Ziraat Bankası Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Ziraat Bankası’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Ziraat Bankası bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ziraat Bankası personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemlerine kadar izlenebilen köklü bir tarihe sahip olan Ziraat Bankası, ülkemizde yüksek prestijli bankalar arasındadır. Dönem dönem personel alımı yapan Ziraat Bankası, buna yönelik Ziraat Bankası iş ilanları yayınlar.

Bankanın bünyesine girmek isteyen adaylar, bunları güncel olarak takip ederek Ziraat Bankası İş Başvurusu yapmalıdır. Gerekli işlemler ardından Ziraat Bankası insan kaynakları, ilgili adaylara bilgilendirme yapacaktır.

Ziraat Bankası Personel Alımı ve İş İlanları

Ziraat Bankası Personel Alımı Yapacak

Ülkemizde köklü bir geçmişe sahip olan Ziraat Bankası, dönem dönem iş ve staj başvuruları açıyor. Başvurmak isteyen adaylar, tarihleri takip etmek durumunda. Bunun için internet ortamları yoğun olarak kullanılmakta. Özellikle Ziraat Bankası’nın resmi sitesi’nin, her gün kontrol edilmesi önerilmekte.

Ziraat Bankası, kapsamında bir personel ya da stajyer alacağı zaman bunu bildirir. Bu, herhangi bir dönem olabilir. Dolayısıyla adayların, kaçırmaksızın takip etmesi gerekir. Ziraat resmi sitesine girilerek, üst sağ köşeden “bankamız”yazısına tıklanırsa, insan kaynakları görülür. Görülmekte olan duyurular bölümü düzenli takip edilmelidir. Ayrıca internet geneli bir inceleme yapmak da faydalıdır.

İş ilanları, bilindiği üzere belirli tarihlerde açılır. Ziraat Bankası kapsamında farklı pozisyonlar mevcuttur. İlerleyen tarihlerde, bunların herhangi birinde ilan verilebilir. Dolayısıyla bunlar kapanmadan, başvuru yapılmalıdır.

Bahsedilen kaynakların düzenli takip edilmesi, size güncel bilgiler verir. Ayrıca sitemiz de son ilanları güncel şekilde inceleyerek, sizlere sunar. Personelin sosyal haklarına saygılı olan Ziraat Bankası, tatmin edici şekilde sağlar. 

Ziraat Bankası İş İlanları ve İş Başvurusu

Ziraat Bankası, gereksinim açığa çıktığında bunu güncel olarak paylaşır. Böylece hangi pozisyona alım yapılacağı, görevleri ve sorumlulukları, adayların nitelikleri de belli olur.

Başvuru için, Ziraat İnsan Kaynakları güncel olarak takip edilmelidir. Başvuru hakkında tüm detaylar, iş ilanı verilince belli olur. https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/duyurular bölümü iş ilanlarını takip etmenizde ve başvuru detayları hakkında bilgi almanızda yardımcı olur.

 • Müfettiş Yardımcısı İşe Alım İlanı
 • Uzman Yardımcısı İşe Alım İlanı
 • İşe Alım İlanı
 • İşe Alım İlanı

Ziraat Bankası İş İlanları ve İş Başvurusu

Ziraat Bankası, güncel olarak bazı iş ilanlarına sahiptir. Bunlar şöyledir;

 1. Sistem Uzmanı (kariyer.net): Sistem uzmanı unvanı ile görevlendirmek için İletişim Ve Ağ Yönetimi Mühendisi, DevOps Mühendisi, Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi, Veri Uzmanı ve Siber Güvenlik Uzmanı alınacağı yazılıdır.
 2. Siber Güvenlik Uzmanı (isbank.com.tr): Siber tehdit avı, bilgi güvenliği, sızma testi, zafiyet tespiti ve siber istihbarat gibi alanlarda görev alacaktır.
 3. Veri Uzmanı (isbank.com.tr): Veriyi, değere dönüştürme amacıyla görev alacaktır.
 4. Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi (isbank.com.tr): Lisanslı teknolojiler ya da açık kaynak kodu kullanarak, bulut sistemleri tasarlama görevi bulunur.
 5. DevOps Mühendisi (isbank.com.tr): DevOps dönüşümüne katkı sağlayacaktır.
 6. İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi (isbank.com.tr): İletişim ağı alt yapısını yönetmekle görev alacaktır.
 7. Masterclass Dijital Gelişim Programı (isbank.com.tr): Online eğitimler, proje çalışmaları ve networking fırsatları mevcuttur.
 8. Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için Ziraat Bank müşterilerine gişe hizmeti sunmak.
 9. Güvenlik Görevlisi: Ziraat Bankası banka şubeleri içerisinde bulunan Ziraat Bankası çalışanları veya diğer Ziraat Bankası müşterilerinin olası güvenlik sorunları yaşamamasını sağlamak, bankayı maddi ve manevi açıdan güvende tutmak.
 10. Stajyer: Stajyerlerin görevleri bulundukları departmana göre farklılık gösterse de genel olarak yaptıkları iş aynıdır. Bankacılığı kendilerine öğreten profesyonel banka personeli tarafından gerekli eğitimleri uygulamalı şekilde alırken, bankanın işleyişine dair günlük faaliyetleri gözetim ve denetim altında gerçekleştirirler.

Ziraat Bankası Banka Sınavları

Ziraat Bankası, işe alımları farklı dönemlerde yapabilir. Sınavlar da bunlarla yakın dönemlerde olur. Burada adaylar önce yazılı sınava alınır. Başarılı olan adaylar, mülakata davet edilir.

Adaylar yazılı sınava girdiğinde genel yetenek ve genel kültür da dâhil soruları çözer. Katılımın nerede ve nasıl olacağı, girecek adaylara önceden duyurulur. Söz konusu sınavı başarıyla geçen adaylar, sözlü sınava girme hakkı elde eder.

Bunun hakkında da ilgili adaylara, duyuru yapılır. Ziraat Bankası’nın insan kaynakları üzerinde mülakat planı ve mülakat sonucu sorgulama butonları da bu kapsamda dikkat çeker. 

Ziraat Bankası Benzer İş İlanları

24 Comments

 1. 1993 doğumluyum silahlı özel güvenlik sertifikam var 7 senedir Türkiye finans bankasında çalışmaktayım sizinle çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

 2. Lojistik ve organizasyon bölümü mezunuyum.Aöf ten muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü okuyorum.A2 ve B ehliyetim var.Silahli özel güvenlik belgesine sahibim tecrübem vardır teşekkürler.

 3. Merhabalar silahlı özel güvenlik sertifikam var banka da çalışmak üzere iş arıyorum il fark etmez terörle mücadele (askeriye) de 5 yıl çalıştım kendi isteğimle sözleşme yenilemesi yapmadım güvenlik tecrübemde var boy 1.73 kilom 70 yaş 28 çalıştığıma dair hizmet belgem vardır teşekkürler..

 4. 94 Mersin doğumluyum Süleyman Demirel Üniversitesi önlisans işletme mezunuyum ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesinde işletme 4.sınıftayım lisansımı tamamlamaktayim özgüvenli sabırlı çözüm odaklı ve eğitime açık viriyim bankanızda çalışmayı çok isterim bana uygun göreceğiniz her görevi layıkıyla yerine getirmeye talibim saygılarımla.

 5. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

 6. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE LİSANS MEZUNUYUM AYRICA AÇIKÖĞRETİM ULUSLARARASI İLİŞKİLER 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMETİM TEL NO:506 653 47 37 SİZİNLE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM VE BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR İŞİMDE DE ÖZVERİLİYİMDİR

 7. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

  • Lise mezunuyum Özel güvenlik olarak hava limanında görev almaktayım. 3 yıl geçerli Tpss var. İstanbul’da ikamet ediyorum. Bankanizda çalışmak isterim.

 8. 18 yaşında düz lise sayısal bölüm mezunuyum ankaradaki şubelerinizden birinde çalışmayı çok istiyorum.tel:05367313190

 9. rhb ben uğur urman 1979 gaziantep doğumluyum.Zirat bankası gibi prestıjli bir banka ile çalışmayı çok isterim E sürücü belgemde var.Tlf:0538-3622643

  Saygılarımla.

 10. 1988 doğumluyum Bayrampaşa İnönü Anadolu teknik-teknik ve endüstri meslek lisesi mezunuyum 4 yıllık tecrübeme dayanarak kendimi bu işe uygun görüyorum ve bankanızın Gaziosmanpaşa şubesinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum adresim ve numaram Sarıgöl mah.öztürk sk. no,26 Gaziosmanpaşa İstanbul cep no 05316970998

 11. 1973 doğum ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 4 YILLIK İŞLETME MEZUNU OLUP ALMANYA KÖLN DE YÜKSEK LİSANS YAPTIM İYİ DERECE ALMANYA NORMAL DERECE İNGİLİZCEM VAR BANKACILIK SEKTÖRÜNÜ YAKINAN BİLEN BİR AİLEDEN GELİYORUM KÖLN TEMSİLCİLİĞİNİZDE MEMUR OLARAK GÖREV YAPMAK İSTİYORUM ARZ EDERİM 05336228004

 12. unıversıte mezunuyum 24 yasındayım bankanızda calısmak ıstıorum erzurum da ıkamet edıyorum

 13. adım şenol mukan boy.1.72 1989 dogumluyum silahlı özel güvenlik seltifikam var doha önce avm ve özel iş adamlarının kaldıkları sitelerinde görev yaptım şu anda izmir hatayda oturuyorum izmir hatay da özel güvenlik işi arıyorum no 0534 214 66 72

 14. Merhaba lise mezunuyum bankanizda çalişmak istiyorum tşk ederim
  Sizden haber bekliyor
  Gereyinize arz ederim

  • Selamın aleykum mersinde iki yılık mobilya dekorasyon. Bölümü okuyorum sadece sınavlara gırıyorum şimdi Bi celok boru fabrikasında calişiyorum engeliyim %40 raporum var ağır işlerde yapabilirim ama ben encok zıraat bankasında cslişmak isterim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler…

 15. Merhaba ben batuhan yas 25 Uludağ üniv. önlisans soğutma bölümü mezunuyum. bankanızda çalışmak isterım şimdiden teşekkür ederim.. irt: 0531 609 71 98

 16. Merhaba ben Tugba yeni.2 yil on muhasebecilik yaptim.2 yillik gida teknikerligi mezunuyum.izmir bergamada is ariyorum.ilgilenirseniz sevinirim

 17. MUSTAFA KILIÇARSLAN | Temmuz 23rd, 2014 at 15:31
  mrb. ben mustafa kılıçarslan 8 yıldır silahlı güvenlik görevlisi olarak calışıyorum iki sene samsun gazi hast. güvenlik olarak calıştım şu anda da bi özel bankada güvenlik olarak calışmaktayım. bu bankada devam etmek istiyorum sizinle calışmaktan memnuniyet duyarım samsun trabzon olabilir. cevabınızı bekliyorum kolay gelsim..
  iletişim:05377496987

 18. Merhaba ben tuğba ortabedi engelliyim sağ bileğimden engelliyim daha onceden çaliştim
  Çalişabileçiyim bi iş ariyorum mumkunse burdan iş istiyorum yardimci
  Olmaniza istiyorum
  Dereğinize arz ederim
  Tuğba şimşek

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*