Groseri Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Groseri Alımı Yapacak

Groseri’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Groseri bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Groseri alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Groseri Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Groseri, 1989 yılının Haziran ayında Ersin Özdemir , Mehmet Ali Önür ve Levent Uğurses kuruculuğunda 3 kasa, bir şube ile başladığı marketçiliğe, HAZİRAN 2007 itibari ile 74 kasa, 11 şube ile devam etmektedir.

Groseri, Adana’da ilk marketi açtığında Adanalı market kültürüne tamamen yabancıydı. Markete girmek, vatandaşa lüks ve pahalı bir mağazaya girmek gibi itici geliyordu. Groseri, bu önyargıyı yıkmak için yıllarca mücadele verdi. Klimalar çalışırken, marketlerin kapıları sonuna kadar açık tutuldu. Bedava ekmek dağıtımı yapıldı. Ancak, bugün bakıldığında market kültürünü benimseyen bir Adana görmek Groseri’yi son derece mutlu etmektedir.

Groseri’nin hedefi; bölgesel olmak fakat farklılığı yakalamaktı. Bu anlamda Groseri; müşteriyle gündemi paylaşarak yaşanan heyecanlara ortak olan ve müşteri farklılığını yakalamayı başaran bir market olmuştur.

Groseri İş İlanları

Groseri’ye iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hizmet Elemanı

 • Analitik düşünebilen,
 • Raporlama becerisi yüksek,
 • Sözlü ve yazılı İletişim becerisi yüksek,
 • İş takibi yapabilen,
 • Zaman yönetimi yapabilecek yetkinliğe sahip,
 • İç ve dış motivasyonu güçlü,
 • Prosedürleri takip edebilecek ve uyum sağlayabilecek,
 • Tercihen Üniversitelerin Adalet/İşletme/ÇEKO/Kamu Yönetimi/Sosyoloji/Uluslar Arası İlişkiler Mezunu
 • Erkek Adaylar İçin Askerliğini Yapmış

Groseri İş Başvurusu Formu

Groseri iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Groseri’nin iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

11 Comments

 1. selma 8 Aralık 2014
 2. gökhan 13 Şubat 2015
 3. gökhan 13 Şubat 2015
 4. Gürkan başaran 26 Şubat 2015
 5. gamze taş 20 Nisan 2015
 6. Sultan 19 Ekim 2016
 7. murat akyıldız 27 Aralık 2016
 8. Zubryde 22 Mayıs 2017
 9. hediye 15 Haziran 2017
 10. ömer kahya 22 Ağustos 2017
 11. Aysegul 26 Haziran 2018

Leave a Reply