İzocam Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İzocam Personel Alımı

Yapı ve inşaat sektöründe, yalıtım alanındaki başarısı ile adından söz ettiren İzocam personel alımı yaparak güçlü bir teknik kadro alt yapısına sahip olmayı amaçlamaktadır. Yapı ve inşaat sektöründe kariyer yapmayı düşünenlerin yanı sıra işçi olmak isteyen adaylar da İzocam personel alımları için başvuruda bulunabilmektedir.

Her inşaat şirketinde olduğu gibi İzocam işçi alımı da yılın farklı dönemlerinde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle oldukça sık yapılan işçi alımlarında adayların şanslı olduğunu söyleyebiliriz.

İzocam Personel Alımı

İzocam Çalışma Şartları

Genellikle erkek adayların tercih edildiği alımlarda, İzocam çalışma şartları pozisyona göre değişmektedir. Çalışan personeller hangi düzeyde olursa olsun aylık sabit maaşa alırlar. Alımları esasında işçi ve idari yönetim kadrosu olmak üzere iki ana kategoride derleyebiliriz.

İşçi alımları oldukça sık olmakla beraber, daha çok endüstri meslek lisesi ya da ilgili teknik bölümlerin ön lisans programlarından mezun adayların şansı daha yüksek olmaktadır. Adaylar çalıştıkları süre boyunca sosyal güvenceye sahip olurlar.

İzocam eleman alımı için başvurmayı düşünen adaylar vardiyalı çalışma düzenine alışkın olmalıdırlar. Mesai saatleri 08:00 – 17:30 arasında olmakla beraber, fazla mesai söz konusu olabilmektedir. Personeller aynı zamanda yıllık izin hakkına da sahiptirler fakat şartlar gereği personelin yıllık izin alabilmesi için işe başlamasından en az 1 yıl geçmiş olması gerekmektedir.

İzocam İş İlanları

En az lise düzeyinde mezun adayların başvurabildiği iş ilanları için, erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları da önemli şartlardan birisidir. İzocam iş ilanları kariyer sitelerinde bulunabilmektedir. Şirketin açtığı bu ilanlarda adaylardan istenilen genel özellikler ise; sektörde kendisini geliştirmeyi hedefleyecek, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, kendisine güvenen ve sürekli azimli kişilikler tercih edilmektedir.

Özellikle de mesleki teknik liselerin bölümlerinden yeni mezun adayların şansı daha fazla olmaktadır. Bir diğer merak edilen konu ise İzocam engelli alımı yapıyor mu sorusu olmaktadır. Yaptığımız araştırma sonucunda engelliler için herhangi bir alım yapıldığını henüz belirleyemedik. Bu nedenle engelli adayların Ege Seramik, Sur Yapı ve Tepe Home firmalarının ilanları değerlendirmelerini öneririz…

İzocam İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurularınızı internetten kolaylıkla yapabilirsiniz. İzocam başvuru için Kariyer sitesine üye olun ve sitede açılan açık pozisyonlar için başvurularınızı gerçekleştirin.

Eğer İzocam iş başvuru formu ile genel bir başvuru yapmak isterseniz de bu işlemi İzocam resmi web sitesindeki “İnsan Kaynakları” bölümünden yapabilirsiniz. İnsan Kaynakları sayfasında genel başvuruya tıklayarak, iş başvuru ve öz geçmiş formu ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İzocam İnsan Kaynakları

3 Comments

  1. ben güven 1979 meslek lisesi mezunuyum b eyliyetim var sizinle calışmaktan gurur duyarım tel 05549150152 ist kartal cevizli

  2. kaliteli iş imkanı istiyorum ssk olması açısından uygundur şartları bana uyuyor

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*