Garanti BBVA Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Garanti BBVA’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Garanti BBVA bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusunda bulunmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Garanti BBVA personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin en köklü finans kurumlarından biri olan ve bankacılık sektöründeki prestiji ile tanınan Garanti Bankası 1946 yılında kurulmuş olup belli dönemlerde personel alımları yapar. Bu sebeple Garanti BBVA iş ilanları düzeni olarak kontrol edilmelidir.

Söz konusu ilanlar kariyer siteleri ve Garanti Bankası’nın ilgili sayfasından görülebilir. Garanti BBVA iş başvurusu da ilanın açıldığı kaynaktan yapılır. Başvuru tamamlandıktan sonra Garanti BBVA insan kaynakları başvuruları inceleyerek, uygun adaylara bilgilendirme yapar.

Garanti BBVA Personel Alımı ve İş İlanları

Garanti Bankası Personel Alımı Yapacak

Yurt içinde 922 şubesiyle hizmet veren Garanti BBVA personel alımı duyurdu. Yakın dönemde internet üzerinden açılan bu ilanlar, bankanın bünyesine girmek isteyenler için fırsat açığa çıkardı. İnceleme ve başvuru için de ilgili sitelerin kullanılması gerekli.

Garanti BBVA, internet üzerinde verdiği iş ilanlarını kariyer.net ve kariyer.garantibbva duyurdu. Kariyer.net üzerinde bulunan ilanlar, her adayın incelemesi ve başvuru için anlık açık durumda. Kariyer. bbva sitesine girenler de hangi pozisyonların uygun olduğunu inceleyebilmekte.

Dinamik yapısıyla Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Garanti BBVA, dönem dönem personel alımı yapar. İlanların kapanma tarihi gelmeden, adayların başvuru yapması gerekir. Bu nedenle gelecek tarihte verilecek iş ilanları için güncel takip yapmak şarttır. Sitemiz söz konusu ilanları güncel olarak inceleyerek, sizlerle paylaşır.

Bizi takip ederek son durumdan haberdar olmanız mümkündür. Garanti BBVA, çalışanlarına yılda 1 kez ücret artışı uygular. Her ay maaşın 1/3’ü oranında ikramiye, yabancı dil tazminatı, yemek fişi ve yan ödemelerden meydana gelen ücret paketi vardır.

Yemek hakkı tatmin edici olup, çalışanların hayat sigortası ve özel sağlık sigortası bulunur. Cam, lens, gözlük ve diş tedavisi tarzı özel sigorta kapsamında olmayan sağlık giderlerinde Özel Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı hizmetlerinden yararlandırılır.

Garanti BBVA İş İlanları ve İş Başvurusu

Garanti BBVA bünyesine girerek avantajlarından yararlanmak isteyenler için başvuru yapılacak uygun pozisyonlar vardır. Bunlar şu şekildedir;

Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
19 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Tahsilat Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
12 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Destek Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
03 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)

Fon Operasyon Yetkilisi / Uzmanı (kariyer.net): İlgili yatırım fonlarına dair her operasyon işlemlerini hatasız, vaktinde yapmakla görevlidir.

 1. İş Geliştirme ve Proje Yönetimi Yönetmeni (kariyer.net): Bankanın Müşteri İletişim Merkezi Müdürlüğü’nün öncelik, hedef ve stratejileri kapsamında farklı kanallardan gelen yeni ürün ve sürecin alınması görev tanımlarındandır. Geniş bir tanımı mevcut olup, ilgilenen adaylar ilanın açıldığı siteden incelemelidir.
 2. Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi (kariyer.bbva): Bankanın telefon bankacılığı vasıtasıyla hizmet için irtibat kuran müşterilerin taleplerini alır. Bunları gerçekleştirirken, aynı zamanda banka ürünleri satışı yapar.
 3. İngilizce Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi (kariyer.bbva) İngilizce’yi sözlü ve yazılı aktif kullanmalıdır. Görev tanımı, Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi ile aynıdır.
 4. Gişe görevlisi
 5. Güvenlik görevlisi
 6. Stajyer

Fon Operasyon Yetkilisi / Uzmanı başvuruyu https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bbva-fon-operasyon-yetkilisi-uzmani-2657334 üzerinden alır.

İş Geliştirme ve Proje Yönetimi Yönetmeni, iş iş başvurusu https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bbva-is-gelistirme-ve-proje-yonetimi-yonetmeni-2632863 linkinden gerçekleştirilir. Bu nedenle adaylar, eğer üyeliği yoksa bir hesap oluşturmalıdır. Ardından yetenekleri ve bilgileri kapsamında CV doldurup, bu ilanlardan birine tıklamalıdır.

Ardından linkte göreceğiniz “başvur” butonununa tıklayıp özgeçmiş, önyazı ve şehir yazıp, onay vererek, üstte bulunan “başvuruyu tamamla” seçeneği kullanılır. Kariyer.bbva.com.tr adresinden verilen ilanlara https://kariyer.garantibbva.com.tr/public/Announcement.aspx adresinden başvuru yapılır. İlgili pozisyonu açıp, alt kısımda “başvur” butonu kullanıldığında, üye girişi istenir. Ardından başvuru kısa sürede tamamlanabilir.

Garanti BBVA Banka Sınavları

Garanti BBVA, çağrı merkezi asistanı, operasyon asistanı ve müşteri danışmanı alımlarını yıl boyu yapar. Yetkili ve müfettiş yardımcısı alımları ise her yıl bir kez gerçekleşir.

Üniversite mezunlarına da yılın farklı dönemlerinde, deneyim istemeyen alımlar sunulur. Bu alımlarda adaylara yapılan sınavlar, sıklıkla haftasonlarıdır. Sınavlar iş alımlarına göre yapıldığı için dönemleri de farklıdır.

Garanti BBVA sınavları, iki aşamalı yapılır. Bunlar yazılı ve sözlü sınavdır. Önce 60 dakika yazılı sınava girilir. Başarılı adaylar, sözlüye girmeye hak kazanır.

Teknolojinin geliştiği günümüzde, pratik olması nedeniyle online sınavlar gerçekleştirilir. Bunlar sıklıkla management trainee, uzman yardımcılığı gibi pozisyonlar içindir. Gerekli kullanıcı adı ve şifre, banka tarafından adaylara gönderilir. Tüm sınavlar tamamlanınca, sonuçlar birkaç haftada belli olur.

Garanti BBVA Bankası Benzer İş İlanları

5 Comments

 1. Merhaba ismim beyza. Ordu üniversitesi iktisat mezunuyum. 2.5 yıl muhasebecilik yaptım. Sizinle kişisel yeteneklerime ve mesleğime uygun bir pozisyonda uzun vadeli olarak kendimi geliştirmek istiyorum.

 2. Çukurova Üniversitesi iktisat mezunuyum.ingilizce , ve Arapça dillerini biliyorum.Sizinle çalışımak istiyorum.Yeni mezun oldum.24 yaşındayım .

 3. İsmim meral istanbul ünv mühendislik fakültesi jeofizik müh mezunuyum aynı zamanda eskişehir anadolu ünv halkla ilişkiler mezunuyum aynı zamanda celal bayar üniversitesi inşaat teknikerliği mezunuyum ve anadolu ünv işletme ve iktisat 1.sınıf terk ve dondurma yaptım iş arıyorum istanbul sarıyerde oturuyorum hesap işlerinden iyi anlarımm

 4. selam beylikduzunde oturuyorum dsha once tecrubem var is ariyorum gunlik bankalarda cslisiyorum suan pandemi dolayi is cikmiyor beklekmedeyim

 5. Fatih üniversitesi halkla ilişkiler mezunuyum.üniversite ile eş zamanlı anadolu üniversitesi sosyal hizmetler bölümünden mezun oldum. Halkla ilişkiler alanında dört farklı departmanda ve firmada deneyimim vardır. ingilizce ve arapça dilim vardır.iletişime açık çözüm odaklı takım çalışmasına uyum sağlayarak şirketinizde yer almak isterim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*