Naksan Plastik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

naksan-plastik-personel-alimi

Naksan Plastik personel alımı yapacak!

Naksan Plastik iş başvurusu yaparak sizde Naksan Plastik ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Naksan Plastik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Naksan Plastik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Naksan Plastik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1940′da Şıh Mehmet Nakıboğlu tarafından kurulan toptan attariye ve hırdavat mağazası ile ticarete başlayan Nakıboğlu Ailesi, plastik sektörünün dünyada yaygınlaşmaya başladığı 1960′lı yıllarda yine aynı mağazada Polietilen Film ve Sera Örtüsü pazarlamaya başlayarak şirketin bugünkü faaliyet alanına ilk adımı atmıştır. Artan talepler doğrultusunda, 1979 yılında halen faaliyetlerini sürdürdüğü plastik ambalaj alanında üretici olarak hizmet vermeye başlayan Naksan Plastik, faaliyetlerini 300.000 m2′si kapalı olmak üzere toplam 400.000 m2′de sürdürmektedir.

Sınai, tarım, hizmet sektörlerinin tamamının tedarikçisi konumuyla sektöre öncülük eden Naksan Plastik, çalıştığı firmalara, ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını sürdürmeyi prensip edinmiştir. Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında, pek çok şirketin en önemli tedarikçisi olan Naksan Plastik, operasyonunu yalnızca üretim değil, üretim sonrası tüm hizmetleri de kusursuzluk anlayışıyla verecek şekilde organize etmiştir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                 Şehir
İhracat Satış Temsilcisi           Gaziantep
Kalite Yönetim Müdürü          Gaziantep
Yurtdışı Tasarım Sorumlusu  Gaziantep
E-ticaret Sorumlusu                 İstanbul(Asya)
Muhasebe Personeli                 İstanbul(Asya)
Üst Düzey Yönetici Asistanı    İstanbul
Elektrik Elektronik Mühendisi Eskişehir

Naksan Plastik iş başvurusu için tıklayınız.

2 Comments

  1. mesai yaparım olursa sıkıntı olmaz numaram 0545 545 37 51 hemen alırsanız sevinirim istiklal mah kışla sok no 80 nizip

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*