Derimod Personel Alımı ve İş İlanları 2020


Derimod Personel Alımı ve İş İlanları

Derimod, 1974 senesinde İstanbul Zeytinburnu’nda 4 dikiş makinesi ve 10 çalışanı ile Ümit ve Zerrin Zaim tarafından kurulmuştur. Şirketin kuruluşu esnasında sloganı “derinin asaletini günün çizgilerine taşımak” olmuştur. Deri ürün sektöründe ülkemizde başı çeken Derimod, kurulduğu ilk yıllarda da hızlı bir gelişim göstermiştir. Bu gelişimin en önemli belirtilerinden biri, 1982 yılında ABD Los Angelas’ın en ünlü caddelerinden Beverly Hlills’de açıtkları mağaza olduğunu söyleyebiliriz.

Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti düşüncesiyle kurulduğu günden bugüne dek deri denince akla gelen ilk marka olmuştur. Deri giyimle başladıkları üretimi, deri ayakkabı, çanta, cüzdan ve kemer gibi deri ürünleriyle devam ettirmişlerdir. Derimod’un çalışan sayısı hakkında net bir bilgiye ulaşılamıyor. Ancak Türkiye genelinde 110 mağazası olan Derimod’un, 1000’in üzerinde çalışan ekibi olduğu bilinmektedir. Derimod şirketi 2019 yılında %25’e yakın büyüme göstererek 500 milyon TL ciroya ulaşmıştır.

Derimod İş İlanları

Derimod yurt içinde çok sayıda mağazaya sahiptir. Bu mağazalarda satış temsilcisi, mağaza müdürü, part-time satış temsilcisi gibi pozisyonlarda çalışana sürekli bir ihtiyaç vardır. Bunun yanı sıra genel merkezde ofis ortamında da çalışacak personellere ihtiyaç duyulmaktadır. Deri ve hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirketin genel merkezinde çalışma saatlerinin 08:30-18:30 arası olduğunu görüyoruz. Mağazalarda ise vardiyalı sistemle 10:00-22:00 arası çalışıldığını görmekteyiz. Derimod mağazalarında çalışan personellere asgari ücretin biraz üzerinde maaş ve satış bazlı prim verdiğini biliyoruz. Bunun yanı sıra Derimod çalışanlarına yemek kartı sağlamaktadır.


Nasıl Başvurulur?

Derimod şirketinin web sitesinde insan kaynakları bölümünü incelediğimizde iş başvurusunda bulunmak için ik@derimod.com.tr adresine mail olarak özgeçmişlerinizi iletebileceğinizi görüyoruz. İlgili sayfaya ulaşmak için : https://www.derimod.com.tr/insan-kaynaklari

Bunun yanı sıra çeşitli kariyer sitelerinden Derimod ilanlarını incelediğimizde bazı açık pozisyonlar olduğunu gördük. Bu tür sitelerde de öncelikle bir üyelik ve özgeçmiş oluşturup, Derimod sayfasına ulaşarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Derimod Açık Pozisyonlar

Satış Danışmanı – İstanbul Özdilek Park AVM: Satış danışmanları müşterilerin alışveriş esnasında yardımcılarıdır. Müşteriyle güler yüzlü bir şekilde iletişim kurarak, müşterinin soru ve isteklerine karşılık verir. Müşterinin istediği bir ürünü bulur ve müşteriye sunar. Mağazada ilgilenmesi gereken müşteri olmadığında ise reyonların düzeni ve temizliğini sağlamakla görevlidir.

Sosyal Medya Uzmanı – İstanbul: Derimod sosyal medya hesaplarını yönetmek personelin sorumluluğundadır. Personel güncel trendleri takip ederek sosyal medyaya uygun içerikler hazırlar, günlük olarak Derimod sosyal medya hesaplarında paylaşarak aktifliği sağlar.

2 yorum

  1. ayakkabı sektöründe 5 yıl zenne imalat ve mağazacılık yöneticilğinde 8 yıl tecrübem var bunun yanın sizin gibi ulusal marka ile kendimi dahada yetiştirip siz değerli firmaya faydalı olmak isterim.teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*