Onko & Koçsel İlaç Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Onko & Koçsel İlaç’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Onko & Koçsel İlaç bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Onko & Koçsel İlaç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Onko & Koçsel İlaç Personel Alımı ve İş İlanları

Onko & Koçsel İlaç Personel Alımı

Onko Koçsel İlaçları olarak 1987`den bu yana yeni tedavi olanaklarıyla ileri teknolojiye entegre, temel tedavinin yanı sıra yaşam kalitesini de arttıran ilaçları, Türk tıbbının hizmetine sunmayı misyon haline getirdik. Onkoloji alanında 30 yılı aşkın tecrübemizi, yeni üretim tesisleri ile birlikte uluslararası pazarlara taşıma hedefi için çalışmalarımıza etik ilkelerimizi özümseyerek hızla devam ediyoruz.

Onko & Koçsel İlaç İş İlanları

Uluslararası bir marka olmak için işimizi tam ve dürüst bir şekilde yapmanın, standartlarımızı bu doğrultuda oluşturmanın, hedeflerimize ulaşmak kadar önemli olduğuna inanıyoruz. Bu inancı yansıtan iş etiği ilkelerimiz, paydaşlarımıza olan saygımızın göstergesidir. Etik ilke, anlayış ve uygulamalarımızın iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz dâhil tüm etki alanlarımıza yayılmasını sağlamak kurum kültürümüzün bir parçasıdır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Muhasebe Uzmanı Kocaeli
2 AR-GE Formülasyon Geliştirme Teknisyeni Kocaeli
3 Üretim Operatörü Kocaeli
4 Kalite Kontrol Uzmanı Kocaeli
5 Farma Ekipmanları Mekanik Bakım Teknisyeni Kocaeli
6 Ürün Müdürü Kocaeli
7 Uluslararası Pazarlar Bölge Yöneticisi Kocaeli
8 Depo Operatörü Kocaeli
9 Kalite Kontrol Analisti Kocaeli
10 Tıbbi Tanıtım ve Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.)

Onko & Koçsel İlaç Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*