İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kiğılı Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kiğılı Personel Alımı Yapacak

Kiğılı’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kiğılı bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kiğılı personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kiğılı Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

1969 yılında Beyoğlu’nda ilk mağazası açıldı. 62 ilde, 207 mağazası ile erkek giyim sektöründe 1.800 çalışanıyla hizmet vermektedir.

Kiğılı, başarısını küresel boyutlara taşımaktadır. Avusturya, Fransa, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan ve Makedonya 17 mağaza, 7 corner ile toplam 24 erkek giyim mağazası ile dünya çapında da hizmet vermektedir.

Dünya moda devlerinin arasında olma amacıyla, akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmaya yönelik yoğunlaşarak ilerlemektedir.

Ülke şartları ve dış dünyadaki gelişmeler ile günümüzle uyumlu, en iyi yetişmiş insan kaynağının Kiğılı bünyesinde yer alması için, yeni açılan pozisyonlar uygun personel alımı gerçekleştirilecektir.

 Kiğılı, çalışanlarına güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Kiğılı çalışma şartları; merkez binasında tam zamanlı çalışma programı uygulanmaktadır. Satış mağazalarında ise shift uygulanmaktadır. Erkekler askerlik görevlerini tamamlamış ya da muaf olmalıdır. En az lise mezunu adaylar aranmaktadır.

Maaşlar ise; asgari ücret ile çalışmaya başlanmaktadır. Görev ve pozisyonlara göre maaş aralıkları değişmektedir. Yan haklar; yemek, yol parası ve servis olanağı sunulmaktadır.

Kiğılı İş İlanları

Yeteneklerine ve niteliklerine göre yeni açılan pozisyonlara uygun eleman alımı yapılacaktır. Uzun vadeli çalışma hayatına atılacak adaylar, gerekli iş bilgisi detaylarına, yayınlanan iş ilanları içerisinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Güvenlik alımı ve engelli personel alımı da iş ilanlarının arasında yer almaktadır.

Açık Pozisyonlar

  • Ürün Planlama Uzmanı
  • Satış Danışmanı
  • Servis Sorumlusu
  • Tasarımcı
  • Terzi
  • Mağaza Yöneticisi

Kiğılı İş Başvurusu Formu

Kiğılı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için; www.kigili.com adresi üzerinden iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Anlaşmalı sosyal kariyer siteleri üzerinden de iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kiğılı insan kaynakları tarafından değerlendirmeler yapılmaktadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir