İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Deichmann Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Deichmann Personel Alımı Yapacak

Deichmann’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Deichmann bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Deichmann personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

23 ayrı ülkede 3.500 mağazası olan ve kaliteli ayakkabılar üreterek halka sunan müşterilerine kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyor. İnsan kaynaklarına da önem veren Deichmann personel alımı yaparak, her geçen gün açtığı mağazalara uygun olanına görevlendirme yapacak! Almanya ve Avrupa’da toplamda 1.300 şubesi olan marka Deichmann eleman alımı başlığı altında iş başvuru yapmanızı sağlıyor.

Deichmann Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Türkiye ve tüm dünyada çalışanlarına hak ettiği ücreti maaş gününde veren Deichmann bünyesinde çalışmak için her gün yenilenen Deichmann iş ilanları listesini kontrol ederek hemen iş sahibi olabilirsiniz.

Deichmann iş ilanı için gereken mağazaları içeren bilgiler ile sizlere sunulur. Size uygun olan mağaza için Deichmann iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru için kişisel bilgilerine ve varsa referanslarınıza ihtiyaç vardır.

Mağaza çalışanları ortalama maaş bilgileri

maaş bilgileri

Mağaza maaşları Maaş /SSK ve Ticket yemek ücreti ve birçok büyük mağazalarda ulaşım servisi de verilmektedir.
Maaşlar arasındaki farklılıklar tecrübe ve sektördeki iş deneyimine göre değişiklik göstermektedir.
Satış odaklı çalışılan mağazalarda aylık yapılan satış yüzdesine göre pirim uygulamaları yapılmaktadır.
Buda yapmış olduğunuz satışa ve hizmet kalitesine göre maaşınızı artırma şansı sağlamaktadır.

 • Kasiyer maaşı: 1600 TL – 1900 TL
 • Reyon görevlisi maaşı:  1600 TL – 1800 TL
 • Mağaza sorumlusu maaşı: 2000 TL – 2300 TL
 • Mağaza müdürü maaşı: 3000 TL – 5000 TL

Deichmann İş İlanları

Deichmann iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Mağazacılık alanında bir yerlere gelmek ve yükselmek istiyorsanız Deichmann işçi alımı ilanlarını takip etmeniz gerekir. Sizlere mağazacılık konusunda gerekli eğitimleri sağlayarak işveren marka, tecrübeli olduğunuz pozisyonda daha iyiye ulaşmanız için elinden geleni yapıyor. Herhangi bir Deichmann şubesine gittiğinizde ve Deichmann iş başvuru formu doldurduğunuzda size yardımcı olunacaktır. Ancak verdiğiniz bilgiler eksiksiz ve doğru bilgiler olması gerekir. Daha sonra size çok kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

Deichmann Açık Pozisyonlar

 • Satış Danışmanı
 • Numune Kontrol Asistanı
 • Dijital Pazarlama Uzmanı
 • Mağaza Satış Danışmanı
 • Yönetici Adayı

Satış Danışmanı: En az lise mezunu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek, Müşteri ve hizmet odaklı, Büyüyen bir organizasyonda kariyer yapmak isteyen. Ankara mağazalarımızda görevlendirilmek üzere ” Satış Danışmanı ” arayışımız bulunmaktadır.

Deichmann İş Başvurusu Formu

Deichmann iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Deichmann iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvurusu yapmak ise çok kolay ve dakikalar süren bir aşamadır. İnternet üzerinden ya da mağazayı ziyaret ederek başvuru formunu doldurun! Daha sonra Deichmann insan kaynakları ihtiyaç olan pozisyon için uygun olup olmadığınıza göre sizlerle bir görüşme sağlayacaktır.

Özel güvenlik olarak gerekli belgelere sahipseniz Deichmann güvenlik alımı bünyesine de başvuru yapabilirsiniz. Büyük ve köklü marka engelliler için her daim açık bulundurduğu Deichmann engelli personel alımı ile engelli kardeşlerimize iş imkânı da veriyor!

Başvuru için tıklayın.

3 Yorum

 1. mert eker 14 Haziran 2014

  üniversite maliye bölümü öğrencisim yaz dönemi içim mağzanızda çalşmak istiyorum

 2. ozlem dinc 11 Eylül 2014

  iyi akşamlar zeytinburnunda oturuyorum lise mezunuyum 35 yaşındayım çalışmayı seven iş disiplinini bilen biriyim kurumunuzda part time çalışmak istiyorum teşekkürler

 3. ozan yıldız 26 Ağustos 2015

  İyi günler sekiz sene ayakkabı magzaciligi yaptim ayvalık subenizde calismak istiyorum ilgilenirseniz 5360325327

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir