Ordu Belediyesi Personel Alımı 2017

Ordu Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Ordu, oldukça kadim bir geçmişe sahip olmasıyla beraber muhteviyatındaki önemi bugün dahi korur; zira şehrin Türkiye’nin kalabalık şehirleri arasında bulunduğunu söyleyebiliriz. Şehir, jeopolitik avantajlarını kullandığı için çeşitli yatırımları elde eder; fakat mevcut turizm potansiyelini arzu edildiği şekilde kullanamaz. Bu durum tersine dönecek olursa hem bölge hem de tüm ülke oldukça değerli bir gelir kalemi kazanmış olur.Ordu Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde çalışarak hayatını idame ettirmek isteyenlerin evvela belediyenin insan kaynakları veya halkla ilişkiler bölümüne danışarak konu hakkında bilgi edinmesi gerekir; zira belediyede belirli dönemlere özel açık pozisyonlar bulunur.

Hukuk, planlama, denetim, ulaşım başlıklarında yeni ekip arkadaşları alarak yoluna devam etmek isteyen belediyeye süratli bir şekilde başvuru yapmanız gerekir.

Altınordu Belediyesi Personel Alımı

Altınordu, Ordu’nun en kalabalık ilçesi olduğundan dolayı oldukça değerli olan demografik güce sahiptir. İlçe belediyesi, bu gücü doğru kullanabilmek adına oluşturduğu istihdam alanları ile hem belediyenin çalışma disiplinine hem de ilçe halkının gelişimine olumlu katkıda bulunur. Güvenlik, ofis içi akış gibi ayrı alanlarda yeni personeller arayan belediyeye belediyenin insan kaynakları ya da halkla ilişkiler bölümünden iş başvurusu yapılabilir.

Ünye Belediyesi Personel Alımı

Ünye Belediyesi, belirli dönem içerisinde yapacağı personel alımları ile belediyenin çalışır vaziyetini koruyacak; bu çerçevede denetim, hukuk, planlama, mimari, güvenlik alanlarında yeni ekip arkadaşları bulacaktır. Belediye bünyesinde yer almak isteyen kişilerin belediyenin insan kaynaklarına veya halkla ilişkiler departmanına müracaat ederek ilk adımı atması gerekir. Belediyenin işçi alım süresi belirli dönemde olacağından dolayı hızlı hareket etmek de yarar var!

Fatsa Belediyesi Personel Alımı

Hesap denetim, bilişim, hizmet, yardım destek, idari işler gibi oldukça geniş çapta personel alımları yapacak olan Fatsa Belediyesi’nde görev almak isteyen kişilerin elini çabuk tutarak belediyenin insan kaynakları ile iletişime geçmesi büyük önem taşır; zira yapılacak iş başvurularına dair gelecek kabul veya ret cevabı, çok uzun süre teşkil etmez. Belediyedeki açık pozisyonları öğrenebilmek adına gerekli kurumlardan bilgi alınıp işleme başlanabilir.

Bilgi için: http://www.ordu.bel.tr/

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

101 Comments

  • gamze

    Ben 23 yasindayim ordu belediyesine bagli ev temizlik hizmetlerinde calismak istiyorum 5070447007

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir