Lescon Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Lescon’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Lescon bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Lescon personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Lescon 1980 yılında kurulmuş olan ve spor ürünleri üretimini ve satışını gerçekleştirmekte olan bir firmadır. %100 Türk sermayesi ile üretim yapmakta olan Lescon üretime ilk olarak Gaziantep’te başlamıştır. Sonrasında İstanbul’a taşınan ve üretime burada devam eden Lescon ilk mağazasını 2004 yılında açtı.

Günümüzde 60 mağazası ve 800 farklı satış noktasıyla, birçok farklı modelde spor ayakkabı satışı yapmaktadır.

Lescon Personel Alımı ve İş İlanları

Lescon İş İlanları

Lescon oldukça köklü ve saygın bir firma olarak, pek çok kişi tarafından yakından takip edilmektedir. Özellikle yeni şubeler açılacağı zaman ya da farklı mağazalarda satış noktaları oluşturulduğunda yeni çalışanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Lescon çalışanlarına değer veren ve onların çıkarlarını koruyan, düşüncelerine saygı gösteren firma olarak pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. İş ilanları ise genellikle çeşitli kariyer siteleri üzerinden ilan edilmektedir. Lescon bünyesinde çalışmak isteyen kişiler bu siteleri takip ederek ilgili ilanları inceleyebilir.

Mağaza Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
17 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Planlama Elemanı
Son Başvuru Tarihi
07 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Personel
Son Başvuru Tarihi
10 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Satış Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
17 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Nasıl Başvurulur?

Lescon’da çalışmak isteyen ve kariyerine bu firma aracılığıyla devam etmek isteyen kişiler farklı yollarla başvuruda bulunabilir. Genellikle bu iş ilanları çeşitli kariyer sayfalarında yayınlanmaktadır. Kariyer.net gibi sayfalardan nasıl başvuru yapılacağını öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Öncelikle Kariyer.net sayfasına girerek Lescon’un profilini görüntülemelisiniz.
  2. Bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan “İş İlanları” sekmesine tıklayın.
  3. Güncel bir şekilde yayında olan açık pozisyon varsa bu sayfada görüntülenecektir.
  4. Siteye giriş yaparak başvuruda bulunmak istediğiniz pozisyona CV oluşturarak hızlı bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Lescon internet üzerinden aldığı iş başvurularının yanı sıra, belli şubelerinde yüzyüze olarak da başvuru kabul etmektedir. Boş pozisyon olan şubelere bizzat CV götürerek de görüşme yapabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Genel Muhasebe Sorumlusu
  • Mağaza Yöneticisi
  • Mağaza Görevlisi

Pozisyon Açıklamaları

  • Genel Muhasebe Sorumlusu: Sorumlu olunan şirkette, üretimi yapılan ürünlerin genel maliyetini hesaplayan ve bunun takibini gerçekleştirmek.
  • Mağaza Yöneticisi: Mağaza yöneticileri sorumlu oldukları mağazanın günlük işleyişini planlayarak yönetmekten sorumludur.
  • Mağaza Görevlisi: Müşterileri ürünler konusunda bilgilendirmek ve satış yapmak.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 10:00-22:00

Alım Yapılacak Şehirler: Türkiye genelinde alımlar yapılmaktadır.

Lescon Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*