Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Ankara Büyükşehir Belediyesi

Resmi ve kurumsal olarak hizmet veren Ankara Büyükşehir Belediyesi, farklı sayıda ve pozisyonlarda alım yapar. Bu Belediye’nin o anki ihtiyaçları çerçevesinde belirlendiği için, farklı dönemlerde yapılır. Gerekli izinler alınması ardından, duyurular da resmi şekilde yapılır.

Bu sebeple ilanların takipleri de resmi kanallar aracılığıyla gerçekleştirilir. Resmi Gazete ve Ankara Büyükşehir Belediyesi resmi internet sayfası güncel olarak takip edilmelidir. Zira başvuruların bir açılış ve kapanış tarihleri söz konusudur. Bunları kaçırmak başvuruyu da yapamama anlamına gelir.

Ayrıca kuruma doğrudan giderek, detaylı bilgi almanız da mümkündür. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi kapsamında bulunan çok sayıda pozisyon vardır. Bunlardan bir tanesi de işçi alımlarıdır. Zaman zaman bu görevde eleman gereksinimi duyan Belediye, ilanları bu çerçevede açıklar. Bu kapsamda alım yapılabilecek yerler,

 1. Akyurt,
 2. Altındağ,
 3. Bala,
 4. Ayaş,
 5. Beypazarı,
 6. Çamlıdere,
 7. Çubuk,
 8. Çamlıdere,
 9. Elmadağ,
 10. Çankaya,
 11. Etimesgut,
 12. Evren,
 13. Gölbaşı,
 14. Güdül,
 15. Haymana,
 16. Evren,
 17. Kalecik,
 18. Kazan,
 19. Keçiören,
 20. Kızılcahamam,
 21. Mamak,
 22. Nallıhan,
 23. Polatlı,
 24. Pursaklar,
 25. Şereflikoçhisar,
 26. Yenimahalle,

Gibi ilçelerdir. Resmi kurum olması nedenle 08:00 – 17:00 saatleri arasında çalışması vardır. Eğer mesai saatleri haricinde çalışırsa, mesai ücreti söz konusudur.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Yapacak

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır.

Başvuru Genel Şartları

 1. İlan edilen zabıta memuru kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.
 2. Türk Vatandaşı olmak,
 3. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 4. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
 5. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak yada askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş olmak,
 6. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
 7. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

Başvuru Özel Şartları

 1. İlan edilen zabıta memuru kadroları için, mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak kadroların karsısındaki puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,
 2. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak
 3. 657 Sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) bendinde belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.
 4. Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.
 5. 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Başvuru Yeri, Tarihi, Şekli ve Süresi

Adaylar; 14/06/2021 tarihinden 30/06/2021tarihi mesai günlerinde yukarıda sayılan belgeler ile birlikte, sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümü yaptırmak üzere Cumhuriyet Caddesi 19 Mayıs Kompleksi içerisinde bulunan Atatürk Spor ve Sergi Sarayı / Altındağ-ANKARA adresine şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

Posta ve mail yolu ile veya eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru sırasında HES (hayat eve sığar) kodu sorgulaması yapılacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi iş başvurularında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Memur alımları KPSS çerçevesinde olduğu için, adaylar istenen puanı almalıdır. Ayrıca belirtilen diploma şartı da sağlanmalıdır.

İlanda genel ve özel şartlar da mevcut olup, başvuran adayların bunların hepsini sağlıyor olmalıdır. Bu konuda tüm maddeler, ilan açıldığında detaylarla verilmelidir. Müracaat öncesinde her şart incelenmelidir.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise evraklardır. Kurum adaylardan bazı belgeleri temin etmesini isteyebilir. Bunlardan bazıları,

 1. Biyometrik Fotoğraf,
 2. Adli Sicil Kayıt Belgesi,
 3. Askerlikle İlişik Olmadığına Dair Belge,
 4. Sürücü Belgesinin Aslı yahut Noter Onaylı Örnek,
 5. Diploma ya da Mezuniyet Belgesinin, Aslı ya da Noter Tarafından Onaylı Örneği,
 6. Nüfus Cüzdanı ya da Kimlik Kartının Fotokopisi şeklindedir.

Bunlar hakkında tüm detaylar, pozisyon ilanlarında detaylarla verilir. Adaylar hepsini eksiksiz tamamlayarak, belirtilen tarihler arasında müracaat etmelidir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Ankara Büyükşehir Belediyesi resmi ve kurumsal bir yapıdır. Bu sebeple ilanlar da bu kapsamdadır. İlanları araştırmak için Belediye’nin kendi sitesi haricinde Resmi Gazete de kontrol edilmelidir. Ayrıca doğruca kuruma giderek, ayrıntılı bilgi almanız mümkün olabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Ankara Büyükşehir Belediyesi kapsamında çok sayıda pozisyon vardır. Bunlardan bazıları,

 1. Yardımcı,
 2. Çaycı,
 3. Temizlikçi,
 4. Arşivci,
 5. Memur,
 6. İşçi,
 7. Güvenlik,
 8. Şoför,
 9. Zabıta,
 10. Park ve Bahçe İşçisi gibidir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ankara Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu için bir ilan verildiğinde, başvuruya dair her detay verilir. Bu nedenle adaylar ilanı incelediğinde başvuru şartları, özel ve genel nitelikler, başvuru tarihleri, yeri ve nasıl yapılacağı detaylarıyla incelenmelidir.

Ankara Güncel İş İlanları

Ankara içerisinde çalışmak istiyorsanız, özel sektörde de bazı iş ilanları vardır. Bunlar Kariyer.net, SecretCV.com ve Yenibiris.com gibi kariyer sitelerinden takip edilebilir. Bu çerçevede,

 1. Aşçı,
 2. Müşteri Temsilcisi,
 3. Satış Danışmanı,
 4. Bölge Müdürü,
 5. Satış Temsilcisi,
 6. Muhasebe Şefi gibi ilanlar vardır.

Adaylar kariyer sitelerine girerek, detaylı bilgi alabilir.

Bilgi için tıklayın.

282 yorum

 1. ankara büyükşehir belediyesinde çalışmak istiyorum 1 ay önce form vermiştim haber bekliyorum 1 aydır haber gelmedi umutlarımı yitirmek istemiyorum sadece çalışmak istitorum 2 çocuk okutuyorum zor onun için bende çalışmak istiyorum temizlik kısa zamanda bekliyorum haberinizi

 2. ankara büyükşehir belediyesinde çalışmak istiyorum.Lise mezunuyum.Ne iş o lursa olsun işe çok ihtiyacım var.Eşimde işsiz iki çocuk okutuyorum.Çocuklardan birisi zihinsel engelli hahif mr. lise mszunu engelli kadrosundan işe girebilirse çok sevinirim.

 3. ben yıllardır iş makinaları tamir bakım işleriynen uğraştım emeklime 3 sene kaldı 3 çocuğum var ikisi okuyo acilen işe ihtiyacım var mağdurum ilgilerinize arz ederim

 4. iyi günler
  2 SENEYE YAKINDIR İŞŞİZİM 2 COCUGUM VAR BİR ÇOK YERE BAŞVURDUM AMA GERİ DÖNÜŞ OLMADI.
  SRC 2
  SRC 4
  PSİKOTEKNİK BELGEM
  E EHLİYETİM VAR
  30 YAŞINDAYIM
  ASKERLİGİMİ YAPTIM
  LİSE OKUYORUM(ACIK ÖGRETİM)
  BİLGİSAYAR BİLGİM VAR
  RİCA EDİYORUM BELEDİYEMİZİN VE SİZİN YARDIMLARINIZLA BİR İŞ SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM İŞE İHTİYACIM VAR.

 5. iyi günler (553 252 7114)
  2 SENEYE YAKINDIR İŞŞİZİM 2 COCUGUM VAR BİR ÇOK YERE BAŞVURDUM AMA GERİ DÖNÜŞ OLMADI.
  SRC 2
  SRC 4
  PSİKOTEKNİK BELGEM
  E EHLİYETİM VAR
  30 YAŞINDAYIM
  ASKERLİGİMİ YAPTIM
  LİSE OKUYORUM(ACIK ÖGRETİM)
  BİLGİSAYAR BİLGİM VAR
  RİCA EDİYORUM BELEDİYEMİZİN VE SİZİN YARDIMLARINIZLA BİR İŞ SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM İŞE İHTİYACIM VAR.

 6. slm belediyede ne dayım nede amcam var ambulans deneyimim var e sınıfı ehliyetim var sec belgelerim var 3 çocucugum var belediyenin her han gi bir yerinde şöför olarak başlamak istiyorum lütven rıca ediyorum tek torpilim allah cc aygılarımla.

 7. ramazan
  ankara altındag karapürcekte oturuyorum
  01 03 1990 dogumluyum 2 yıldan beri tsk da uzman çavuş olarak calısıyorum belediyemizin acıktan atama kadrosu ile görev yapmak istiyorum.B sınıfı ehliyetim vardır saygılarımla .. 05348823262

 8. ankara mamakta oturuyorum 1 hafta oldu işten ayrılalı tecrübeli şöförüm fiziği ve görünüşü düzgün biriyim iş arıyorum umarım okuyup değerlendirmeye alıyosunuzdur bu bırakılan yorumları şimdiden tşk ediyorum 0536 959 30 66 numaram

 9. ANKARA YENİMAHALLDE İKAMET EDİYORUM E SINIFI EHLİYETİM VAR S.R.C.PİSİKOTEKNİK VE FORKLİFT BELGELERİNE SAHİBİM UZUN YOL TECRÜBEM VARDIR MAKAM TECRÜBEM KAMYON VE TIR TECRÜBELERİM VARDIR SAYGILAR TEŞEKÜRLER MEHMET DOĞAN 05354494767

 10. Ankara sincan da oturuyorum hem sofor hemde inşaat ustasiyim bu yüzden belediyede çalışmak istiyorum insaallah okuyanlar dikkate alır cep 0545 405 19 00 ( teşekkürler ) Ehliyetim (E) dır

 11. Merhaba. E SINIFI EHLİYETİM VE PSİKOTEKNİK BELGEM VAR. İşe ihtiyacım var. Belediyeniz bünyesinde çalışmak istiyorum. Sincanda ikamet ediyorum. Tel : 0 542 739 54 45

 12. ben hakkari yüksek ova beledieyesinde şüfür olarak görev aldım temizlik bölümünde burda çalışmak istemiyorum hayalimde hep batıda çalışmak istedim askerliğimi yapmışım 27 ve 28 yaşlarındayım evliyim iki çocuk babasıyım eşimin ailesi istanbolada kalıyor unlarada yakın olmak isterim tercüibeliyim ne iş olursa ben hazırım ihtiyacım var lütfen belediye işlerinde memnunum
  bu benim şahsıma ait numaram gsm 05333619494

 13. ehliyetli deneyimli iş makinesi bekoloder operatörüyüm 24 yaşındayım ankara akyurt da ıkamet etmekteyim lise mezunuyum belediyemiz bünyesinde çalışmak istiyorum yetkili görevliden sadece deneme amaçlı bir şans istiyorum saygılarımla 0541 269 05 21

 14. KENDİM SİNCANDA OTURMAKDAYIM ANKARA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİNDE CALIŞMAK İSTİYORUM B.SINIFI EHLİYETİM VARDIR İLK OKUL MEZUNUYUM.CEP 05424945150 İLGİNİZE ARZEDERİM

 15. 1962 ANKARA doğumlu lise mezunuyum (E)sınıfı ahliyete sahibim.serece (2)serece (4)mevcut.1984 yılında 1 yılda 2 iş değişikliğim oldu.Birinde emekli astsubay diğerinde de emekli albay sorumluluğunda sabah iş başı yapmadan işdimaya katılmadım diye işden ayrıldım.Daha sonra kendi işimin patronu oldum bu güne geldim.Emekliligime az kaldı.Bana bir masa bir sandalya geçineceğim kadar maaş AKP ‘ye ve ANKARA BUYUKŞEHİR BELEDİYESİ’le uğraşanlara gözümü yumar tiwitla kayarım.Küfrün adı günah di bakalım altta yazıyor yorumlarınızdan iş başvurusu yapılmamaktadır diyor töbe töbeee.

 16. S.a 2009 yilinda geçirdiğim trafik kazası sonucu boynum kırıldı ameliyat gecirdim % 40 surekli raporum var engelli kadrosundan is istiyorum ALLAH RIZASI ICIN hayirli günler

 17. ben ankaradan ali damar sizden bana uygun bir iş istiyorum E sınıfı ehliyetim var. SRC(1-2-3-4) var.boya ve kaynak işlerinden anlarım.
  0536 882 34 93 irtibata geçmenizi rica ediyorum saygılarımla.

 18. 1977 doğumluyum büyük şehir fen işleri yada aski de şöför olarak çalışmak istiyorum her türlü ağır vasıta araç kullanabilirim e snıfı ehliyetim var tel 05357080391

 19. ALLAH rızası için biraz önceki iş ilanım için hayırlı bir cevap bekliyorum 4 çocuğum var evim kira işe çok ihtiyacım gerçekten adaletliyseniz işe ihtiyacı olanları çağırırsınız

 20. 1987 Sakarya doğumluyum aöf devam ediyorum şuan Devler bankasında Silahlı özel güvenlik işi yapıyorum. 2012 kpss puanım var sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım. Saygılarımla….05304163354

 21. 10 senedir oto tamircisi olarak yetkili serviste çalışmaktayım EMLİSESİ mesunuyum ustalık belgem ustaogretıçı belgem veEsınıvı eliyetim var büyükşehirde çalışmak istiyorum saygılarimla

 22. B sınıfı ehlıyetlıyım -acık ogretımde ogrenımım suruyor aktıf bı ksılıe sahıbım bı ıse baglanmam yeter 21 yasındayım

  Ilgılenırsenız (0)553 – 504 – 69 – 06

  No lu telefon numarasından ulasabilirsiniz

  Is deneyımım +5 yıl

  SAYGILAR …

 23. ankara büyükşehir belediyesini ve belediyedeki çalışanları gördüm ..inanıyorumki benim için güzel bi ortam orası… benim gerçekten bu işe çok fazla ihtiyacım var …dilerim olur ben önce rabbimden sonrada yetkili insandan yazdıklarımı dikkate almasını istiyorum…

 24. merhaba.peyzaj mimarlığı mezunuyum.ankarada ikamet ediyorum.belediyenzde çalışmak istiyorum.bnun için nasıl bir yol izlemem gerek.cevabınızı bkliyorum.sevgiler…

 25. merhaba ben elektrikçiyim bana uygun bir elektrikçi yada şöför olarak bana uygun pozisyonlarda ankara büyük sehirin personeli olmak isterim ehliyetim e sınıfı elektrik uzerine ustalı kalfalık belgelerine sahıbim ayriyeten acıkta meslek lisesi okuyorum elektrik bölümü bana uygun bozısyonlarda belediyemizde benden çalışmak isterim (0506 982 25 47)

 26. selam ben gökhan binay b sınıfı ehliyetim var askerlimi yaptım lise mezunuyum silahlı güvenlik sertifikam var gemiçi sertifikam var motor ustasıyım makine rasamıyım otokat 2004 ketken kulana bilirim 05,09,1988 doğumtarihim trabzon yomra 1.70 boyunda 60 kiloyum 0531 894 59 81

 27. merhaba ben ercan 2 yıl meslek yüksek okulunda öğrenciyim bu sene mezun oluyorum bölümüm elektrik-elektronik sözleşmeli olarak çalışmak istiyorum çok ihtiyacım var b sınıfı ehliyetim var 21 yaşındayım saygılar..

 28. Ankara buyuksehirbeleditesinde calismak isdiyorum gercekten buna ihtiyacim var ehliyetim agir vaista e kamyon otobis daha onceden surdum sofor olarak deneyimim var hayirlisi bakalim cvp gelirsede caniniz sag olsun gelmesede saygilarmlan.0537 599 37 39

 29. MRH ANKARA YENİMAHALLEDE OTURUYORUM E SNF EHLİYETİM SRC 2VE4 PİSİKO TEKNİK BELGEMLE VE UZUNYOL TECRÜBEMLE BERABER İŞ ARIYORUM 14 YIL ŞÖFÖRLÜK TECRÜBESİNE SAHİBİM DURMAK YOK YOLA DEVAM AMA İŞSİZİM ACİL

 30. İyi günler Kecioren de oturuyorum %16 (yüzde 16) Engelli Raporum var sene 2000 den gecirmiş oldugum trafik kazası nedeniyle sol bacagımda engelim var halk dılıyle topallıyorum ama rapor oranımı dusuk verdıklerını soyluyor herkes bu yuzden kımse iş vermiyor maddi durumumuz hiç iyi degil bi yerden başlamak istiyorumartık Engelliyim kimse anlamıyor halim den lütfen msj ı mı okuyup bi düşüğnmenizi istiyorum.. 22yaşındayım 0506 454 37 55

 31. 1972 dogumluyum işsizim agır vasıta ehliyetliyim ankara topraklıkta ikamet ediyorum söförlük veya vasıf sız da olabilir şirketde olbilir,çok ihtiyacım var.saygılar arz ederim

 32. Merhaba ben yasemin 1974 doğumluyum üç çocuk annesiyim daha önce bir devlet okulunun ana sınıfı bölümünde 5 yıl yardımcı personel olarak çalıştım bu alanla ilgili çeşitli kurs sertifikaları aldım
  bu alan veya başka alanlarla ilgili belediyemizden iş istiyorum

 33. Merhaba ben arıtma ve su tesisatçısıyım a2/E/D/G (forklift/ bekoloder) iş makinası ehliyetlerim var, Etimeskut yapracık’da oturuyorum ve Büyük Şehir Belediyemizden yada personel eksik olan belediyelerimizden iş istiyorum (0535.058.43.18) levent Çelik

 34. eşim maliye bakanlığında güvenlik maaşı az ev kiredisi ödüyoruz düğünde birikenlerle aldık metroda güvenlikte çalışmak istiyor kpps sınavınada giriyor ama 70 alıyor bir yere giremiyor yardımcı olurmusunuz

 35. merhaba ben lisans işletme mezunuyum sizinle birlikte çalışmak istiyorum.uygun bir pozisyonda çalışmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar…

 36. iş arıyorum daha öncedende askide çalışmıştm büyük şehir belediyesinde çalışmak istiyorum e sınıfı ehliyetimvar şöförlük öncelik işim tşk ler saygılar

 37. Uluslararası İlişkiler mezunuyum Ankara Büyükşehir Belediyesinde çalışmak istiyorum.İnsan Kaynakları, kültür faaliyetleri yada aile yaşam merkezler vb. pozisyonlara talibim.

 38. mrb ben inşaat teknıkerıyım Ankara büyükşehir belediyesınde calışmak ıstıyorum bana gore iş varsa ben buradayım ofııce autocad kulllanabılıorum yaşım 20 genc yasta calışan genclere ıhtıyacı var ankaranın

 39. torpilim yok ama. işe almazlar. ama genede bir selam verelim .
  her türlü araç kullanırım ağır vasıta tır,kamyon,otobüs, binek araç
  referans verebilirim
  ankara bala lıyım cep no : 0535 233 52 08 😀 belediyelerde adamı olan adamına söylüyor iş var diye ama biz garibik 😀 :D:D

 40. Merhaba.İşletme mezunuyum.6 yıllık iş tecrübem ve bilgisayar işletmenliği sertifikam var.Bünyenizde bana uygun pozisyonlarda çalışmayı isterim.Şimdiden teşekkür ederim.

 41. Mrb Özel Güvenlik kimlik kartım var E sınıfı ehliyetim var Ankara Büyükşehir Belediyesi personeli olmak istiyorum.Refaransım yok verilen işi en iyi şekilde yaparım ama refarans yok işte bizide değerlendirmeye alın benide bizim gibileride işe alaınnnn…..

 42. MERHABALAR,ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTIM VAR SİLAHLI…E SINIFI EHLİYETİM VAR.ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE,GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLMAK İSTİYORUM.REFARANSIM VAR,EGO DAİRESİ SENDİKA BAŞKANI DEĞERLENDİRMEYE ALIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM……..,CEVABINIZI BEKLİYORUM.ALLAH KOLAYLIK VERSİN……….

 43. ANKARA BUYUK SEHIR BELEDIYESINDEN BELEDIYE PERSONELI OLARAK İŞ ARAMAKDAYIM 8 YILDIR CALISMIYORUM İŞSIZIM BI YASLI ANEM VAR HASTA BAKMAKDAYIM HIC BIR GELIRIM YOK EN YAKIN BI ZAMANDA YARDIMCI OLMANIZI BEKLIYORUM TESEKURLER

 44. çok acil işe ihtiyacım var sayın i melih gökçek başkanıma sagılarımı arz eder bana herhangi bir birimde iş verirse kendim için değil çocuklarım için istiyorum bu işi şimdiden teşekkür ederim

 45. selam ben uzman erbaşlıktan istifa ettim… daha dogrusu zorunlu kaldımm.. kamuda iş imkanım var.. beledıyenizin zabıta görevinde olmayı çok istiyorum aslende ankaralıyım..saygılar

 46. yaşım( 28) 31,12,2013 tarihinde uzm erbaşlık görevimden kendi isteğimle fesh ettim belediyeniz bünyesine açıktan atama istiyorum gerekli evrakları daha önce gönderdim arz ederim. 546 635 63 22

 47. lisans işletme mezunuyum işsizim büyükşehir belediyesinde çalışmak istiyorum form verdim AMA bi sonuç çıkmadı tel 05434720519 acil iş arıyorum

 48. 20 yıllık oto tamircisiyim renoult servisinde ve ford servisinde calıştım ankara büyük şehir belediyesinde calışmak istiyorum tşk ederim tel 05427424532

 49. merhaba iyi günler iyi çalışmalar ben 20.07.1988 tarihinde mersin/gülnar’da dünyaya geldim ilkögretim ve ortaögretim egitimi’mi mersin/aydıncık soguksu ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra 2002 ila 2005 yılları arasında mersin/aydıncık çok programlı lisesi elektrik bölümün’den mezun oldum 2008 ila 2009 yılları arasında askerlik görevimi tamamlamak üzere izmir bornava’da acemi birliğimi 10.j.er eğitim alayında tamamladık’tan sonra antalyanın gündoğmuş ilçesinde 15 aylık askeri hizmetimi bitirdim 2010 ila 2012 tılları arasında uzman erbaşlık sınavlarına katılarak basarılı olduktan sonra egitimlerimi tamamlamak için tuzla piyade okulları komutanlına katıldım ve buradaki 6 aylık egitimlerim sonucu 21.05.2011 de tayin yerim olan 2/95 mekanize piyade yardımcı komutanlığı 2.tabur 3.mekanize piyade bölük komutanlıpı tekirdağ/hayrabolu’da görevime başladım kaydırma birliği oldugumuz için şubat ayının ilk haftası terörle mücadele iç güvenlik harekatın’da şırnak/beytüşsebap’ta ( 2 ) sene görev yapmş bulunmaktayım ve kendi rızamla uzman erbaşlık’tan istifa ettim ilgi ve alakanıza teşekkür ederim saygılar… 0553 235 89 86

 50. Buyuksehir belediyesinde calismak istiyorum.lise mezunuyum 27 yasindayim ne olur sesimizi duyun bibizimde is sahibi olmamizi saglayin insallah geri donusum yaparsiniz tel.5433509890

 51. 1991 doğumluyum. Yerel yönetimler mezunu, kamu yönetimi 3.sınıf (açık öğretim) öğrencisiyim. Bilgisayar sertifikam var. Bana belediyenizin herhangi bir kurumunda iş verirseniz memnun olurum.

 52. ankara büyük şehir bld işçi olarak çalışmak istiyorum 1974 samsun dogumluyum 14 yıldır sincanda oturuyorum lise mezunuyum 2 çocuk okutuyorum E sınıfı ehliyetim var bakmakta oldugum bir ailem var iş istiyorum 05375287955

 53. Cevre sagligi teknisyeniym 2005 mezunuyum belediyelerin hepsinde staj gordum 1987 dogumluyum evli 1 cocuk var b ehliyetim var ogg serifikam var askerlik yaptim acil is ariyom kendi brasimda zabita olarak yada herhangi cst bolumunde teşekkür ler inşallah olur .05549382568

 54. ankara büyük şehir belediyesinde söför olarak görev almak istiyorum b sınıfı ehliyetim var aslen ankaralıyım taksicilik yapıyorum şu an söförlük konusunda hiç kuşkunuz olmasın ankaranın her yerinide biliyorum ilgilenmenizi rica derim saygılarımla

 55. Daha önce bel-ka bünyesinde topoğraf olarak çalıştım askerlik nedeniyle işi bırakmak zorunda kaldım Ankara büyükşehir belediyesi bünyesinde Topoğraf-CnC-Elektronik meslek dallarından birinde hizmet vermek istiyorum

 56. MERHABA 1978 AKSARAY DOĞUMLUYUM,ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ACİL İŞE İHTİYACIM VAR 05057928084 SAYGILARIMLA TEŞEKKÜR EDERİM YALÇIN DİNÇ

 57. Altın dağ belediyesinden iş istiyorum park yapılarında kaldırım yapımlarında çalışa bilirim evliyim üç çocuk babasıyım yaşlı annem ve babala beraber yaşıyorum samsunda yaşıyorum eğer işe alınırsam ayilemi gertire bilirim yaşım 29 ismim mehmet cep nom 05375847472 sayın belediye Başkanımız dan rıcamız budur saygılarımla selamlıyorum teşekkür ederim

 58. 40 yaşındayım Kırıkkale’liyim Sincan’da ikamet ediyorum 25 senelik otobüs şöförlüğü yapmaktayım bütün belgelerim mevcut Belediyenin bütün işlerinde calışabilirim tlf numaram 0 539 673 18 24 bakmakla olduğum bir ailem var işe çok ihtiyacım var

 59. Altın dağ belideyesinden işci olarak çalışmak istiyorum park ve kaldırım işlerinde çalişa bilirim ismim ramazan yaşım 36 2çocuk babasıyım sayın belediye başkan ımıza saygılarımızı sunarız cepnom 05316789229 tteşekkür ederim

 60. Altın dağ belediyesinde işci olarak çalışmak istiyorum park ve kaldırım yapımlarında çalışa bilirim ismim mehmet yaşım 29 evliyim üç çocuk babasıyım cep nom 05375847472 sayın Bakan ımızdan rıca ederiz Teşekkür ediyorum saygılarımı sunarım

 61. Altındağ belediyesinde işci olarak çalışmak istiyorum park ve kaldırım yapımlarında çalışa birim ismim ramazan yaşım 36 evliyim iki çocuk babası yım cep nom 05316789229 saygılarımla selamlıyorum teşekkür ederim

 62. 36 yaşındayım 3 aydır işsizim 4 çocuğum var seçimden önce işden çıktım seçim için uğraştım ALLAH’a şükürki kazandık şimdide işe giremiyorum.harfiyat şöförüyüm bütün ağır vasıta araçları kullanabiliyorum ALLAH rızası için yardımcı olun ANK.B.Belediyesinde yer almak istiyorum 05357080391 saygılarımla pursaklarda oturuyorum

 63. sayın belediya başkanımız melih gökçek ğe saygılarımı sunar çok acil bir işe ihtiyacım olduğunu arz ederim daha önceden evrak vermiştim mamakta oturmaktayım kaynakçıyım ama hangi iş olursa çalışırm saygılarımla abdullah yiğid 05354981814

 64. Türk silahlı kuvvetlerinde jandarma özel harekatta 2010 ile 2012 yilları arası j.uzman çavuş olarak görev yaptim.kendi isteğimle istifa ederek ayrildim.aciktan atanma yolu ile 657 te tabi devlet memuru olmak istiyorum.gereğinin yapilmasini saygilarimla arz ederim.05412868462

 65. 1997 e sınıfı ehliyet src1,3 belgesi pisiko teknik belgeler mevcut şirkette şoför olarak çalışmayı istiyorum akp üyesiyim saygılar 05358949340 yardimci olursaniz sevinirim

 66. 22.09.1982 ankara doğumluyum E sınıfı ehliyete sahibim büyükşehirimizin bünyesi altında uzun yıllar hizmet etmek ve çalışmak istediğimi tarafınıza arz ederim

 67. 1984 doğumlu Anadolu üniversitesi işletme mezunuyum bilgisayar işletmen sertifikalıyım SMMM ruhsatlıyım işe ihtiyacım vardır Ankarada her yerde çalışabilirim.

 68. ben şuan izzisim cok madur durumdayım belediyede ne iş olursa calışırım 1995 yılından beri şöförluk yapmakdayım ama nedense talihim gülmedi 3 aydır sıkıntıdayım 05433220773 3900848 tel acık irtibat icin acil büyük şehir belediyesin den rica ediyorum sayın başkanlarıma
  arz ederim

 69. Sn; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanım bünyenizde bulunan raylı sistemlerde ankaray yada metro şöförü olarak çalışmak istiyorum E Sınıfı ehliyetim var silahlı güvenlik sertifikam var saygılarımı arz ederim 05439727473

 70. 1975 dogumlu E ehliyetli src piskotekniim var14 yildir soforluk yapiyorum tir kirk ayak damperli kamyon ve otobus kulanabiliyorum evliyim 2 cocugum var ve issizim ilginize arzederim numaram 05533713457

 71. enyiyaşındayim haziranda dugunum olacak.bi türlu is bulamıyorum çok zor durumdayim yardimci olursaniz cok memnun olurum.ben 2 yıllık tarim makinaları mezunuyum.4 yıllik kamu yönetimi son sınıf tayim iyi derece arac kullanırım pc kullanim sertifikasina sahibim .. lutfen bir is .. ve is icin tanidigim kimse

 72. ilgili makama ben grayder oparatörüyüm E+G sınıfı belgesine sahibim çeşitli özel şirketlerde çalıştım en son kızılpınar belediyesinde 7 yıl görev yaptım
  sözleşmemin bitmesi neticesinde işten çıkarıldım ilgili mercilercede uygun görülürse ankara büyük şehir belediyesinde görev almak istiyorum saygılarımla.tel.05314643092

 73. 1974 doğumluyum ankara mamak ta oturuyorum 14 yıl önce eşimden ayrıldım hasta bakıcı veya temizlik işnde tecrübem var çok zor durumdayım belediye yardımıyla geçiniyorum tek istediğim sizden yaşamımı sürdürmek için bir iş tel 05078763733

 74. 29.08.1981 ankara dogumlu,olgunlaşma endüstirisi (moda tasarımı)mezunu 2001yılı ve o zamandan beri çalışıyorum.VE sizinle çalışmak istiyorum belediyenin birimlerinden birinde,talebimi kabul ederseniz çok sevinirim

 75. Merhabalar adım Mesut Kaya 1988 doğumluyum. 2 yıllık bilgisayar teknoloji ve proğramlama ön lisans mezunuyum. Keçiören Atapark Mah oturuyorum. 2 yıllık evliyim 1 çocuğum var E sınıfı ehliyetim var şu an işsizim belediyemiz bünyesinde uygun bir işte çalışmak istiyorum. Ilginiz için teşekkürler. Aramanızı bekliyorum. Iyi çalışmalar.
  0544 762 51 87

 76. Merhaba adım Nİhal 35yaşındayım kız teknik ve meslek lisesi mezunuyum 3 çocuk annesiyim çocuklarımı büyüttüm şimdide bölümüme uygun bir alanda çalışıp diğer çocuklara yararlı olmak İstiyorum saygılarımla arz ederim

 77. .Merhaba adım Nİhal 35yaşındayım kız teknik ve meslek lisesi mezunuyum aynı zamanda düz lise mezunuyum .sosyal hizmetler bölümünü okumaktayım.B sınıfı ehliyetim var.uygun bir alanda çalışmak istİyorum. saygılarımla

 78. Merhaba adım Nİhal 35 yaşındayım düz lise mezunu aynı zamanda kız Teknik ve MEslek Lİsesi mezunuyum .sosyal Hİzmetleri okumaktayım. B sınıfı ehliyetim var. Çok acilen çalışmak ìstiyorum.saygılarìmla.

 79. ben VAN /ERCİŞ.LİYİM DEPREMDE. BİR EVİM VARDI YIKILDI KİRA GELİRİM ORDAN GELİRDİ LÜTFEN BELEYEDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM NE OLURSA EVLİYİM .2 ÇOCUK OKUTUYORUM ZORDAYIM YARDIM EDERSENİZ MEMNUN OLURUM SAYGILARIMLA

 80. Ankara büyükşehir belediyesi bünyesinde bulunan şirket ve kuruluşlarında şoför olarak çalışmayı istiyorum E sınıfı ehliyet ve src pisiko teknik belgeler mevcut yönetim kurulu arkadaş lardan yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 81. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 82. 34 yaşındayım e sınıfı ehliyetim serece 1 3 var pisko teknik var çekirdekten yetişme otobüs şöförüyüm her türlü aracı kullanırım büyükşehirde çalışmak istiyorum 0545 558 68 49

 83. 33 yasindayim 3 cocuk annesiyim bilgisayar bilgim var ve yapacagim is konusunda kendime guveniyorum.3 cocuklu olupta tek maasla ve kiraci olarak gecim zor cocuklarimin gelecegi icin bunyenizde calismak istiyorum esimin ayligi 1600 kira 550 okul masrafi bankaya borc gercekten is istiyorum.tesekkurler

 84. SELAMUN ALEYKÜM ben ORHUN EYETEM 1990 doğumluyum şereflikoçhisar imam hatip lisesi mezunuyum askerliğimi güneydoguda SİİRT PERVARİ OKCULAR ÜS BÖLGESİNDE yaptım silahlı özel güvenlik sertifikam var askerden önce numune hastanesinde temizlik şirketinde çalıştım temizlik elamanı olur sertifikam var ben bugsaşa güvenlik içinde müracat ettim EVRAK ALINDI BELGE NUMARAM 7618 ne olur banada uygun bir işverin her türlü zorlukta çalışırım şimdiden ALLAH razı olsun BANA ULŞIRSANIZ SEVİNİRİM GSM 0506 662 21 73 RABBİME EMANET OLUN

 85. sgk lı bir yerde çalışıyorum haftada 3 gün çalışabilirim uygun olursa 1 bebeğim var ek gelire ihtiyacım var saygılarımla 554 321 82 48 isletme mezunuyum her işi yaparım ALLAHIN izniyle kendime güveniyorum ehliyetim var kasiyerlik saha araştırma ön muhasebe danışma kayıt kabul vb. işleri yaptım

 86. 24 yaşındayım yenimahalle ticaret meslek lisesi mezunuyum bekarım ve elimden her iş gelir kndimi geliştirme kabiliyetim war ne iş olursa olsun yaparım iş beğenmek gibi tipim yok ankara Kızılcahamam’lıyım Büyükşehir Belediyesi adı altında bende bi görev istiyorum Allah razı olsun

 87. Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde engelli kadrosunda istihdam edilmek istiyorum gerekli haberleşmenin engellilik açısından önemsenmesini arz ederim teşekkürler

 88. Ankara yenimahallede ikamet ediyorum. 07/06/1980 ANKARA doğumluyum..E + D ehliyetim var,ayrıca G sınıfı ehliyetimde mevcut. Greyder ve bekoloder sertifikalarım var. Belediye bünyesinde faydalı olacağıma inanıyorum..Ayrıca inşaat sektörü teknik konularda bilgi sahibiyim…
  DeğerlendirmeniziRicaEderim SAYGILARIMLA:
  İSA ÖZTÜRK.

 89. ANKARA cubukluyum tek gecim kaynagim soforluk E-D eliyetim var yardimizi bekliyorum evli 22 cocugum var. Otobus kamyon her araci kullanirim tercubem var sizden yardimci olmanizi istiyorum her zaman destekciniz oldum hayir mubarek ramazan bereket ayinda yardimci olacaginizdan eminim selamin eleykum .05352401229

 90. Sa fatih ben imamhatip lisesi mezunuyum ankaraliyim evli bir cocuk babasiyim belediyeniz bunyesinde calusmak istiyorum yillardirher gun kuculen kucuk esnaflik yapiyorum 05069000527 neden imamhatip lisesi mezunlari issiz anlam veremiyorum selametle kalin

 91. slm merhaba buyuksehır beledıyesı oncelıkle e sınıfı ehlıyetım var soforluk ıcın bana donersenız sevınırım sızınle devam etmek ıstıyorum oyumuda İ.MELİH GÖKÇE”YE ATTIM SIMDIDE IS ARIYORUM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM ANKARA/MAMAK TA OTURUYORUM YAKINDA COCUGUM OLACAK SIZE SIMDIDEN TESEKUR EDERIM KOLAYGELSIN BU BENIM NUMARAM ARARSANIZ GELIRIM…..

 92. 1980 doğumluyum evliyim B sınıfı ehliyetim var meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim.Ankara yenimahallede ikamet ediyorum.Telefon numaram:05062252262 ararsanız sevinirim.

 93. ank yasıyorum mesleyım gorson yenı cumhurbaskanımızın gorsonluguna talıbım ALLAHIN ıznıyle ıyı yerlerde calıstım calısmaktayımda sızlerden haber beklıyorum saygılarla ARZ EDERIM. TEL 0536 958 81 14.

 94. DİKKATLİCE OKUYUN… 21 TEMMUZ TARİHİNE KADAR ANKARA ASKİ 15 ELEMAN ALIMI YAPACAKTIR. ARANAN BELGE İSE BİREY VE AİLELER İÇİN ”’ AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ 1 EĞİTMEN EĞİTİMİ ”’ VE İŞE ALIM KURA ÇEKİLEREK OLUCAKTIR. BU BELGEYİ ANKARA AFAD VERİYORMUŞ. AFADA GİDİLDİĞİNDE BU BELGENİN KAMU KURULUŞLARININ TOPLU BAŞVURULARIYLA OLACAĞINI SÖYLEDİLER. ŞUAN BELGEYİ ALMAK İSTEDİĞİNİZ TAKTİRDE İSE EĞİTMENLERİN TATİLDE OLDUGU EĞİTİMİN VERİLEMEYECEĞİ SÖYLENİYOR. BİREYSEL BAŞVURU DA BİR AÇIK VAR .. AFAD DA GÖRÜŞTÜĞÜMDE İSE DAHA 14 TEMMUZDAN ÖNCE ASKİDE ÇALIŞAN TAM 15 KİŞİYE BU BELGELER VERİLMİŞ. BU 15 KİŞİ KURAYLA NASIL ATANACAK NOTERLE İŞ BİRLİĞİ İÇİNDELER KESİN..

 95. Merhaba,27.02.1991 Ankara doğumluyum.Ankara’da ikamet etmekteyim.İİBF Kamu Yönetimi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü mezunuyum.Etimesgut Kaymakamlığı’nda stajyerlik yaptım.Alanımla ilgili olduğundan uygun bir pozisyonda sizlerle çalısmaktan memnun olurum.Saygılarımla tel:05532130181

 96. ankara dedeman otelin de usta demi acehef olarak 24yıl çalışdım iş yeri kapanış nedeniyle iş sız kaldım belediye bünyesinde çalişmak istiyorum ilgılilere şimdiden teşekür ederim telefon numaram 0535 696 78 25irtibat numaram

 97. Merhaba kırıkkale üniversitesi grafik tasarımı bölümünü başarıyla bölüm birinciliğiyle bitirdim. Anka reklam ajansı Ptt Başmüdürlüğünde staj yaptım. Bölümüm ile ilgili programlara hakimim. Belirli makinaları kullandım . Programları iyi derecede biliyorum . İşe ihtiyacım var . Büyükşehir belediyesinde çalışmak istiyorum . İlgileriniz için şimdiden teşekkür ediyorum . 05315564766

 98. Merhaba 10.10.1994 Yozgat doğumluyum.Ankara Yenimahallede ikamet ediyorum. Kırıkkale Üniversitesi MYO grafik tasarımı 2014 mezunuyum.Bölümümü başarılı bir şekilde bitirdim.Lise ve üniversite stajımı Ptt Başmüdürlüğünde yaptım.Bölümümle ilgili programlara hakimim.Bölümümle ilgili belirli makinaları kullandım.Alanımla ilgili uygun bir pozisyonda Büyükşehir belediyesinde çalışmakdan memnun olurum.İlginiz için teşekkür ederim.05547247276

 99. Merhaba 1989 ANKARA doğumluyum.Ankara Etimesgutda ikamet ediyorum.Etimesgut Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek lisesi bilgisayar programcılığı bölümünü bitirdim.Alanımla ilgili Belediye bünyesinde çalısmak istiyorum ilginiz için teşekkurler.. 554 460 47 49

 100. Salamun aleykum hayiyli işler 1978 dogumluyu belediye būnyesinde şöför olaraktam calışmak istiyorum E+D src piskoteknik belgelerim eksiksiz olarakta vardır ve yaklaşık dört aydır işsizim saygılarımla teşekkürederim

 101. ünüversite 4 yıllık mezun olup belediye hizmetleri 4c olarak yada sözleşmeli olarak defalarca iş başvurusunda bulundum ama şuan tek eksiğim TORPİLİM yok itinaa ile belediyede TORPİL aranmaktadır

 102. Ben engelli her işi yapabilecek durumdayım meslek lisesi mezunuyum engelli sınavlarına giriyorum bir yere yerleşemedim beni kimseye muhtaç etmeyin banada bir iş imkanı verin çalışmak istiyorum

 103. B sınıfı ehliyetim var SRC 2 VE SRC 4 belgelerim var belediyede çalışmak istiyorum şöför olarak çalışmak istıyorum yada bana göre uygun bir pzisyonda acil işe ihtiyacım var yardımlarınız bekliyorum ilgilenirseniz sevinirim saygılar 05426537013 nolu telefonumdan ulaşabilirsniz yada meil adresimden de ulaşabilirsiniz teşekkkürler

 104. Ben 1982 dogumlu kırşehir ticaret meslek llisesi menzunuyum ankarada ikamet etmekteyim boyadan anlarim belediyede bana uygun pozisyonda çalışmak isterim cok ihtiyacim var işsizim nom 05448126548

 105. Mrb ben yenimahalle de ikamet ediyorum issizim 2 tane engelli hastam var masraflarini yetistiremiyorum lutfen bana bi is verseniz E Sınıfı ehliyetim var 0537 389 16 41 ulaşabilirsiniz

 106. KTÜ Orman müh. bölümü mezunuyum.sivi olarak Forum Migros A.Ş.T satış elemanı,ktü kütüphanede part time,optimal ormancılıkta mevsimlik muh. çalıştım. şuan işsizim iş arıyorumm

 107. Merhaba 33 yaşındayım %60 engelliyim Ticaret meslek lisesi bankacılık bölümü mezunuyum üniversite bankacılık bölümü okuyorum Ankara da oturuyorum ekpss girdim sizlerle calismak isterim

 108. ankara çubukta oturuyorum nisanlıyım kısa süre içerisinde evlencem ve işim yok büyük şehir belediyemizden şöförlük yapabilecek bi iş rica ediyorum e ehliyetim var.torpilsiz de iş bulunabilceni biliyorum ve bunun için yardımlarınızı bekliyorum numaram 0544 483 79 11

 109. slm ben etimesgutta oturuyorum lkaldırım taşı andazit bazat bordur ustasıyım işe ihtiyacım var yeni düğün yaptım daha önce belbetonun işini yaptım anklaradda çalışan kaldırım ekiplerini gezin bakın en kıral ustayı getirtin bnm kadar temiz hızlı yapan usta varsa ben bu mesleği brakcamm sizi bekliyorum 05432614702

 110. çankaya bölgesinde ikamet etmekteyım, evlı ve askerlıgımı yapmış bulunmaktayım, yardımcı olursanız cok memnun kalacgm ıyı calısmalar. 0538 862 48 00

 111. B sınıfı ehliyetim var ehliyetimi büyütüyorum (e) sınıfına SRC 2 VE SRC 4 belgelerim var belediyede çalışmak istiyorum şöför olarak çalışmak istıyorum yada bana göre uygun bir pzisyonda acil işe ihtiyacım var yardımlarınız bekliyorum ilgilenirseniz sevinirim saygılar 05426537013 nolu telefonumdan ulaşabilirsniz yada meil adresimden de ulaşabilirsiniz teşekkkürler
  Acilllllllllllll

 112. belediyeniz kadrosunda otobüs şoförü olarak çalışmak istiyorum iş başvurusunu nereden yapıyoruz SRC 1 SRC 2 SRC 3 SRC 4 VE PİSİKOTEKNİĞİM var ilginize şimdiden teşekkürler 532 523 02 10

 113. sayın başkanım; ben Atatürk üniversitesi çevre mühendisliği bölümü mezunuyum. okul stajımı İstanbul büyükşehir belediyesinde yaptım. acilen işe ihtiyacım var. 1981 doğumluyum. ankarada oturuyorum. bana sağlıyacağınız iş imkanı için şimdiden teşekkür ederim. 05323480283

 114. Merhaba,

  1980 Ankara doğumluyum, 10 yıllık ehliyetim SRC – 4 belgem var meslek lisesi motor bölümü mezunuyum. Aynı zamanda çok çok iyi derecede bilgisayar bilsine sahibim. Evliyim bir çocuk sahibiyim ve iki yılı aşkındır işsizim.

  2004 yılından bu yana başta Keçiören olmak üzere Büyükşehir belediyesinde de Akparti ilçe teşkilatında bulundum.

  ilginiz için Teşekkür ederim . 05333831492 .

  Selamlar. . .

 115. Merhaba.
  1986 doğumluyum. Güvenlik sertifikam ve kaynakçı sertifikam var. ağır işe alışkınım. 2 kızım var büyük şehir belediyesinde çalışmak istiyorum. ne iş olursa yaparım. lütfen bir haber bekliyorum. Saygılarımla. Tel: 0541 932 16 41

 116. 1979 doğumluyum sincan imam hatip lisesi mezunuyum e’sınıfı ehliyetim var.-silahlı güvenlik sertifikam ,
  forklift kullanma sertifikam var .src/2/src3var
  iş arıyorum.

 117. 1983 Ankara doğumluyum ve acilen 2 tane meleğim için ise ihtiyacım var silahlı güvenlik belge mevcut ve ileri düzeyde bilgisayar kullanabilirim kadinim diye suçlu değilim ve namusuna çalışabilecek bir işim olsun istiyorum

 118. Hayırlı günler eşim bir senedir işsiz bir senelik evliyiz eşim is olursa calismaya gidiyor benim ocak ayında doğumum var maddi durumumuz yok kömür sağolsun yardım dan geldi ev kira ailem burda değil kimsemız yok yardımda bulunan eşim ne iş olursa çalışır nasil is olursa olsun razıyız lütfen sesimızi duyun

 119. Slm eşim kaynakci 1senedir işsiz yeni evliyiz ocak ayında doğumum var is olursa gidiyor is olmazsa evde maddi durumumuz iyi değil evin ihtiyaçlarını karşılayamıyor üzülüyor çoğu zaman onu ağlarken görüyorum lütfen allah rızası icin eşime is her ne iş olursa olsun razıyız bize ulaşın zor durumdayiz 05070849310

 120. Is ariyorum E ehliyetim var buyuk Araç tecrubem var uzun yok tecrubem var ankara min semptlerini cok iyi biliyorum.saygilarim Melih gig eke burdan tesekkur I bir borc bilim basinizdan email olmasin ins bizlerin ve TURKIYE’nin Melih beye her Zaman ihtiyaci var

 121. Slm iki yıl forklift operator liği yaptım bir yıldır bostayim JCB forklift eskvator kepçe dözer loder Mikser kullanma operator luk belge var ehliyeti sürücü kursuna dir olum lu bir iş olursa Büyükşehir Belediyesi ile çalışmak isterim no: 0553 535 43 46 sincan Fatih’de ikahamet etmekteyim

 122. merhaba ben ercan 22 yaşındayım elektronik haberleşme 2 yıllık myo mezunuyum aynı zamanda aöf 3 ncü sınıf kamu yönetimi okuyorum b sınıgı ehliyetim var işsizim işe çok ihtiyacım var ankara büyükşehir belediyesinde sözleşmeli olarak işçi olarak uygun olan bir yerde çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun..

 123. Merhaba,
  Bu Bay Larry Brown, özel bir kredi borç veren herhangi bir mali yardıma ihtiyacı herkes için bir mali fırsat açmak olduğunu genel kamuoyunu bilgilendirmek için. Biz açık ve anlaşılır terimler ve durumu altında bir bireyler, firmalar ve şirketler% 2 faiz oranı kredi vermek. e-posta ile bugün bize: (Alarrybrowninvestment@gmail.com)

 124. merhaba ben şafi engelliyim sa ayahım obur ayahımda biraz kısalık var lise mezunuyum belediyenizde çalışmak istiyorum saygılarımla teşekurler 05310242611

 125. selamlar ben Şereflikoçhisar liyim Keçiören de ikametgah dayim E Sınıfı ehliyetim var Elektrik Elektronik bilgim vardir 39 yaşındayım iş istiyorum saygilarimla 05427361290

 126. meraba ben fetullah 1989 doğumluyum Etimesgut da ikamet ediyorum ve Etimesgut belediyesin de işe girmek ve sürekli olarak sizlerle çalışmak istiyorum inşallah hayırlısı olur..

 127. Eğer bir işletme kredisi, bireysel kredi, ev kredisi, araba arıyorsunuz
  kredi, öğrenci kredi, borç konsolidasyonu kredi, teminatsız krediler, girişim
  sermaye, vs .. Yoksa bir banka veya mali bir kredi reddetti vardı
  Doğru yer, bir veya daha fazla reasons.You için kurum
  senin kredi çözümleri! Ben kredi özel borç veren dışarı vermek am
  düşük ve uygun faiz oranı şirketler ve bireyler
  % 2. Faiz. Larryreedinvestment@gmail.com e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz

 128. Selamlar Gazi ünivetsitesi İktisat bölümü mezunuyum, bilgisayar programlarını iyidir 3 senedir işsizim , ne bir tanıdığım ne de torpilim var ve size edecek duamdan başka bir şeyim de yok.

 129. selamun aleykum 32 yasındayım e sınıfı ehlıyet vede src 2 4 psıkoteknık sılahlı guvenlık kımlıgım var vasıfsız ıscı olarakta calısabılırım tesekkurler

 130. merabalar ben lise mezunuyum, 32 yaşındayım 9 senelik evliyim. özel güvenlik sertifikam var, b sınıfı ehliyetim var 2 çocuğum var 3.sü yolda allahın izniyle maaşım asgeri ücretti hep, hiç yukarısı olmadı çocuklarım için sizden belediyenizde iş istiyorum ne iş olursa yaparım. tl:05425836100

 131. Merhaba, benim adım, ben 50 milyon aldattım edilmiştir çok sahte para kredi elinde kurbanı ben 800 milyonluk büyük bir sermayeye ihtiyaç, çünkü ben neredeyse öldü beslemek için yiyecek yoktu, nida rinabel oldu edilir benim çocuklar, benim iş yıkıldı ve kocam geç. Ben ve benim çocuklarım artık dayanamayıp. Benim rahmetli kocam meslektaşım nihayet, bana şirkette güvenli bir kredi almak iyi bir anne iyi bir yardımcı anne Mrs.Morrison beni tanıştırdı kadar tüm Mart 2015 oldu bu, o, ben size teşekkür etmek bu fırsatı kullanmak istiyorum değildi Allah ben de hepiniz bir teminatlı kredi temas anne gerekirse birçok dolandırıcılık, orada olduğunu, Endonezya tüm iyi insanlara anlatmak için bu fırsatı kullanmak istiyorum, sizi korusun devam edecektir. @ janemorrisonloanfirm@gmail.com benden daha fazla bilgi için nidarinabel@gmail.com yoluyla bana ulaşın

 132. Özel, ticari ve Bireysel Krediler dünyanin her yerinde 50 yil geri ödeme süresi dönemine 1 yil içinde Teklif Biz% 2 çok düsük yillik faiz orani vardir. Bizim kredileri de maksimum güvenlik için sigortali bizim önceligimizdir. Herhangi bir ilgi kisiler e-posta yoluyla bize basvurun: cobetfunds7@gmail.com

 133. ON PARMAK BİLİYORUM LİSE MEZUNUYUM ÇOCUK GELİŞMİ SENELERDİR AKP YE OY VERİYOZ AMA Bİ İCRAT GÖREMİYORUZ BU OYLARIN HATIRINA DA OLSA BELEDİYE DE Bİ İŞ İMKANI OLAMAZMI YANİ ESKİDEN MİLLET DERDİ MHP BAŞA GELSİN SENİ ŞURAYA ALDIRACAM CHP BAŞA GELSİN SENİ BURAYA ALDIRICAM AMA BİZ AKP OY VERDİK HALA BİŞİ YOK.

 134. daha önce böyle bir yorum yapmadım. ON PARMAK BİLİYORUM LİSE MEZUNUYUM ÇOCUK GELİŞMİ OKUDUM. SENELERDİR AKP YE OY VERİYOZ AMA Bİ İCRAT GÖREMİYORUZ BU OYLARIN HATIRINA DA OLSA BELEDİYE DE Bİ İŞ İMKANI OLAMAZMI YANİ ESKİDEN MİLLET DERDİ MHP BAŞA GELSİN SENİ ŞURAYA ALDIRACAM CHP BAŞA GELSİN SENİ BURAYA ALDIRICAM AMA BİZ AKP OY VERDİK HALA BİŞİ YOK.

 135. mrb ben 3 aydır işsızım mermer ustasıyım 7 sene tecrubem var kaç defa beledıyeye gıttım ama sunuç alamadım yenı evlıyım eşimi bırakıp şehir dışına çikamıyorum işsizim beledıyeye çalişmak istıyorum sagılarımla tel05535286922

 136. Merhaba .. Benim adım Aydın Ertan ve Türkiye’nin vatandaşı, “Kredi Finansmanı Evi” adında bir kredi şirketine teşekkür etmek istiyorum. Banka tarafından kredi almaktan birkaç kez reddedildikten sonra reklamlarını aldım çevrimiçi denemeye karar verdim, çünkü bana yardım edecek kimsem yok ve neyse ki, bazı kağıt işleri imzaladıktan ve gerekli prosedürleri tamamladıktan sonra kolayca kredi aldım ve tanıklığımı çevrimiçi olarak paylaşmaya karar verdim. Benim gibi aynı durum, her tünelin sonunda ışık olması ve sorunlarının çözümünü bulmaktan vazgeçmemesi umuduyla olabilir. Ayrıca, finansal desteğe ihtiyacınız varsa onlarla iletişime geçebilir ve ayrıca bilgilerini çevrimiçi ortamda nasıl edindiğinizi anlatabilirsiniz.

  E-posta adresi: creditfinancierhome@gmail.com

 137. Güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum park bahçe neresi olursa iş farketmez 1980 doğumlu evli ve iki çocuk babasıyım çok mağdurum ilgililerden çok rica ediyorum!

 138. Bende herkes gibi işsizim evim kira mağdurum yaşım 44 silahlı sertifikam var 10 güvenlik yaptım ağır vasıta ehliyetim src var,,belediyeye şahsen CV verdim vermediğim yer kalmadı ama arkamızda kimse olmadığından nafile kimse dönüş yapmadı bur ekmeğe mutac olur hale geldik kim sesimizi duycak ne zaman perişanım belediyenin her bünyesinde çalışırım yeterki iş OLSUN iş iş iş intahar etsem azdır

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*