Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Ankara Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Ankara, Türkiye’nin başkenti olmakla beraber birbirinden güzel birçok esere ev sahipliği yapar ve şehrin geçmişi tahmin edilenden çok daha eski dönemlere kadar uzayarak bugün dahi bizleri şaşırtır. Ankara, ülkemizin içinde bulunduğu öneme binaen hem bölgesel hem de küresel ölçekte oldukça önemli olan merkezler arasında yer alır ve mevcut önemini giderek artan ivmeyle yükseltir. Şehirde turizmden madenciliğe ya da hayvancılığa kadar birçok iş kolu bulunur.Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, şehrin genelinde etki alanı olan; mevcut düzen içerisinde oldukça önemli bir yere karşılık gelen belediye olarak kabul edilir. Büyükşehir belediyesi, dönemsel çapta birtakım alanlarla işçi alımı gerçekleştirerek bölge insanına istihdam yaratır.

Büyükşehir belediyesinde çalışmak isteyen kişiler, temiz adli sicil kaydına sahip olarak başvuru yapabilir; fakat her meslek grubu için ayrı özelliklerin arandığını unutmayalım. Mimar, şehircilik uzmanı, bilgisayar teknisyeni gibi çalışma alanlarına personel arayan belediye; insan kaynakları tarafından başvuruları kabul eder.

Güncel Ankara İş İlanları

Aşağıda Ankara iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Keskinoğlu Personel Alımı

Pronet Personel Alımı

Beymen Personel Alımı

Borusan Otomotiv Personel Alımı

Şölen Çikolata Personel Alımı

Güncel Ankara personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilir, Ankara İş İlanları grubuna katılabilirsiniz. 

Çankaya Belediyesi Personel Alımı

Çankaya, hem Ankara’nın hem de tüm ülkenin kalbinin attığı yer olarak kabul edilir. Birbirinden önemli ve stratejik noktalara ev sahipliği yapan ilçe, aynı zamanda kalifiye görüntüsüyle de tüm dikkatleri üzerine toplar. Çankaya Belediyesi, bünyesinde görevlendirmek üzere: güvenlik görevlisi, servis şoförü, temizlik personeli alımı gerçekleştirirken; mevcut ilanlara belediyenin e-posta yoluyla başvuru yapabilirsiniz.

Keçiören Belediyesi Personel Alımı

Keçiören, Ankara’nın en kalabalık ilçeleri arasında yer alır; hatta ikincisi olarak bilinir ve bu sebeple oldukça kalabalık bir nüfusa ev sahipliği yapar. İlçe, birbirinden ayrı kültürdeki insanları tek bir potada eritirken; ilçenin mevcut güzelliği böylelikle vuku bulur. Keçiören Belediyesi çağrı merkezi temsilcisi, sosyal yardımlaşma personeli, güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirmek için birtakım şartlara bağlı olarak kriterler belirler.

Yenimahalle Belediyesi Personel Alımı

Yenimahalle, büyükşehir belediyesinin yer aldığı alan olarak dikkat çekerken; aynı zamanda mevcut gelişim düzeyiyle çevresine parmak ısırttırır. Yenimahalle Belediyesi, birbirinden farklı alanlarda gelişim düşüncesiyle personel alımı gerçekleştirir: aşçı, şehircilik uzmanı, rehber, yazılımcı, bilgisayar teknisyeni, muhasebeci. Mevcut ilanları etkin şekilde görüntülemek ya da onlara başvurabilmek için belediyenin insan kaynaklarına göz atabilirsiniz.

Mamak Belediyesi Personel Alımı

Mamak Belediyesi servis şoförü, muhasebeci, yazılım uzmanı, bilgisayar mühendisi alımları yaparak mevcut kalitesini artırmak ister ve eleman alımını insan kaynakları ya da belediyeye bağlı kurumlar ile gerçekleştirir. Belediyenin açık pozisyonlarına başvurmak için hem insan kaynaklarını hem de e-posta yolunu kullanabilirsiniz. Tabi aynı zamanda belediye ile antlaşmalı olan farklı kurumlar da bu konuda size yardımcı olabilir.

Etimesgut Belediyesi Personel Alımı

Etimesgut Belediyesi, personel alımı gerçekleştirmek için tüm ilçe halkına özel ilanlar yayınlar ve güvelik görevlisi, aşçı, elektrik teknisyeni alanında personel arar. Belediye bünyesinde çalışmak, açık pozisyonlara başvurmak isterseniz belediyenin insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz. Tabi bunun için öncesinde işe özel belirlenen şartları detaylıca incelemeniz gerekir; zira her meslek grubunun kendine özel standartları mevcuttur.

Sincan Belediyesi Personel Alımı

Sincan, Ankara’nın sıklıkla duyulan ve mevcut kalitesini artırmak adına gelişmeye çalışan ilçeleri arasında bulunur. Yüz binden fazla insanın yaşadığı Sincan, ayrı kültürdeki birçok kişiye ev sahipliği yapar. Sincan Belediyesi, bu durumu avantaja çevirmek için: çağrı merkezi temsilcisi, psikolog, pedagog alanlarına personel alımı gerçekleştirir. Belediyedeki mevcut ya da açılması muhtemel pozisyonları değerlendirmek için belediyeye başvurabilirsiniz.

Altındağ Belediyesi Personel Alımı

Altındağ Belediyesi, son dönemde yaptığı çalışmalar ile hem bölge hem de civar insanının dikkatini çekerken haklı övgünün de sahibi olur. Belediye, hazır haldeki kalitesini artırabilmek adına farklı pozisyonlara işçi alımı yapar ve bu alanlar: güvenlik görevlisi, muhasebeci, hesap uzmanı şeklinde değişir. Belediye bünyesinde çalışabilmek adına insan kaynaklarına başvurabilir; üstelik bu durumu telefon ya da yüz yüze şeklinde halledebilirsiniz.

Pursaklar Belediyesi Personel Alımı

Pursaklar, gelecekte daha önemli bir nokta haline gelmesi beklenen bölgeler arasında bulunur. Bölgenin mevcut demografik yapısı, ayrı bir güç unsuru haline gelirken; doğru atılımlar ile hedefleri kısaltır fakat bunun için doğru adımların atılması gerekir. Pursaklar Belediyesi, belediye içerisinde görevlendirmek üzere çağrı merkezi temsilcisi ve güvenlik görevlisi alımı yapar. Belediyedeki açık pozisyonlardan yararlanmak veya daha fazlasını öğrenmek için insan kaynaklarını arayabilirsiniz.

Gölbaşı Belediyesi Personel Alımı

Gölbaşı Belediyesi, Ankaralılara ayrı avantajlar sunarken; özellikle bölge insanına yönelik olan çalışmalarıyla dikkat çeker. Muhasebeci, hesap uzmanı, şehir planlayıcısı gibi alanlarda personel alımı yapan belediye; olacak başvuruları insan kaynaklarından kabul eder. Başvuru yapmadan önce açık pozisyonlar için aranan şartları dikkatlice incelemeniz gerekir; zira olası bir eksiklik, alacağınız işten sizi mahrum eder.

Polatlı Belediyesi Personel Alımı

Polatlı, oldukça eski olan tarihiyle ilk insanların ayak izlerini günümüze taşırken bölgenin şu anki belediyesi oldukça bilinçli şekilde çalışmalar gerçekleştirir. Bu bilin dahilimde yapılan güvenlik görevlisi, aşçı, servis şoförü alımları belediyenin mevcut kalitesini artırmaya yönelik olur. Belediyede çalışmak adına başvuru yapabilmek için belediyenin insan kaynaklarına başvurabilirsiniz; fakat başvuru yapmadan önce aranan şartları dikkatlice inceleyin.

Bilgi için: https://www.ankara.bel.tr/

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

277 Comments

  • halıs

    mrb ben 3 aydır işsızım mermer ustasıyım 7 sene tecrubem var kaç defa beledıyeye gıttım ama sunuç alamadım yenı evlıyım eşimi bırakıp şehir dışına çikamıyorum işsizim beledıyeye çalişmak istıyorum sagılarımla tel05535286922

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir