Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Vermiş olduğu mücadele ile Gazi unvanını sonuna kadar hak eden Gaziantep, hem Türk hem de mazlumlar tarihi için oldukça önemli bir yer tutar. Mazlum duruma düşürülen Türk Halkı, yuvasına girilmiş aslanlar gibi kükreyince bu kükreyiş Antep’te yükselmiş ve tüm dünyada duyulmuştur. Mutfağı, var olan güzellikleri, insanı ile apayrı bir diyar olan Gaziantep’i anlatmak veya dinlemek yerine onu yakından görmek gerekir.Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, şehrin geçmişten aldığı yükü bilerek hareket eden ve bu manada mevcut şehir kalitesini yükseltmeyi kendisine borç edinen belediyecilik düşüncesiyle yoluna devam eder.

Muhasebe, hesap uzmanı, planlama, mimari, ofis çalışanı gibi farklı alanlarda yapılacak olan personel alımı; şehir insanı için istihdam alanı açarken, belediyenin daha işler hale gelmesini amaçlar.

Güncel Gaziantep İş İlanları

Aşağıda Gaziantep iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Doğuş Otomotiv Personel Alımı

Koton Personel Alımı

Kahve Dünyası Personel Alımı

Güncel Gaziantep personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi Personel Alımı

Gaziantep savunmasında başrol oynayan Şahinbey, kendisiyle aynı adı taşıyan ilçe sayesinde her daim aklımızda yer almaya devam eder. Aklımızda durun büyük komutanın adını taşıyan ilçe belediyesi, üzerine düşen sorumlulukla hareket ederken; güvenlik görevlisi, vasıfsız eleman, yardım destek gibi farklı kulvarlarda personel alımı gerçekleştirecektir. Belediyenin aradığı şartları veya sağladığı artıları öğrenebilmek adına insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz.

Şehitkamil Belediyesi Personel Alımı

Güvenlik görevlisi, planlama, mimari, servis şoförü alanlarında personel alımı gerçekleştirecek olan Şehitkamil Belediyesi, yapacağı alımlara dair gerekli bilgilendirmeyi insan kaynakları üzerinden dile getirecektir. Belediye bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin bu husustan dikkatli olması ve belediyenin duyurularına kulak vermesi gerekir. Başvuru için belediyeye e- posta atıp ilk adımı geçmiş olabilir ya da direkt şekilde insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz.

Nizip Belediyesi Personel Alımı

Nizip, Gaziantep’in kalabalık ilçeleri arasında yer alır ve mevcudiyetinde bulunan demografik güç ile gelecek adına önemli hamleler gerçekleştirir. Belediye bünyesine katmak üzere yeni personel alımına giderken; aşçı, sosyal yardımlaşma ekibi, idari işler gibi farklı alanlarda başvuru kabul edecektir. Belediyeye yapılacak olan başvuruları sizden istenen belgelerle ve tam zamanında yapmanız gerekir; aksi takdirde açık pozisyona uygun olsanız dahi işi elde edemezsiniz.

Bilgi için: https://gantep.bel.tr/

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

129 Comments

 • salih temel

  işsizim çok acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz. lütfen 05424110227 b ehliyetim var ingilizcem cok iyi her iş elimden gelir.

 • ben aşcı lık ve aşcı yardımcılığı yapıyorum çay ve temizlik de olur ehliyetimde var tşk

 • MEHMET ALTIĞ

  ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.B SINIFI EHLİYETİM,İNGİLİZCE VE BİLGİSAYAR SERTİFİKALARIM MEVCUT.5 YIL ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK GÖREVİNDE BULUNDUM.ÖZEL BİR ŞİRKETTE YÖNETİCİ SIFATIYLA 3 YIL ÇALIŞTIM.UUGUN BİR İŞ POZİSYONUNDA ÇALIŞMAK İSTERİM.BİLGİLERİNİZE ARZ OLUNUR.TLF:05072883572

 • CUMA ÇAKMAK

  CUMA ÇAKMAK
  GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE ŞÖFÖR OLARAK İŞ İMKANI İSTİYORUM DAHA ÖNCE ÖZEL HALK OTOBÜSÜNDE ÇALIŞTIM ŞÖFÖRÜM ŞU AN İTİBARİYLE İŞSİZİM

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir