Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi personel alımı için yapmış olduğu açıklamalar doğrultusunda 2017 yılı içinde çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılan açıklamalardan elde edilen veriler doğrultusunda ise memur, personel, eleman ve işçi alımı yapılacağı biliniyor.

Alımı yapılacak olan işçi başvuruları, iş başvuru tarihleri ve baş vuru formları ile ilgili tüm bilgileri haberimizin devamından öğrenebilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Ülkemizin başkenti olan Ankara aynı zamanda ülkemizin en kalabalık ikinci şehri olarak biliniyor. Şu an ise Ankara’nın yaklaşık olarak 5,5 milyona yakın bir nüfusa sahip olduğu biliniyor. Her açıdan gelişmiş olan siyasetin kalbi olan başkent Ankara iş sektöründe de son derecede önemli bir konuma sahiptir. 1994’den beri Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanlığını yapan isim ise Melih Gökçek’tir.

Melih Gökçek tarafından uzun yıllardır yönetilen başkentin toplamda 25 ilçesi bulunuyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi de ihtiyaç duyulan her alanda memur alımı yapılacağı biliniyor. Çok sayıda yapılacak olan memur alımlarında ise pozisyonlara göre farklı şartlar aranıyor.

Memur alımları her ne kadar çok yapılmadığı düşünülse de Ankara Büyükşehir Belediyesi son derecede kalabalık bir nüfusa hizmet ettiği için belirli periyotlarda memur ve personel alımı yapılıyor. Üstelik tüm bu ilanlar düzenli olarak yapılıyor.Memur adayları ile ilgili yapılan tüm ilanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için haberimizi okumaya devam edin.

Ankara Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Ankara ülkemizde bulunan en büyük şehirlerden bir tanesi olduğu için her yıl birçok elemana ihtiyaç duyuluyor. Bu elemanların sayısı ise on binleri bulabiliyor. Bu memur ve işçi alımları farklı kollardan yapılabiliyor. Bazen alımlar belediye bünyesinden yapılıyor.

Bazı alımlar ise Melih Gökçek ve önceki başkanlar tarafından kurulan belediyeye gelir amaçlı kurulmuş şirketlerden yapılabiliyor. Belediyeler işçi alımlarındaki doğan masrafları kendi bütçeleri ile işçi alımında bulunduğu için her hangi bir yazılı sınav yapmıyor.

Bazı durumlarda ise sözlü sınavlara gerek duyulabiliyor. Ankara’da işçi ve personel alımı yapılacak olan ilçeler ise şöyledir; Akyurt, Altındağ, Bala, Ayaş, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Çamlıdere, Elmadağ, Çankaya, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Evren, Kalecik, Güdül, Kazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Nallıhan, Etimesgut.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları

Ankara Büyükşehir Belediyesi personel alımı ile belediye bünyesine dahil olmak için siz de iş ilanlarını takip edebilir, iş olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Yapılan inşaatlarda, yollarda ve birçok yapıda işçi alımı yapılmaktadır. Yapılan iş ilanlarında ise vasıflı veya vasıfsız olan işçilere ihtiyaç duyuluyor. Günümüz işsizliğinde ise en kalabalık ikinci şehir olan Ankara’da yaşayan her işsiz kişi belediyede çalışmak istiyor.

Hal böyle olunca da yapılan ilanlara başvuru son derecede yoğun olabiliyor. Siz de güncel iş ilanlarına baş vurmak ve bu iş olanaklarını değerlendirmek istiyorsanız sitemizi sürekli olarak takip edebilirsiniz. En güncel en son açılan iş ilanlarına ulaşmak artık çok kolay. Ankara Büyükşehir Belediyesi personel alımı ile ilgili tüm iş ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Açılan farklı alanlarda farklı opsiyonlar ve şartlar istenebiliyor.

İstenilen şartlar ise tamamen iş pozisyonuna göre değişiklik gösteriyor. Fakat Ankara Büyükşehir Belediyesi için son zamanlarda açılan iş ilanları şu meslek grubunda yoğunlaşıyor. Geçici işçi, sözleşmeli personel, yol yapım personeli, güvenlik görevlisi ve temizlik personeli gibi meslek grupları son zamanlarda Ankara Büyükşehir Belediyesi için en çok işçi aranan bölümlerdir.

Bu bölümler ya da başka iş ilanlarını takip etmek için sitemizi sürekli olarak ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede ise en son en güncel iş ilanlarından haberiniz olacak ve iş imkan olanaklarını kaçırmayacaksınız.

Aşağıda Ankara iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Güncel Ankara personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Çankaya Belediyesi Personel Alımı

Çankaya, hem Ankara’nın hem de tüm ülkenin kalbinin attığı yer olarak kabul edilir. Birbirinden önemli ve stratejik noktalara ev sahipliği yapan ilçe, aynı zamanda kalifiye görüntüsüyle de tüm dikkatleri üzerine toplar. Çankaya Belediyesi, bünyesinde görevlendirmek üzere: güvenlik görevlisi, servis şoförü, temizlik personeli alımı gerçekleştirirken; mevcut ilanlara belediyenin e-posta yoluyla başvuru yapabilirsiniz.

Çankaya belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Keçiören Belediyesi Personel Alımı

Keçiören, Ankara’nın en kalabalık ilçeleri arasında yer alır; hatta ikincisi olarak bilinir ve bu sebeple oldukça kalabalık bir nüfusa ev sahipliği yapar. İlçe, birbirinden ayrı kültürdeki insanları tek bir potada eritirken; ilçenin mevcut güzelliği böylelikle vuku bulur. Keçiören Belediyesi çağrı merkezi temsilcisi, sosyal yardımlaşma personeli, güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirmek için birtakım şartlara bağlı olarak kriterler belirler.

Keçiören belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Yenimahalle Belediyesi Personel Alımı

Yenimahalle, büyükşehir belediyesinin yer aldığı alan olarak dikkat çekerken; aynı zamanda mevcut gelişim düzeyiyle çevresine parmak ısırttırır. Yenimahalle Belediyesi, birbirinden farklı alanlarda gelişim düşüncesiyle personel alımı gerçekleştirir: aşçı, şehircilik uzmanı, rehber, yazılımcı, bilgisayar teknisyeni, muhasebeci. Mevcut ilanları etkin şekilde görüntülemek ya da onlara başvurabilmek için belediyenin insan kaynaklarına göz atabilirsiniz.

Yenimahalle belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Mamak Belediyesi Personel Alımı

Mamak Belediyesi servis şoförü, muhasebeci, yazılım uzmanı, bilgisayar mühendisi alımları yaparak mevcut kalitesini artırmak ister ve eleman alımını insan kaynakları ya da belediyeye bağlı kurumlar ile gerçekleştirir. Belediyenin açık pozisyonlarına başvurmak için hem insan kaynaklarını hem de e-posta yolunu kullanabilirsiniz. Tabi aynı zamanda belediye ile antlaşmalı olan farklı kurumlar da bu konuda size yardımcı olabilir.

Mamak belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Etimesgut Belediyesi Personel Alımı

Etimesgut Belediyesi, personel alımı gerçekleştirmek için tüm ilçe halkına özel ilanlar yayınlar ve güvelik görevlisi, aşçı, elektrik teknisyeni alanında personel arar. Belediye bünyesinde çalışmak, açık pozisyonlara başvurmak isterseniz belediyenin insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz. Tabi bunun için öncesinde işe özel belirlenen şartları detaylıca incelemeniz gerekir; zira her meslek grubunun kendine özel standartları mevcuttur.

Etimesgut belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Sincan Belediyesi Personel Alımı

Sincan, Ankara’nın sıklıkla duyulan ve mevcut kalitesini artırmak adına gelişmeye çalışan ilçeleri arasında bulunur. Yüz binden fazla insanın yaşadığı Sincan, ayrı kültürdeki birçok kişiye ev sahipliği yapar. Sincan Belediyesi, bu durumu avantaja çevirmek için: çağrı merkezi temsilcisi, psikolog, pedagog alanlarına personel alımı gerçekleştirir. Belediyedeki mevcut ya da açılması muhtemel pozisyonları değerlendirmek için belediyeye başvurabilirsiniz.

Sincan belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Altındağ Belediyesi Personel Alımı

Altındağ Belediyesi, son dönemde yaptığı çalışmalar ile hem bölge hem de civar insanının dikkatini çekerken haklı övgünün de sahibi olur. Belediye, hazır haldeki kalitesini artırabilmek adına farklı pozisyonlara işçi alımı yapar ve bu alanlar: güvenlik görevlisi, muhasebeci, hesap uzmanı şeklinde değişir. Belediye bünyesinde çalışabilmek adına insan kaynaklarına başvurabilir; üstelik bu durumu telefon ya da yüz yüze şeklinde halledebilirsiniz.

Altındağ belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Pursaklar Belediyesi Personel Alımı

Pursaklar, gelecekte daha önemli bir nokta haline gelmesi beklenen bölgeler arasında bulunur. Bölgenin mevcut demografik yapısı, ayrı bir güç unsuru haline gelirken; doğru atılımlar ile hedefleri kısaltır fakat bunun için doğru adımların atılması gerekir. Pursaklar Belediyesi, belediye içerisinde görevlendirmek üzere çağrı merkezi temsilcisi ve güvenlik görevlisi alımı yapar. Belediyedeki açık pozisyonlardan yararlanmak veya daha fazlasını öğrenmek için insan kaynaklarını arayabilirsiniz.

Pursaklar belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Gölbaşı Belediyesi Personel Alımı

Gölbaşı Belediyesi, Ankaralılara ayrı avantajlar sunarken; özellikle bölge insanına yönelik olan çalışmalarıyla dikkat çeker. Muhasebeci, hesap uzmanı, şehir planlayıcısı gibi alanlarda personel alımı yapan belediye; olacak başvuruları insan kaynaklarından kabul eder. Başvuru yapmadan önce açık pozisyonlar için aranan şartları dikkatlice incelemeniz gerekir; zira olası bir eksiklik, alacağınız işten sizi mahrum eder.

Gölbaşı belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Polatlı Belediyesi Personel Alımı

Polatlı, oldukça eski olan tarihiyle ilk insanların ayak izlerini günümüze taşırken bölgenin şu anki belediyesi oldukça bilinçli şekilde çalışmalar gerçekleştirir. Bu bilin dahilimde yapılan güvenlik görevlisi, aşçı, servis şoförü alımları belediyenin mevcut kalitesini artırmaya yönelik olur. Belediyede çalışmak adına başvuru yapabilmek için belediyenin insan kaynaklarına başvurabilirsiniz; fakat başvuru yapmadan önce aranan şartları dikkatlice inceleyin.

Polatlı belediyesi iş ilanları için tıklayın.

277 Comments

  1. halıs 3 Ağustos 2016

Leave a Reply