Bambi Ayakkabı Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Bambi Ayakkabı’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Bambi Ayakkabı bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bambi Ayakkabı personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sektörde aktivitesine Beyoğlu’nda 1961 yılında başlayan Bambi, günümüzde ülke genelinde 113 satış noktasına sahiptir. İçerisinde birçok personel olup, ihtiyaçlar oluştukça ilanlar duyurulur.

Bambi personel alımı

Bambi Ayakkabı İş İlanları

Bambi personeli olmak için, iş ilanlarına her gün bakılmalıdır. Bunlar internet üzerindeki kariyer sitelerinden, güncel olarak takip edilebilir. Günümüzde Kariyer.net, SecretCV.com, LinkedIn ve Yenibiris.com gibi birçok sayfa olup, adaylar günlük periyotlar halinde incelemelidir.

Zira iş ilanlarının kapanma tarihleri de mevcuttur. Eğer ilan bu gün geldiğinde yeniden güncellenmezse kapatılır. Bambi Ayakkabı iş ilanları da ilerleyen dönemlerde verilebilecek duyurular için düzenli kontrol edilmelidir.

Nasıl Başvurulur? 

Bambi Ayakkabı personeli olmak için iki yol vardır. Bunlardan bir tanesi kendi sitesinden başvuru yapmadır. Burada bir iş başvuru formu olup, http://www.bambiayakkabi.com.tr/insankaynaklari.aspx adresinden ulaşılabilir. Ardından,

 1. Ad – Soyad,
 2. E-Mail,
 3. Departman,
 4. CV Yükle,

Gibi alanlar doldurulur ve ardından gönder butonu kullanılır. Buradaki departman kısmında seçilebilecek maddeler,

 1. Mağaza – Müdür,
 2. Mağaza – Müdür Yardımcısı,
 3. Mağaza – Kasa Sorumlusu,
 4. Mağaza – Satış Danışmanı,
 5. Mağaza – Depo Sorumlusu,
 6. Muhasebe,
 7. Finans,
 8. Bilgi Teknolojileri,
 9. Merkez Depo şeklindedir.

Mevcut bir CV’niz olsa bile atmadan önce güncellik için kontrol edilmesi tavsiye edilir. Zira yeni deneyimler, bilgiler kazansanız da özgeçmişin eski olma ihtimali oldukça yüksektir. Bu durumda istenen sonuç da alınamaz. 

Bununla beraber daha iyi sonuçlar almak için, profesyonel özgeçmiş daha faydalı olabilir. Dolayısıyla burada hangi maddelere dikkat etmeniz gerektiğini araştırarak, buna göre yeni hazırlamanız tavsiye edilir.

İlerleyen tarihlerde kariyer sitelerinde de ilan verilebilir. Burada başvurular, ilgili site üzerinden alınır. Ancak öncesinde üyelik hesabı açmanız şarttır. Bundan sonra da sitede özgeçmiş hazırlanır. Eğer eski bir hesabınız varsa buna giriş yapmanız da mümkündür.

Burada yeni CV gerekmemekle beraber, eskiyi güncellemeniz yeterlidir. Uzun süre girilmemesi, bazı bilgilerin geçmişte kalmasına neden olabilir. Dolayısıyla bunları yapmanız ardından Bambi Ayakkabı ilanı açılarak, başvuru yapılabilir. Kurumdaki ilgili yetkililer inceleme yapma ardından, uyumlu adaylar ile irtibat kurar. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*