Ziraat Bankası Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemlerine kadar izlenebilen köklü bir tarihe sahip olan Ziraat Bankası, ülkemizde yüksek prestijli bankalar arasındadır. Dönem dönem personel alımı yapan Ziraat Bankası, buna yönelik Ziraat Bankası iş ilanları yayınlar.

Bankanın bünyesine girmek isteyen adaylar, bunları güncel olarak takip ederek Ziraat Bankası İş Başvurusu yapmalıdır. Gerekli işlemler ardından Ziraat Bankası insan kaynakları, ilgili adaylara bilgilendirme yapacaktır.

Ziraat Bankası Personel Alımı Yapacak

Ülkemizde köklü bir geçmişe sahip olan Ziraat Bankası, dönem dönem iş ve staj başvuruları açıyor. Başvurmak isteyen adaylar, tarihleri takip etmek durumunda. Bunun için internet ortamları yoğun olarak kullanılmakta. Özellikle Ziraat Bankası’nın resmi sitesi’nin, her gün kontrol edilmesi önerilmekte.

Ziraat Bankası, kapsamında bir personel ya da stajyer alacağı zaman bunu bildirir. Bu, herhangi bir dönem olabilir. Dolayısıyla adayların, kaçırmaksızın takip etmesi gerekir. Ziraat resmi sitesine girilerek, üst sağ köşeden “bankamız”yazısına tıklanırsa, insan kaynakları görülür. Görülmekte olan duyurular bölümü düzenli takip edilmelidir. Ayrıca internet geneli bir inceleme yapmak da faydalıdır.

İş ilanları, bilindiği üzere belirli tarihlerde açılır. Ziraat Bankası kapsamında farklı pozisyonlar mevcuttur. İlerleyen tarihlerde, bunların herhangi birinde ilan verilebilir. Dolayısıyla bunlar kapanmadan, başvuru yapılmalıdır.

Bahsedilen kaynakların düzenli takip edilmesi, size güncel bilgiler verir. Ayrıca sitemiz de son ilanları güncel şekilde inceleyerek, sizlere sunar. Personelin sosyal haklarına saygılı olan Ziraat Bankası, tatmin edici şekilde sağlar. 

Ziraat Bankası İş İlanları ve İş Başvurusu

Ziraat Bankası, gereksinim açığa çıktığında bunu güncel olarak paylaşır. Böylece hangi pozisyona alım yapılacağı, görevleri ve sorumlulukları, adayların nitelikleri de belli olur.

Başvuru için, Ziraat İnsan Kaynakları güncel olarak takip edilmelidir. Başvuru hakkında tüm detaylar, iş ilanı verilince belli olur. https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/duyurular bölümü iş ilanlarını takip etmenizde ve başvuru detayları hakkında bilgi almanızda yardımcı olur.

Ziraat Bankası İş İlanları ve İş Başvurusu

Ziraat Bankası, güncel olarak bazı iş ilanlarına sahiptir. Bunlar şöyledir;

 1. Sistem Uzmanı (kariyer.net): Sistem uzmanı unvanı ile görevlendirmek için İletişim Ve Ağ Yönetimi Mühendisi, DevOps Mühendisi, Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi, Veri Uzmanı ve Siber Güvenlik Uzmanı alınacağı yazılıdır.
 2. Siber Güvenlik Uzmanı (isbank.com.tr): Siber tehdit avı, bilgi güvenliği, sızma testi, zafiyet tespiti ve siber istihbarat gibi alanlarda görev alacaktır.
 3. Veri Uzmanı (isbank.com.tr): Veriyi, değere dönüştürme amacıyla görev alacaktır.
 4. Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi (isbank.com.tr): Lisanslı teknolojiler ya da açık kaynak kodu kullanarak, bulut sistemleri tasarlama görevi bulunur.
 5. DevOps Mühendisi (isbank.com.tr): DevOps dönüşümüne katkı sağlayacaktır.
 6. İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi (isbank.com.tr): İletişim ağı alt yapısını yönetmekle görev alacaktır.
 7. Masterclass Dijital Gelişim Programı (isbank.com.tr): Online eğitimler, proje çalışmaları ve networking fırsatları mevcuttur.
 8. Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için Ziraat Bank müşterilerine gişe hizmeti sunmak.
 9. Güvenlik Görevlisi: Ziraat Bankası banka şubeleri içerisinde bulunan Ziraat Bankası çalışanları veya diğer Ziraat Bankası müşterilerinin olası güvenlik sorunları yaşamamasını sağlamak, bankayı maddi ve manevi açıdan güvende tutmak.
 10. Stajyer: Stajyerlerin görevleri bulundukları departmana göre farklılık gösterse de genel olarak yaptıkları iş aynıdır. Bankacılığı kendilerine öğreten profesyonel banka personeli tarafından gerekli eğitimleri uygulamalı şekilde alırken, bankanın işleyişine dair günlük faaliyetleri gözetim ve denetim altında gerçekleştirirler.

Ziraat Bankası Banka Sınavları

Ziraat Bankası, işe alımları farklı dönemlerde yapabilir. Sınavlar da bunlarla yakın dönemlerde olur. Burada adaylar önce yazılı sınava alınır. Başarılı olan adaylar, mülakata davet edilir.

Adaylar yazılı sınava girdiğinde genel yetenek ve genel kültür da dâhil soruları çözer. Katılımın nerede ve nasıl olacağı, girecek adaylara önceden duyurulur. Söz konusu sınavı başarıyla geçen adaylar, sözlü sınava girme hakkı elde eder.

Bunun hakkında da ilgili adaylara, duyuru yapılır. Ziraat Bankası’nın insan kaynakları üzerinde mülakat planı ve mülakat sonucu sorgulama butonları da bu kapsamda dikkat çeker. 

123 yorum

 1. HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ ÖNLİSANS MEZUNUYUM ZİRAAT BANKASINDA ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM BENİ DE ARANIZA ALIRSANIZ SEVİNİRİM ‘YAPABİLECEKLERİMİZİ YAPMAYA BAŞLASAK KENDİMİZİ HAYRETLER İÇİNDE BIRAKACAK SONUÇLAR ALIRIZ.’

 2. 24 yaındayım.m.y.o terk askerliğimi yaptım. silahlı güvenlik sertifikam var. boy 1.81 kilo 64 kırıkkalede ikamet ediyorum.sizinle çalışmak istiyorum. saygılarımla

 3. 21 yaşındayım. işletme yönetimi öğrencisiyim. bu yıl mezun olacağım. gecen yıl zıraat bankasın da stajyer olarak 1.5 ay çalıştı. Sizinle mezun olduktan sonra da çalışmak istiyorum. SAYGILARIMLA

 4. 23 yaşındayım. Adnan menderes üniversitesi işletme yönetimi önlisans mezunuyum. ve şuan açıköğretim iktisat okumaktayım. Ziraat bankasında çalışmayı çok istiyorum inaşallah.

 5. bençiğli şb sinde geçici olarak mutfak personeli olarak çalıştım
  eğer bi bankada eleman açığınız var ise sürekli çalışmak istiyorum
  iligililere teşekkür ederim

 6. Selam 3 yıldr iskenderun belediyesinde özel güvenlik görevlisiyim silahlı özel güvemlik kimliğim var halen çalışıyorum ve işimi severek yapmaktayım 1985 iskenderun dogumluyum kilom 85 boyum 1.85 geri dönus yaparsanız sevinirim 05393390072

 7. merhaba.. 1994 çanakkale doğumluyum. Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümündeyim hazırlık okudum iyi derece ingilizcem ve normal derece almancam var. sizinle çalışmak isterim şimdiden teşekkürler.

 8. merhaba adım serkan 1,92 boy 92 kilo 1982 doğumluyum bankalarda güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum güvenlik kartım ve üniversite diplomam var iyi günler

 9. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

 10. 25 yaşındayım adıyaman bilgisayar programcılığı mezunuyu açık öğretim sosyol hizmetrleri okuyorum halk eğitim merkezinde bilgisayar kursu verdim sizinle çalışmayı çok istıyorummmm..

 11. Muhammet YILDIZ
  Namık Kemal Cad. Çeliktepe Mahallesi
  Kağıthane, İstanbul
  İletişim :0(507) 752 78 78
  E-mail :muhammettyildizz@hotmail.com

  KİŞİSEL BİLGİLER
  Doğum Tarihi :1986 Sürücü Belgesi : B (2010)
  Medeni Durumu :Bekar Eğitim Durumu : Yüksek Okul (Mezun)
  Askerlik Durumu:Tamamlandı

  SEMİNER ve KURSLAR SERTİFİKALAR
  Bilgisayar Sertifikası, 2005, Karabük
  Özel Güvenlik Sertifikası, 2009, Karabük

 12. Sayın İlgili, Özgeçmişimin, yeteneklerimin iş tanımınıza ve şirketiniz bakış açısına uygun olduğunu düşünüyorum.
  Türkiye’nin illerinde görev alabilecek,
  İnsan ilişkilerinde başarılıyımdır, kolay iletişim kurarım.
  Gerektiğinde iş için seyahat edebilirim.
  Ortaokul eğitimimden başlayarak İngilizce eğitim aldım, akıcı bir şekilde kullanabilirim.
  Özgeçmişim ve önyazımla ilgilendiğiniz için teşekkürler. Yüz yüze mülakata katılarak iş ve işin becerilerime uygunluğu hakkında detaylı konuşmayı çok isterim.
  Teşekkür ederim, Hüseyin BOLAT

 13. la maloğlu mallar! ne beyinsiz adamlarsınız ziraat bankası yetkilileri burayamı bakıp alacakki utanmasanız cv nizi yazacaksınız.. siz üniversite mezunuysanız bende sokratesim amk!

 14. ileri derecede almancam, ingilizcem yok, isviçrede de okumadım 24 yaşında değilim, silahlı özel güvenlik sertifikam yok, hiçbir vasfım yok, mal geldim mal gidecem, bilgisayar kullanamıyorum çünkü aptalım, ama daşşşşşşaklı torpilim var darısı sizin daşşşşşşaklarınıza…

 15. Muhammet YILDIZ
  Namık Kemal Cad. Çeliktepe Mahallesi
  Kağıthane, İstanbul
  İletişim :0(507) 752 78 78
  E-mail :muhammettyildizz@hotmail.com

  KİŞİSEL BİLGİLER
  Doğum Tarihi :1986 Sürücü Belgesi : B (2010)
  Medeni Durumu :Bekar Eğitim Durumu : Yüksek Okul (Mezun)
  Askerlik Durumu:Tamamlandı

  SEMİNER ve KURSLAR SERTİFİKALAR
  Bilgisayar Sertifikası, 2005, Karabük
  Özel Güvenlik Sertifikası, 2009, Karabük

 16. gamze akman | Şubat 18th, 2014 at 11:49

  24 yaşındayım lise mezunuyum dışardan maliye bölümü okuyorum atılgan ve girişimci yapıya sahibim bankanızda çalışmak istiyorum.

  Sayın gamze akman; beni bilenler bilir.. bu alem benden sorulur. görüyorumki taze gelinin sike atladığı gibi herşeye atlıyormuşsun ve iyi girdiriyormuşsun..
  Sonuç: yarın durma gel

 17. yönetim ve organisazyon bölümü lojistik programı mezunuyum b sınıfı ehliyetim var 22 yaşındayım bankanızda çalışmak istiyorum dikkata alınırsa çok sevinirim

 18. merhaba 29 yaşındayım askerliğimi yaptım iki yıl halkla ilişkiler okudum iki yıl da işletme okudum Hatay İskenderunluyum istenen şehirde çalışabilirim. 05064950642

 19. Merhaba açık öğretim isletme mezunuyum ayni zamanda mali musavirlik staji yapiyorum ziraat bankasinda calismak istiyorum ancak acik öğretim mezunlarinin alinmadigini duyuyorum sürekli olarak bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

 20. Merhaba 24 yaşındayım önlisans muhasebe mezunuyum açıktan işletmeden devam ediyorum birkaç sertifikam var trabzonda yasiyorum bende ziraat ailesine katılmak istiyorum

 21. Merhaba 23 yaşıdayım boy 1.80 silahlı güvenlik gürevlisiyim Diyarbakırdaki her hangi bir şubenizde çalışmaktan gurur duyarım ALLAH yolunuzu açık etsin

 22. selamünaleyküm ben 28 yaşındayım silahlı özel güvenlik belgem var kastamonuda ikamet etmekteyim güvenlik konusunda tecrübeliyim ve siznle calışmak isterim yardımlarınız bekliorum tel:05438060037

 23. slm 27 yaşındayım silaklı güvenlik sertifikam var.herhangi bir bankada veya biyerde çalışmak istiyorum.ilk tercihim mardin olursa veya çevreside olabilir.ulaşmak için numaram 05432516660

 24. Ben x bankasında çalışmaktayım. Bankanizin kadrosunda kariyer ve daha iyi bir isimi taşımak onur verici olucaktir.haberlerinizi beklerim. Saygılarımla.

 25. Mrb. Ben 4 yıllık işletme menzunuyum. Herkes gibi bende sizinle çalışmayı cok istıyorum. Bilgisayar sertifikam var. Muhasebe ile ilgili gerekli donanıma sahibim. Umarım bana dönersiniz. İletişim : 543 553 34 34

 26. Mraba ben ahmet 25.05.1987. Hatay dogumluyum 175cm boyunda 75 kg on lisans halkla ilskiler mezunuyum iletisim gucu yiksek pozitif birisiyim su anda varyap holdig devlet hashanesi insaati projesinde guvenlik gorevlisi olarak calismaktayim uygun gorurseniz sizinle kariyerime deger katmak istiyorum tel.0506.299.49.63

 27. Merhaba ben 05.01.1991 Ankara/altındağ doğumluyum ve altındağ’da ikamet etmekteyim.Boy 1.82 kilo 70 meslek lisesi mezunuyum.silahlı güvenlik sertifikam var ve uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim saygılarımla…

 28. merhaba KARABÜK SAFRANBOLU da ikamet etmekteyim lise mezunuyum bilgisayar sertifikam var ve okulda hizmetli olarak çalıştım çay ve temizlik yaparım ve uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim.

 29. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 30. İYİ GÜNLER 26 YAŞINDAYIM İMAM HATİP LİSESİ MEZUNUYUM SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK YAKA KARTIM VE BA2 SINIFI EHLİYETİM VAR MERSİN CİVARINDA SİZİNLE ÇALIŞMAK İTERİM TL 05388800884 İLGİLERİNİZLE

 31. merabalar 39 yaşındayım bilgisayar bilirim 2007den beri E sınıfı ehliyete sahibim ayrıca silahlı özel güvenlik kartımla sizlerle bankamızda çalışmayı memnuniyetle isterim

 32. Ankara dogumluyum amarikada yüksek öğrenimimi tamamladım.2metre boy yarım metre çapım var. uzakdogu ve yakın dövüş sanatlarında derecelerim var beylik silahım var taşıma ruhsatım var yedek şarjörüm var tabancam hep dolu gezerim sümsügüm çok guvvetli hobi olarak tavuklarım var onları elimle beslerim çok zeki bi insanım internette IQ testi yaptım bilgisayar kaldıramadı bilgi sayar uzmanıyım feyste 13 tane kız arkaDAŞIM VAR çok çapkınım bankanızla çalışmak isterim inanınki ben bankanızı deil siz beni kazanacaksınız … vaktim kısıtlı heran bi işteklifi ala bilirim elinizi çabuk tutun….

 33. merhaba turizm otel işletmeciliği mezunuyum askerliğimi tamamlamış olmakla beraber bir çok yerde iş tecrübem bulunmakta.insan ilişkileri konusunda yetenekli ve duyarlıyım mesleğim gereği,bankacılık her zaman hayalini kurduğum bir meslekti bu yüzden bankanızda çalışmaktan memnun olurum.

 34. Merhaba.. Ben dumlupınar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum daha önce banka ve sigorta şirketlerinde staj yapıp tecrübe kazanmaya çalıştım ve bankacılığı severek yapacağımdan eminim girişimcilik insan kaynakları konusunda oldukça iyiyimdir sizlerle çalışmayı çok istiyorum şimdiden teşekkürler..

 35. Merhaba ben Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde işletme yönetimi bölümü okumaktayım 2.sınıf öğrencisiyim okulum bu yıl bitiyor. Bankacılık sektörüne ilk adımımı Ticaret meslek lisesinde okurken 4. sınıfta dokuz aylık zorunlu stajımı Vakıflar bankası (Burdur şubesi)’n de yaptım Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek,iş hayatına atılmak ve deneyim kazanmak istiyorum.sizinle calışmayı cok istiyorum.teşekkür ederim.Gereğinin yapılmasını arz ederim. 0545 419 0919

 36. merhaba ben yeliz personel alımı olduğunu duydum bu konularda şansım pek yoktur ama yinede denemek istedim.Selçuk üniv.Truzim otelcilik mezunuyum.hafta sonu tatil olan bir iş yerinde çalışmak zorundayım çocuğum için.bankanızda bana uygun bir iş varsa çalışmak isterim.Teşekkür ederim.

 37. merhaba ben önder BİLGİ BİTLİS Tatvan da oturuyorum önlisans bilgisayar mezunuyum 27 yaşındayım askerliğimi yaptım sizinle çalışmak istiyorum tel:0539 506 42 58

 38. Gaziantep üniversitesi 2 yillik bilgisayar progragramciligi mezun uyum aof eden iktisat 4 siniftayim.ayrica dgs den süleyman demirel üniversitesi bilgisayar mühendisliğine geçiş yaptim 3 sinif öğrencisi yim -egitimim calismama engel değil. Teşekkürler…

 39. Merhaba ben tuğba ortabedi engelliyim sağ bileğimden engelliyim daha onceden çaliştim
  Çalişabileçiyim bi iş ariyorum mumkunse burdan iş istiyorum yardimci
  Olmaniza istiyorum
  Dereğinize arz ederim
  Tuğba şimşek

 40. MUSTAFA KILIÇARSLAN | Temmuz 23rd, 2014 at 15:31
  mrb. ben mustafa kılıçarslan 8 yıldır silahlı güvenlik görevlisi olarak calışıyorum iki sene samsun gazi hast. güvenlik olarak calıştım şu anda da bi özel bankada güvenlik olarak calışmaktayım. bu bankada devam etmek istiyorum sizinle calışmaktan memnuniyet duyarım samsun trabzon olabilir. cevabınızı bekliyorum kolay gelsim..
  iletişim:05377496987

  • Selamın aleykum mersinde iki yılık mobilya dekorasyon. Bölümü okuyorum sadece sınavlara gırıyorum şimdi Bi celok boru fabrikasında calişiyorum engeliyim %40 raporum var ağır işlerde yapabilirim ama ben encok zıraat bankasında cslişmak isterim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler…

 41. adım şenol mukan boy.1.72 1989 dogumluyum silahlı özel güvenlik seltifikam var doha önce avm ve özel iş adamlarının kaldıkları sitelerinde görev yaptım şu anda izmir hatayda oturuyorum izmir hatay da özel güvenlik işi arıyorum no 0534 214 66 72

 42. 1973 doğum ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 4 YILLIK İŞLETME MEZUNU OLUP ALMANYA KÖLN DE YÜKSEK LİSANS YAPTIM İYİ DERECE ALMANYA NORMAL DERECE İNGİLİZCEM VAR BANKACILIK SEKTÖRÜNÜ YAKINAN BİLEN BİR AİLEDEN GELİYORUM KÖLN TEMSİLCİLİĞİNİZDE MEMUR OLARAK GÖREV YAPMAK İSTİYORUM ARZ EDERİM 05336228004

 43. 1988 doğumluyum Bayrampaşa İnönü Anadolu teknik-teknik ve endüstri meslek lisesi mezunuyum 4 yıllık tecrübeme dayanarak kendimi bu işe uygun görüyorum ve bankanızın Gaziosmanpaşa şubesinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum adresim ve numaram Sarıgöl mah.öztürk sk. no,26 Gaziosmanpaşa İstanbul cep no 05316970998

 44. rhb ben uğur urman 1979 gaziantep doğumluyum.Zirat bankası gibi prestıjli bir banka ile çalışmayı çok isterim E sürücü belgemde var.Tlf:0538-3622643

  Saygılarımla.

  • Lise mezunuyum Özel güvenlik olarak hava limanında görev almaktayım. 3 yıl geçerli Tpss var. İstanbul’da ikamet ediyorum. Bankanizda çalışmak isterim.

 45. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 46. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE LİSANS MEZUNUYUM AYRICA AÇIKÖĞRETİM ULUSLARARASI İLİŞKİLER 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMETİM TEL NO:506 653 47 37 SİZİNLE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM VE BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR İŞİMDE DE ÖZVERİLİYİMDİR

 47. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

 48. 94 Mersin doğumluyum Süleyman Demirel Üniversitesi önlisans işletme mezunuyum ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesinde işletme 4.sınıftayım lisansımı tamamlamaktayim özgüvenli sabırlı çözüm odaklı ve eğitime açık viriyim bankanızda çalışmayı çok isterim bana uygun göreceğiniz her görevi layıkıyla yerine getirmeye talibim saygılarımla.

 49. Merhabalar silahlı özel güvenlik sertifikam var banka da çalışmak üzere iş arıyorum il fark etmez terörle mücadele (askeriye) de 5 yıl çalıştım kendi isteğimle sözleşme yenilemesi yapmadım güvenlik tecrübemde var boy 1.73 kilom 70 yaş 28 çalıştığıma dair hizmet belgem vardır teşekkürler..

 50. Lojistik ve organizasyon bölümü mezunuyum.Aöf ten muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü okuyorum.A2 ve B ehliyetim var.Silahli özel güvenlik belgesine sahibim tecrübem vardır teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*