İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

İzmir Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Ülkemiz ve dünya tarihinde önemli bir yere sahip olan İzmir, sadece tarihin tozlu sayfalarında değil; günümüzde dahi ciddiyetle adından söz ettiren yaşam merkezleri arasındadır. Deniz, kum, tarih, doğa, yerel lezzetler; İzmir’de ağız birliği etmişçesine uyum içerisinde durur ve şehri ziyaret edenleri gülümseyerek karşılar. Gerek yerli gerekse yabancı yüzbinlerce turistin ziyaret ettiği İzmir, doğru hamleler ile dünyadaki önemli konumunu artıracaktır.İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir’in mevcut yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirir.

Muhasebe, imar, denetim, yönetim, ofis içi çalışanı gibi farklı noktalarda personel alımı yaparak ekip arkadaşlarını artırmayı hedefleyen belediye; kendisine sunulacak başvuruları insan kaynakları ile değerlendirir. Başvuruda bulunmadan önce sizden aranan şartları öğrenmeli ve ona göre karar gerekli işlemleri uygulamalısınız.

Güncel İzmir İş İlanları

Aşağıda İzmir iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

TGS Personel Alımı

Türk Telekom Personel Alımı

Kamil Koç Personel Alımı

Güncel İzmir personel alımı paylaşımları için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Karabağlar Belediyesi Personel Alımı

Karabağlar Belediyesi, İzmir’in en kalabalık ilçe nüfusuna istihdam alanları yaratarak ilçenin sosyoekonomik gelişiminin artırılmasına gayret eder. Denetim, güvenlik, ulaşım gibi farklı alanlarda personel alımı yapacak olan belediye; ekip arkadaşlarında arayacağı şartları ve vasıfları, kamuoyuyla paylaşacaktır. Belediyedeki mevcut pozisyonları görebilmek adına belediyeyle görüşebilirsiniz. Ayrıca e- posta veya insan kaynaklarını kullanabilmeniz de mümkün.

Buca Belediyesi Personel Alımı

Buca Belediyesi’nde çalışmak isteyen kişilerin yapması gereken birtakım işlemler bulunur. Evvela belediyedeki uygun pozisyonların araştırılması ve sonrasında pozisyonlar adına aranan vasıfların öğrenilmesi, işe giriş aşamasında büyük önem taşır. Güvenlik, hukuk, planlama, vasıfsız eleman gibi ayrı noktalarda personel alımı yapacak olan Buca Belediyesi; başvuru yapacak adayların temiz adli sicil kaydına sahip olmasını şart koşar.

Bornova Belediyesi Personel Alımı

Bornova, İzmir’in kalabalık ilçeleri arasındadır. Bornova’da yaşayan kişiler, ilçe içerisinde farkı gelir kalemlerinden yararlanarak hayatını idame ettirebilir veya belediye bünyesinde çalışıp farklı bir yol dahi izleme şansına sahiptir. Bilişim, sosyal yardımlaşma, halkla ilişkiler, idari işler gibi birbirinden ayrı alanlarda personel alımı gerçekleştirecek olan Bornova Belediyesi; hem insan kaynakları hem de e- posta mesajları ile gelen başvuruları kabul edebilir.

Konak Belediyesi Personel Alımı

Konak Belediyesi’nde çalışacak olan kişiler, belediyenin sıkı takipçisi olmak zorundadır; zira belediyede uygun duruma düşen pozisyonlar çabucak kapanabilir. Tasarım, planlama, denetim gibi farklı alanlarda personel alımı yapacak olan belediye; uygun durumda olan adayları değerlendirme aşamasına alır. Belediyede çalışabilmek için başvuru yapabilir ve bu durumu ister halka ilişkiler isterseniz e- posta yoluyla yapabilirsiniz.

Karşıyaka Belediyesi Personel Alımı

Karşıyaka Belediyesi, İzmir’in simgeleşmiş alanlarına ev sahipliği yapar; daha doğrusu İzmir dışında İzmir dendiği zaman, insanların aklına Karşıyaka gelir. Halkla ilişkiler, tasarım, hukuk, mimari gibi belediye bünyesinde açık olan pozisyonları değerlendirecek adaylar; belediyeye tam zamanında başvuru yapmalıdır. Başvuru için insan kaynakları seçilebilir; fakat uygun durumda değilseniz belediyeye e- posta dahi yollayarak ilk adımı atabilirsiniz.

Bayraklı Belediyesi Personel Alımı

Bayraklı Belediyesi, bünyesinde görevlendirmek üzere yeni ekip arkadaşları alacak ve bu şekilde hem belediyenin hem de ilçenin mevcut kalitesini artıracaktır. Belediyede çalışmak isteyen kişiler, aranan şartlara uydukları takdirde başvuru yapabilir. Sosyal yardımlaşma, halkla ilişkiler, idari işler gibi açık pozisyonlarda çalışmak isteyen kişiler; vakit kaybetmeden belediyeyle iletişime geçmek zorundadır. Aksi takdirde belediyede çalışma hayalleri suya düşer!

Çiğli Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, hukuk, düzenleme, tasarım, yönetim, denetim gibi ayrı kulvarlarda olan; fakat temelde bir bütünü oluşturan meslek gruplarında çalışmak isteyen kişiler, Çiğli Belediyesi’ne başvuru yapmalıdır. Çiğli Belediyesi, dile getirilen iş alanlarıyla beraber çok daha fazlasını vaat eder; gerçi her iş grubunun farklı meziyetlerde çalışanlar istediğini bilmemiz gerekir. İnsan kaynakları ya da belediyenin telefonları ile iş başvurusu yapılabilir; tabi aynı zamanda e- posta yolunu da izleyebilirsiniz.

Torbalı Belediyesi Personel Alımı

Torbalı Belediyesi, mevcut durumdaki belediye kalitesini artırabilmek adına belediyenin personel sayısında artışa gidecektir. Belediye bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin bu artırım sürecini yakından takip ederek başvuru yapması gerekir. Başvuru belediyenin insan kaynakları, ulaşım, hukuk gibi farklı alanları için yapılabilir. Açık pozisyonlar adına dile getirilen bilgilendirme sonrasında dilediğiniz başvuruyu insan kaynaklarından gerçekleştirebilirsiniz.

Menemen Belediyesi Personel Alımı

Menemen Belediyesi, belediyenin etki alanını genişletebilmek ya da etki alanındaki kaliteyi artırmak adına personel alımı yapacaktır. Hukuk, tasarım, planlama, ulaşım gibi farklı alanlarda düzenlenecek olan personel alımı; belediyenin insan kaynaklarından kamuoyuyla paylaşılarak yine buradan mevcut başvurular kabul edilecektir. Belediyede yer almak isteyen kişilerin eksiksiz evraklar ile başvurması ve bu işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirmesi gerekir.

Gaziemir Belediyesi Personel Alımı

Gaziemir Belediyesi’nde çalışmak isteyen kişilerin hızlı bir şekilde belediyeyle iletişime geçmesi; ama öncesinde belediyedeki açık pozisyonları öğrenmesi gerekir. Mevcut pozisyonlara dair aranan vasıflara sahipseniz, insan kaynakları ile başvuru yapabilmeniz mümkün. Halkla ilişkiler, idari işler, tasarım gibi açık pozisyonlar; belirli kota dolana kadar mevcut kalacak fakat biran önce kararınızı verip başvuru yapmalısınız.

Ödemiş Belediyesi Personel Alımı

Ödemiş Belediyesi, Ödemiş’teki yaşam kalitesini artırabilmek için personel alımı gerçekleştirecektir. Belediye, birbirinden farklı alanlarda yapacağı personel alımını belirli kota dolana kadar devam ettirecek. Muhasebe, hesap uzmanı, aşçı, güvenlik görevlisi, servis şoförü gibi yapılarda gerçekleştirilecek olan personel alımı; belediyenin insan kaynakları üzerinden gelen başvurular ile hayat bulacaktır. Belediyede yer almak isteyenlerin bir an önce harekete geçmesi gerekir.

Bergama Belediyesi Personel Alımı

Bergama, dünya tarihi için çok önemli olan eserlere ev sahipliği yapar. Yerli ve yabancı turistlerin ilgisinin yoğun olarak kendisini gösterdiği ilçede her an farklı bir noktaya giderek kendinizi bambaşka alemlerde bulabilirsiniz. Bu güzelliği korumak ve geliştirmek adına hukuk, planlama, denetim alanlarında personel alımı yapacak olan belediye; gerekli ayrıntıyı kamuoyuyla paylaşacaktır. Belediyenin internet adresine girerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kemalpaşa Belediyesi Personel Alımı

Hukuk, planlama, muhasebe, halkla ilişkiler, idari işler gibi değişik alanlardaki personel sayısını yenilemeyi düşünen Kemalpaşa Belediyesi; alacağı personele dair beklediği vasıfları kamuoyuna sunarak işlem gerçekleştirir. Verilen bilgilerden yola çıkarak iş başvurusu yapabilir ve bunun için belediyenin halkla ilişkiler departmanıyla görüşebilirsiniz. Aslında daha öncesinde mevcut pozisyonları öğrenebilmek adına belediyeyi aramanız da size yardımcı olur.

 

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

168 Comments

 • alirıza gok

  öödemiş itfaiyesinde 7 yıl boyunca görev yaptım e sınıfı ehliyetim var itfaiyenin büyükşehire bağlanmasıyla işimize son verildi işime tekrar geri dönmek istiyorum

 • erkan

  slmlar b ve g sınıfı ehliyetim mevcut iş makinesi operatoruyum silahlı kuvvetlerde 5 yıldır görev yapmaktayım mevcut kadroya atanmak istiyorum zabıta iş mak opr tel:5545677115 arz ederim

 • mehmet aydın

  ben 42 yıldır chp için çalıştım hala daha seçim lerde karşılıksız sadece benim partim olduğu için sokakları arşınlayan biriyim seçim sonuçlarını etkileyecek çevreyede sahibim lise mezunu kızım bu gün on kasım etkinliklerine katıldığı için çalıştığı işyerinin akpli şefi tarafından işten çıkartılmıştır 42 yıl boyunca chpden hiç bir isteğim olmadı belediyedende üstelik 90lı yıllarda parti binalarının kiralarını arkadaşlarımla biz ödedik. aziz başkanın danışmanlarından bir kaçını kızıma belediyeden iş vermesini rica ettim olumlu yada olumsuz cevap verilmedi ancak akplilerin bu yıl işe alındıklarını biliyorum alınanlarıda tanıyorum bunca emeğime karşı kızıma iş verilmez ise.çok üzülücem.ve chpden ayrılmak zorunda kalıcam… en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum sayın büyük şehir yetkilileri benide çoğunuz tanıyorsunuz.

 • şennur

  İyi günler bu sayfayı okuyan birileri var mı çok merak ediyorum ama yinede isteğimi söyleyeyim ben 3 yıldan beri iş arıyorum lütfen birileri sesimi duysun

 • colombo

  Arkadaşlar neyin peşindesiniz bu sayfayı sizlerden başka kimse okumuyor bayan arkadaşlar tlf numaralarınızı yazmayın iş arıyosanıs izmir kahramanlarda bulunan izelman binasına gidip şahsen müracaat ediniz

 • meriç akman

  slmlar 1,87 boyunda 84 kılodayım izmir torbalı da ıkahmet etmekteyım 1981 doğumluyum ücret karsılıgında sadece pazar gunlerı beraber olmak ısteyen tum olgun bayanlar ltfen gizliden arayın.istedıgınız adrese gelebılırım aracım var,0506 128 34 76 gızlılık çok önemlıdır herhangı bır tlfon nosu yada adres vermeyın ve ıstemeyın sadece uygun motel yada otelde beraber olurum

 • İsimsiz

  Arkadaslar bunlarin hepsi rusvetci meclis uyeleri para almadan is yapmiyorlar bizlerin oyuyla adamim diye geziyorlar

 • cansu

  Merhaba Ben 1990 doğumluyum Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Mezunuyum. Ayrıca yine Ege Üniversitesi Organik Tarım Bölümü iki yılık bölüm mezunuyum. iki ayrı diplomam var. Yabancı dil İngilizce çok iyi seviyede biliyorum halen ingilizce eğitimine akşamları devam ediyorum.
  bilgisayar sertifikam var Belediyeniz bünyesinde işe girip çalışmak istiyorum.
  tel : 05072620604

 • BAYRAM KIZILDAĞ

  sn büyüklerim 14aylık evlıyım dört aylık bir bebeğim var kirada yasıyorum ( eline diline sahip biriyim ) efendim izmir bayraklıda ikamet ediyorum ehliyetim var ( üç aydır işsizim efendim sn.izmirimizin başkanı AZİZ KOCAOĞLU başta olmak üzere tüm büyüklerime en içten saygılarımı sunuyorum ilgi ve alakanızı bekliyorum hoş görünüze sıgınarak SAYGILARIMLA TELİM: 0536 027 30 59 HÜRMETLER

 • BAYRAM KIZILDAĞ

  İZMİRİMİZİN TEK BÜYÜK LİDERİ ( SN.B.Ş.H B.L.D.Y BAŞKANIMIZ SN. AZİZ KOCAOĞLU ) EFENDİM İKİ SENİR VERMİŞ OLDUĞUM CVNİN SONUCUNU SABIRLA BEKLEMEKTEYİM ALLAHIM NASİP EDERSE İNŞALLAH ONAYLIYACAĞINIZI TEMENNİ EDİYORUM SİZ TÜM YÖNETİCİ BÜYÜKLERİMİN HOŞ GÖRÜNÜZE SIĞINARAK İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA İŞE ÇAĞIRMANIZI HAYIRLISIYLA CENABI ALLAHTAN NİYAZ EDİYORUM EN İÇTEM SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM TEL.NUMARAM ( 0536 027 30 59 ) İŞE ALINMASAMDA HER ZAMAN YİNEDE ( SN AZİZ KOCAOĞLU BAŞKANIMIZ BAŞIMIZIN TACIIII )

 • bayram kızıldağ

  SN.BAŞKANIMIZ ( AZİZ KOCAOĞLU )
  İŞÇİLERİN VE İŞSİZLERİN BABASI TUT ELİMDEN SAYGILARIMLA 0536 027 30 59

 • doğan

  slm öncelikle chp li olmak büyük ayrıcalıktır ben doğan tokur yaşım 29 çeşitli fabrikalarda çalıştım şuan boştayım ilgilenirseniz sevinirim 5432568683

 • cansu

  cansu
  Merhaba Ben 1990 doğumluyum Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Mezunuyum. Ayrıca yine Ege Üniversitesi Organik Tarım Bölümü iki yılık bölüm mezunuyum. iki ayrı diplomam var. Yabancı dil İngilizce çok iyi seviyede biliyorum halen ingilizce eğitimine akşamları devam ediyorum.
  bilgisayar sertifikam var Belediyeniz bünyesinde işe girip çalışmak istiyorum.
  tel : 05072620604

 • Rahmi üzer

  Bu şekilde işe giren varmı 05327626879

 • şennur

  iş arıyorum lütfen yardımcı olun

 • şennur

  iş istiyorum konak belediyesinden çaycılık temizlik işigibi ne olursa

 • esra şahin

  gaziemirde ikamet etmekteyim Gaziemir belediyesinde danışma santral gibi insanlarla iletişim kurabileceğim bir pozisyonda çalışmak isterim zira kipada bir mağazada müdürlük ve tuz sanayicileri odasında danışmada çalıştım..teşekkürler

 • gökhan kigilioğlu

  SOGUTMA VE İKLİMLENDİRME MEZUNUYUM 15 YILDIR İŞİMİN MESLEGİMİN ÜZERİNDE ÇALIŞMAKTAYIM .
  ELEKTRİK KAYNAGI
  SIHHI TESİSAT
  ELEKTİRK
  KLİMA VE SOGUKHAVA VE SANTRALLERİ HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNDEN ANLAMAKTAYIM
  7 YILLDIR BİR MUHANDİSLİK FİRMASININ YANINDA ÇALIŞMAKTAYIM PARASAL NEDENLERDEN VE İZİNLERDEN DOLAYI İŞİ BIRAKMAKTAYIM BÖLE ACIKTA YERİNİZ VARSA MESLEGİMİ İCRA ETMEK İSTERİM HER İŞE GELİRİM SAYGILAR
  İZMİR/BAYRAKLIDA İKAMET ETMEKTEYİM

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir