Şölen Çikolata Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Şölen Çikolata’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Şölen Çikolata bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Şölen Çikolata personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Şölen Çikolata Gıda Sanayi A.Ş. adıyla birlikte 1989 yılında kurulmuştur. Kuruculuğunu Çoban Ailesi’nin üstlendiği Şölen Çikolata ilk olarak Gaziantep’te hizmet vermeye başlamıştır. Üretimlerini sadece çikolata ve çikolatalı ürünlerle sınırlandırmamışlardır. Firma aynı zamanda şeker, bisküvi ve kraker gibi pek çok ürünü piyasaya sunmaktadır.

Ana üretim yeri Türkiye olup dünyaya en fazla çikolata ve çikolatalı ürün satışı gerçekleştiren yerli bir firma olmasının yanı sıra günümüzde 250’ye yakın ürün çeşidini 110’a yakın ülkeye ihraç edebilecek kapasiteye sahip hale gelmiştir.

Yıllık yaklaşık 200 Milyon Dolar ( Yaklaşık 1,3 Milyar TL) ciro yapan Şölen Çikolata, 850’e yakın çalışanı ile de piyasada dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Şölen Çikolata Personel Alımı ve İş İlanları

Şölen Çikolata İş İlanları

Müşterileri tarafından güven kazanmayı başaran Şölen Çikolata, artan ihtiyaç taleplerine cevap verebilmek için bünyesine zaman zaman yeni elemanlar katmaktadır. Şölen Çikolata, dünya genelinde yapılan çikolata üretimi ve şekerleme sektörlerinde çalışma gösteren firmaların, üretim miktarı, çalışan sayısı ve yıllık ciroların incelenerek yapılan değerlendirilmesi sonucunda öne çıkan firmalar arasında olmayı başarmıştır. Kazanmış olduğu başarıların yanında pek çok iş olanağı sunması nedeniyle insanlar tarafından takip edilen firmalar arasında yerini almıştır.

Müşteri Hizmetleri Elemanı
Son Başvuru Tarihi
14 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Elektrik Bakım Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
08 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Kalite Kontrol Laborantı
Son Başvuru Tarihi
04 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Gaziantep
Dijital Pazarlama Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
04 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Marka Müdürü
Son Başvuru Tarihi
15 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Güvenlik Görevlisi
Son Başvuru Tarihi
16 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Kalite Güvence Uzman Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
04 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Gaziantep
İhracat Operasyon Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
24 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Mekanik Bakım Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
03 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Gaziantep
Saha Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
25 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Çanakkale

Nasıl Başvurulur?

Şölen Çikolata bünyesindeki açık pozisyonları ve eleman alımı olacak pozisyonları kendi resmi sitesi olan https://www.solen.com.tr/tr-TR/ adresinden duyurmaktadır. Linke tıkladığınızda açılan sayfadaki “Şölen’de Çalışmak” butonunu seçerek ardından “İş Fırsatları ve Başvuru” sekmesine tıklamalısınız. Buradansize en uygun olan pozisyonu seçerek üzerine tıkladığınız zaman sizleri www.kariyer.net adresi uzantılı sayfaya yönlendirmektedir. Gerekli alanları doldurup özgeçmişinizi de ekleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi: Sahada satış yapan ekipleri kontrol ederek haftalık, aylık veya yıllık hedefler doğrultusunda ekipleri yönlendiren, ürünlerin taleplerine göre sevk, stok, sipariş ve idareleri yöneten kişilerdir.
 • Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı: Bordrolama ve tüm özlük işlemlerini gerekli yasal mevzuata göre düzenleyen ve yapan bireylerdir.
 • Proses Kontrol Teknikeri: Fabrikalardaki kalite yönetim sisteminin devamlılığını sağlamak için prosesleri kontrol eden ve raporlayan bireylerdir.
 • Lojistik Sorumlusu: İrsaliyelerin kontrolünü ve depolamasını yapan, ayrıca yüklemesi tamamlanan araçların depolardan çıkışı ile teslimatı yapılacak olan yerlere sevkiyatının tamamlanmasını düzenleyen bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cumartesi günleri (Tam Zamanlı), 08:00 – 18:00 arası (12:00 – 13:00 arası tatil)

Alım Yapılacak Şehirler: Silivri, Gaziantep, İstanbul, Antalya, Aydın, Tekirdağ, Ankara

Benzer İş İlanları

11 Comments

 1. Solen çalışmak istiyorum bana yazarsanız ararsanız sevinirim yaş 33 bayanım 05325601065

 2. MRB BN RABİA İŞ ARIYORUM ACİL İŞE İHTİYACIM VAR YAŞIM 17 ÖNCEDEN LEZO FABRİKASİNDA PAKETLEME YAPTIM SNRA DA PLASTİK FABRİKASİNDA ÇALIŞTIM YARDİMCİ OLURSANIZ SEVİNİRİM

 3. Meraba kolay gelsin 5 senedir gida sektorundeyim isten ayrildim ailevi nedenlerden dolayi suan işsizim sizinle calismak istiyorum ise ihtiyacim var istanbulda oturuyorum yasim 26 geri dönüşü olursa minettar kalirim iyi gunler.

 4. Selam bendemezdeniz gaziantep şirin evler mahallesinde oturuyordum.
  aşığım herturlu mutfak isinden anlarim eyerki eleman lazimsa calisiriz.
  0542 424 93 84

 5. Slm ben ahmet orbay sizden bir iş rica ediyorum yaşın 40 şölen faprıkanızda çalışmak istiyorum ben her iş yaparım tlfn 05364900837

 6. merhaba kolay gelsin 10 ay uyumda calıstım 2 ay burda markete yaklasık 3 ay ülkerde calıstım cıktım memlekete gitme sebebiyle ben sizinle calısmayı isterim kolay gelsin 05343144598

 7. slm ısmım Mehmet Özcan 31 yasında askerlik gorevımı yapmış evlıyım sizinle calısmak ıstıyorum ılgınirseniz numaram 05367395912 sevinirim

 8. ben 29 yasındayım askerlik durumum yapıldı evliyim sabıkam yok acil işe ihtiyacım var saygıllarım la 0545 545 37 51

 9. daha önce fabrikanızda çalıştım hem gaziantepteki hemde istanbuldaki fabrikanızda çalıştım tercübeliyim her bölümde çalıştım lise mezunuyum 25 yaşındayım numaram 0539 922 76 19

 10. Ben 6 yıldır pelit çikolata fabrikasında çalıştım çikolata bölümünde maaş konusu yüzünden ayrıldım şimdi düzenli hak yemeyen çalışanın hakkını veren bir iş yeri arıyorum numaram 05452163845 saygılarımla kolay gelsin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*