Misaş Market Personel Alımı ve İş İlanları 2024

2010 yılında Küüm Gıda A.Ş. tarafından faaliyete geçirilen Misaş Marketler, kısa süre içinde geniş kitlelere hitap etmeyi başarmıştır. 55 farklı şubesi bulunan Misaş Market Zincirleri, kaliteli ürünleri müşterisine uygun fiyatlarla ulaştırarak kısa zaman içinde büyük başarılar elde etmiştir. Aynı zamanda bu geniş çalışma ağı sayesinde birçok kişiye iş imkanı sağlamaktadır. 

Misaş Market İş İlanları

Misaş Market, yeni açılacak şubeler ya da mevcut şubelerinde görevlendirilmek üzere eleman alımı yapacağını sık sık duyurmaktadır. Şubeleri Elazığ’da bulunan Misaş Market sık sık iş ilanları yayınlamakta ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Çalışanlarına son derece değer veren ve alanlarında hizmet içi eğitimler almalarına olanak sağlayan marketler zinciri, birçok işletmeye bu anlamda örnek oluşturmaktadır. 

Nasıl Başvurulur?

Misaş Market bünyesinde görev almak isteyen kişiler, bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilir. Misaş Market resmi web sitesi üzerinden “Açık Pozisyonlar” adı altında ihtiyaç duyduğu departmanlara işçi alımları yapmaktadır. Başvuru yapmak isteyen kişiler bu sayfayı inceledikten sonra;

  1. Misaş Marketin resmi web sitesine giriş yapın.
  2. Daha sonra sağ üst kısımda yer alan “İnsan Kaynakları” sekmesine tıklayın.
  3. Sonrasında açılan sayfada sol kısımdaki menüde bulunan “İş Başvuru Formu” sekmesine tıklayarak açılan sayfadaki formu doldurarak gönderiniz.

Bu işlem market zincirinin resmi web sitesinden yapıldığı için son derece güvenlidir. Bunun yanı sıra farklı kariyer sitelerinde yer alan iş ilanlarını takip ederek bu siteler aracılığıyla da başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular sırayla incelenerek, ilgili pozisyona uygun görülmeniz halinde firma yetkilileri sizinle iletişime geçerek bilgi vermektedir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satın Alma Sorumlusu
  • Depo Personeli
  • Reyon Görevlisi

Pozisyon Açıklamaları

  • Satın Alma Sorumlusu: Markette satışa sunulmak üzere seçilen ürünler doğrultusunda üretici firmalarla gerekli prosedürleri sağlamak.
  • Depo Görevlisi: Marketlerde satışı yapılmak üzere alınan ürünlerin, satış yapılacağı zamana kadar depolandığı yerlerdeki takibi ve düzeni sağlamak.
  • Reyon Görevlisi: Mağazalarda yer alan farklı reyonların düzenini ve temizliğini sağlamak. Gerektiğinde marketteki diğer çalışanlarla koordineli bir şekilde çalışarak genel düzeni sağlamak.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 08:00-18:00

Alım Yapılacak Şehirler: Elazığ, Tunceli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*