Polo Garage Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Polo Garage’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Polo Garage bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Polo Garage personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1977 yılında kurulan Polo, Polo Garage markası ile Türkiye de dâhil olmak üzere birçok ülkede 85 mağazayla hizmet vermektedir. Firma ihtiyaçları kapsamında personel alımları yayınlamaktadır.

Polo Garage Personel Alımı ve İş İlanları

Polo Garage İş İlanları

Polo Garage yılın farklı dönemlerinde, ihtiyaçları çerçevesinde iş alımları yapar. Bunlara başvurmak için her takip gerekir. Zira kapanma tarihi geldiğinde tekrar güncellenmezse, ilan kapanır. Günümüzde,

 1. kariyernet,
 2. secretcvcom,
 3. LinkedIn,
 4. yenibiris.com gibi kariyer siteleri yoğun olarak kullanılmaktadır.

Polo Garage da ilerleyen tarihlerde buraya duyurular verebilir. Dolayısıyla adaylar her gün inceleme yapmalıdır. Ayrıca firma hakkında detaylı bilgi almak için kendi sitesi ziyaret edilmelidir.

Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
27 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Nasıl Başvurulur?

Polo Garage resmi sitesine girildiğinde en altta kariyer linki görülür. Buraya tıklandığında yönlendirme Kariyer.net üzerine yapılır. Dolayısıyla ilanların takibi ve başvuru buradan yapılabilir. Bunun için öncelikle burada hesabınız olmalıdır. Üyelik açma işlemleri yapıldıktan sonra da özgeçmiş hazırlanır. Eğer bir hesabınız varsa kullanıcı adı ve parola kullanılarak girilmeli, sonrasında ise CV yenilenmelidir.

Zira yeni bilgi ve tecrübeler kazanmış ancak CV’lerinizi güncellememişseniz, kendinizi yetkililere yeteri kadar tanıtamayabilirsiniz. Bu durum alacağınız sonucu da etkileyebilir. Sonrasında ise tek yapılması gereken hangi ilanların açıldığına bakmak ve başvuru yapmadır. Ardından firmanın yetkilileri inceleme ve değerlendirme yaparak, uyumlu kişilerle irtibat kurar.

Tekstil günümüzde oldukça büyük bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla içerisinde birçok departman vardır. Bunlardan bazıları şöyle verilebilir;

 1. Satış
 2. Üretim / İmalat
 3. Pazarlama
 4. Hizmet
 5. Müşteri İlişkileri
 6. Diğer

Personelin çalıştığı alanlar da birbirlerine göre farklılık gösterir. Bunlardan bazıları şöyle verilebilir;

 1. Üretim / İmalat
 2. Satış
 3. Muhasebe
 4. İthalat / İhracat
 5. Pazarlama

Tekstil sektöründe birçok çalışan vardır. Dolayısıyla mezun olduğu bölümler de birbirlerine göre farklılık gösterebilir. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. İşletme
 2. Tekstil Mühendisliği
 3. Tekstil (MYO)
 4. İktisat
 5. Endüstri Mühendisliği

Polo Garage personeli olmak istiyorsanız, gelecek tarihlerdeki ilanları takip etmeniz oldukça önemlidir. Bunun için hem kendi sayfası, hem de kariyer siteleri günlük incelenmelidir.

Polo Garage Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*