Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Mersin ilimizde hizmet veren Mersin Büyükşehir Belediyesi, resmi ve kurumsal yapısıyla senenin değişik zamanlarında iş alım duyuruları gerçekleştirir. Farklı ve çok sayıda olması nedeniyle, alım yapılacak pozisyonlar farklılık arz edebilir.

Eğer Mersin Büyükşehir Belediye’si kapsamında çalışmak istiyorsanız, ilanlar güncel takip edilmelidir. Bunun temel nedeni açılış ve kapanış tarihleri olmasıdır. Önem gösterilmemesi durumunda iş başvurusu bir sonraki döneme kadar yapılamayabilir. 

Mersin Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Mersin Büyükşehir Belediye’sinde çalışmayı arzuluyorsanız, birçok farklı pozisyona başvuru yapılabilir. Bunlardan bir tane olan işçi içerisinde farklı pozisyonlar da söz konusu olabilir. Belediye’de işçiye yönelik gereksinim meydana gelirse, izinlerin de alınmasıyla beraber duyurular verilir.

Adaylar burada hangi genel ve özel şartların taşınması gerektiği, başvuru şekli ve yeri gibi bilgileri görebilir. Mesai saatleri açısından da ülkemizde bulunan diğer belediyelerde olduğu şeklinde düşünülebilir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Mersin Büyükşehir Belediye’si kapsamında memurlar da yer alıp,  657 sayılı “Devlet Memurları Kanunu” kapsamında personel istihdamı olur. Eğer söz konusu kanuna daha önce bakmamışsanız, mutlaka açılarak göz atılması tavsiye edilir. Böylece hangi maddelerin olduğu ve ne yazdığı görülebilir. 

Mersin Büyükşehir Belediyesi, resmi kurum olması nedeniyle KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) girerek, puan alınmış olmasını belirtebilir. Dolayısıyla adaylar mutlaka söz konusu sınava girmelidir. Sınavın başvuru tarihi, başvurusu ve sınav tarihi ÖSYM üzerinden öğrenilebilir. Sonuçlar da ÖSYM tarafından açıklanır.

Bununla birlikte Kamu Personeli Seçme Sınavı’nın bazen istenmediği de görülür. Eğer bu geçerliyse Mersin Büyükşehir Belediyesi açıklama ile bildirir. Lakin adayların bunu beklemeden sınava girmesi önerilir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacağını açıkladığında, diğer kurumlarda olduğu gibi genel ve özel şartları verir. Söz konusu pozisyonlara başvurmak isteyen adaylar, gerekli incelemeleri yaparak, Kendi bilgi ve tecrübesine uyumlu olma durumuna bakmalıdır. Çünkü uyum göstermeme red alınma nedeni olabilir.

Tüm bunlara ilave olarak, ilgilerden müracaat sırasında evrak talep edilebileceği unutulmamalıdır. Adaylar gerekli incelemeleri yaparak, tümünü hazırlamalıdır. Çünkü hatalı ya da yanlış evrak varsa süreç uzayabilir. 

Mersin Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Mersin Büyükşehir Belediye’si içerisinde iş başvurusu yapılabilecek çok sayıda pozisyon vardır. Eğer duyuru verilirse başvuru yapılabilir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Mersin Büyükşehir Belediye’sinde çalışılabilecek bazı pozisyonlar,

 1. İşçi,
 2. Güvenlikçi,
 3. Temizlikçi,
 4. Memur,
 5. Zabıta,
 6. Park ve bahçe işçisi,
 7. Arşivci,
 8. Çaycı,
 9. Yardımcı, 
 10. Şoför gibidir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Belediye tarafından verilen iş ilanı duyurulduğunda, 

 1. Başvuru tarihi,
 2. Başvuru yeri,
 3. Başvuru şekli,
 4. Genel şartlar,
 5. Özel Şartlar,
 6. İstenen evraklar,
 7. Alım yapılacak pozisyon,

Dahil ayrıntılı bilgilere yer verilir. Bu sebeple adaylar, duyurunun hiçbir noktasını atlamadan, dikkatli biçimde okumalıdır. Zira atlanması durumunda eksik veya hatalı başvuru söz konusu olabilir. 

Mersin Güncel İş İlanları

Mersin’de iş arayışınız varsa, özel sektörde değerlendirilebilecek ilanlar vardır. Günümüzde birçok şirket ve işletme kariyer siteleri üzerinden ilan verir. Bu nedenle Kariyer.net, SecretCV.com ve Yenibiris.com gibi siteler güncel takip edilmelidir. Burada bazı ilanlar,

 1. Enspektör,
 2. Satış Temsilcisi,
 3. Müşteri Temsilcisi,
 4. Kat Şefi,
 5. Teknik Müdür,
 6. Şoför,
 7. Şube Müdürü,
 8. Hayvan Sağlığı Teknikeri,
 9. Bakım Teknisyeni,
 10. Depo Elemanı,
 11. Güvenlik Görevlisi,

Gibidir. Daha detaylı bilgi almak ve başvurmak için kariyer sitelerine girip, inceleme yapmak yeterlidir. Ardından müracaat yapılabilir.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Mersin iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Tarsus Belediyesi Personel Alımı

Tarsus, Mersin’in en kalabalık ilçesidir. İlçenin mevcut demografik gücü, kendisinde yapılacak yatırımların anahtarı olarak ilçeye dinamizm ve etkinlik enerjisi katar. İlçe Belediyesi, yöre halkına istihdam alanı açabilmek adına: ofis çalışanı, güvenlik görevlisi, aşçı, servis şoförü gibi farklı alanlarda personel alımları yapacaktır. Personel alımlarından yararlanabilmek adına belediyeyle görüşüp ilk adımı atabilirsiniz.

Toroslar Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, şehir planlama, yönetim, denetim gibi farklı alanlarda personel alımı gerçekleştirecek olan Toroslar Belediyesi; yapılacak uygulama hakkındaki gerekli bilgileri insan kaynakları üzerinden paylaşacaktır. Belediyede görev almak isteyen vatandaşlar, sunulacak paylaşımın ardından yine insan kaynakları ile başvuru yapabilir; fakat öncesinde kendilerinden istenen davranış biçimlerini iyice bellemeleri gerekir. Uzun soluklu kariyer adına, bilinçli çalışma son derece önem taşır.

Akdeniz Belediyesi Personel Alımı

Akdeniz Belediyesi, bünyesindeki ekip arkadaş sayısını çoğaltmak için yerel insanın varlığından yararlanacak ve personel alımına gidecektir. Belediye, A’dan Z’ye farklı alanlarda yeni ekip arkadaşları edinebilmek adına gerekli olan şartları insan kaynakları üzerinden bildirerek sizleri bilinçlendirmeyi hedefler. Belediye bünyesinde dahil olarak çalışmak isteyen bireyler, belediyenin yetkili kurumlarına başvuruda bulunabilir. Başvuru hem yüz yüze hem de telefon ile sağlanır.

Yenişehir Belediyesi Personel Alımı

Planlama, denetim, yönetim, ofis içi gibi farklı alanlarda personel alımları gerçekleştirecek olan Yenişehir Belediyesi; önümüzdeki süreç içerisinde kamuoyuyla gerekli bilgiyi paylaşacaktır. Belediyede çalışmak isteyen kişilerin bu bilgilendirme sürecinden yararlanması gerekir. İş başvuruları, belediyenin insan kaynakları ya da e- posta adresleri üzerinden sağlanarak kabul edilip edilmeme süreci başlayabilir. Bunun için ilk adımı atarak başvuru yapabilirsiniz.

Mezitli Belediyesi Personel Alımı

Mezitli Belediyesi’nde çalışmak isteyen kişilerin belediyedeki açık pozisyonlara başvuru hakkı vardır. Başvuru haklarını yerine getirebilmek adına belediyenin insan kaynaklarına ya da e- posta adreslerine CV örneği gönderebilirler. Aşçı, servis şoförü, planlama, denetim, yönetim gibi farklı alanlarda personel alımı yapılacaktır; şayet bu alanlardan birisinde çalışmak isterseniz acele hareket etmeli ve eksiksiz evraklar ile iş başvurusunda bulunmalısınız.

Erdemli Belediyesi Personel Alımı

Erdemli Belediyesi, ekip arkadaş sayısını çoğaltmak için farklı alanlarda personel alımına gidecektir. Mimari, hukuk, şehir planlama, denetim gibi ayrı alanlarla yapılacak olan personel alımı; belediyenin insan kaynakları ile kamuoyunun bilgisine sunulacak ve bunun ardından gelecek olan başvurular değerlendirilecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların gerekli evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlaması, daha sonra da hızlıca başvuru yapması gerekir.

Silifke Belediyesi Personel Alımı

Silifke Belediyesi bünyesinde çalışacak olan ya da bunu isteyen kişiler, evvela belediyedeki açık pozisyonları bilmek zorundadır. Açık pozisyonlar, belirli dönem içinde dolarak hemen kapanabilir; bu sebeple acele etmeniz ve derhal harekete geçmeniz gerekir. Aşçı, servis şoförü, ulaşım, denetim gibi farklı alanlarda mevcut durumda olan uygun pozisyonlar vardır; fakat her pozisyonun kendisine özgü uygulama, kabul şartları olur.

111 yorum

 1. merhaba sizinle çalışmak istiyorum b-sınıfı ehliyetim var ünivesite turizm ve seyahat bölümünde ayrıldım bilgisayar sertifikam ve tercübem bulunmaktadı, dr.asistanlığı yaptım. sizinle çalışmaktan memnun olacağım. sagılar, iyi çalışmalar dikerim.

 2. merhaba iyi çalışmalar sizinle çalışmak istiyorum açık öğretimde okuyorum b, sınıfı ehliyetim var. + güvenlik setifikam ve bigisayar setifikam bulunmaktadır. saygılar iyi çalışmalar.

 3. merhaba iyi çalışmalar sizinle çalışmak istiyorum b.sınıfı ehliyetim ,bilgisayar setifikam ve tercübem var ziraat teknikeriyim . dr. asistanlığl yaptım bilgilerinize arz ederim saygılar iyi çalışmalar dileğiyle.

 4. merhaba sizinle çalışmak istiyorum B.sınıfı ehliyetim var . güvenlik sertifikam.+bilgisayar setifikam bulunmaktadır, şoförlüğüm var,açık öğretimde okumaktayım ilgilerinize teşekkür ederim saygılar iyi çalışmalar.

 5. merhaba sizinle çalışmak istiyorum B.sınıfı ehliyetim var bilgisayar sertifikam tercübem var, üniversite turizim seyahat bölümünden ayrıldım~, DR.asistanı olarak çalıştım ilgilerinize teşekkür ederim saygılar. iyi çalışmalari

 6. AÇIK LİSE ÖĞRENCİSİYİM.SİLAHSIZ GÜVENLİK GÖREVLİSİ SERTİFİKAM VAR.A2+B EHLİYETİM VAR. AKTİF ARAÇ KULLANABİLİRİM,UZUN MESAFE YOL TECRÜBEM VAR.BİLGİSAYAR SERTİKAM MEVCUT. SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ŞEREF DUYARIM.İLGİNİZE SUNARIM.

 7. MERHABA SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.E SINIFI EHLİYETİM VAR,ARAÇ KULLANABİLİRİM. ÜNİVERSİTE TURİZM SEYAHAT BÖLÜMÜNDEN AYRILDIM. SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİ SERTİFİKAM VAR.SAYGILAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLEĞİYLE.

 8. MERHABA ben serkan mersin/1988 dogunluyum mersinde ikamet 1.90 boy b sınıfı be silahlı güvenlik kartına sahibim aktif araç kullanıyorum ilginiz için teşekkür ederim 05316869342

 9. MERHABA SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM LİSE MUHASEBE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM MERSİN AKDENİZDE İKAMET EDİYORUM TIBBİ TIBBI SEKRETERLİK ,BİLGİSAYAR, GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR AMA İŞSİZİM ÇOK ACİL İŞE İHTİYACIM VAR İLGİNİZE TEŞEKÜRLER 0534 259 4400

 10. slm ben sizinle çalışmak isterim e snf ehliyetim var ve daha başka aktivetelerdede kendime güveniyorum işsizim bakma yükümlü oldugum bi aylem var sizden ricam lütfen önemseyin saygılarımı sunarnarım tel 05338442706

 11. merhaba sizinle çalışmak istiyorum 2006 gümrük işletme mezunuyum b-sınıfı ehliyetim var bilgisayar sertifikam ve tercübem bulunmaktadır, diş polinikliğindde dr.asistanlığı yaptım. sizinle çalışmaktan memnun olacağım. sagılar, iyi çalışmalar dilerim.

 12. MERHABA ben Hüseyin Taş mersin/1984 dogunluyum mersinde ikamet 1.75 boy b sınıfı ahliyetimn bulunmaktadır. 1 yıl karayoları müd özel makam şoförlüğü yaptım ÜNİVERSİTE OTELCİLİK BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM . ilginiz için teşekkür ederim 5396452660

 13. slm ben turgut mersinliyim meslek lisesi mezunuyum elektrik ustalık belgem var sizinle çalışmak istiyorummm 0531 308 28 33 ne iş olursa yaparım askerlikgimi yaptımm saygılar

 14. ben uzman cavuşluktan istifa edenlerdeyim belediyenin hangi bünyesinde iş olursa çalışırım zabıta olur itfaye olur zaten benim 3 yıldır sizde dosyam mevcut gerekenin yapılmasını arz ederim tel 05387091230

 15. Selam 27 yasindayim mersinde dogdum 27 yildir mersinde ikamet etmekteyim yenisehir 50.yil mahallesinde oturmaktayim lise menzunuyum askerligim tamamlandi b sinif ehliyetim var doblo aracim var isimi severek yapmak isterim iş ariyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkur ederim numaram 05447249173

 16. merhaba ben meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum,daha önce adapazarı belediyesinde görev almıştım ve suan işe ihtiyacım var bana yardımcı olursanız belediyeniz bünyesinde çalışmaktan onur duyarım başkanımıza saygılarımla arz ederim

 17. mrb ben sevgi mersinde ikamet ediyorum .MERSİN ÜNİVERSİTESİ 2009 MUHASEBE MEZUNUYUM.ACİL İŞE İHTİYACIM VAR NE İŞ OLURSA YAPARIM AZİMLİYİM .YARDIMCI OLURSANZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKRLER

 18. MRB 1992,liyim MERSİN,MUT,da yaşıyorum SİLAHLI GÜVENLİK SERTİFİKAM OLUP 1,76 BOY 86 KG B+A2 EHLİYETİ VE SOLİDWORKS,PRATİK İNGİLİZCE SERTİFİKAMLA BİRLİKDE SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERM ÖNLİSANS MEZUNUYUM TL:05378558503/05378200147

 19. mezitliden ikamet ediyorum lise mezunuyum acil işe ihtiyacım var ne olursa olsun bana yardımcı olursanız belediyenizde çalışmaktan onur duyarım .şöförlüğümde var artı her insanlarla iletişimim çok iyidir.sayın başkanım belediyenizde çalışmaktan gurur duyarım.başkanımıza saygılarımı sunarım .ve şimdiden teşekür ederim.053333515073/05372904818

 20. Sayin başkanım öncelikle hayırlı ugurlu olsun Allah utadirmasin belediyenizde bana uygun bir is verirseniz çok mutlu olurum. Evli bir yaşında oglum var elinizden öper. Madi olarak ailemin destekleriyle ayakta durmaya çalışıyorum. Sizde benim bir ailemsiniz sizdende bu ailenin yüzünü güldürecek bir is imakani istiyorum ne iş olsa yaparım sizin emrinizdeyim sayın baskanim.
  B+A2 ehliyetim var
  Güvenlik sertifikam var
  Bilgisayar sertifikam var
  Kalorifer dogalgaz sertifikam var
  Allah razı olsun sizden yardımcı olsanizda olmasanızda sayın başkanım

 21. oncelıkle hayırlı uğurlu olsun başkanım ben 24 yasında evli 1 babasıyım bunyeniz de altında çalısmak istiyorum b sınıfı ehlietim var iyi arac kulanırım madı sıkıntılar cekiyorum işallah bi cvb bekliyorum saygılar

 22. Mrb.Burhanettin abi ben nacarlı köyünden Veysel kaya kızıyım.belediye için başvuru yapıp görüşmek istiyorum.Eşim elektrikçi bilgisayar ve ehliyeti var.çalıştığı yerde iyi bir referansıda var.teşekkür ederim şimdiden.

 23. MERHABA BEN KONYA SELÇÜK ÜNİVERSİTESİNDE HARİTA VE KADASTRO BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. BELEDİYE BÜNYENİZDE TEKNİKER OLARAK ÇALİŞMAK İSTİYORUM.SAYGILAR

 24. Türk silahli kuvvetlerinde 4 yol uzman çavuş olarak görev yaptim.kendi isteğimle istifa ederek ayrildim.aciktan atanma yolu ile münhal bir kardonuza 657 te tabi devlet memuru olmak istiyorum.gereğinin yapilmasini saygilarimla arz ederim.yeni gorevlerinizde sizlere başarılar dilerim.hayirli ve uğurlu olsun. 0535 870 85 05-0537 856 64 66

 25. merhabalar sayın baskanım evli iki çocuk babasıyım işsizim sizden iş istiyorum ne işi olsa yaparım zor durumdayım desteginizi bekliyorum allah razı olsunn 05312320077

 26. merhaba iyi çalışmalar sizinle çalışmak istiyorum.Mersin Tarsus ta ikamet etmekteyim.Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler önlisans mezunuyum.bilgisayar sertifikam ve 10 parmak klavye sertifikam mevcuttur.uzun süredir iş arıyorum ve işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirin şimdiden teşekkür ederim.iyi çalışmalar dilerim.

 27. MERSİN ANAMURDA OTURUYOM MERSİN İL ÖZEL İDARESİNDE 7 YIL BEKO LODER BEKO KANAL KAZICI EKSAVATÖR OPÖRÖTÖRLÜ YAPTIM ANAMURUN TÜM KÖY YOLLARI MAHALİ YOLLARI CATTELERİ BİLİYORUM BİR İŞE TALİBİM E -D-BEKO LODER KANAL KAZICI -EKSKAVATÖR -EHLİYETLERİM VAR -TELOFON -05370267029 DUR SAYGILARIMLA

 28. mersin mezitlide oturuyorum daha önce güvenlik te çalıştım opörötör yaptım mezitli koop kullandım e ehliyete sahibim sizinle çalışmak isterim teeşekür ederim ilginiz için yaşım 33 telefonum

  mersin mezitlide oturuyorum daha önce opöröterde çalıştım güvenlik yaptım mezitli koopta çalıştım şuan boşum yaşım 33 sizinle çalışmak isterim e ehliyete sahibim 05362425918 ilginiz için teşekürler ederim

 29. Merhaba sayin baskanimiz oncelikle yeni mekaniniz hayirli ugurlu olsun belediyenizde sizinle calismak isterim oto motor tamircisiyim e sinifi ehliyetim var gundagduda hikamet etmekteyim evli iki cocuk babasiyim simdiden tesekur ederim gorevinizde basarilar dilerim tlf nom 0541 628 33 68

 30. MERHABA BEN ÖNCELİKLE HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE ACMIŞ OLDUĞUNUZ İŞ İMKANI İÇİN TEŞEKÜR EDERİM BEN 40 YAŞINDA EVLİ DÖRT ÇOCUĞU OKUYAN BİR BAYANIM İŞ DENEYİMLERİM VAR BANA VEREBİLECEĞİNİZ HERHANGİ BİR POZİSYONDA MEMNUNİYETLE ÇALIŞIRIM AKDENİZ DE OTURUYORUM TEL 05535304240.

 31. ben ercan arslan başkanım öncelikle saygılar çok zor durumdayım 3’üz çocuklarım var gerçek ten zor durumdayım yardımınızı bekliyorum sadece iş istiyorum b.e.d.ehliyetim var saygılarımla

 32. MERHABA BEN ADALET MEZUNUYUM KPSS PUANIM 79 İŞSİZİM EVLENECEM NE OLUR BAŞKANIM ELİMDEN TUTUP YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM …0546 560 52 30 ASLEN TARSUSLUYUM BABAM TARSUS BELEDİYSEİNDE SERVİS ŞÖFÖRÜ …..NE OLUR ONA YÜK OLMADAN EVLENMEK İSTİYORUM

 33. merhabalar ben 26 yaşındayım Gümüşhane Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. askerliğimi yaptım B+A2 ehliyetim var. daha önce Akdeniz Belediyesi Bilgi İşlem Merkezinde 2 ay stajerliğimi başarı ile yaptım. donanım, tamir, bakım, yazılım ve BELSİS sisteminden çok iyi anlarım. sizinle çalışmaktan şeref ve onur duyarım

 34. 25 yasindayimm lise mezunuyum ozelguvenlik sertifikam var b ehliyetim var baskanimizi cok.sewiyoruz kocamazi numaram 05303023948 ise ihtiyacim var baskanim ne is olursa yapaarim

 35. mersinde iş armaktayım 34 yaşındayım e sınıfı ehliyetim 1 yıldır mersideyim yardıcı olursanız sevinirim şimdiden teşekür ederim hayırlı görevler başkanım

 36. Hayırlı günler 10/10/1978 tarsus doğumluyum mersin toroslar ilçesinde ikametkah etmekteyim mersin veya tarsus belediyesinde aktif görev almak istiyorum yeni yönetimimizin tüm bölgelerimize hayırlı olmasını dilerim Bililerim:lise mezunuyum kpss ye girdim ehliyet var ilk yardım sertifikam var hayırlı haberlerinizi bekliyorum tlf.05368925767

 37. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 38. Mersin içerisindeki bazı tabelaların bir örgütçe üzerlerinin yazıldığını gördüm ! Nefretle,şiddetle kınıyorum ! CarrefourSA,Migros,Hilton Oteli istikametine yol kenarındaki ağaçlar budanamaz mı ? Çimlerin,çiçeklerin… bakımsızlığına üzülüyorum ! Biraz ilgi istiyorum !!

 39. mereba ben sizlerle çalışmak istiyorum ne iş olursa yaparım E sınıfı ehliyetim var şöfürlük temizlik işleri veya herhan gibi iş olabilir tel 0533 557 99 98 saygılarla şimdiden teşekkürler

 40. Slm ben huzurkente otuyorum 29 yasindayim meslek olarak oto elektrikcilik yaptim askere g a2 e d sinifi ehliyrtim her türlü araç sürme jabiliyetim var sizden ricam sizinle calismak istiyorum benim torpilim falan yok kimseye yalvarmiyorum bugüne dek kendim buldum kendim calistim biz doğduk dogali hep sizinle olduk sizlere oy verdik bazilarigibi yalakalip yapip is istemedik oy vermeyip arkanizdan koşanlar gibi adam gibi adamiz her sözünün arkasindayim

 41. Ben Jale işitme engelliyim. 22 yaşındayım. Mersin’de yaşıyorum. Bir şey sormak istiyorum.Ama iş olmak istiyorum. 4 yılda işsiz kaldım çok çok sıkıldım. İş gitmek çok istiyorum. İşe beni alırsanız çok sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim. Cevabınıza bekliyorum. Saygılarımla

 42. merhaba ben ayşe levent mersinde yaşiyorum büyükşehir beledyesinde iş istiyorum 1969 doğumluyum ortaokul mezuniyim iyi derecede bilgisayar kullanırım muhasebe bilgisayar girişşimci sertifikalarım var .cenaze yıkama işlerinden iş istiyorum. Sayın Başkanımız Muamer Kocamaz dan. cevabınızı bekliyorum.saygılarımla.

 43. hürmetler başkanım.ben yasemin mersinliyim bilgisayar programcısıyım ve ben bir gazi çocuğuyum.evli ve bir çock annesiyim başkanım.sizdenpozisyonuma uygun bir iş talep ediyorum başkanım.artık ümit etmeyi istemıyorum sonuç istiyorum.bu gun gelecemden son derece süpheediyorum oglumun ise geleceğini düşünmıyorum en kotusude ne biliyormusunuz başkanım yıllardır emek veren hala karlı dağ gibi arkamda duran ailem allah korusun ama bır dusseler ben evlat olarakne yapabilecem?Artıkyarınımı görmek istiyorum ben. başkanım sizden olumlu veye olumsuz artık bır cevap stiyorum…..sonsuz hurmetler başkanım…

 44. Sayın: BAŞKANIM Yeni göreviniz hayırlı olsun Ben kamyon tır tanker ve otobüs şoförüyüm Esınıfı ehliyetim SRC 2 SRC 4 ADR Psikoteknik ve iş güvenliği eğitimim mevcuttur kurumunuzda çalışmak için gerekli belgelerim mevcuttur
  kurumunuzda çalışmak istiyorum beni gerekli kuruma yönlendirirmisiniz saygılarımla arz edrim,

 45. Sayın: BAŞKANIM Yeni göreviniz hayırlı olsun Ben kamyon tır tanker ve otobüs şoförüyüm Esınıfı ehliyetim SRC 2 SRC 4 ADR Psikoteknik ve iş güvenliği eğitimim mevcuttur kurumunuzda çalışmak için gerekli belgelerim mevcuttur
  kurumunuzda çalışmak istiyorum beni gerekli kuruma yönlendirirmisiniz saygılarımla arz ederim,
  tel 0530 878 82 77

 46. Merhaba ben ugur kocak elektronik telsiz cep telefonu teknik servisim kucuklukten beri bu sektorde ilerliyorum Daha oncede mersin emniyet mudurlugunde bilirkisilik yaptim sayin yetkililerim uygun gorurseniz emrinizde calismak belediyenizde size hizmet vermek ve cocugumun ekmek parasini kazanmak istiyorum hedeflerim isimi duzgun yapmak ve saygimi hicbir zaman bozmamak bu konuda bana olumlu veya olumsuz donus yaparsaniz cok makbule gecer hersey icin tesekkurler baskanimizin basarilarin devamini diliyorum SAYGILARIMLA..

 47. Ben ne is olursa olsun yaparim ise ihtiyacim var cok ilk okul mezunuyum sanayisitesinde calistim 13 yil simdik isizzim b sinifi eliyetim var şöferlum cok salam her ise acihim 0531 403 58 06

 48. merhaba ben yafes DÖNMEZ ne iş olursa yaparım C sınıfı ehliyetim -çıraklık merlezinden dizel oto motor bölümü kalfalık belgesi-15yıllık Tarsus tekstil makine bakım onarım montaj ve vardiya amirlik deneyimim var+endüstri meslek lisesi tesviye bölümü mezunuyum -TARSUS da ikamet ediyorum.0535 708 45 81

 49. merhaba ben aykut yasım 20 yenı evlendim işe ihtiyacım var koca mersinde iş bulamıyorum a2+b ehliyetim var servis elemanlıgı garsonluk – kaynak ne olursa yaparım lütfen bana da bir iş verin ne olursa olsun razıyım

 50. MERHABA AGIRVASITA D EHLİYETİM SERECE VE PİSKO TEKNİK BELGELERİM MEVCUTTUR ŞUANDA TIR ŞÖFÖRLUGÜ YAPMAKTAYIM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM TEL:0534 936 34 31

 51. Merhaba e sınıfı ehliyetli şöförüm çok acil işe ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum farklı aktivitelerde çalışa bilirim ilginize teşekürler saygılarımla huseyin

 52. ARKADAŞLAR..!
  DOĞUM YERİNİZ DOĞU VE GÜNEYDOGU İSE
  BOŞUNA YORULMAYIN SİZİ İŞE ALMAZLAR
  KAFATASCI ZİHNİYET İŞ BAŞINDA
  BİZZAT KENDİM ŞAHİT OLDUM.
  NASILSA BİR DAHA KAZANAMAYACAKLAR.

 53. sayın başkanım ben ilkokul mezunuyum benim diplomam yok sertifikam yok ama çok mağdurum çalışmam gerekiyor işe çok ihtiyacım var bana bir iş imkanı sağlarsanız çok memnun olurum.Teşekkür ederim

 54. Lisans işletme önlisans sosyal hizmetler mezunuyum b sınıfı ehliyet mevcut iso 9001 2008 kys temel ve dökümasyon eğitimi sertifikam bilgisayar işletmenliği sertifikam mevcut işsizim ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

 55. sayın başkanım öncelikle saygılarımı sunarım size.ilkokul mezunuyum mağdurum işe ihtiyacım var 38 yaşındayım.b ehliyetimvar siz ne iş verirsenizyaparım .SAYGILAR.

 56. slem ben murat mersin akdeniz ilcesinde ikemet edyorum yaşım 27 iş arıyorum belediye temizk görvlis olar beni işe lama ikanınız varmı telefon nomaram bu 05342650859 bunumaradan bana olaşa bilirsınız tşklr edrim

 57. mersinde ikamet etmekteyim kendim lastikli kepçe oparatörüyüm işsizim iş arıyorum 10 senelik deneyimim var g+e sınıfı eyliyetimvar itibat numaram 0543 838 77 33

 58. Mersinliyim,Mersin/mezitlide ikamet etmekteyim e sınıfı ehliyetim src-2,src-4,piscoteknik belgelere sahibim iş arıyorum 25 yıllık deneyime sahibim,sicilim temizdir.Sizinle çalışmaktan onur duyarım,şimdiden ilginize teşekkür ederim.GSM:05337690658

 59. merhabalar 2 tane üniversite (harita kadastro)mezunu oğlum mersin üniversitesi mezunu kızım osmaniye üniversitesi mezunu işe ihtiyacımız var güvenilir bir yerde çalışmalarını istiyorum.yardımlarınızı bekliyorum saygılar

 60. Mersin aşık olduğum memleket iş imkanı tanirsaniz burada yaşamak istiyorum ..şu an İstanbul da yaşıyorum b sınıfı ehliyet tim ve yolcu yük nakli taşıma SRC 2. SRC 4 belgem var MALATYA ARGUVAN LİYİM..MERSİN B BELEDİYESİNDE CALİSMAK İSTİYORUM..35 yasindayim. TEŞEKKÜR..

 61. slm şöfür üzerine bütün eyliyet src 2/4 pisno teknik seyahat engeli olmayan kendime
  güveniyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız memnun olurum mersin tarsusda ikamet ediyorum hayırlı günler

 62. SLM GÜVENLİK SERTİFİKAM MEVCUT B SINIFI EHLİYETİM VAR MOBİLYA BOYA USTASIYIM ÇİFÇİLİKTEN ANLARIM BEDEN İŞÇİSİ OLARAKTA ÇALIŞABİLİRİM HER İŞ ELİMDEN GELİR SİZİN BÜNYENİZDE ÇALIŞMAK İSTERİM SAYGILAR MERSİN TOROSLARDA İKAMET ETMEKTEYİM 36 YAŞINDAYIM BARIŞ İNCE

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*