Antalya Havalimanı İş İlanları 2018

Antalya Havalimanı İş İlanları

Antalya gibi yazın ağırlıklı olarak turist çeken yerlerde bulunan havalimanları da bu dönemlerde son derece yoğun olur. Havalimanı iş ilanları konusunda araştırma yaptığınız zaman bu yazlık yerlerin sezonda çok sayıda personel alımı yaptığını görürsünüz. Eğer çalışma standartlarınız havalimanı için uygunsa siz de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu için özel güvenlik elemanı olmak istiyorsanız bazı standart prosedürleri bilmeli ve koşullara uymalısınız. Örneğin özel güvenlik elemanları kadın olacaksa en az 1.65 cm boya sahip olmalı, erkek olacaksa en az 1.70 cm boya sahip olmalıdır. Havalimanı personel alımı için bu boy standardını tutturmayanlar başvuruda bulunamaz.

Antalya Havalimanı İş Başvurusu

TC vatandaşı olanların başvuru yapabileceği Hava alanı iş ilanları, kimi zaman çoklu personel alımına açık olacak şekildedir. Bu tip ilanlarda şansınızın daha yüksek olduğunu düşünebilirsiniz ancak talebin de bir o kadar çok olduğunu söyleyebiliriz.

Hava alanı iş başvurusu yaparken çeşitli sağlık kontrollerinden geçmeniz gerektiğini ve sağlık belgelerinizin eksiksiz olması gerektiğini de unutmamalısınız.

Antalya Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için iş ilanı açarken çalışma saatlerini belirtmeyebilir. Ancak herkes havalimanlarının 7/24 açık olduğunu ve sürekli bir personel bulundurduğunu bilmektedir. Bu nedenle vardiyalı çalışma prensibini benimseyebilecekseniz başvurmanız daha doğru olacaktır.

Havalimanı işçi alımı yaparken saat konusunda sıkıntı yaratmayacak ve işe bu anlamda düzenli gelebilecek personeller seçmek isteyecektir diyebiliriz.

 

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

11 Comments

 1. orhan 22 Mart 2014
 2. volkan 9 Mayıs 2014
 3. ebru 8 Haziran 2014
 4. alfııa 30 Haziran 2014
 5. fetiye 30 Temmuz 2014
 6. mahmut 10 Ağustos 2014
 7. ferhat 15 Kasım 2014
 8. cıhan ünal 12 Şubat 2015
 9. garip bilim 20 Ağustos 2016
 10. Ömer 22 Kasım 2017
 11. Meral kahraman 20 Mart 2018

Leave a Reply