaba ben 2011 model doblo aracımla
  Belediyenizin bunyesinde çalışmak istiyorum

 26. suna umar 19 Mart 2014

  merhaba ben meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum,daha önce adapazarı belediyesinde görev almıştım ve suan işe ihtiyacım var bana yardımcı olursanız belediyeniz bünyesinde çalışmaktan onur duyarım başkanımıza saygılarımla arz ederim

 27. sevgi kaplan 22 Mart 2014

  mrb ben sevgi mersinde ikamet ediyorum üniversite mezunuyum önlisasn muhasebe mezunuyum iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 28. sevgi kaplan 22 Mart 2014

  mrb ben sevgi mersinde ikamet ediyorum .MERSİN ÜNİVERSİTESİ 2009 MUHASEBE MEZUNUYUM.ACİL İŞE İHTİYACIM VAR NE İŞ OLURSA YAPARIM AZİMLİYİM .YARDIMCI OLURSANZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKRLER

 29. TOLGA BAYLAN 27 Mart 2014

  MRB 1992,liyim MERSİN,MUT,da yaşıyorum SİLAHLI GÜVENLİK SERTİFİKAM OLUP 1,76 BOY 86 KG B+A2 EHLİYETİ VE SOLİDWORKS,PRATİK İNGİLİZCE SERTİFİKAMLA BİRLİKDE SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERM ÖNLİSANS MEZUNUYUM TL:05378558503/05378200147

 30. osmanbulut 5 Nisan 2014

  %50 özürlü raporum var gerçekten işe ihtiyacım var bana sahip çıkmanızı ve yardımdımcı olmanızı bekliyorum.

 31. selçuk 6 Nisan 2014

  mezitliden ikamet ediyorum lise mezunuyum acil işe ihtiyacım var ne olursa olsun bana yardımcı olursanız belediyenizde çalışmaktan onur duyarım .şöförlüğümde var artı her insanlarla iletişimim çok iyidir.sayın başkanım belediyenizde çalışmaktan gurur duyarım.başkanımıza saygılarımı sunarım .ve şimdiden teşekür ederim.053333515073/05372904818

 32. Tolga Kaya KORKMAZ 7 Nisan 2014

  Sayin başkanım öncelikle hayırlı ugurlu olsun Allah utadirmasin belediyenizde bana uygun bir is verirseniz çok mutlu olurum. Evli bir yaşında oglum var elinizden öper. Madi olarak ailemin destekleriyle ayakta durmaya çalışıyorum. Sizde benim bir ailemsiniz sizdende bu ailenin yüzünü güldürecek bir is imakani istiyorum ne iş olsa yaparım sizin emrinizdeyim sayın baskanim.
  B+A2 ehliyetim var
  Güvenlik sertifikam var
  Bilgisayar sertifikam var
  Kalorifer dogalgaz sertifikam var
  Allah razı olsun sizden yardımcı olsanizda olmasanızda sayın başkanım

 33. cuma duymaz 7 Nisan 2014

  TECRÜBELİ TIR VE KAMYON ŞOFÖRÜYÜM D SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ SRC VE PİSİKO TEKNİK SAHİBİYİM İKAMET ADRESİM MEZİTLİ SAYGILAR.

 34. cuma duymaz 7 Nisan 2014

  TECRÜBELİ TIR VE KAMYON ŞOFÖRÜYÜM D SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ SRC VE PİSİKO TEKNİK SAHİBİYİM İKAMET ADRESİM MEZİTLİ SAYGILAR.TEL 535 334 09 27

 35. musa erhan ateş 7 Nisan 2014

  sizinle çalışmaktan gurur duyarım

 36. havva songül ateş 7 Nisan 2014

  sizinle çalışmaktan gurur duyarım
  saygılarımla

 37. ayşegül akşahin 7 Nisan 2014

  sizinle çalışmaktan gurur duyarım
  saygılarımla

 38. muharrem senir 7 Nisan 2014

  sizinle çalışmaktan gurur duyarım
  saygılarımla

 39. musa erhan ateş 7 Nisan 2014

  sizinle çalışmaktan gurur duyarım
  saygılarımla

 40. suleyman bulut 8 Nisan 2014

  benim b sınıfı ehliyetim var kısım fark etmez ilginize tsk ederim saygılar

 41. suleyman bulut 8 Nisan 2014

  oncelıkle hayırlı uğurlu olsun başkanım ben 24 yasında evli 1 babasıyım bunyeniz de altında çalısmak istiyorum b sınıfı ehlietim var iyi arac kulanırım madı sıkıntılar cekiyorum işallah bi cvb bekliyorum saygılar

 42. remziye sürücü 10 Nisan 2014

  Harita teknikeriyim mersin belediyesinde sizinle beraber çalışmaktan gurur duyarım.

 43. Alirıza kendirli 12 Nisan 2014

  Mrb.Burhanettin abi ben nacarlı köyünden Veysel kaya kızıyım.belediye için başvuru yapıp görüşmek istiyorum.Eşim elektrikçi bilgisayar ve ehliyeti var.çalıştığı yerde iyi bir referansıda var.teşekkür ederim şimdiden.

 44. vedat BOZ 12 Nisan 2014

  B +A2 ehliyetim var belediyeniz bünyesinde çalişmak isterim saygılar

 45. ADEM İLHAN 12 Nisan 2014

  MERHABA BEN KONYA SELÇÜK ÜNİVERSİTESİNDE HARİTA VE KADASTRO BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. BELEDİYE BÜNYENİZDE TEKNİKER OLARAK ÇALİŞMAK İSTİYORUM.SAYGILAR

 46. dilara utlu 12 Nisan 2014

  ben 1981 doğumlu toroslarda oturmaktayım silahlı özel güvenlik görevlisiyim işsisim sizinle çalışmaktan gurur duyarım

 47. ömür BORA 14 Nisan 2014

  Türk silahli kuvvetlerinde 4 yol uzman çavuş olarak görev yaptim.kendi isteğimle istifa ederek ayrildim.aciktan atanma yolu ile münhal bir kardonuza 657 te tabi devlet memuru olmak istiyorum.gereğinin yapilmasini saygilarimla arz ederim.yeni gorevlerinizde sizlere başarılar dilerim.hayirli ve uğurlu olsun. 0535 870 85 05-0537 856 64 66

 48. olgun 14 Nisan 2014

  merhabalar sayın baskanım evli iki çocuk babasıyım işsizim sizden iş istiyorum ne işi olsa yaparım zor durumdayım desteginizi bekliyorum allah razı olsunn 05312320077

 49. selin 15 Nisan 2014

  emlak ve emlak yönetimi okuyorum on parmak klavye kullanıyorum bilgisayar işletmenliği sertifikam var büro yönetimi sertifikam var sizinle çalışmak istiyorum

 50. merve 16 Nisan 2014

  merhaba iyi çalışmalar sizinle çalışmak istiyorum.Mersin Tarsus ta ikamet etmekteyim.Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler önlisans mezunuyum.bilgisayar sertifikam ve 10 parmak klavye sertifikam mevcuttur.uzun süredir iş arıyorum ve işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirin şimdiden teşekkür ederim.iyi çalışmalar dilerim.

 51. şahin 17 Nisan 2014

  ben güneydoğu gazisiyim.e sınıfı ehliyetim var.güvenlik kimlik belgem var.sizinle çalışmayı istiyorum.iyi çalışmalar.

 52. serkan yağmur 17 Nisan 2014

  A2 e ehliyetim var….belediyede gorev almak istiyorumm 05302180910

 53. halil uygur 18 Nisan 2014

  MERSİN ANAMURDA OTURUYOM MERSİN İL ÖZEL İDARESİNDE 7 YIL BEKO LODER BEKO KANAL KAZICI EKSAVATÖR OPÖRÖTÖRLÜ YAPTIM ANAMURUN TÜM KÖY YOLLARI MAHALİ YOLLARI CATTELERİ BİLİYORUM BİR İŞE TALİBİM E -D-BEKO LODER KANAL KAZICI -EKSKAVATÖR -EHLİYETLERİM VAR -TELOFON -05370267029 DUR SAYGILARIMLA

 54. ismail meydancı 18 Nisan 2014

  mersin mezitlide oturuyorum daha önce güvenlik te çalıştım opörötör yaptım mezitli koop kullandım e ehliyete sahibim sizinle çalışmak isterim teeşekür ederim ilginiz için yaşım 33 telefonum

  mersin mezitlide oturuyorum daha önce opöröterde çalıştım güvenlik yaptım mezitli koopta çalıştım şuan boşum yaşım 33 sizinle çalışmak isterim e ehliyete sahibim 05362425918 ilginiz için teşekürler ederim

 55. murat ismik 19 Nisan 2014

  Merhaba sayin baskanimiz oncelikle yeni mekaniniz hayirli ugurlu olsun belediyenizde sizinle calismak isterim oto motor tamircisiyim e sinifi ehliyetim var gundagduda hikamet etmekteyim evli iki cocuk babasiyim simdiden tesekur ederim gorevinizde basarilar dilerim tlf nom 0541 628 33 68

 56. mehmet 19 Nisan 2014

  merhaba mersinde oturuyorum a2 ve b sınıfı ehliyetim var belediyede çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05303014359

 57. TESLİME 21 Nisan 2014

  Merhaba sayın başkanımız hayırlı olsun. sizinle çalişmak isterim.bilgisayar ingilizce sertifikam var.B sınıfı ehliyetim var.

 58. Gulen DÖLEK 22 Nisan 2014

  MERHABA BEN ÖNCELİKLE HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE ACMIŞ OLDUĞUNUZ İŞ İMKANI İÇİN TEŞEKÜR EDERİM BEN 40 YAŞINDA EVLİ DÖRT ÇOCUĞU OKUYAN BİR BAYANIM İŞ DENEYİMLERİM VAR BANA VEREBİLECEĞİNİZ HERHANGİ BİR POZİSYONDA MEMNUNİYETLE ÇALIŞIRIM AKDENİZ DE OTURUYORUM TEL 05535304240.

 59. ercan arslan 22 Nisan 2014

  merhaba mersin toroslarda oturuyorum b.e.d.ehliyetim var belediyede çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05393665293

 60. ercan arslan 22 Nisan 2014

  ben ercan arslan başkanım öncelikle saygılar çok zor durumdayım 3’üz çocuklarım var gerçek ten zor durumdayım yardımınızı bekliyorum sadece iş istiyorum b.e.d.ehliyetim var saygılarımla

 61. Erdal bilgen 24 Nisan 2014

  36 yaşındayım bilgisayar sertifikam, B sınıfı sürücü belgem var belediyemizin uygun departmanında görev yapmak istiyorum.

 62. DİLEK COBLAR 24 Nisan 2014

  MERHABA BEN ADALET MEZUNUYUM KPSS PUANIM 79 İŞSİZİM EVLENECEM NE OLUR BAŞKANIM ELİMDEN TUTUP YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM …0546 560 52 30 ASLEN TARSUSLUYUM BABAM TARSUS BELEDİYSEİNDE SERVİS ŞÖFÖRÜ …..NE OLUR ONA YÜK OLMADAN EVLENMEK İSTİYORUM

 63. Recep COŞKUN 29 Nisan 2014

  merhabalar ben 26 yaşındayım Gümüşhane Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. askerliğimi yaptım B+A2 ehliyetim var. daha önce Akdeniz Belediyesi Bilgi İşlem Merkezinde 2 ay stajerliğimi başarı ile yaptım. donanım, tamir, bakım, yazılım ve BELSİS sisteminden çok iyi anlarım. sizinle çalışmaktan şeref ve onur duyarım

 64. Orhan demir 1 Mayıs 2014

  Ben orhan çok acil iş istesem elbette yok dersınız askeriyeden yeni ayrıldım iş imkanı varmı daygılarımla 0553/599/41/60

 65. bilal 3 Mayıs 2014

  25 yasindayimm lise mezunuyum ozelguvenlik sertifikam var b ehliyetim var baskanimizi cok.sewiyoruz kocamazi numaram 05303023948 ise ihtiyacim var baskanim ne is olursa yapaarim

 66. mehmet şah örgü 5 Mayıs 2014

  mersin tarsus’ta iş arıyorum bahçe işleri 0546 728 28 99 market şişe b artı a2 ehliyetim vardır

 67. cihan aşır 9 Mayıs 2014

  merhabalar ben 24 yaşındayım D+A2 ehliyetim war mersinde oturuyorum acil iş arıyorum 0542/282/32/03

 68. aytekin kutbay 9 Mayıs 2014

  mersinde iş armaktayım 34 yaşındayım e sınıfı ehliyetim 1 yıldır mersideyim yardıcı olursanız sevinirim şimdiden teşekür ederim hayırlı görevler başkanım

 69. ümit sarp 17 Mayıs 2014

  Hayırlı günler 10/10/1978 tarsus doğumluyum mersin toroslar ilçesinde ikametkah etmekteyim mersin veya tarsus belediyesinde aktif görev almak istiyorum yeni yönetimimizin tüm bölgelerimize hayırlı olmasını dilerim Bililerim:lise mezunuyum kpss ye girdim ehliyet var ilk yardım sertifikam var hayırlı haberlerinizi bekliyorum tlf.05368925767

 70. halil aslan 22 Mayıs 2014

  ziraat yüksek mühendisiyim sizinle çalışmak istiyorum

 71. RESUL 23 Mayıs 2014

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 72. halil ay 24 Mayıs 2014

  slm ben paletli exsavatör oparötüyüm 30yılık deneyim var 05336825984

 73. Muammer SEMERCİOĞLU 29 Mayıs 2014

  Mersin içerisindeki bazı tabelaların bir örgütçe üzerlerinin yazıldığını gördüm ! Nefretle,şiddetle kınıyorum ! CarrefourSA,Migros,Hilton Oteli istikametine yol kenarındaki ağaçlar budanamaz mı ? Çimlerin,çiçeklerin… bakımsızlığına üzülüyorum ! Biraz ilgi istiyorum !!

 74. hüseyin sözen 30 Mayıs 2014

  mereba ben sizlerle çalışmak istiyorum ne iş olursa yaparım E sınıfı ehliyetim var şöfürlük temizlik işleri veya herhan gibi iş olabilir tel 0533 557 99 98 saygılarla şimdiden teşekkürler

 75. Özgür çiçek 31 Mayıs 2014

  Meraba tır soföruyum mersin buyuk sehır belediyesinde calışmak ıstıyorum bosum çalışmıyorum 0538 031 8487 0531 234 82 47

 76. Nuh hakan yildiz 7 Haziran 2014

  Slm ben huzurkente otuyorum 29 yasindayim meslek olarak oto elektrikcilik yaptim askere g a2 e d sinifi ehliyrtim her türlü araç sürme jabiliyetim var sizden ricam sizinle calismak istiyorum benim torpilim falan yok kimseye yalvarmiyorum bugüne dek kendim buldum kendim calistim biz doğduk dogali hep sizinle olduk sizlere oy verdik bazilarigibi yalakalip yapip is istemedik oy vermeyip arkanizdan koşanlar gibi adam gibi adamiz her sözünün arkasindayim

 77. Jale Kabul 13 Haziran 2014

  Ben Jale işitme engelliyim. 22 yaşındayım. Mersin’de yaşıyorum. Bir şey sormak istiyorum.Ama iş olmak istiyorum. 4 yılda işsiz kaldım çok çok sıkıldım. İş gitmek çok istiyorum. İşe beni alırsanız çok sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim. Cevabınıza bekliyorum. Saygılarımla

 78. AYŞE LEVENT 16 Haziran 2014

  merhaba ben ayşe levent mersinde yaşiyorum büyükşehir beledyesinde iş istiyorum 1969 doğumluyum ortaokul mezuniyim iyi derecede bilgisayar kullanırım muhasebe bilgisayar girişşimci sertifikalarım var .cenaze yıkama işlerinden iş istiyorum. Sayın Başkanımız Muamer Kocamaz dan. cevabınızı bekliyorum.saygılarımla.

 79. YASEMİN AVKIRAN 20 Haziran 2014

  hürmetler başkanım.ben yasemin mersinliyim bilgisayar programcısıyım ve ben bir gazi çocuğuyum.evli ve bir çock annesiyim başkanım.sizdenpozisyonuma uygun bir iş talep ediyorum başkanım.artık ümit etmeyi istemıyorum sonuç istiyorum.bu gun gelecemden son derece süpheediyorum oglumun ise geleceğini düşünmıyorum en kotusude ne biliyormusunuz başkanım yıllardır emek veren hala karlı dağ gibi arkamda duran ailem allah korusun ama bır dusseler ben evlat olarakne yapabilecem?Artıkyarınımı görmek istiyorum ben. başkanım sizden olumlu veye olumsuz artık bır cevap stiyorum…..sonsuz hurmetler başkanım…

 80. mehmet KARACAOĞLU 27 Haziran 2014

  Sayın: BAŞKANIM Yeni göreviniz hayırlı olsun Ben kamyon tır tanker ve otobüs şoförüyüm Esınıfı ehliyetim SRC 2 SRC 4 ADR Psikoteknik ve iş güvenliği eğitimim mevcuttur kurumunuzda çalışmak için gerekli belgelerim mevcuttur
  kurumunuzda çalışmak istiyorum beni gerekli kuruma yönlendirirmisiniz saygılarımla arz edrim,

 81. mehmet KARACAOĞLU 27 Haziran 2014

  Sayın: BAŞKANIM Yeni göreviniz hayırlı olsun Ben kamyon tır tanker ve otobüs şoförüyüm Esınıfı ehliyetim SRC 2 SRC 4 ADR Psikoteknik ve iş güvenliği eğitimim mevcuttur kurumunuzda çalışmak için gerekli belgelerim mevcuttur
  kurumunuzda çalışmak istiyorum beni gerekli kuruma yönlendirirmisiniz saygılarımla arz ederim,
  tel 0530 878 82 77

 82. YASEMİN AVKIRAN 1 Temmuz 2014

  başkanım sızden hala bır cevap beklıyorum lutfen maileme yada telefonuma artık bır cevap ıstıyorum 539 503 13 06

 83. ugur kocak 4 Temmuz 2014

  Merhaba ben ugur kocak elektronik telsiz cep telefonu teknik servisim kucuklukten beri bu sektorde ilerliyorum Daha oncede mersin emniyet mudurlugunde bilirkisilik yaptim sayin yetkililerim uygun gorurseniz emrinizde calismak belediyenizde size hizmet vermek ve cocugumun ekmek parasini kazanmak istiyorum hedeflerim isimi duzgun yapmak ve saygimi hicbir zaman bozmamak bu konuda bana olumlu veya olumsuz donus yaparsaniz cok makbule gecer hersey icin tesekkurler baskanimizin basarilarin devamini diliyorum SAYGILARIMLA..

 84. mesut simsek 11 Temmuz 2014

  Ben ne is olursa olsun yaparim ise ihtiyacim var cok ilk okul mezunuyum sanayisitesinde calistim 13 yil simdik isizzim b sinifi eliyetim var şöferlum cok salam her ise acihim 0531 403 58 06

 85. yafes dönmez 18 Temmuz 2014

  merhaba ben yafes DÖNMEZ ne iş olursa yaparım C sınıfı ehliyetim -çıraklık merlezinden dizel oto motor bölümü kalfalık belgesi-15yıllık Tarsus tekstil makine bakım onarım montaj ve vardiya amirlik deneyimim var+endüstri meslek lisesi tesviye bölümü mezunuyum -TARSUS da ikamet ediyorum.0535 708 45 81

 86. aykut 19 Temmuz 2014

  merhaba ben aykut yasım 20 yenı evlendim işe ihtiyacım var koca mersinde iş bulamıyorum a2+b ehliyetim var servis elemanlıgı garsonluk – kaynak ne olursa yaparım lütfen bana da bir iş verin ne olursa olsun razıyım

 87. mehmet 2 Eylül 2014

  uzman çavuşluktan ayrılanlar için zabıta alımları varmı koşullar neler saygılar

 88. salim gök 3 Eylül 2014

  selamün aleylüm 33 uyaşındayım açıklise devam ediyorum saygılarımla

 89. MUHARREM ESEN 11 Eylül 2014

  MERHABA AGIRVASITA D EHLİYETİM SERECE VE PİSKO TEKNİK BELGELERİM MEVCUTTUR ŞUANDA TIR ŞÖFÖRLUGÜ YAPMAKTAYIM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM TEL:0534 936 34 31

 90. hüseyin 18 Eylül 2014

  Merhaba e sınıfı ehliyetli şöförüm çok acil işe ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum farklı aktivitelerde çalışa bilirim ilginize teşekürler saygılarımla huseyin

 91. hüseyin 18 Eylül 2014

  0532 725 98 45

 92. ali 21 Eylül 2014

  YEREL YÖNETİMLER MEZUNUYUM BELEDİYELERLE İLGİLİ DONANIMA SAHİBİM BELEDİYENIZDE CALIŞMAKTAN ONUR DUYARIM

 93. Kemal Kara 25 Eylül 2014

  ARKADAŞLAR..!
  DOĞUM YERİNİZ DOĞU VE GÜNEYDOGU İSE
  BOŞUNA YORULMAYIN SİZİ İŞE ALMAZLAR
  KAFATASCI ZİHNİYET İŞ BAŞINDA
  BİZZAT KENDİM ŞAHİT OLDUM.
  NASILSA BİR DAHA KAZANAMAYACAKLAR.

 94. züleyha sivrikaya 28 Eylül 2014

  sayın başkanım ben ilkokul mezunuyum benim diplomam yok sertifikam yok ama çok mağdurum çalışmam gerekiyor işe çok ihtiyacım var bana bir iş imkanı sağlarsanız çok memnun olurum.Teşekkür ederim

 95. Özgür taş 13 Ekim 2014

  Lisans işletme önlisans sosyal hizmetler mezunuyum b sınıfı ehliyet mevcut iso 9001 2008 kys temel ve dökümasyon eğitimi sertifikam bilgisayar işletmenliği sertifikam mevcut işsizim ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

 96. RIFAT 9 Kasım 2014

  sayın başkanım öncelikle saygılarımı sunarım size.ilkokul mezunuyum mağdurum işe ihtiyacım var 38 yaşındayım.b ehliyetimvar siz ne iş verirsenizyaparım .SAYGILAR.

 97. murat 25 Kasım 2014

  slem ben murat mersin akdeniz ilcesinde ikemet edyorum yaşım 27 iş arıyorum belediye temizk görvlis olar beni işe lama ikanınız varmı telefon nomaram bu 05342650859 bunumaradan bana olaşa bilirsınız tşklr edrim

 98. mustafa arslan 5 Ocak 2015

  mersinde ikamet etmekteyim kendim lastikli kepçe oparatörüyüm işsizim iş arıyorum 10 senelik deneyimim var g+e sınıfı eyliyetimvar itibat numaram 0543 838 77 33

 99. Ahmet UYSAL 11 Ocak 2015

  Mersinliyim,Mersin/mezitlide ikamet etmekteyim e sınıfı ehliyetim src-2,src-4,piscoteknik belgelere sahibim iş arıyorum 25 yıllık deneyime sahibim,sicilim temizdir.Sizinle çalışmaktan onur duyarım,şimdiden ilginize teşekkür ederim.GSM:05337690658

 100. sıdıka yılmaz. 14 Ocak 2015

  merhabalar 2 tane üniversite (harita kadastro)mezunu oğlum mersin üniversitesi mezunu kızım osmaniye üniversitesi mezunu işe ihtiyacımız var güvenilir bir yerde çalışmalarını istiyorum.yardımlarınızı bekliyorum saygılar

 101. hakan çiftçi 17 Şubat 2015

  slm mersınde yasıyorum lıse mezunuyum elektırık bolumu bılgısayarım var suan calısmıyorum ıssızım sızden ıs ıstıyorum lutfen 05534477920

 102. Mehmet necim bal 13 Temmuz 2018

  Hiyap vinç opr her türlü hiyap Vinc kullaniyorum 10 yıllık tecrübe var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All right reserved.