File Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

File Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. File Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve File Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

File Market Personel Alımı Yapacak

File Market Personel Alımı ve İş İlanları

FİLE mağazaları, 1995 yılında Türkiye’yi perakende satışta yüksek indirim modeli ile tanıştıran BİM’in 2015 yılında müşterilerinin hizmetine sunduğu yeni ve farklı bir satış modelidir.

Bu modelin temel amacı tüketicilerin gıda, kişisel bakım ve genel temizlik ihtiyaçlarını iyi veya en iyi kalitede, yüksek standartlarda üretilmiş ve sürekli düşük fiyatlardan satışa sunulan sağlıklı ve taze ürünlerle karşılamaktır.

Sıcak ve samimi bir tasarım ile hazırlanan FİLE mağazalarında tüketicilerin kendilerini mahallelerinde veya çarşılarında alışveriş yapıyormuş gibi rahat hissetmeleri hedeflenmiştir. Ortalama 3.500- 4000 farklı ürün bulunan ve yeni bir konsept ile tasarlanan mağazalarda et, şarküteri, taze sebze – meyve, unlu mamuller ve kişisel bakım bölümleri yer almaktadır.

Yeni bir tedarik sistemi kuran FİLE organizasyonu, ürün portföyüne ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra yeni özel markalar da dâhil etmiştir. Temel ürün kategorilerinde 3 yeni özel marka FİLE ile ilk kez tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. FİLE’de özel indirim günleri veya promosyonlar düzenlenmemekte, bunun yerine her gün düşük fiyat yaklaşımı uygulanmaktadır.

File Market İş İlanları

File Market iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kasiyer
Son Başvuru Tarihi
19 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Manav
Son Başvuru Tarihi
18 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Kasiyer
Son Başvuru Tarihi
11 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa(Nilüfe…
Kasap
Son Başvuru Tarihi
19 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Kasiyer
Son Başvuru Tarihi
19 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Balıkesir(Ed…
Satış Elemanı
Son Başvuru Tarihi
19 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla(Bodrum…
Satış Elemanı
Son Başvuru Tarihi
14 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Manisa(Merke…
Satış Elemanı
Son Başvuru Tarihi
14 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kayseri(Koca…
Satış Elemanı
Son Başvuru Tarihi
18 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Sakarya(Adap…
Kasiyer
Son Başvuru Tarihi
01 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara(Çankaya)
  • Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcısı: Mağaza faaliyetlerinin kalite ve hizmet standartlarına uygunluğunu sağlamak, Müşteri memnuniyetini esas alarak; satış arttırıcı faaliyetlerde bulunmak, Stok ve sipariş yönetimini, şirket politikaları çerçevesinde gerçekleştirmek, Ekibin uyumu, organizasyonu ve gerekli motivasyonu sağlamak.
  • Kasiyer: Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak, Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak, Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek.
  • Meyve ve Sebze Personeli: Kendisine ait reyonların temizlik ve düzenini sağlamak, Kendisine ait reyonların ürün teşhirini yaparak satışa hazır hale getirilmesini sağlamak, Ürün etiket ve fiyat kontrollerinin yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak.
  • Mal Kabul Personeli: Mağaza deposuna gelen ürünlerin teslim alınması, irsaliye üzerinden kontrollerinin yapılması, Ürünlerin sistem kayıtlarının yapılması, Depoya yerleştirilmesi, Eksik ürünlerin takibi, Deponun düzeninin sağlanması, Yöneticilerinin verdiği görevlerin yerine getirilmesi.
  • Depo Personeli: Depomuza gelen ürünlerin araçlardan indirilerek belirlenen şekilde depoya yerleştirilmesi Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin yapılması Depolanacak ürünlerin kontrolünün sağlanması, Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi.
  • Eğitim Asistanı: Eğitim birim sorumlusuna bağlı olarak tüm eğitim süreçlerinde görev almak, Eğitim içeriklerinin oluşturulmasına destek olmak, geliştirilmesi için önerilerde bulunmak, Eğitim uygulamalarında kullanılan ölçme ve değerlendirme araçlarını uygulamak, geliştirmek, takip etmek, Görevi kapsamındaki her türlü veri ve belge için gerekli kontrolleri yapmak, zamanında SAP sistemine işlemek, arşivlemek, Aylık ve yıllık eğitim planlarını oluşturmak, Eğitim faaliyetleri ile ilgili gerekli raporlamaları yapmak.
  • İşe Alım Asistanı: Görev aldığı bölgenin tüm işe alım süreçlerini yürütmek, Hedeflenen süreler içinde açık pozisyonların kapatılmasını sağlamak, Yeni açılacak mağazalar için çevre analizi yapmak, verimli kaynak ve işe alım planları hazırlamak, Mevcut aday kanallarını etkin kullanmak ve alternatif kanallar geliştirmek, Personel yedekleme faaliyetlerini yürütmek.

File Market İş Başvurusu Formu

File Market iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda File Market iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*