Kiğılı Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Kiğılı’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kiğılı bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kiğılı personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kiğılı 1938 yılında kumaş satışı amacıyla kurulduktan sonra 1965 yılında kendi üretimlerine başladı. Sanılanın aksine Kiğılı markası sadece takım elbise ve gömlek üretmemektedir. Erkekler için şık ve kaliteli kazaklar, polo yakalı giyim ürünleri çorap ve hatta iç çamaşırı dahi üretmektedir. Tüm ürünlerinde en yüksek kaliteyi hedefleyen şirket bu sayede pazarın lideri konumuna gelmiştir.

Kiğılı’nın Türkiye ve dünya genelinde 230’dan fazla mağazası ve 2 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. 100 milyon Euro ciroya ulaşan şirket, hedeflerini daha da genişletmiştir.

Kiğılı Personel Alımı ve İş İlanları

Kiğılı İş İlanları

Kiğılı hem Türkiye çapındaki 200’ün üzerindeki mağazalarına hem de genel merkezine personel alımı yapmaktadır. Mağaza personellerini genellikle erkeklerden oluşturmaktadır. Ürünleri erkeklere hitap ettiği için bu yolu izleyen şirket bu sayede müşterilerine başarılı bir satış danışmanlığı süreci sunmaktadır. Mağaza personellerine Kiğılı ürünleri kullandırarak müşteriye kaliteli ürünü birebir göstermeyi hedeflemektedirler.

Satış Danışmanı
Son Başvuru Tarihi
24 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa

Kiğılı genel merkez çalışanları hafta içi 08:00-17:00 arası mesai yapmaktadır. İşe ulaşımları için servis kullanmakta ve öğle yemeklerini de şirket yemekhanesinde yemektedirler. Mağaza personeli ise 10:00-22:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Maaşa ek olarak yol ücreti ve yemek kartı almaktadır. Ulaşımlarını ve yemek ihtiyaçlarını kendileri gidermektedir. Şirket, çalışanlarına kıyafet ve satış primi de sağlamaktadır.

Kiğılı’da şirket içi çalışanların bağlılığını arttırmak ve motivasyonu yüksek tutmak amacıyla bazı etkinlikler düzenlenir. Bunların başında çalışanların doğum günlerinin kutlanması geliyor. Bazı şirketlerde görebildiğimiz “HappyHour” adındaki haftada 1 saat işi bırakıp kaynaşma etkinliği uygulanmaktadır. Aynı zamanda “FreeFriday” adıyla bildiğimiz cuma günleri serbest giyim uygulaması da vardır.

Nasıl Başvurulur?

Şirket açık pozisyonlarını ilgili kariyer sitelerinde paylaşmaktadır. Ancak başvuru yapmak için bu ilanları beklemenize gerek yoktur. Mağazalara giderek CV’nizi bırakabilir ve uygun pozisyon oluştuğunda sizinle iletişime geçilmesini bekleyebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise Kiğılı İK web sayfasında ulaşabileceğiniz formu doldurarak şirkete başvuru yapmanızdır. Forma ulaşmak için: https://www.kigili.com/insan-kaynaklari/

Adresteki formu doldurduğunuzda Kiğılı sizin başvurunuzu değerlendirecek ve uygun durumda sizinle iletişime geçecektir.

Kiğılı Açık Pozisyonlar

    • Bütçe Planlama Müdürü – İstanbul/Kocaeli: Yıllık bütçeleri hazırlayarak kategori ve ürünlerin bütçe hedefleri doğrultusunda değerlendirilmesini sağlamak, bütçe takip süreçlerinde etkin rol almak, maliyet projelerini geliştirmek ve denetlemekten sorumludur.

Kiğılı Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*