İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kiğılı Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kiğılı Personel Alımı Yapacak

Kiğılı’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kiğılı bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kiğılı personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ülke şartları ve dış dünyadaki gelişmeler ile günümüzle uyumlu, en iyi yetişmiş insan kaynağının Kiğılı bünyesinde yer alması için, yeni açılan pozisyonlar uygun personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kiğılı Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

1969 yılında Beyoğlu’nda ilk mağazası açıldı. 62 ilde, 207 mağazası ile erkek giyim sektöründe 1.800 çalışanıyla hizmet vermektedir.

Kiğılı, başarısını küresel boyutlara taşımaktadır. Avusturya, Fransa, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan ve Makedonya 17 mağaza, 7 corner ile toplam 24 erkek giyim mağazası ile dünya çapında da hizmet vermektedir.

Dünya moda devlerinin arasında olma amacıyla, akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmaya yönelik yoğunlaşarak ilerlemektedir.

Kiğılı, çalışanlarına güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Kiğılı çalışma şartları; merkez binasında tam zamanlı çalışma programı uygulanmaktadır. Satış mağazalarında ise shift uygulanmaktadır. Erkekler askerlik görevlerini tamamlamış ya da muaf olmalıdır. En az lise mezunu adaylar aranmaktadır.

Maaşlar ise; asgari ücret ile çalışmaya başlanmaktadır. Görev ve pozisyonlara göre maaş aralıkları değişmektedir. Yan haklar; yemek, yol parası ve servis olanağı sunulmaktadır.

Kiğılı İş İlanları

Kiğılı iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Yeteneklerine ve niteliklerine göre yeni açılan pozisyonlara uygun eleman alımı yapılacaktır. Uzun vadeli çalışma hayatına atılacak adaylar, gerekli iş bilgisi detaylarına, yayınlanan iş ilanları içerisinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Engelli personel alımı da iş ilanlarının arasında yer almaktadır.

Açık Pozisyonlar

  • Ürün Planlama Uzmanı
  • Satış Danışmanı
  • Servis Sorumlusu
  • Tasarımcı
  • Terzi
  • Mağaza Yöneticisi

Kiğılı olarak, yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Markamızın gücü müşterilerimizin bize duyduğu güvenin eseridir. Yürüdüğümüz bu yolda hedeflerimize ortak olup bizimle iz bırakmaya var mısınız?

Hemen başvurun, gelin siz de aramıza katılın, biz buradayız!

Kiğılı İş Başvurusu Formu

Kiğılı iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Kiğılı iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kiğılı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için; www.kigili.com adresi üzerinden iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Anlaşmalı sosyal kariyer siteleri üzerinden de iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kiğılı insan kaynakları tarafından değerlendirmeler yapılmaktadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir