Malatya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Malatya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Son yapılan nüfus sayımı ile 750.000’in üzerinde nüfusa sahip olduğu bildirilen Malatya ilimiz ülkemizin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan en büyük il olma özelliğini taşımaktadır. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Syn. Ahmet Çakır tarafından kalkındırılmaya devam edilen ilimiz son üç yıldır Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet vermektedir. Türkiye de ve dünya çapında kayısısı ile anılan Malatya’da yer altı ve yer üstü zenginlikler oldukça fazladır.

Konumu nedeni ile gerek sosyal gerekse kültürel etkinlik alanlarında sürekli kendini gösteren Malatya için Büyükşehir Belediyesi şehrin tanıtımını en iyi şekilde yapabilmek adına fazlaca çalışıp, yıl içerisinde yaptığı ve yapılmasına önayak olduğu festivallerle yerel halk ve şehir dışından gelen ziyaretçilere kapılarını açıyor. Ziyaret ettiğinizde karşılaşacağınız tarihi mekanlar ve doğal güzellikler sizleri de etkisi altına alacaktır.

Büyükşehir Belediyesi Malatya’nın adının tüm dünyaya duyurulması için düzenlediği festivallerin yanı sıra şehrin kalkınıp gelişmesi içinde birçok çalışma yürütmektedir. Şehri güzelleştirip geliştirirken bu projelerin kapsamında çalışan yüzlerce kişiye de istihdam sağlamaktadır.

Malatya Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanları her yıl olduğu gibi bu yılda ilgili makamlarca vatandaşlara duyurulacaktır. Şehri geliştirirken aynı zaman da vatandaşını da iş sahibi yapan projeler yıl boyu devam etmekte olup, yeni iş olanakları doğdukça resmi gazete ya da internet sitelerinden yayınlanmaya devam edilecektir.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Malatya bölge olarak Doğu Anadolu bölgesinde yer almasına rağmen memur adaylarının en çok tercih ettiği illerimizden bir tanesidir. Bu alanda ilin ve ilçelerinin ne kadar gelişmiş, sosyal ve kültürel faaliyetler anlamında zengin bir şehir olduğunu bizlere göstermiş oluyor.

Şehrin bu kadar tercih edilmesinde en büyük rolü oynayan kurum olan Malatya Büyükşehir Belediyesi, şehir ve halkı için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. 2017 yılı içerisinde açılacak olan kadrolara yapılacak memur alımlarını kamuya duyuracak olan belediye, iş arayanların, belediyenin kendi resmi sitesinden ya da yetkili diğer mecralar tarafından yayınlanacak olan ilanları takip etmeleri gerektiği yönünde uyardı.

Yapılacak olan alımlar için gerekli şartları sağladığınız takdirde başvurularınız değerlendirilip, en kısa süre de sizlere iş imkanı sağlanacaktır.

Malatya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Malatya Büyükşehir Belediyesi personel alımı yaparken açtığı kadrolarda ilköğretim, lise ve lisans mezunları için istihdam sağlarken, belli başlı işçi alımlarında herhangi bir mezuniyet aramamaktadır. Size sunulan iş fırsatına uygun kriterleri taşıdığınız takdirde sizde belediyenin bünyesinde kadrolu ya da sözleşmeli işçi olarak iş imkanına kavuşabilirsiniz.

Bunun için yıl içerisinde ihtiyaç duyuldukça açılacak olan pozisyonlara yaptığınız başvurular yeterli olacaktır. Dilerseniz Malatya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğünde dolduracağınız form ile kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi yetkililere iletebilir, size uygun bir pozisyon açıldığında size haber verilmesini bekleyebilirsiniz.

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra ilçelerin belediyelerinde oluşan işçi ihtiyaçları içinde yayınlanacak ilanları sürekli takip etmelisiniz. İstihdam yaratacak bazı ilçe belediyeleri  şöyledir; Kale Belediyesi, Doğanyol Belediyesi, Pütürge Belediyesi, Kuluncak Belediyesi, Yazıhan Belediyesi, Yeşilyurt Belediyesi, Akçadağ Belediyesi, Arguvan Belediyesi, Battalgazi Belediyesi, Arapgir Belediyesi, Darende Belediyesi, Doğanşehir Belediyesi.

Malatya Güncel İş İlanları

İş için başvuruda bulunacağınız ilanı yayınlayan belediyenin insan kaynakları ya da halkla ilişkiler departmanıyla iletişime geçmeniz net bilgi almak adına sizin için en faydalı yol olacaktır.

2017 yılı içerisinde muhasebe, yönetim, denetim, aşçı, sağlık hizmetleri, veterinerlik, itfaiye eri, zabıta eri, temizlik personeli, hizmetli, bekçi, şoför, güvenlik görevlisi, çağrı merkezi personeli gibi pozisyonlarda açılacak olan ilanların yanında vasıfsız işçi kadrosu ile de personel alımları yapılacaktır. Güncel iş ilanları için belediyenin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Battalgazi Belediyesi Personel Alımı

Battalgazi Belediyesi’nde çalışabilmek adına belediyenin insan kaynaklarına veya halkla ilişkiler bölümüne başvuruda bulunabilirsiniz. Servis şoförü, aşçı, sağlık personeli gibi boş olan pozisyonlar; bu pozisyonlar adına uygun yetilere sahip olan kişiler tarafından doldurulabilir. Tabi öncesinde geçerli başvuruyu sağlayabilmek adına aranan şartları öğrenmeli ve buna göre başvuru yapmalısınız; aksi takdirde işi alınmanız mümkün olmaz!

Yeşilyurt Belediyesi Personel Alımı

Yeşilyurt Belediyesi, hem belediyenin mevcut çalışma şartlarını iyileştirmek hem de ilçedeki yaşam kalitesini üst noktaya taşıyabilmek adına personel alımı yapacaktır. Muhasebe, denetim, yönetim, vasıfsız işçi gibi ayrı başlıklarda yapılacak olan personel alımı; belirli kota doldurulana kadar devam eder. Bundan dolayı belediyede çalışmak isteyen kişilerin hızlı bir şekilde başvuru yapması, bunun için de belediyenin insan kaynaklarını kullanması gerekir.

Doğanşehir Belediyesi Personel Alımı

Yardım destek, çağrı merkezi, halkla ilikliler, ofis içi başlıklarında personel alımı yapacak olan Doğanşehir Belediyesi; insan kaynakları üzerinden yapılan başvuruları değerlendirerek sonuç üretir. Belediyede çalışmayı düşünen kişiler, insan kaynaklarından boş pozisyonları ve o pozisyonlar için aranan şartları öğrenerek ilk adımı atabilir. Daha sonra oluşacak duruma iş başvurusu yapabilen adaylar, insan kaynaklarından cevap bekler.

82 Comments

  1. ferhat 21 Ocak 2015
  2. KAYA 29 Ocak 2015
  3. hakan ertan 15 Şubat 2015
  4. mehmet 15 Şubat 2015
  5. vedat 25 Şubat 2016
  6. Bulut ERKİŞİ 18 Nisan 2016
  7. Şevket 12 Ağustos 2017

Leave a Reply