Ford Otosan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ford Otosan’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Ford Otosan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ford Otosan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ford Otosan iş başvurusu

Ford Otosan personel alım ilanı dönemsel olarak ihtiyaçlar nispetinde yapılmaktadır. Ülkemizin en köklü kuruluşlarından biri olan Ford, otomotiv sektöründe kendini kanıtlamış lider firmalardan biridir. Kurum bünyesinde istihdam edecek yeni elemanlar aramaktadır. Memur ve işçi kapsamında çeşitli kategorilerde olmak üzere kurum bünyesinde çalışacak kalifiyeli elamanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Kurumda çalışmak isteyen adaylar başvuru için eleman alım ilanlarını güncel olarak takip etmeleri gerekir. En yeni ve aktif iş duyurularını sitemiz üzerinden de takip ederek geç kalmadan başvuru yapma imkanı elde edebilirsiniz. Sitemize üye olarak sürekli güncellenen açık pozisyonları görebilirsiniz. İlanlar içinde size en uygun birimi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ford Otosan Personel Alımı Yapacak

Ford Otosan personel alımı yapacağını yakın zamanda duyurmuştu. Kurum kapsamında çalıştırılmak üzere genç, dinamik, işinin ehli olan yeni yüzlere ihtiyaç duyulmaktadır. İleriye dönük kariyer planlaması olan adayların gerekli şartları taşımaları durumunda müracaatlarını yapmaları beklenmektedir. Adaylar yetenekleri ve mesleki yeterlilikleri doğrultusunda değerlendirmeye alınmaktadır.

İş kullanma becerisi ve ilgili birim için adayların sahip oldukları bilgi ve deneyimler başvuru esnasında incelenirken dikkate alınmaktadır. Adaylardan beklenen nitelikleri sağlandığı takdirde adaylar içinde en uygun koşulları sağlayan kişiler görüşmeye çağrılır. Burada da işe alım için belli süreçlerden adaylar geçirilir.

Aday başvuruları incelenirken eşitlik ilkesinden yola çıkılarak adaylar arasında hiçbir etnik köken ve diğer konularda ayrım yapılmaksızın elemeler yapılır. Çalışma şartları en uygun adaylarla yola çıkılır. Adaylardan beklenen mesleki donanımlar dışında iş ahlaki gereğince temel disiplin özellikleri de aranır. Tüm şartları taşıyan kişiler işe alınır.

Ford Otosan İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Ford Otosan iş başvurusu yapmak isteyen adayların CV’lerini ilgili kuruma bırakmaları gerekir. Adaylar kurumun web sitesi üzerinden başvurularını yapabilirler. CV’de kişinin özgeçmişine yer verilir. Kişisel özellikler, yaşam biçimleri, mesleki yeterlilikler, eğitim durumları, referanslar ve iş deneyimlerinizi özgeçmişinizde paylaşabilirsiniz. Kendinizi en iyi şekilde tanıtıcın bilgilerle etkili bir özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

Başvuru yapmak için öncelikle ilan zamanlarını takip etmek gerekir. Güncel iş başvuruları için müracaatlar geç kalmadan yapılmalıdır. Sitemiz üzerinden de aktif ilanları inceleyebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ford Otosan İş İlanları ve Pozisyonları

Ford Otosan iş ilanları kapsamında açık bazı pozisyonlar içerisinde; Satı alma, mali işler ve pazarlama gibi çeşitli sektörlerde alımlar olmaktadır. Bu alanlarda ilgili birimin durumuna göre adaylardan eğitim bilgisi ve mesleki yeterlilikler istenmektedir. Eğitim durumu ve mesleki yeterliliği tam olan adaylar kuruma çağrılır ve ön görüşmesi de başarılı olan adaylar işe alınır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • CRM Uzmanı (Dönemsel),
 • Manufacturing Engineer,
 • Dealer Training Specialist

10 Comments

 1. Sağlık meslekhemşire yardımcısıyım Ford otasanda çalışmak istiyorum 0544 957 27 82 saygılarımla

 2. Ford firmasinda calismak isterim. Elimden her is gelir. Lisans isletme mezunuyum ayriyeten onlisans harita teknikeri mezunuyum. Saygilarimla.

 3. İş arıyorum beden işçisi 3 yıl havalimanında çalıştım ford firmasındada çalışmak istiyorum

 4. yeni mezunum iş arıyorum. ford kalıtesınde calışmak istiyorum. tekniker olarak gözüküyorum. TEL: 0506 494 36 30

 5. yeni mezunum iş arıyorum ford kalitesinde calışmak istıyorum teknıker olarak gözüküyorum.

 6. ford otosanda çalışmak isterim meslek lisesi mezunuyum elektronik bölüm tel 05437783308

 7. FORD
  BAYİSİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM TARİH ÖĞRETMENİ MEZUNUYUM CEP:05416725489 SAYGIALRIMLA

 8. BMC fabrikasında çalıştım otomotiv sektörden bilgim vardır.

  FORT AİLESİYLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.CEPİM:0553.219.15.64 NOLU TELEFONUMDAN ULASABILIRSINIZ 24 SAAT AKTIFTIR.

  SAYGILARIMLA ÜMİT AKSEL..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*