Deichmann Personel Alımı ve İş İlanları 2023

1913 yılında Heinrich Deichmann ve eşi tarafından Almanya’da küçük bir kunduracı olarak kuruldu. Deichmann, borsaya girmeden ve banka kredisi kullanmadan büyüme ve gelişme stratejisini izlemektedir. Şirket bir aile şirketi olarak kurulmuş ve bugün de aynı şekilde devam etmektedir. Deichmann, Alman halkına kaliteli ayakkabıları uygun fiyatlarla satışa sunmak için çalışmalarını ve üretimlerini her geçen gün geliştirmiştir. Deichmann öncelikle Almanya’nın farklı bölgelerinde mağazalarını açmıştır.

1974 yılında Almanya’daki 100. mağazasını açarak adını tüm Almanya’ya duyurmuştur. Bu yıllarda Avrupa ve dünyanın tamamını kapsayacak şekilde çalışmalarına başlayan Deichmann, bugün 30 ülkede 4000’in üzerinde mağaza ve 41.000 üzerinde personele sahiptir. Deichmann’ın yıllık cirosunun ise 5 milyar Euro’nun üzerinde olduğu biliniyor.

Deichmann Personel Alımı ve İş İlanları

Deichmann İş İlanları

Deichmann mağazalarında çalışmanın yüksek disiplin gerektirdiğini biliyoruz. Çalışanlarından öğrendiğimiz kadarıyla mağaza içinde yoğun bir çalışma temposu olduğunu ve kimi zaman çalışma saatlerinin esnediğini söylemekteler. Aynı zamanda ayakkabı dışında yan ürünlerinde satış hedefleri olduğunu yaptığımız incelemeler sonucunda öğrenmiş bulunuyoruz. Mağaza personelleri vardiyalı olarak çalışır ve çalışma saatleri 10:00-22:00 arasındadır. Ofis personelleri ise 8:30-18:30 saatleri arasında çalışmaktadır. Personellerin maaşına ek prim ve yemek kartı hakları olduğu da bilinmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Deichmann şirketinin web sitesindeki kariyer bölümünü incelediğimizde hem genel müdürlük hem de mağazalar için açık pozisyonları kariyer sitelerinde paylaştıklarını öğreniyoruz. Ancak açık pozisyon oluşmasını beklemeden başvuru yapmakta mümkün. Deichmann mağazalarına giderek yüz yüze bir şekilde işe başvurmak istediğinizi söyleyebilir, iş başvuru formlarını doldurarak CV’nizi bırakabilirsiniz. Gerekli durumlarda size ulaşılacaktır. Mağazaya gitmeden de hr-tr@deichmann.com adresinden CV’nizi gönderebilirsiniz. İleride size uygun olabilecek pozisyon açılırsa, Deichmann İnsan Kaynakları sizinle iletişime geçecektir.

Deichmann Açık Pozisyonlar

İş Geliştirme Asistanı – İstanbul: İş geliştirme asistanı AVM’ler ile yazılı ve sözlü iletişimleri koordine etmekten, mağazaların kira başlangıç ve artış dönemlerinin imzalanan sözleşmeye göre takibinin yapılmasından, dönemsel olarak departman ile ilgili raporların hazırlanmasından sorumludur.

Satış Danışmanı: Satış danışmanları mağaza içinde müşteriye güler yüzlü hizmet sunmak, müşterinin istediği model ve boyutlarda ayakkabıları bulup getirmek, ayakkabılar hariç tabanlık ve ayakkabı boyası gibi yan ürünlerin satışına destek olmak gibi görevlerden sorumludur. Şu anda Deichmann’ın:

 • Adapazarı Kipa AVM
 • Ankara Gordion AVM
 • Konya M1 Merkez AVM
 • Bursa Anatolium AVM
 • Ankara Forum AVM
 • Kocaeli 41 Burda AVM
 • Kayseri Park AVM
 • İstanbul 212 AVM

Mağazalarında satış danışmanı ilanı aktiftir.

4 Comments

 1. Lise mezunuyum askeriğimi yaptım Toryum şubenizde çalışmak istiyorum İlgilenirseniz 05345025141

 2. İyi günler sekiz sene ayakkabı magzaciligi yaptim ayvalık subenizde calismak istiyorum ilgilenirseniz 5360325327

 3. iyi akşamlar zeytinburnunda oturuyorum lise mezunuyum 35 yaşındayım çalışmayı seven iş disiplinini bilen biriyim kurumunuzda part time çalışmak istiyorum teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*