Garanti BBVA Gişe Memuru Alımı 2021

1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası, günümüzde çok sayıda müşteriye sahiptir. Hizmetlerini sürekli geliştirdiği için, her sene büyümektedir. Bu bakımdan gişe memuru alımı yaparak, daha iyi ve hızlı çalışmaktadır.

Garanti Bankası Gişe Yetkilisi Alımı

Banka bunları farklı kanallar aracılığıyla vermektedir. Güncel ilanları kendi kariyer sitesi ve Kariyer.net üzerinde olduğu için, gişe memuru olmak isteyen adayların periyodik zamanlarla bunları takip etmesi önerilir.

Ancak başvurmadan önce bir takım niteliklerin de arandığı bilinmelidir. Bunlar genel anlamda şöyle olabilir;

 1. Gelişme isteği olma
 2. Sonuç odaklı biçimde çalışma
 3. Başarıya odaklanma
 4. Sürekli öğrenmeye açık olma
 5. Daime müşteri odaklı düşünme
 6. Takım çalışması gerçekleştirebilme
 7. Müşteri odaklı çalışma

Eğer başvurmak istiyorsanız ve olumsuz sonuç duymayı arzulamıyorsanız gerek bu, gerekse bankanın belirttiği tüm niteliklere uyum göstermeniz gerekir. Aksi durumda olumsuz yanıt almanız oldukça zordur. Bankanın sınavına katılabilmek için, öncelikle online başvuru geçilmelidir.

Garanti Bankası Gişe Memuru Alımı Yapacak

Garanti Bankası, ülkemizin farklı yerlerinde yılın değişik zamanlarında iş alımı yapmaktadır. Gişe yetkilisi alımı için başvuracaksanız, bunlar sürekli takip edilmelidir. Bunun bir yolu, kendi kariyer sitesini kullanmadır. Buradan şu şekilde işlem yapılır;

 1. https://www.garantibbva.com.tr/tr adresine giriş yapın.
 2. Üst bölümden hakkımıza yazısının üzerine gelerek, genişleyen menüden insan kaynakları üzerine tıklayın.
 3. Sağ bölümde üye girişi yazan yere tıklayın.
 4. Yönlendirildiğiniz sayfada giriş yapın. Daha önce sisteme kaydolmamışsanız, üye ol butonuna tıklayın.
 5. Hangi ilanların açık olduğuna bakarak, başvuru işlemleri uygulayın.

Buna ek olarak, bankanın Kariyer.net üzerinde de ilanı olduğu görülmektedir. Bu nedenle buradan da başvurunun nasıl yapılacağı bilinmelidir. Böylece gişe memuru ilanı buradan verilirse, kısa sürede işlem yapabilirsiniz.

 1. net platformuna giriş yaparak, kullanıcı bilgileriniz ile oturum açın.
 2. Üye değilseniz, yeni bir hesap oluşturun.
 3. Üst kısımda bulunan arama kısmına gelerek, Garanti Bankası sorgusunu taratın.
 4. Çıkan sonuçlarda gişe görevlisine tıklayarak, gerekli incelemeleri yapın.
 5. Başvur dedikten sonra ilgili alanları doldurun. Son olarak da başvuruyu tamamla üzerine tıklayın.

Böylece Kariyer.net üzerinden başvuru kısa sürede tamamlanır. Ardından yalnızca, bankanın sizinle iletişim kurması beklenir. Özgeçmiş bilgileriniz pozisyon ile uyumluysa, yetkililer sınav için gerekli bilgiyi tarafınıza iletir.

Garanti Bankası Gişe Memuru Sınavları Ne Zaman?

Garanti Bankası gişe memuru alımı yapacağı zaman, gerekli duyuruları vermektedir. Sınav tarihleri de bu şekilde belli olur. Sınavlara katılabilmek için, online başvuruda olumlu sonuç almış olmanız gerekir. Sınav dikkat ve genel yetenek olmak üzere ikiye ayrılmakta olup, geçmiş tarihlerde bunlardan ilki 15 dakikadır ve 40 ile 60 arası soru bulunmuştur.

İkincisinde geçmiş dönemlerde 40 ile 60 arası soru varken, 35 ile 45 dakika arası süre verilmiştir.

Garanti Bankası Gişe Memuru Nasıl Olunur?

Garanti bankasında gişe memuru olmak istiyorsanız online başvuru, gişe memuru sınavı ve mülakatını geçmeniz gerekir. Ardından başarılı bir şekilde alım gerçekleştirilebilir.

11 yorum

 1. Merhaba Konya Selçuk üniversitesi Banka ve sigorta mezunuyum. 2 yıl boyunca İstanbul QNB Finansbank operasyonun da 2 yıla yakın müşteri temsilcisi görevi aldım. Ancak ben şube de gişe yetkilisi olarak kariyer hayatıma 1 adım atmak istiyorum.

 2. Merhaba İnönü Üniversitesi işletme mezunuyum daha önce özel bir şirketin ihracat biriminde ve online bankacılık sektörün de çalıştım,sizinle çalışmak istiyorum,teşekkür ederim.

 3. Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme mezunuyum.Bankacılık sektöründe çalışmak istiyorum.İstanbulda yaşıyorum.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Tel:05397781731

 4. Giresun Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik mezunuyum bankacılık sektöründe çalışmak istiyorum Konyada yaşıyorum bana geri dönerseniz çok sevinirim 05544773113

 5. Düzce Üniversitesi Turizmişletmecliği ve otelcilik mezunuyum bankacılık sektorunde calısmak istiyorum Aydı da yasıyorum yapabileceğim en iyi işlerden biri oldugunu düşünüyorum Söke bolgelerinde cok daha etkılı olabılırım

 6. Fırat üniversitesi fen ve Teknoloji öğretmeniyim bankacılık sektorunde calısmak istiyorum Mersin de yasıyorum yapabileceğim en iyi işlerden biri oldugunu düşünüyorum Anamur Bozyazı bolgeleri cok daha etkılı olabılırım. 0534 459 9276

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*