İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Derimod Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Derimod Personel Alımı Yapacak

Derimod’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Derimod bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Derimod personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mağazacılık sürekli gelişen ve değişen bir sektördür. Derimod markası her yıl milyonlarca çalışanını iyi bir konuma getiren hazır giyim markasıdır. Derimod personel alımı sırasında personelin deneyimine kesinlikle bakmamaktadır. En az lise mezunu olmanız işe alınmanız açısından birincil şarttır. Personelini yetiştiren daha iyi bir konumda hizmet vermesini sağlayan Derimod eleman alımı yaparken niteliklerini her zaman daha insancıl yönde tercih eder.

Derimod Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Yeni mezunsanız ve işe ihtiyacınız varsa bölümünüze uygun ya da seveceğiniz bir iş üzerinde ilerlemeniz en uygun olanıdır. Derimod işçi alımı yaparken çalışanın bu sektöre eğilimini her zaman göz önünde bulundurur.

2018 yılında ciddi alımlar yapan Derimod 2019 yılında da yine aynı şekilde alımlar yapmaya devam edecektir. Her geçen gün yeni mağaza açmaya devam eden firma Derimod iş başvuru formu dolduran adaylarının birçoğunu görüşmeye çağırmaktadır.

Derimod iş başvurusu yaparken birçok hazır giyim markasının çalışma şartları ile aynı olduğunu, çalışanını yormamaya ve daha verimli çalışabilmesi adına motive edici birçok olanağı da beraberinde sunduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Derimod insan kaynakları bölümüne giden başvurularınız incelendikten sonra sizinle irtibata geçmektedir. Kolay başvuru yapıp görüşmeye gidebileceğiniz bu marka asgari ücretin üstünde maaş vermektedir. Bunun dışında çalışma saatlerinde de 8 saatin üstüne mesai vermektedir.

Oryantasyon Eğitimi ve İşe Başlama: İşe yeni başlayan çalışanlarımız, eğitim faaliyetlerine şirkete hızlı ve kolay uyumunu sağlayan oryantasyon programı ile başlar. Pozisyonlara göre değişen oryantasyon programlarımız vardır.

Staj: Meslek Lisesi ve Üniversite öğrencileri için belirli kontenjanlarda staj imkanı sağlanmaktadır.

Eğitim: Derimod da tüm çalışanlarımıza gelişme ve eğitim olanakları sunabilmek, onların şirketin başarısındaki etkinliklerini sürekli kılmak ve artırmak eğitim hedeflerimizdir.
Sürekli artan ve değişen rekabet ortamında şirketimizin konumunu korumak, çalışanlarımızın gelişim ihtiyaçlarını karşılamak ve geliştirmek adına mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerine önem vermekteyiz.

Kariyer Olanakları: Çalışanlarımızın niteliklerine en uygun kariyer yolunu izleyebilmeleri için performans sistemi ile bireysel hedeflerin şirketimizin stratejik hedeflerine bağlı olarak gerçekleştirmeleri ve iş hayatında başarılı olmak için temel yetkinlikleri geliştirmiş olmalarına bakılarak kariyer planlamaları yapılır. Çalışanın kendini geliştirmesi, yüksek performansın ödüllendirilmesi adına birimler arası rotasyon, terfi imkanları yaratılır.

Derimod İş İlanları

Derimod iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Firma hazır giyim sektöründe kimliğini kurumsallaştırmış bir firmadır. Her adayın Derimod iş ilanları içerikli siteleri takip ederek başvuru yapması gerekir. Firma ilanlarını genellikle kurumsal iş başvurusu alabilecek sitelerde yayınlamaktadır. Online olarak Derimod iş ilanı sırasında adaylardan istediği nitelikleri ve işin tanımını bildirmektedir.

Derimod Açık Pozisyonlar

 • Tekniker
 • Yazılım Uzmanı
 • Satış Temsilcisi
 • Satın Alma Uzmanı

Satış Danışmanı İş İlanı

Mağazamızda markamızı en iyi şekilde temsil ederek, ürünlerimizi müşterilerimize sunmak, satışını gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için şu illerde Satış Danışmanı alınacaktır: İstanbul, Çanakkale, Hatay, Konya, Manisa, Edirne, Antalya, Kayseri ve Aydın.

Aranan Nitelikler

 • En az lise mezunu,
 • Hazır giyim ve ayakkabı sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
 • Mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen,
 • Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren,
 • İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),

Derimod İş Başvurusu Formu

Derimod iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Derimod iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Firmanın iş ilanlarını güvenilir birkaç siteden bulabilirsiniz. Derimod güvenlik alımı yaparken de satış elamanı alımı yaparken de iş başvurusu yapabileceğiniz sitelere ilan verdirmektedir. Mağazacılık sektörüne ayak uydurabileceğiniz bir engeliniz varsa da Derimod engelli personel alımı ilanlarını takip edebilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

2 Yorum

 1. MEHMET AKİF TÜRK 11 Nisan 2014

  SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM EĞER SİZDE UYGUN GÖRÜRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM.

 2. taylan aydın 7 Mayıs 2014

  ayakkabı sektöründe 5 yıl zenne imalat ve mağazacılık yöneticilğinde 8 yıl tecrübem var bunun yanın sizin gibi ulusal marka ile kendimi dahada yetiştirip siz değerli firmaya faydalı olmak isterim.teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir