Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Kayseri, büyük Roma İmparatoru Sezar tarafından kurulmuş ve adını da ondan almıştır. Günümüzde son derece gelişmiş yapısıyla dikkat çeken şehir, mevcut nüfusunun çoğunu şehir dışında barındırır; yani Kayserililerin Kayseri’den çok İstanbul’da olduğunu söyleyebiliriz. Yeraltı ve yerüstü kaynakları bakımından oldukça zengin olan şehir, doğru yatırımlar ile tam bir turizm cenneti haline gelebilir. Tabi öncesinde ekin saha taraması ve buna yakın uygulamasın yapılması büyük önem taşır.Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Kayseri Merkez Belediyesi, şehrin tanıtım çalışmalarında büyük rol oynar; ayrıca belediyenin şehirdeki sosyoekonomik gelişim için yaptığı çalışmaları da dile getirmemiz gerekir zira yapılan çalışmalar, oldukça önemli kitlelere destek yaratır.

Muhasebe, hesap uzmanı, sağlık personeli, ofis çalışanı olmak üzere personel alımları yapacak olan belediye; mevcut işlerde çalışmak isteyen kişilerin başvurusunu değerlendirip sonuca varacaktır.

Güncel Kayseri İş İlanları

Aşağıda Kayseri ilinde bulunan şirket veya kurumların güncel personel alım ilanlarına ulaşabilir başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili ilanın üzerine tıklamanız yeterlidir.

Teknosa Personel Alımı

Burger King Personel Alımı

Melikgazi Belediyesi Personel Alımı

Melikgazi Belediyesi’nde yer alarak çalışmak isteyen vatandaşlar için personel alım süreci büyük önem taşır ve ciddiyetle takip edilir. Bu takip aşaması, birbirinden farklı etkenleri bir araya getirirken; başvuru yapacak kişilerin belediyenin insan kaynakları bölümüne yönelmesi gerekir. Muhasebe, aşçı, servis şoförü gibi farklı alanlarda yapılacak olan başvurular; birkaç gün ya da biraz daha uzun zaman diliminde sonuçlanır.

Kocasinan Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, servis şoförü, aşçı, ofis çalışanı alımları yapacak olan Kocasinan Belediyesi; konu hakkında aydınlatıcı bilgiler vermek için kamuoyuna duyuru yapacaktır. Belediye bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin belediyenin insan kaynaklarıyla iletişime geçmesi ve daha sonrasında diledikleri takdirde yine aynı yerden iş başvurusu yapması gerekir. Ayrıca belediyede açık olan pozisyonların belirli sürede kapanabileceğini de unutmayın!

Talas Belediyesi Personel Alımı

Talas Belediyesi’nde çalışabilmek için öncelikle açık pozisyonları bilmeniz daha sonra da pozisyonlar adına aranan şartlara uymanız gerekir. Denetim, yönetim, ulaşım, ofis içi personeli başlığında personel alımları yapacak olan Talas Belediyesi; bu sayede hem belediyenin hem de ilçenin kalitesini artıracaktır. Belediyeye başvurabilmek adına örnek CV ile insan kaynaklarına gidebilir ya da direk olarak e- posta gönderimi yapabilirsiniz.

Bilgi için: http://www.kayseri.bel.tr/

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

57 Comments

 • mustafa

  slm ben mustafa iş makinası operatöru loder bekoloder greyder dozer kullanıyorum belediye bünyesinde çalışmak istiyorum iletşm :0535 388 30 86 tşkler.

 • murat

  slm ben murat e sınıfı ehliyetim ve silahlı kartım vardır yardımcı olursanız sevinirim.

 • okan yağoğlu

  selam ben okan kayseride yasıyorum 27 yasındayım meslek lisesi mobilya bölümü mezunuyum güvenlik yaka kartım Ve E sınıfı ehliyetim olup belediye bünyenizde çalışmak istiyorum 0542 738 29 47 şimdiden teşekkürler…

 • huriye

  selam ben huriye cumhuriyet ünıversitesi halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünden mezunum kayseri belediyesınde calısmak istıyorumm.

 • Demet Oroc

  Kayseride yasiyorum.32yasindayim.201 kpss puanim71.58 ve bilgisayar isletmenligi sertifikam var.Ayrica cocuk gelisimi bakim elemani sertifikam var.Kayseri lisesi mezunuyum calismak istiyorum.Yardimci olursaniz sevinirim.

 • Demet Oroc

  Kayseride yasiyorum.32yasindayim.2014 kpss puanim71.58 ve bilgisayar isletmenligi sertifikam var.Ayrica cocuk gelisimi bakim elemani sertifikam var.Kayseri lisesi mezunuyum calismak istiyorum.Yardimci olursaniz sevinirim.

 • Kübra

  27 yaşındayım lisans işletme mezunuyum sertifikalarım var daha önce ücretli öğretmenlik yaptım belediyede çalışmayı çok istiyorum ilginize şimdiden tesekkur ederim.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir