Serenas Group Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Serenas Group’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Serenas Group bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Serenas Group personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Serenas Group Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

1999 yılında kurulan, Türkiye’nin en köklü ve sektör lideri kongre ve organizasyon firmalarından SERENAS Turizm; IATA üyesi turizm ve biletleme acentası ADORS, tasarım, yazılım ve prodüksiyon hizmetleri sunan FRAME, halkla ilişkiler ve basın ilişkileri alanında hizmet veren MEDYAS firmalarından oluşan şirketler grubu 2001 yılında Serenas Group şemsiyesi altında toplanmıştır.

Müşterilerine tek noktadan, etkin iletişim ve tam hizmet imkanı sağlayan bu oluşum, kamu ve özel sektöre yönelik kongre, toplantı, etkinlik organizasyonları ve bağlantılı tüm hizmetleri en yüksek performans ve kalite ile sağlamaktadır.

Serenas Group İş İlanları

Serenas Group iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  • Proje Yetkili Yardımcısı: Üniversite mezunu ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Kongre Turizmi ve Organizasyon alanında kariyer yapmak isteyen, Tercihen ilgili alanda part-time deneyim kazanmış, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma ve seyahat engeli bulunmayan.
  • Proje Yetkilisi: SERENAS bünyesinde ağırlıklı olarak ulusal ve uluslararası tıp kongresi organizasyonlarına yönelik görev yapan ekibimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Proje Yetkilisi aramaktayız. Üniversite mezunu ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen kongre turizmi alanında en az 2 yıl tecrübe kazanmış, Kariyerine organizasyon/kongre turizmi alanında devam etmek ve ilerlemek isteyen, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Esnek çalışma ve seyahat engeli bulunmayan.
  • Birim Yetkilisi: Uluslararası örgütler ile kamu kurum kuruluşlarının etkinlik ve organizasyonları konusunda görev yapan ve büyüyen Resmi ve Diplomatik Etkinlikler birimimizde görevlendirilmek ve yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Birim Yetkilileri arıyoruz. Üniversite mezunu ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Organizasyon alanında kariyer yapmak isteyen, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma ve seyahat engeli bulunmayan.
  • Grafik Tasarımcı: GRAFİK TASARIM alanında başarılıyım, hızlıyım ve kendime güveniyorum diyorsanız, kongre, fuar ve etkinliklere yönelik çalışmalarda dinamik bir ekip ile birlikte çalışmak istiyorsanız, Ankara ofisimiz için aradığımız Grafik Tasarımcı siz olabilirsiniz. Grafik tasarım alanında en az 4 yıl deneyimli Tercihen kongre, fuar gibi etkinliklere yönelik tasarım süreçlerinde görev almış Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop programlarına hakim Matbaa ve dizgi alanlarında tecrübe sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Etkinlik Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
20 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)

Serenas Group İş Başvurusu Formu

Serenas Group iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Serenas Group iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*