İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Derimod Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Derimod Personel Alımı Yapacak

Derimod’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Derimod bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Derimod personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Derimod Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Mağazacılık sürekli gelişen ve değişen bir sektördür. Derimod markası her yıl milyonlarca çalışanını iyi bir konuma getiren hazır giyim markasıdır. Derimod personel alımı sırasında personelin deneyimine kesinlikle bakmamaktadır.

En az lise mezunu olmanız işe alınmanız açısından birincil şarttır. Personelini yetiştiren daha iyi bir konumda hizmet vermesini sağlayan Derimod eleman alımı yaparken niteliklerini her zaman daha insancıl yönde tercih eder.

Yeni mezunsanız ve işe ihtiyacınız varsa bölümünüze uygun ya da seveceğiniz bir iş üzerinde ilerlemeniz en uygun olanıdır. Derimod işçi alımı yaparken çalışanın bu sektöre eğilimini her zaman göz önünde bulundurur.

2017 yılında ciddi alımlar yapan Derimod 2018 yılında da yine aynı şekilde alımlar yapmaya devam edecektir. Her geçen gün yeni mağaza açmaya devam eden firma Derimod iş başvuru formu dolduran adaylarının birçoğunu görüşmeye çağırmaktadır.

Derimod iş başvurusu yaparken birçok hazır giyim markasının çalışma şartları ile aynı olduğunu, çalışanını yormamaya ve daha verimli çalışabilmesi adına motive edici birçok olanağı da beraberinde sunduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Derimod insan kaynakları bölümüne giden başvurularınız incelendikten sonra sizinle irtibata geçmektedir. Kolay başvuru yapıp görüşmeye gidebileceğiniz bu marka asgari ücretin üstünde maaş vermektedir. Bunun dışında çalışma saatlerinde de 8 saatin üstüne mesai vermektedir.

Derimod İş İlanları

Firma hazır giyim sektöründe kimliğini kurumsallaştırmış bir firmadır. Her adayın Derimod iş ilanları içerikli siteleri takip ederek başvuru yapması gerekir.

Firma ilanlarını genellikle kurumsal iş başvurusu alabilecek sitelerde yayınlamaktadır. Online olarak Derimod iş ilanı sırasında adaylardan istediği nitelikleri ve işin tanımını bildirmektedir.

Derimod Açık Pozisyonlar

  • Tekniker
  • Yazılım Uzmanı
  • Satış Temsilcisi
  • Satın Alma Uzmanı

Derimod İş Başvurusu Formu

Firmanın iş ilanlarını güvenilir birkaç siteden bulabilirsiniz. Derimod güvenlik alımı yaparken de satış elamanı alımı yaparken de iş başvurusu yapabileceğiniz sitelere ilan verdirmektedir.

Mağazacılık sektörüne ayak uydurabileceğiniz bir engeliniz varsa da Derimod engelli personel alımı ilanlarını takip edebilirsiniz.,

İş başvuru formu için tıklayın.

Şirketimizde en önemli kaynağın İnsan Kaynakları olduğu prensibi ile çalışanlarımızın kendilerini geliştirmeleri, kariyerlerini planlamaları ile ilgili çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Çalışanlarımızın performanslarının doğru şekilde değerlendirilebilmesi, motivasyonlarının yükselmesi için performans değerlendirme ve ödül sisteminin iyileştirilmesi öncelikli projelerimiz arasında yer almaktadır.

2 Yorum

  1. MEHMET AKİF TÜRK 11 Nisan 2014

    SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM EĞER SİZDE UYGUN GÖRÜRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM.

  2. taylan aydın 7 Mayıs 2014

    ayakkabı sektöründe 5 yıl zenne imalat ve mağazacılık yöneticilğinde 8 yıl tecrübem var bunun yanın sizin gibi ulusal marka ile kendimi dahada yetiştirip siz değerli firmaya faydalı olmak isterim.teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir