Şölen Çikolata Personel Alımı ve İş İlanları 2020


Şölen Çikolata Gıda Sanayi A.Ş. adıyla birlikte 1989 yılında kurulmuştur. Kuruculuğunu Çoban Ailesi’nin üstlendiği Şölen Çikolata ilk olarak Gaziantep’te hizmet vermeye başlamıştır. Üretimlerini sadece çikolata ve çikolatalı ürünlerle sınırlandırmamışlardır. Firma aynı zamanda şeker, bisküvi ve kraker gibi pek çok ürünü piyasaya sunmaktadır.

Ana üretim yeri Türkiye olup dünyaya en fazla çikolata ve çikolatalı ürün satışı gerçekleştiren yerli bir firma olmasının yanı sıra günümüzde 250’ye yakın ürün çeşidini 110’a yakın ülkeye ihraç edebilecek kapasiteye sahip hale gelmiştir.

Yıllık yaklaşık 200 Milyon Dolar ( Yaklaşık 1,3 Milyar TL) ciro yapan Şölen Çikolata, 850’e yakın çalışanı ile de piyasada dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

şölen çikolata personel alımı

Şölen Çikolata İş İlanları

Müşterileri tarafından güven kazanmayı başaran Şölen Çikolata, artan ihtiyaç taleplerine cevap verebilmek için bünyesine zaman zaman yeni elemanlar katmaktadır.

Şölen Çikolata, dünya genelinde yapılan çikolata üretimi ve şekerleme sektörlerinde çalışma gösteren firmaların, üretim miktarı, çalışan sayısı ve yıllık ciroların incelenerek yapılan değerlendirilmesi sonucunda öne çıkan firmalar arasında olmayı başarmıştır.

Kazanmış olduğu başarıların yanında pek çok iş olanağı sunması nedeniyle insanlar tarafından takip edilen firmalar arasında yerini almıştır.


Nasıl Başvurulur?

Şölen Çikolata bünyesindeki açık pozisyonları ve eleman alımı olacak pozisyonları kendi resmi sitesi olan https://www.solen.com.tr/tr-TR/ adresinden duyurmaktadır. Linke tıkladığınızda açılan sayfadaki “Şölen’de Çalışmak” butonunu seçerek ardından “İş Fırsatları ve Başvuru” sekmesine tıklamalısınız. Buradansize en uygun olan pozisyonu seçerek üzerine tıkladığınız zaman sizleri www.kariyer.net adresi uzantılı sayfaya yönlendirmektedir. Gerekli alanları doldurup özgeçmişinizi de ekleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi: Sahada satış yapan ekipleri kontrol ederek haftalık, aylık veya yıllık hedefler doğrultusunda ekipleri yönlendiren, ürünlerin taleplerine göre sevk, stok, sipariş ve idareleri yöneten kişilerdir.
 • Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı: Bordrolama ve tüm özlük işlemlerini gerekli yasal mevzuata göre düzenleyen ve yapan bireylerdir.
 • Proses Kontrol Teknikeri: Fabrikalardaki kalite yönetim sisteminin devamlılığını sağlamak için prosesleri kontrol eden ve raporlayan bireylerdir.
 • Lojistik Sorumlusu: İrsaliyelerin kontrolünü ve depolamasını yapan, ayrıca yüklemesi tamamlanan araçların depolardan çıkışı ile teslimatı yapılacak olan yerlere sevkiyatının tamamlanmasını düzenleyen bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cumartesi günleri (Tam Zamanlı), 08:00 – 18:00 arası (12:00 – 13:00 arası tatil)

Alım Yapılacak Şehirler: Silivri, Gaziantep, İstanbul, Antalya, Aydın, Tekirdağ, Ankara

8 yorum

 1. Ben 6 yıldır pelit çikolata fabrikasında çalıştım çikolata bölümünde maaş konusu yüzünden ayrıldım şimdi düzenli hak yemeyen çalışanın hakkını veren bir iş yeri arıyorum numaram 05452163845 saygılarımla kolay gelsin

 2. daha önce fabrikanızda çalıştım hem gaziantepteki hemde istanbuldaki fabrikanızda çalıştım tercübeliyim her bölümde çalıştım lise mezunuyum 25 yaşındayım numaram 0539 922 76 19

 3. merhaba kolay gelsin 10 ay uyumda calıstım 2 ay burda markete yaklasık 3 ay ülkerde calıstım cıktım memlekete gitme sebebiyle ben sizinle calısmayı isterim kolay gelsin 05343144598

 4. Selam bendemezdeniz gaziantep şirin evler mahallesinde oturuyordum.
  aşığım herturlu mutfak isinden anlarim eyerki eleman lazimsa calisiriz.
  0542 424 93 84

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*