Ford Otosan Personel Alımı ve İş İlanları 2020


Ford Otosan iş başvurusu

Ford Otosan, bir Türk otomotiv şirketidir. 1928 yılında Vehbi Koç, Ankara Ticaret Odası İdare Heyeti Başkanlığı’na seçilmesiyle otomobil ticaretinin başlaması adına Ford markasını kurmuştur. 1951 yılındaysa ilk Ford Otosan Fabrikası hizmet vermeye başlayarak Otosan A.Ş kurulmuştur.

Daha sonraki zaman dilimlerinde pek çok fabrika daha açarak büyüyen Ford Otosan, otomobil, kamyon ve minibüs montajları da yapmaya başlamıştır. Günümüzde Ford Otosan, yaklaşık 12 bin çalışanı, yıllık yaklaşık 18 Milyar TL cirosuyla da sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Ford Otosan iş başvurusu

Ford Otosan İş İlanları

Ford Otosan, her geçen gün yeni başarılar elde etmesi nedeniyle sık sık gündeme gelen bir firma konumundadır. Dolayısıyla pek çok bireyinde sıkı takip ettiği firmalardan biridir.

Geliştirdiği nitelikli çözümler ve milli kaynakları kullanarak yaptığı üretimlerin yanı sıra yüksek kalitede çevre dostu taşıtlar üretmesiyle de pek çok bireyin tercih ettiği firmalar arasındadır. Ford Otosan, yaklaşık 100 yıldır sektöründe başarılı olarak ilerlemeye devam ederken artan ihtiyaç taleplerine de cevap vermek amacıyla bünyesine zaman zaman yeni personeller almaktadır.


Ford Otosan, gerek elemanlarına yurtdışında sunduğu çalışma imkânları gerekse de farklı ülkelerden gelen çalışanlarının harmanlandığı bir çalışma ortamı sunması nedeniyle pek çok sosyal avantaj da sağlamaktadır. Gelişim odaklı, kendine güvenen, ekip çalışmaları ile uyumlu ve yüksek performans gösterecek elemanlarla daha da güçlü bir şirket olacağını vurgulayan Ford Otosan, fırsat eşitliğine dayalı ve etik değerlere saygılı bir firma olması nedeniyle de birçok bireyin çalışmak istediği bir şirkettir.

Nasıl Başvurulur?

Ford Otosan, kendi resmi sitesi olan https://www.fordotosan.com.tr/tr adresinden işe alım yapılacak pozisyonlara yapılan başvuruları kabul etmektedir. Linke tıklamanız halinde açılan sayfadaki “Kariyer” butonuna tıklayarak “Kariyer Fırsatları” ardından da “İş Başvuruları” sekmesine geçiş yapmalısınız.

Açılan sayfada bulunan “Sen Varsan Gelecek Bizim” yazısının üzerine tıklayarak yönlendirildiğiniz yeni sayfadaki boşlukları kendinize uygun olarak doldurduktan sonra “İş Ara” butonuna tıklayarak size uygun olan ilanlara erişebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Üretim Teknolojileri Mühendisi: Bilgisayar destekli tasarım ve analizleri üretim sürecince bilgisayarları takip ve kontrol etmekle sorumlu olan bireylerdir.
  • Otomotiv Mühendisi: Motorlu taşıtların üretiminde ve tasarımında sorumlu olan bireylerdir.
  • Üretim Mühendisi: Üretim sürecindeki prosesleri hazırlayarak analiz eden ve ürünleri geliştiren bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Personel alımı yapılacak olan ülkeye ve pozisyona göre değişiklik göstermektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Eskişehir, İstanbul, Kocaeli

6 yorum

  1. BMC fabrikasında çalıştım otomotiv sektörden bilgim vardır.

    FORT AİLESİYLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.CEPİM:0553.219.15.64 NOLU TELEFONUMDAN ULASABILIRSINIZ 24 SAAT AKTIFTIR.

    SAYGILARIMLA ÜMİT AKSEL..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*