Garanti BBVA Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Türkiye’nin en köklü finans kurumlarından biri olan ve bankacılık sektöründeki prestiji ile tanınan Garanti Bankası 1946 yılında kurulmuş olup belli dönemlerde personel alımları yapar. Bu sebeple Garanti BBVA iş ilanları düzeni olarak kontrol edilmelidir.

Söz konusu ilanlar kariyer siteleri ve Garanti Bankası’nın ilgili sayfasından görülebilir. Garanti BBVA iş başvurusu da ilanın açıldığı kaynaktan yapılır. Başvuru tamamlandıktan sonra Garanti BBVA insan kaynakları başvuruları inceleyerek, uygun adaylara bilgilendirme yapar.

Garanti BBVA Personel Alımı Yapacak

Yurt içinde 922 şubesiyle hizmet veren Garanti BBVA personel alımı duyurdu. Yakın dönemde internet üzerinden açılan bu ilanlar, bankanın bünyesine girmek isteyenler için fırsat açığa çıkardı. İnceleme ve başvuru için de ilgili sitelerin kullanılması gerekli.

Garanti BBVA, internet üzerinde verdiği iş ilanlarını kariyer.net ve kariyer.garantibbva duyurdu. Kariyer.net üzerinde bulunan ilanlar, her adayın incelemesi ve başvuru için anlık açık durumda. Kariyer. bbva sitesine girenler de hangi pozisyonların uygun olduğunu inceleyebilmekte.

Dinamik yapısıyla Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Garanti BBVA, dönem dönem personel alımı yapar. İlanların kapanma tarihi gelmeden, adayların başvuru yapması gerekir. Bu nedenle gelecek tarihte verilecek iş ilanları için güncel takip yapmak şarttır. Sitemiz söz konusu ilanları güncel olarak inceleyerek, sizlerle paylaşır.

Bizi takip ederek son durumdan haberdar olmanız mümkündür. Garanti BBVA, çalışanlarına yılda 1 kez ücret artışı uygular. Her ay maaşın 1/3’ü oranında ikramiye, yabancı dil tazminatı, yemek fişi ve yan ödemelerden meydana gelen ücret paketi vardır.

Yemek hakkı tatmin edici olup, çalışanların hayat sigortası ve özel sağlık sigortası bulunur. Cam, lens, gözlük ve diş tedavisi tarzı özel sigorta kapsamında olmayan sağlık giderlerinde Özel Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı hizmetlerinden yararlandırılır.

Garanti BBVA İş İlanları ve İş Başvurusu

Garanti BBVA bünyesine girerek avantajlarından yararlanmak isteyenler için başvuru yapılacak uygun pozisyonlar vardır. Bunlar şu şekildedir;

 1. Fon Operasyon Yetkilisi / Uzmanı (kariyer.net): İlgili yatırım fonlarına dair her operasyon işlemlerini hatasız, vaktinde yapmakla görevlidir.
 2. İş Geliştirme ve Proje Yönetimi Yönetmeni (kariyer.net): Bankanın Müşteri İletişim Merkezi Müdürlüğü’nün öncelik, hedef ve stratejileri kapsamında farklı kanallardan gelen yeni ürün ve sürecin alınması görev tanımlarındandır. Geniş bir tanımı mevcut olup, ilgilenen adaylar ilanın açıldığı siteden incelemelidir.
 3. Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi (kariyer.bbva): Bankanın telefon bankacılığı vasıtasıyla hizmet için irtibat kuran müşterilerin taleplerini alır. Bunları gerçekleştirirken, aynı zamanda banka ürünleri satışı yapar.
 4. İngilizce Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi (kariyer.bbva) İngilizce’yi sözlü ve yazılı aktif kullanmalıdır. Görev tanımı, Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi ile aynıdır.
 5. Gişe görevlisi
 6. Güvenlik görevlisi
 7. Stajyer

Fon Operasyon Yetkilisi / Uzmanı başvuruyu https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bbva-fon-operasyon-yetkilisi-uzmani-2657334 üzerinden alır.

İş Geliştirme ve Proje Yönetimi Yönetmeni, iş iş başvurusu https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bbva-is-gelistirme-ve-proje-yonetimi-yonetmeni-2632863 linkinden gerçekleştirilir. Bu nedenle adaylar, eğer üyeliği yoksa bir hesap oluşturmalıdır. Ardından yetenekleri ve bilgileri kapsamında CV doldurup, bu ilanlardan birine tıklamalıdır.

Ardından linkte göreceğiniz “başvur” butonununa tıklayıp özgeçmiş, önyazı ve şehir yazıp, onay vererek, üstte bulunan “başvuruyu tamamla” seçeneği kullanılır. Kariyer.bbva.com.tr adresinden verilen ilanlara https://kariyer.garantibbva.com.tr/public/Announcement.aspx adresinden başvuru yapılır. İlgili pozisyonu açıp, alt kısımda “başvur” butonu kullanıldığında, üye girişi istenir. Ardından başvuru kısa sürede tamamlanabilir.

Garanti BBVA Banka Sınavları

Garanti BBVA, çağrı merkezi asistanı, operasyon asistanı ve müşteri danışmanı alımlarını yıl boyu yapar. Yetkili ve müfettiş yardımcısı alımları ise her yıl bir kez gerçekleşir.

Üniversite mezunlarına da yılın farklı dönemlerinde, deneyim istemeyen alımlar sunulur. Bu alımlarda adaylara yapılan sınavlar, sıklıkla haftasonlarıdır. Sınavlar iş alımlarına göre yapıldığı için dönemleri de farklıdır.

Garanti BBVA sınavları, iki aşamalı yapılır. Bunlar yazılı ve sözlü sınavdır. Önce 60 dakika yazılı sınava girilir. Başarılı adaylar, sözlüye girmeye hak kazanır.

Teknolojinin geliştiği günümüzde, pratik olması nedeniyle online sınavlar gerçekleştirilir. Bunlar sıklıkla management trainee, uzman yardımcılığı gibi pozisyonlar içindir. Gerekli kullanıcı adı ve şifre, banka tarafından adaylara gönderilir. Tüm sınavlar tamamlanınca, sonuçlar birkaç haftada belli olur.

29 yorum

 1. merhaba.. 1994 çanakkale doğumluyum. Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümündeyim hazırlık okudum iyi derece ingilizcem ve normal derece almancam var. sizinle çalışmak isterim şimdiden teşekkürler.

 2. merhaba 29 yaşındayım askerliğimi yaptım iki yıl halkla ilişkiler okudum iki yıl da işletme okudum Hatay İskenderunluyum istenen şehirde çalışabilirim. 05064950642

 3. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 4. 2013 yılında DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS bölümünden mezun oldum.insan ilişkilerim ve ikna kabiliyetime güveniyorum.yüz yüze mülakata katılarak detaylı konuşmayı çok isterim.

 5. Merhaba, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 2013 mezunuyum. Iso9001, İkna Teknikleri, Kariyer Yönetimi sertifikalarına sahibim, Balıkesir/Erdek’te ikamet ediyorum. Kurumunuzda çalışmayı çok isterim, ilgilenirseniz;5349770919

 6. Düzce Üniversitesi Turizmişletmecliği ve otelcilik mezunuyum bankacılık sektorunde calısmak istiyorum Aydı da yasıyorum yapabileceğim en iyi işlerden biri oldugunu düşünüyorum Söke bolgelerinde cok daha etkılı olabılırım tel: 0542 589 92 40

 7. S.A BEN 28 YAŞINDAYIM KASTAMONUDA İKAMET EDİYORUM 5 YILDIR ÖZEL GÜVENLİK İŞİ YAPIYORUM BELGEM SİLAHLI EVLİYİM VE SİZİNLE CALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILAR TEL.05435917328-05438060037

 8. merhaba turizm otel işletmeciliği mezunuyum askerliğimi tamamlamış olmakla beraber bir çok yerde iş tecrübem bulunmakta.insan ilişkileri konusunda yetenekli ve duyarlıyım mesleğim gereği,bankacılık her zaman hayalini kurduğum bir meslekti bu yüzden bankanızda çalışmaktan memnun olurum.

 9. merhaba ben önder BİLGİ BİTLİS Tatvan da oturuyorum önlisans bilgisayar mezunuyum 27 yaşındayım askerliğimi yaptım sizinle çalışmak istiyorum tel:0539 506 42 58

 10. mrb. ben mustafa kılıçaslan. ben 8 yıldır silahlı güvenlik görevlisi olarak calışıyorum şu anda da bi özel bankada güvenlik görevlisi olarak calışıyorum. bundan sonrada sizinle calışmak istiyorum. trabzon ve samsum cevresi uygundur benim icim cevabinızı bekliyorum kolay gelsin…
  iletişim:05357496987

 11. mrb 28 yaşındayım 5 yıldır güvenlik göervlisi olarak uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 by 75 kg seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var sizin bünyenizde çalışmak isterim 545 910 0107

 12. Anadolu Üniversitesi 2014 iktisat fakültesi mezunuyum.Babam mali müşavir oldugundan ileri derecede muhasebe bilgim var.Bende sizinle çalışmak istiyorum.Arzederim.

 13. 4 yıllık işletme mezunuyum Akbank’a müşteri temsilciliği. Yaptım. Müşteri ilişkilerim. Ve iknam. Çok iyi acil işe ihtiyacım var 5433445560 İngilizce. Biliyorum

 14. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 15. Fatih üniversitesi halkla ilişkiler mezunuyum.üniversite ile eş zamanlı anadolu üniversitesi sosyal hizmetler bölümünden mezun oldum. Halkla ilişkiler alanında dört farklı departmanda ve firmada deneyimim vardır. ingilizce ve arapça dilim vardır.iletişime açık çözüm odaklı takım çalışmasına uyum sağlayarak şirketinizde yer almak isterim.

 16. İsmim meral istanbul ünv mühendislik fakültesi jeofizik müh mezunuyum aynı zamanda eskişehir anadolu ünv halkla ilişkiler mezunuyum aynı zamanda celal bayar üniversitesi inşaat teknikerliği mezunuyum ve anadolu ünv işletme ve iktisat 1.sınıf terk ve dondurma yaptım iş arıyorum istanbul sarıyerde oturuyorum hesap işlerinden iyi anlarımm

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*