İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Garanti Bankası Gişe Yetkilisi Alımı 2019

KOBİ, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı, kurumsal ve ticari bankacılık alanları da dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faaliyet gösteren ve konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumunda olan Garanti Bankası neredeyse 20.000’e yakın çalışanın istihdam ettiği köklü bir bankadır. Garanti Bankası, bu büyük yapısına dahil etmek üzere, gişe yetkilisi alımı yapacak.

Garanti Bankası Gişe Yetkilisi Alımı

Garanti Bankası Gişe Yetkilisi Alımı (Müşteri Danışmanı)

Yurtiçindeki 972 şubesi ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bankanın düzenli olarak gişe yetkilisine ihtiyacı olmaktadır. Şubelerdeki gişe yetkilisi açığına göre düzenli olarak Garanti Bankası gişe görevlisi alımı ilanları yayınlamaktadır.

Bu iş ilanlarında çalışanlara sunulan olanaklar, çalışanların sahip olması gereken özellikler, çalışma koşulları, sosyal ve yan haklar gibi pek çok konuda potansiyel iş elemanlarına bilgiler verilmektedir.

Siz de şubelerin yayınladığı gişe görevlisi ilanlarını inceleyebilir ve aranan özelliklere sahipseniz ve bankanın size sunduğu olanaklar ve çalışma koşulları sizin için uygunsa Garanti Bankası’na iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş başvurusunda bulunurken sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeniz çok önemlidir. Banka başvurunuzu inceledikten sonra iş ilanı için yeterli özelliklere sahip olduğunuzu düşünürse sizinle iletişime geçerek ön görüşme ya da mülakat için sizi çağıracaktır.

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Aranan Nitelikler

 • En az lisans mezunuysanız,
 • Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,
 • Segem Sertifikası’na sahipseniz (tercihen)
 • Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)
 • Kendinizi pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanımlıyorsanız,

Şube hizmet modelimizdeki değişimle birlikte gişe asistanı rolümüz  görev tanımı genişleyerek “Müşteri Danışmanı” pozisyonuna dönüştü.

Müşteri Danışmanı;

 • Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde hizmet sunar.
 • Belirli segmentlerdeki müşterilere ürün tanıtımı ve satış yapar, gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir ve satış sonrası hizmetleri sunar.
 • Sahip olduğu sertifikalara göre, hizmet vermeye yetkili olduğu ürünlerin tanıtım ve satış aktivitelerini gerçekleştirir.
 • Müşterileri bilgilendirerek, dijital bankacılık kanallarına yönlendirir.

Garanti Bankası Gişe Yetkilisi İş İlanları

10 Yorum

 1. Bora Bozdağ 18 Nisan 2014

  Fırat üniversitesi fen ve Teknoloji öğretmeniyim bankacılık sektorunde calısmak istiyorum Mersin de yasıyorum yapabileceğim en iyi işlerden biri oldugunu düşünüyorum Anamur Bozyazı bolgeleri cok daha etkılı olabılırım. 0534 459 9276

 2. CELAL ELBAN 24 Mayıs 2014

  Düzce Üniversitesi Turizmişletmecliği ve otelcilik mezunuyum bankacılık sektorunde calısmak istiyorum Aydı da yasıyorum yapabileceğim en iyi işlerden biri oldugunu düşünüyorum Söke bolgelerinde cok daha etkılı olabılırım

 3. hilal 29 Mayıs 2014

  Merhaba sayin yetkili ozel sektorde magaza sorumlulugu yaptm.istanbulda yasiyrm.22 yasindaym sizlerle calismak isterm.

 4. EMRE 8 Haziran 2014

  Giresun Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik mezunuyum bankacılık sektöründe çalışmak istiyorum Konyada yaşıyorum bana geri dönerseniz çok sevinirim 05544773113

 5. Yaprak 2 Temmuz 2014

  Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme mezunuyum.Bankacılık sektöründe çalışmak istiyorum.İstanbulda yaşıyorum.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Tel:05397781731

 6. belma 5 Temmuz 2014

  Merhabalar işletme mezunuyum Mersinde yaşıyorum bankacılık sektöründe çalışmak istiyorum

 7. SİBEL 6 Temmuz 2014

  merhabalar ben siyaset bilimi ve kamu yönetimi mezunuyum bankacılık sektöründe glişmek istiyorum ilgnz için şimdiden teşekkür ederim.

 8. volkan 11 Temmuz 2014

  merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

 9. gulay 29 Haziran 2015

  Meraba.kahramanmaras sutcu imam universitesi fen edebiyat fakultesi matematik mezunuyum sizinle calismak istiyorum.tesekkur ederim.

 10. Anıl 23 Ağustos 2016

  Merhaba İnönü Üniversitesi işletme mezunuyum daha önce özel bir şirketin ihracat biriminde ve online bankacılık sektörün de çalıştım,sizinle çalışmak istiyorum,teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir