Sun Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sun Tekstil’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Sun Tekstil bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sun Tekstil personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İzmir ilinin, Torbalı ilçesinde genel merkezi olan Sun Grup bünyesinde olan Sun Tekstil personel alımı ile bünyesine yeni çalışanlar eklemektedir. Inditex, Next, M & S ve Tesco gibi firmalar için üretim yapmakta olup, ISO500 sıralamasında 314. sırada yer almaktadır.

Dinamik alt yapısı sayesinde gelişmesini sürdüren firma, kariyer sayfaları üzerinden Sun Tekstil iş ilanları vermektedir. Bunları takip ederek, başvuru yapma fırsatını yakalamanız mümkündür. Güncel olarak Kariyer.net üzerinde kaçırmamanız gereken çok sayıda ilan mevcuttur.

Sun Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları

Sun Tekstil Personel Alımı Yapacak

Sun Tekstil ülkemizde 23, dünyada ise 38 noktada bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında birçok insanın tercihi olan marka, her yıl farklı zamanlarda, bünyesinde bulunan çeşitli pozisyonlara alım yapmaktadır.

Bu bakımdan an itibariyle Kariyer.net platformunda bunlar listelenebilir. Eğer başvuru yapmak isterseniz detaylarını görebilir, nitelikleri taşıyorsanız başvuru yapabilirisiniz.

Sun Tekstil İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde bulunan Sun Grup hesabı incelendiğinde çok sayıda iş ilanı görülmektedir. Bunlardan bazıları da Sun Tekstil’e yönelik verilmektedir ve şöyledir;

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Etüt Mühendisi (Karadeniz Bölgesi) Giresun +1 il daha
2 Etüt Mühendisi İzmir
3 Prova Mankeni İzmir
4 Tasarımcı İzmir
5 Takım Lideri İzmir
6 Tedarik Zinciri Yöneticisi İzmir
7 Koleksiyon Kumaş Tedarik Uzmanı İzmir

  1. Ar-Ge Uzmanı: Bu pozisyon için moda tasarım, tekstil tasarım, tekstil mühendisliği bölümlerinden mezun olma ve İngilizce bilme gibi nitelikler vardır. Ayrıca Microsoft Office, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator gibi programlara hâkim olma da yer almaktadır. Tercihen tekstil sektörü ile Ar-Ge üzerinde minimum 3 sene tecrübeli olma koşulu da görülmektedir. İlan İzmir’in Torbalı ilçesinde görülmektedir.
  2. Çevre Mühendisi: Çevre mühendisliği bölümünden mezun olma niteliği olan bu ilan, tercihen konfeksiyon hazır giyim alanı üzerine minimum 3 sene tecrübe olma şartını bulundurmaktadır. Ayrıca ISO14001 belgesi, tercihen çevre görevlisi belgesi olma, Microsoft Office programlarını ve İngilizce dilini bilme gibi nitelikler de görülmektedir.
  3. Süreç İyileştirme Uzmanı: Tekstil ya da endüstri mühendisliği alanlarından mezun olma, Microsoft Office ve Excel kullanma, birden fazla sorumluluğu önceliğe göre sıralayarak yönetebilme gibi nitelikler aranmaktadır.

Kariyer.net üzerinde bulunan bu ilanlar, Sun Grup kapsamında görülmektedir. Eğer bu firmanın profilini incelerseniz, diğer ilanları da görebilir, tüm ayrıntılarıyla beraber inceleyebilirsiniz.

Sun Tekstil İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sun Tekstil online sistemler üzerinden başvuru kabul etmektedir. Bunun için aktif ilanların olması gerekir. Kariyer.net üzerinde değerlendirilebilecek pozisyonlar mevcut olup, başvuru şöyledir;

  1. https://www.kariyer.net/firma-profil/sun-grup-1452-186257 linkine girin.
  2. Hesabınızda oturum açtıktan sonra, ilginizi çeken ilanları inceleyin.
  3. İş ilanının üst kısmında bulunan ve mor renkli olan başvur butonuna tıklayarak, başvuru gerçekleştirin.

Bunun için sadece Kariyer.net üyeliğiniz olmalıdır. Eğer yoksa bir tane açılmalıdır. Sonrasında bu işlemler takip edilerek, başvuru tamamlanabilir.

Benzer İş İlanları

3 Comments

  1. slm iyi çalışmalar izmir torbalıda ikamet etmekteyim E sınıfı ehliyet src4 src2 piskoteknik dijital ehliyet belgelerine sahibim uygun görürseniz şoför olarak çalışmak istiyorum saygılarımla 05438576910

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*