Şölen Çikolata Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Şölen Çikolata’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Şölen Çikolata bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Şölen Çikolata personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Şölen Çikolata Gıda Sanayi A.Ş. adıyla birlikte 1989 yılında kurulmuştur. Kuruculuğunu Çoban Ailesi’nin üstlendiği Şölen Çikolata ilk olarak Gaziantep’te hizmet vermeye başlamıştır. Üretimlerini sadece çikolata ve çikolatalı ürünlerle sınırlandırmamışlardır. Firma aynı zamanda şeker, bisküvi ve kraker gibi pek çok ürünü piyasaya sunmaktadır.

Ana üretim yeri Türkiye olup dünyaya en fazla çikolata ve çikolatalı ürün satışı gerçekleştiren yerli bir firma olmasının yanı sıra günümüzde 250’ye yakın ürün çeşidini 110’a yakın ülkeye ihraç edebilecek kapasiteye sahip hale gelmiştir.

Yıllık yaklaşık 200 Milyon Dolar ( Yaklaşık 1,3 Milyar TL) ciro yapan Şölen Çikolata, 850’e yakın çalışanı ile de piyasada dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Şölen Çikolata Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Gıda, Hızlı Tüketim Mallar
Kuruluş Yılı 1989
Çalışan Sayısı 2300
Web Sitesi https://www.solen.com.tr/
Açık Pozisyon 20

Şölen Çikolata İş İlanları

Müşterileri tarafından güven kazanmayı başaran Şölen Çikolata, artan ihtiyaç taleplerine cevap verebilmek için bünyesine zaman zaman yeni elemanlar katmaktadır. Şölen Çikolata, dünya genelinde yapılan çikolata üretimi ve şekerleme sektörlerinde çalışma gösteren firmaların, üretim miktarı, çalışan sayısı ve yıllık ciroların incelenerek yapılan değerlendirilmesi sonucunda öne çıkan firmalar arasında olmayı başarmıştır. Kazanmış olduğu başarıların yanında pek çok iş olanağı sunması nedeniyle insanlar tarafından takip edilen firmalar arasında yerini almıştır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi – Antalya
Antalya
Başvur
Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi – İzmir
İzmir +1 il daha
Başvur
Yerel Zincir Saha Satış Yöneticisi – Konya
Konya
Başvur
Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi – Nevşehir
Nevşehir
Başvur
BT Operasyon Uzman Yardımcısı – Gaziantep
Gaziantep
Başvur
Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi – Ankara
Ankara
Başvur
Proses Kontrol Teknikeri – Silivri
İstanbul(Avr.)
Başvur
Kalite Proses Teknikeri – Gaziantep
Gaziantep
Başvur
İşe Alım Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Operasyon Destek Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Brand Manager – Biscolata
İstanbul(Avr.)
Başvur
Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi – Gaziantep
Gaziantep
Başvur
Mekanik Bakım Uzmanı – Silivri
İstanbul(Avr.)
Başvur
SAP FI Uzmanı/Yöneticisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
BT Ağ ve Güvenlik Yöneticisi – Gaziantep
Gaziantep
Başvur
Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi – Şanlıurfa
Şanlıurfa
Başvur
Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi – İstanbul
İstanbul(Asya)
Başvur
Export Sales Specialist (Russia – Cıs)
İstanbul(Avr.)
Başvur
Assistant Brand Manager
İstanbul(Avr.)
Başvur
Yerel Zincir Saha Satış Yöneticisi – Bursa
Bursa
Başvur

Nasıl Başvurulur?

Şölen Çikolata bünyesindeki açık pozisyonları ve eleman alımı olacak pozisyonları kendi resmi sitesi olan https://www.solen.com.tr/tr-TR/ adresinden duyurmaktadır. Linke tıkladığınızda açılan sayfadaki “Şölen’de Çalışmak” butonunu seçerek ardından “İş Fırsatları ve Başvuru” sekmesine tıklamalısınız. Buradansize en uygun olan pozisyonu seçerek üzerine tıkladığınız zaman sizleri www.kariyer.net adresi uzantılı sayfaya yönlendirmektedir. Gerekli alanları doldurup özgeçmişinizi de ekleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi: Sahada satış yapan ekipleri kontrol ederek haftalık, aylık veya yıllık hedefler doğrultusunda ekipleri yönlendiren, ürünlerin taleplerine göre sevk, stok, sipariş ve idareleri yöneten kişilerdir.
 • Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı: Bordrolama ve tüm özlük işlemlerini gerekli yasal mevzuata göre düzenleyen ve yapan bireylerdir.
 • Proses Kontrol Teknikeri: Fabrikalardaki kalite yönetim sisteminin devamlılığını sağlamak için prosesleri kontrol eden ve raporlayan bireylerdir.
 • Lojistik Sorumlusu: İrsaliyelerin kontrolünü ve depolamasını yapan, ayrıca yüklemesi tamamlanan araçların depolardan çıkışı ile teslimatı yapılacak olan yerlere sevkiyatının tamamlanmasını düzenleyen bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cumartesi günleri (Tam Zamanlı), 08:00 – 18:00 arası (12:00 – 13:00 arası tatil)

Alım Yapılacak Şehirler: Silivri, Gaziantep, İstanbul, Antalya, Aydın, Tekirdağ, Ankara

Benzer İş İlanları

10 yorum

 1. MRB BN RABİA İŞ ARIYORUM ACİL İŞE İHTİYACIM VAR YAŞIM 17 ÖNCEDEN LEZO FABRİKASİNDA PAKETLEME YAPTIM SNRA DA PLASTİK FABRİKASİNDA ÇALIŞTIM YARDİMCİ OLURSANIZ SEVİNİRİM

 2. Meraba kolay gelsin 5 senedir gida sektorundeyim isten ayrildim ailevi nedenlerden dolayi suan işsizim sizinle calismak istiyorum ise ihtiyacim var istanbulda oturuyorum yasim 26 geri dönüşü olursa minettar kalirim iyi gunler.

 3. Selam bendemezdeniz gaziantep şirin evler mahallesinde oturuyordum.
  aşığım herturlu mutfak isinden anlarim eyerki eleman lazimsa calisiriz.
  0542 424 93 84

 4. merhaba kolay gelsin 10 ay uyumda calıstım 2 ay burda markete yaklasık 3 ay ülkerde calıstım cıktım memlekete gitme sebebiyle ben sizinle calısmayı isterim kolay gelsin 05343144598

 5. daha önce fabrikanızda çalıştım hem gaziantepteki hemde istanbuldaki fabrikanızda çalıştım tercübeliyim her bölümde çalıştım lise mezunuyum 25 yaşındayım numaram 0539 922 76 19

 6. Ben 6 yıldır pelit çikolata fabrikasında çalıştım çikolata bölümünde maaş konusu yüzünden ayrıldım şimdi düzenli hak yemeyen çalışanın hakkını veren bir iş yeri arıyorum numaram 05452163845 saygılarımla kolay gelsin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*