İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Asya ile Avrupa kıtaları arasında önemli kara ve demir yolu güzergâhlarının kesiştiği bir yerde kurulan Kocaeli, bugün Marmara Bölgesi’nin ve yurdumuzun en önemli endüstri ve sanayi yerleşimlerinden biridir.

Tarihi çok daha eski çağlara uzanan Kocaeli, 1337 yılında Osmanlı topraklarına katılmasıyla birlikte büyümeye başlamış ve 1888 yılında bağımsız sancak ilan edilerek İzmit ismi verilmiştir. Cumhuriyet’in ilanından sonra 1924 yılında il statüsüne kabul edilen Kocaeli’nin il merkezinin de İzmit olmasına karar verilmiştir.

Kocaeli, İstanbul’a yakınlığı ve ulaşım imkânlarının çeşitliliği sebebiyle ve Cumhuriyet’in ilanıyla birlikte özellikle sanayileşme alanında en hızlı gelişen illerimizden birisi olmuş ve günümüze kadar devam eden hızlı bir sanayileşme ile Türkiye’nin ileri düzeyde sanayi bölgesi durumuna gelmiştir.

Kocaeli’yi yaşam kalitesiyle imrenilecek, yaşamaktan mutluluk ve gelecek nesillere devretmekten gurur duyulacak, dünyaca tanınan bir körfez şehrine dönüştüren, model bir belediye olmak hedefiyle çalışmalarını sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, sanayisi ile devleşen Kocaeli’yi diğer alanlarda da ön planda tutmaya çalışmaktadır.

Bu hedefler doğrultusunda geniş kapsamlı bir alanda projelerini devam ettiren kurum bu alanlarda birçok personele ihtiyaç duymakta ve zaman zaman personel alımı yapmaktadır.

Kocaeli belediyesi işçi alımı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Büyümesini durdurmak zorunda olan İstanbul’un uydusu görevi gören Kocaeli, tam anlamıyla bir geçiş merkezi ve lojistik üssü olmuştur.

Şehrin merkezinden ziyade dışına doğru yapılan konutlar ve iş alanları çevre illerde yaşayanların da işine yarar hale gelmiştir. Kocaeli merkez ve ilçelerinde yaşayıp da işe ihtiyaç duyan vatandaşa yeni bir umut kapısı açan personel alım duyuruları, belediyecilik anlamında yapılanların da karşılığının alınmasına katkı sağladı.

2019 yılının ikinci yarısına ait bütçesini tamamlayan Büyükşehir belediyesi, şehirdeki büyümenin istikrarlı bir şekilde sürmesi için çok sayıda personel alımı yapacağını bizzat başkanın ağzından duyurmuştur.

Bu aşamada eleman açığı olan kurumların insan kaynakları üzerinden yapılan bilgilendirmelerin ve sosyal medya kanallarından yapılan duyuruların takip edilmesi avantaj sağlayacaktır.

Kocaeli merkezin dışında eleman alımının yapılacağı ilçeler arasında; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel ve Kartepe sayılabilir. Büyükşehir belediyesi tarafından istihdam edilecek personel için şu anda aranan bölümler ve nitelikler henüz açıklanmamış olsa da güncel bilgiler kısa süre içinde ilgili birimler tarafından duyurulacaktır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Gençlere, kadınlara, yaşlılara ve engelli vatandaşlara yönelik hizmetlere öncelik veren, eğitim, kültür, turizm, sanat ve sporu destekleyen ve hizmet yönetiminde bilimsel yöntemlerden ve teknolojiden yararlanan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, personel alım görüşmelerinde bu ilkeleri benimseyerek çalışabilecek adayları ön plana almaktadır.

Yakın zamanda çok sayıda memur ve işçi alımı yapması beklenen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, çalışanlarının mesleki ve sosyal gelişimini desteklemekte ve kadrosuna alacağı bütün personeller için öncelikle mesleki yeterliliklerini belirlemek adına mülakata almaktadır.

Mülakat değerlendirmeleri sonucu kendilerine göre en uygun birimlerde çalışan memur ve işçiler daha mutlu çalışmakta ve Kocaeli için daha verimli olmaktadır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Katılımcı bir yönetim anlayışıyla, adaletten, verimlilikten ve yaşam kalitesinden ödün vermeden, vatandaşlarını, çevreyi ve toplumsal değerlerini ekonomik zenginlikle buluşturan hizmetleri sunmak için çaba sarf eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yetkilileri bünyesine almak istediği personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlamaya hazırlanmaktadır.

Basın yayın, halkla ilişkiler, etüt ve projeler dairesi, temizlik işleri birimi ve zabıta kadroları başta olmak çok sayıda personel açığı oluşan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi,  bu pozisyonlar için niteliklerine göre alacağı personellerin bir kısmını memur bir kısmını da sözleşmeli işçi statüsüyle istihdam edeceği öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde memur kadrosuyla çalışmak isteyen vatandaşları KPSS sınavı sonucuna göre yerleştiren kurum, sözleşmeli işçi olarak çalışmak isteyen adayların Kocaeli ikametgâhına sahip olmalarını ve kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş başvuru formunu doldurmalarını istemektedir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde memur ya da işçi alım şartlarına uygun olan adaylar mülakata alınmakta, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından incelenmekte ve kurum ilkelerine göre değerlendirilmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Kocaeli  İş İlanları

Kocaeli iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Kocaeli iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Kocaeli iş ilanları

 • Temizlik Görevlisi
 • Garson Tezgahtar ve Barista
 • Saha Satış Uzmanı
 • Engelli Bayan Personel
 • Döner Ustabaşı – Gebze Center
 • Stand Elemanı
 • Özel Güvenlik Görevlisi
 • Restaurant Captain
 • RESEPSİYONİST
 • Restaurant Şefi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Kocaeli iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel personel alımı paylaşımları için Kocaeli İş İlanları grubuna katılabilir Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. 

Gebze belediyesi iş ilanları için tıklayın.

İzmit belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Darıca belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Gölcük belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Körfez belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Derince Belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Çayırova belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Kartepe belediyesi iş ilanları için tıklayın.

50 Yorum

 1. erdal uzun 22 Ocak 2014

  27 YASINDAYIM GEBZEDE İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

 2. esra 25 Ocak 2014

  merhaba.peyzaj mimarlığı mezunuyum.ankarada ikamet ediyorum.belediyenzde çalışmak istiyorum.bnun için nasıl bir yol izlemem gerek.cevabınızı bkliyorum.sevgiler…

 3. yaşar 29 Ocak 2014

  10 senedır oto tamircisi olarak çalışmakttiçi ayım ustalık ve usta öğretici belgem var EMlisesi mezunuyum e sınıvı ehlıyetım var saygılarımla cevamınısı bekliyorum tş

 4. İsa 1 Şubat 2014

  Uzman erbasşlıktan kendi isteğimle istifa ettim durumuma uygun kadroya atanmak istiyorum teşekkürler

 5. hüseyin BOZBEY 5 Şubat 2014

  gebze beylikbağında oturuyom E sınıfı ehliyetim var ist da 8 sene taksi şoförlüğü yaptım kadrulu iş arıyorum

 6. Ümit ayaz 9 Şubat 2014

  E sını ehliyetim var be forklift ve loder sertifikalarınada sahibim forklift ve loderde teçbüye sahibim sizinle çalışmak ve ilimizdeyapılıcak revizyonlarda katkımın bulunmasını istiyoyorum Saygılarımla

 7. önder AYGÜN 10 Şubat 2014

  Merhabalar kocaeli kandırada ikamet etmekteyim 15 yıldır denizcilik yapıyorum şu anda işşizim iş arıyorum ido ya atanmak istiyorum liman cüzdan belgem var….05356283601

 8. Ali Akcil 11 Şubat 2014

  Bende gebzede ikamet ediyorum 5yil oldu uzman cavusluktan kendi istegimle istifa ettim.Uygun kadronuzda aciktan atama ile atanmak istiyorum.0505 778 90 43

 9. yaşar durmaz 13 Şubat 2014

  Kocaeli izmitte ikamet ediyorum 36yaşındayım ak partili yim ve sizinle çalışmak istiyorum kadroda ne iş olursa yaparım. Mezuniyetin ilk okul bütün akparti illeri canı gönülden selamlıyorum

 10. yaşar durmaz 13 Şubat 2014

  Kocaeli izmitte ikamet ediyorum 36yaşan dayım akpartiliyim ve sizinle çalışmak istiyorum kadroda ne iş olursa yaparım. Mezuniyetim ilk okul bütün ak parti kilere canı gönülden selamlıyorum numaram 05367746396

 11. ugur 13 Şubat 2014

  is varmi banada ama bdp liyim

 12. Arda KAÇMAZ 14 Şubat 2014

  Yaşar DURMAZ çok komiksin ya “ak partilisin ve bütün ak partilileri gönülden selamlıyorsun” sanki belediye ak partinin malı

 13. m.sami BİNGÖL 14 Şubat 2014

  kocaeli körfez de E ehliyetim var iş arıyorum 05367781586

 14. murat çaça 28 Şubat 2014

  kocaeli izmit te ikamet edıyorum 35 yaşındayım 4 cocuk babasıyı cok acıl işe ihtıyacım varr gercekten nasıl bır iş olursa olsun hiç sorun degıl.0537 389 37 52.0539 624 02 67. gercekten cok acıl başkanım ev kıramı bıle veremıyorum sosyal yardımlaşma vakıfından bıle yardım etmıyorlar başkanım bana bır yardımcı olun lütfen saygılar.

 15. muhsin 8 Mart 2014

  kaynakçılık ustalık veustaöğreticilik belgeliyim faydalı olmak istiyorum

 16. onur yegen 10 Mart 2014

  Endustri meslek lise metal bolumu mezunuyum 26 yas kocaeli derincede ikamet etmekteyim eski hukumluyum 5yil ceza yatim denetimli ile tahliye oldum biryilda denetimlim bulunmakta calisip hayatimi duzene koyabilmem icin ise cok ihtiyacim var maddi ve manevi sikinti yasamaktayim personel aliminda benide degerlendirirsrniz cok mutlu olurum saygilar 05327690291

 17. fatih 10 Mart 2014

  Eml motor bolumu mezunuyum ustalik usta ogreticilik belgelerim var 10 yildir oto tamir isinde calisiyorum su an issizim sizinle calismak istiyorum tsk. 05416879946

 18. SAMET YILMAZ 18 Mart 2014

  25 YASINDAYIM KOCAELİ MERKEZDE İKAMET EDİYORUM.3.5 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ OLARAK GÖREV YAPTIM VE KENDİ İSTEĞİMLE FESİH ETTİM.DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM.(5309305876).

 19. yasin buran 18 Mart 2014

  ii günler 23 yasındayım askerlıgımı yaptım liseden maddı sıkıntılardan dolayı terk etmek zorunda kaldım (acık lıse) okuyorum ve sızınle calısmak ısterım korfezde ıkamet edıyorum degerlendırırsenız sevınırım . Daha Once Baska fabrıkalarda calısmıs bulunuyorum

 20. esra varol 28 Mart 2014

  gebze/kocaelinde yaşıyorum muhasebe ve vergi uygulamaları mevzunuyum okul biteli 3 yıl oldu ama düzgün bi iş bulamadım için işsiim kurumsal yada yarı kurumsal bi yerde çalışmak istiyorum ilgi ve yardımız için şimdiden tşk.

 21. ibrahim ÖZTÜRK 1 Nisan 2014

  25 yaşındayım 3 yıla yakın uzman çavuş olarak görev yaptım kendi isteğim ile istifa ettim bulunan herhangi bir kadronuza atanmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim 05445063836

 22. mehmet gür 2 Nisan 2014

  kocaeli golcukde ıkamet edıyorum goluk endustırı meslek lısesı endustırıyel bakım onarım mezunuyum yasım 23 kadroya genc yasda gırmek ve yuvamı kurmak ıstıyorum sızlerın yardımını beklıyorum tesekkur ederım ılgınız ıcı tel 0538 079 18 85

 23. tugrul 2 Nisan 2014

  yazıyoruz yazıyoruz boşşşşşşşşş.. okuyan varmı acaba yetkililer size söylüyorummm.

 24. mesut 15 Nisan 2014

  Metal isleri mezunuyumelektirik ve oksijen kaynagi gerekirse argon yaparim.sihhi tesisat kalorifer tesisati pis su tesisati isleri yapıyorum bonservisini var kazan atescisi sertifikam var tarim aletleri ( Ağaç motoru ot biçme ilaçlama jenarator vb)tamir ve hakim islerini yapıyorum makina bakimi ve mekanik bakim tecrübelerim var alkol ve sigara kullanmiyorum tek böbreğin var sağlık durumum iyi evliyim iki tane çocuğum var iş aramaktayim Saygilar 05366506095

 25. deniz 16 Nisan 2014

  temizlik cay servisi işi arıyorum

 26. elif 20 Nisan 2014

  gebzede ikamet etmekteyım. 23 yaşında yeni mezun olmuş bir kimya muhendisliyım. yeni mezun ve deneyimsiz olmam nedeniyle iş bulmakta zorluk çekiyorum kadrolu bir ışte çalışmak istiyorum. yardimlarinizı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

 27. Erhan 20 Nisan 2014

  Türk silahlı kuvvetlerinde jandarma özel harekatta 2010 ile 2012 yilları arası j.uzman çavuş olarak görev yaptim.kendi isteğimle istifa ederek ayrildim.aciktan atanma yolu ile 657 te tabi devlet memuru olmak istiyorum.gereğinin yapilmasini saygilarimla arz ederim.05412868462

 28. Gürkan YILMAZ 21 Nisan 2014

  Selamunaleykum.Merhabalar.Benim muhasebe ve diğer tüm ofis departmanlarında 3 yıllık deneyimim ve satış-pazarlama v.b alanda da 5 yıllık deneyimim vardır..Eğitim olarak;yüksek dereceyle Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı mezunuyum, ayrıca şu anda açıköğretim Kamu Yönetimi okuyorum; lisans mezunu olmuş olacam.ingilizceyi de 80 üstü notla gectim, ayrıca MS Office ve tüm büro araçlarını etkin şekilde kullanırım..B sınıfı ehliyetli aktif sürücüyüm..Öncelikle Başiskele ve izmit çevresi olmak üzere, tüm Kocaeli şehrinde çalışabilirim..Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler; ALLAH razı olsun..0-536-740-1224

 29. ERTUG 28 Nisan 2014

  İzmit’te ikamet etmekteyim. Dogus Üniversitesi endüstriyel tasarım bölümünden mezun oldum askerligimi yaptım.25 yasındayım. Tecrübesiz olmam sebebi ile iş bulmakta zorluk çekiyorum.Kadrolu bir işte çalısmak icin yardımlarınızı rica ederim .
  Tesekkürler.

 30. erkan sabahyıldızı 3 Mayıs 2014

  ilgili makama ben grayder oparatörüyüm E+G belgesine nsahibim çeşitli özel şirketlerde görev yaptım en son kızılpınar belediyesinde 7 yıl çalıştım sözleşmemin sona ermesi neticesinde işten çıkarıldım gerekli mercilercede uygun görülürse kocaeli büyük şehir belediyesinde görev almak istiyorum saygılarımla.tel.05314643092

 31. Recep Ayaz 5 Mayıs 2014

  Kasap usta öğreticisiyim komekte ders verebilirim saygılar 05322253514…

 32. yücel uzunay 13 Mayıs 2014

  lise mezunu körfezde ikamet ediyorum körfez veya kocaeli belediyesinde herhangi bir işte çalışmak istiyorun

 33. RESUL 5 Haziran 2014

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 34. pamuk yaman 5 Haziran 2014

  Kocaeli körfezde ikametgah etmekteyim ise cokihtiyacim var caycilik servis bölümünde temizlik calistim bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim tekler 05438536320

 35. azime 11 Haziran 2014

  lise mezunuyum. ygs sınavına gırdım ve ıkı yıllık acık öğretim okuma hakkını kazanmıs bulunmaktayım. belediyenizde kadrolu iş arıyorum yardımlarınızı beklıyorum. 05344883681

 36. ilker1000gol 4 Temmuz 2014

  memurum büyükşehir belediyesine tekniker kadrosuna naklen atanmak istiyorum

 37. engin õzdal 5 Temmuz 2014

  Mhb beylikbaginda oturuyorum mesleğim Õzel soförlük ve Õzel ileri sürüş teknik egitimim vardır herzaman uzun yol gidebilirim (E) ve (H) sınıf ehliyeti var mesleğinde is arıyorum 0537 885 23 05 tsk ederim

 38. hakan 18 Temmuz 2014

  mrb çayırovada oturuyorum oto motor mekanik teknisyeniyim lise mezunuyum ustalık belgem var 30 yaşındayım kadrolu araç kademesinde çalışmak istiyorum işçi alımı varmı öğrenmek istiyorum tel: 0535 616 60 02

 39. Mehmet Akif 21 Temmuz 2014

  Spor akademisi yöneticilik mezunuyum. Evliyim 31 yaşındayım. 4 aydır işsizim.

 40. Elif 21 Temmuz 2014

  Merhaba ben karamürselde ikamet ediyorum. Ziraat mühendisiyim.2013 mezunuyum. Belediyede kadrolu yada sözleşmeli olarak çalışmak istiyorum.Yardımcı olursanız yada alımlar olduğunda paylaşırsanız çok sevinirim.0535 367 61 09

 41. Muhammet KOÇAK 25 Ağustos 2014

  Kartepe/KOCAELİ’de ikamet etmekteyim. 2004 Yılında Erciyes Üniversitesi Makina Mühendisliğinden mezun oldum ve yaklaşık 10 yıldır özel sektör tecrübesine sahibim ve bu tecrübemi sizlerle paylaşmak isterim. Bölümüm ile ilgili olarak yapılacak personel alımımnda bilgilendirmenizi rica ederim. 5054001738 Muhammet KOÇAK

 42. serhat 29 Ağustos 2014

  MERHABA AÇIMM İŞ BULAMIYORUM GÜVENLİĞİM BELEDİYENİZDE İŞ VEREBİLİRMİSİNİZ BENDE MÜSLÜMANIM BENDE BEŞ VAKİT NAMAZ KILARIM MÜSLÜMAN KARDEŞİNE YARDIM ETMEZMİ BEN MISIRDA YAŞAMIYORUM BEN SURİYEDE YAŞAMIYORUM BEN TÜRKİYEDE YAŞIYORUM İLK ÖNCE BİZE YARDIM ETMENİZ GEREKMEZMİ YARDIM EDİN BELEDİYENİZDE İŞ VERİN 5385199916

 43. kenan şahin 29 Eylül 2014

  26 yasında kulaklarından duymayan aslan gıbı oğlum var hangı kapıya gıttı ısem kıtlemısler beledıye olarak oğluma bır yol bır ses ışık olabılırsenız benı arayın .golcuk d.derede oturuyoruz .menfı veya musbet bır cevap gelırse sevınırım

 44. Gul 17 Ekim 2014

  Kocaeli golcuk de yasiyorum silahli guvenlik sertifikam var
  O541 377 58 26

 45. ilhan 22 Ekim 2014

  iyi günler 1984 dogumluyum (e)sınıf ehliyetim ve doğalgaz-kaliriför ateşleme-sıhhi tesisat sertifikam var kpss ye girdigim puanla sizin bünyenizde çalışmak istiyorum derince veya izmit belediyesinde çalışmak istiyorum siz degerli büyüklerimiz bize enkısa zamanda yardımcı olursanız seviniriz.(05373219456)

 46. elif 12 Kasım 2014

  2 yıllık su ürünleri mezunuyum 3 sınıf işletme okuyorum.
  Silahlı güvenlik,Bilgisayar Bedendili sertifikalarım var iş arıyorum.21 yaşındayım. KOCAELİ/KANDIRA(05388435812)

 47. Arif Çay 25 Kasım 2014

  Kocaeli / İzmit’te ikamet etmekteyim. A2,E,G sınıfı ehliyetim ve psikoteknik sertifikam var. Ayrıca Src 1,2,3,4 belgeleri için sınav başvurularımı yaptım sınav tarihlerini bekliyorum. Aktif olarak araç kullanabiliyorum. Corel Draw Grafik programlarını kullanabiliyorum. Körfez Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümü mezunuyum. Şu anda Açıköğretim Kamu Yönetimi 4. sınıf öğrencisiyim. Bekarım, seyahat engelim vb. yoktur. Bana uygun bir kadroda çalışmak istiyorum. iletişim tel.: 05323855807 – 05413227248

 48. yılmaz bekol 25 Kasım 2014

  bu memleket de akp tiden çok yakın dayın varsa ancak belediye ve kamu kuruluş ların da hemen kadrolu iş bulmanız kesin yoksa isterseniz ölün öl kimse size yağımurlu havada su vermez su çünkü bende akp liyim benbile işzizim ve dayım yok beyler bu sitelerle yazmakla zamanınızı boşa geçirmeyin lütven allah hepimizin yardımcısı olsun bol kısmetler
  532 268 28 25. 0532 154 15 46

 49. ahmet kayabay 8 Aralık 2014

  Kocaeli izmitte ikamet etmekteyim..lise mezunuyum.10 yıllık şehir içi otobüs şoförüyüm 32 yaşındayım. iş arıyorum.kötü alışkanlıklarım yoktur..ılımlı dürüst ve çevremde sevilen bir insanımdır..yardımlarınızı bekliyorum.. 05306430138

 50. TÜRKAN 29 Aralık 2016

  Selamun aleykum
  4 yillik muhasebe gecmisim var.
  ozel taninmis bir sirkette muhasebeciyim.
  sizinle calismak istiyorum
  0532 746 14 54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir